LÁSKA 01

Pro zdravé zuby a dásně

Pro pejsky

Hodnoceno 4.76 z 5 na základě 695 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 700)

od 294

 • 10 ml
 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy

Přípravek je určen pro podpůrnou péči o dásně a zuby. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje zubní kámen u psa. Napomáhá odstranění zápachu.


Způsob použití

2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty.

Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně.

Upozornění

Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 014-17 / C


Lepší dohromady

Kombinace přípravků LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně a LÁSKA 10 Dokonalá voda biocidní roztok pomůže vašemu pejskovi ke zdravým zubům a snižuje výskyt nežádoucích bakterií v tlamince.


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Druhý den aplikace zarudnutí zmizelo. Perfektní výrobek.

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta Kašková (ověřený vlastník)

 2. A

  Přestává zápach z tlamičky,kámen zatím nezmizel

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, je potřeba se občas obrnět trpělivostí a hlavně nepřestat pravidelně aplikovat na dásně. Proces, který léčí dásně nejde vidět, tak proto je doba hojení individuální.
   Děkujeme Dokonalá láska

   Kristýna Příplatová (manažer obchodu)

 3. V

  super

  Hodnocení 5 z 5

  Vlasta Bartuskova (ověřený vlastník)

 4. L

  Kdybych věděla, že se Dokonalá láska na zoubky musí aplikovat kartáčkem/hadříkem aj. a pak ještě nějakou dobu aplikovat do zoubků tak bych ji ani nepořizovala. Náš pes jak vidí kartáček tak by vyletěl z kůže. Vím, že nemůžu čekat zákrak, že nanesu a druhý den bude mít krásný úsměv. Samozřejmě náš problém není nijak projevem negativní recenze výrobku 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka S. (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, gáza nebo kartáček je čistě jen doporučení, ale ve většině případech doporučujeme nanášet prsem jelikož opravdu někteří pejsci, když mají ty dásně podrážděné, tak kartáček je ještě víc dráždí. Léčba a výsledný efekt je individuální a ano, jak zmiňujete, tak nelze čekat zázrak po pár aplikacích, ale trpělivost růže přináší říká se. Prosím neváhejte se případně obrátit na naší zákaznickou linku a probereme i případnou kompenzaci. Hlavně ať je je prosím oboustranná spokojenost. Jde nám především o zdraví zvířat. Děkujeme Vaše Dokonalá láska

   Kristýna Příplatová (manažer obchodu)

 5. H

  Zánět dásní ustoupil

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Křečková (ověřený vlastník)

 6. A

  Zatím používáme krátce ,pejskům nevadí

  Hodnocení 4 z 5

  Andrea (ověřený vlastník)

 7. A

  Objednala jsem poprvé, funguje to, objednám větší balení. Super.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 8. A

  Pejsek se trochu brani aplikaci kapicek, davame proto jen jednou denne ale i tak je znat ubytek zubniho kamene. Jen to jde pomaleji nez kdybychom davali kapicky dvakrat denne.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna V. (ověřený vlastník)

 9. K

  Výborné, zkušenost z dřívější doby

  Hodnocení 5 z 5

  Kristýna V. (ověřený vlastník)

 10. M

  Zatím používáme přípravek krátce, tak ještě nemůžu úplně hodnotit. Ale u starší fenky se výrazně omezil zápach pusy.

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Pochylá (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby


Často se nás ptáte

Mohu přidávat přípravek LÁSKA 01 do krmiva?

V žádném případě. Přípravek nepatří ani do krmiva, ani do vody. Je třeba jej aplikovat přímo na dásně a zuby psa.

Mohu přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně používat od štěňátka?

S přípravkem doporučujeme v rámci prevence začít okolo jednoho roku pejska. Nechceme zbytečně zatěžovat organismus štěněte i když se jedná o čistě přírodní látky. Nic ale nebrání tomu začít s nácvikem. K základnímu ošetření pejska patří i možnost podívat se mu na zoubky a do tlamičky.

Má přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně bělící efekt?

Přípravek neobsahuje žádné agresivní bělící látky a ani to není jeho účel. LÁSKA 01 je čistě přírodní veterinární přípravek, jehož účelem je řešit zápach z tlamy, zubní plak, kámen a zánět dásní.

Složení

Lněný olej, řepkový olej, vitamin E, mandlový olej, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciání olej - koriandr.

Citroník kyselý

Citrus limon. Rozpouští usazeniny v těle, čímž pročišťuje organizmus. Navíc stimuluje lymfatický systém. Citrus (Citrus, česky nepřesně citroník) je běžné označení a zároveň rozsáhlý botanický rod rostlin z čeledi routovité (Rutaceae), které pochází z tropické a subtropické jihovýchodní Asie. Slovo citrus pochází z starořeckého kedros nebo latinského cedrus, těmito slovy byly označovány rostliny s vonnými listy nebo dřevem.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Máta kadeřavá (Mentha spicata)

Poskytuje dezinfekční a stahující účinek, posiluje trávení a zažívání.

Tento druh máty je jemnější a celkově příjemnější než její příbuzná máta peprná. Máta kadeřavá posiluje imunitu, působí protizánětlivě, usnadňuje odkašlávání, pomáhá při dýchacích a trávicích potížích, uvolňuje svalové napětí, pomáhá zajizvení, mírní bolesti hlavy, tonizuje psychický stav a zároveň jemně uklidňuje. Je to výkonné antiseptikum a disponuje antivirotickými účinky. Máta kadeřavá je pro své účinky tradičně využívána ve farmacii, ale my ji máme nejraději takovou, jak ji poskytla příroda.

Myrhovník pravý

myrha

Myrha působí protizánětlivě, protiinfekčně a harmonizuje nervovou soustavu.

Poradna

Péče o psí zuby a dásně

Z magazínu

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že psi žijí s člověkem pěkných pár tisíc let a jejich životní styl i anatomie se dost liší od jejich divokých předchůdců. A skladba psí potravy...
Přečtěte si více

Pro zdravé zuby a dásně

Zápach z úst a související zánět dásní zkracuje pejskům život Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí zápach který přetrvává, může být příznakem zdravotních problémů. Pokud váš pes či kočka páchne (a není to zrovna z toho důvodu,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky