LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně

Pro psy

Hodnoceno 4.72 z 5 na základě 912 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 917)

od 294

Čistě přírodní přípravek pro domácí péči o psí zuby a dásně. Stěží najdete jiný přípravek s takovouto účinnosti, který je přírodní a navíc pejskům velice vyhovuje a často jej sami vyžadují.

 • 10 ml
 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit
Štítek:

Popis produktu

Čistě přírodní přípravek Láska 01 je určen pro péči o dásně a zuby. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje zubní kámen u psa. Napomáhá odstranění zápachu.

Tento přípravek pro zdravé zuby a dásně je určen v intenzivním dávkování pro podporu léčby a je optimální pro prevenci. Důsledně napomáhá odléčení zánětů a zabraňování jejich výskytu. Pomáhá udržovat dásně i chrup v dobrém stavu, bez plaku a tak napomáhá ochraně před zubním kamenem.

Nejen prostou racionální rozvahou, ale i vědecky a veterinárně je prokázána souvislost mezi různými nemocemi a potížemi a stavem chrupu a dásní. 

Prokazatelně lze konstatovat, že stav v ústní dutině ovlivňuje zdravotní stav psa. Neřešené problémy a špatný stav dásní a zubů jsou nečekaně častou příčinou, která zkracuje psům život. 

Když dáváte svému psovi každý den tu chvilku navíc, dáváte mu tak navíc třeba i pár let života. 


Způsob použití

2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty.

Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně.


Kdy začít s pravidelnou péčí o psí zuby a dásně?

S pravidelným používáním přípravku Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně je vhodné začít po ukončeném přezubení psa. V případě konflitního přezubování je možné přípravek aplikovat pro úlevu od bolesti a jemné protizánětlivé působení.

Psi mají během svého života dvě sady zubů. První jsou mléčné zuby, která se následně mění za zuby trvalé. Tato výměna (neboli přezubování) probíhá přibližně od 3. měsíce a je ukončena kolem 7 až 8 měsíce života.A co kočičí dásně a zuby?

Jestli hledáte čistě přírodní pomůcku pro péči o zuby a dásně kočky, pak můžeme jedině doporučit šetrný a účinný přípravek Láska 100.

Tento osvědčený přípravek je určen k ošetření dásní a zubů koček a fretek.
Působí příznivě na dásně a podporuje jejich hojení. Složení a způsob aplikace napomáhají správnému prokrvování dásní a tím i odstranění bolesti a celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí protizánětlivě, hojivě a dezinfekčně.

Upozornění

SLOŽENÍ: Lněný olej, řepkový olej, mandlový olej, vitamin E; Esenciální oleje: heřmánek lékařský (Matricaria recutita), citron (Citrus limon), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), máta kadeřavá (Mentha spicata), myrha (Commiphora myrrha), koriandr setý (Coriandrum sativum), tymián obecný (Thymus vulgaris).

Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně je čistě přírodní veterinární přípravek pro psy. Pouze pro zvířata. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

Přípravek není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou funkce slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S Pro zdravé zuby a dásně při poruchách trávení.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 014-17 / C


Lepší dohromady

Kombinace osvědčených přípravků ve zvýhodněném setu. LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně - pro pravidelnou péči / LÁSKA 10 Dokonalá voda - pro regulaci výskytu bakterií v tlamince a prevenci přenosu dále do organismu / Láska B20 Šípek - pro nejpřirozenější dotaci vitamínem C, který je zásadním činitelem pro zdraví v ústní dutině.


Hodnocení zákazníků

 1. T

  Zatím pozoruji, nedělám tak často jak bych měla ale už teď pejsce voní krásně z tlamy.

  Hodnocení 5 z 5

  Tereza U. (ověřený vlastník)

 2. K

  Zatím máme krátce (asi 14 dnů), ale i tak je znatelný posun. Naše fenka (13 let) si nerada nechává zuby čistit, vždy je to menší boj :-). Výsledek ale vždy stojí za to, z tlamičky jí už tolik nezapáchá, a i ze špičáků a stoliček se začíná pozvolna uvolňovat zubní kámen.

  Hodnocení 4 z 5

  Kristina Toncarová (ověřený vlastník)

 3. J

  Prijemne voní, snadno se nanáší.Uvidime časem jestli funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Jindra Techlovska (ověřený vlastník)

 4. L

  Náš pejsek si nechce nechat sáhnout do tlamičky, tak uvidíme, jestli se to zlepší.

  Hodnocení 4 z 5

  Ladislava (ověřený vlastník)

 5. B

  Láska 01 je pro našeho pejska velmi prospěšná, pravidelným používáním se zuby lepší a zubní kámen pomalu mizí.

  Hodnocení 5 z 5

  Bohdana (ověřený vlastník)

 6. J

  Používám krátce ,zatím se zlepšil dech pejska,není tak cítit.Odstraneni zubního kamene bude asi ještě chvíli trvat.Pouziti je vcelku pro pejska příjemné.

  Hodnocení 4 z 5

  Jana Š. (ověřený vlastník)

 7. J

  Dala jsem 5, abych vám nekazila hodnocení. Bohužel můj pejsek si vůbec nedal sáhnout do tlamičky. Přelila jsem tedy kapky do lahvičky od septonexu a stříkám mu dásně. Bohužel ale při našich zápasech před přelitím přišlo hodně kapek vniveč. Budu tedy objednávat další a pak teprve to posoudím.

  Hodnocení 5 z 5

  Jarmila K. (ověřený vlastník)

 8. E

  spokojenost, dech psa na chvíli voní a pokud je čištění pravidelné a vytrvá se, tak jsou výsledky viditelné. Po více jak měsíci pravidelného čištění se naší fence z tesáku uvolnil plak a zub jí zůstal krásně bílý.

  Hodnocení 5 z 5

  Elíza

 9. J

  Zánět dásní ustupuje, z tlamičky mu nesmrdí. Doufám že stejně bude fungovat i na zubní kámen.

  Hodnocení 5 z 5

  Jan Čenek (ověřený vlastník)

 10. M

  funguje, dásně zbledly, plak je pryč a dech psíka voní, máme z emulze “dokonalá láska” radost, děkujeme

  Hodnocení 5 z 5

  Marta Šrutová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další užitečné dary přírody


Často se nás ptáte

Mohu přidávat přípravek LÁSKA 01 do krmiva?

V žádném případě. Přípravek nepatří ani do krmiva, ani do vody. Je třeba jej aplikovat přímo na dásně a zuby psa.

Mohu přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně používat od štěňátka?

S přípravkem doporučujeme v rámci prevence začít okolo jednoho roku pejska. Nechceme zbytečně zatěžovat organismus štěněte i když se jedná o čistě přírodní látky. Nic ale nebrání tomu začít s nácvikem. K základnímu ošetření pejska patří i možnost podívat se mu na zoubky a do tlamičky.

Má přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně bělící efekt?

Přípravek neobsahuje žádné agresivní bělící látky a ani to není jeho účel. LÁSKA 01 je čistě přírodní veterinární přípravek, jehož účelem je řešit zápach z tlamy, zubní plak, kámen a zánět dásní.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Lněný olej, řepkový olej, mandlový olej, vitamin E; Esenciální oleje: heřmánek lékařský (Matricaria recutita), citron (Citrus limon), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), máta kadeřavá (Mentha spicata), myrha (Commiphora myrrha), koriandr setý (Coriandrum sativum), tymián obecný (Thymus vulgaris).

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Zjistit více

Máta kadeřavá

Pro dentální péči, desinfikuje, stahuje, mírní bolset hlavy. Uklidňuje, má antivirotické účinky.

Zjistit více

Citron (citroník kyselý)

Posiluje a omlazuje, podporuje růst buněk. Má také protizánětlivé účinky, snižuje vysoký krevní tlak, pečuje o správnou funkci tepen. Blahodárně působí i na pleť, pročišťuje organismus.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Tymián obecný

Funguje jako silný antioxidant a přírodní antibiotikum. Posiluje organismus, obranyschopnost. Účinně bojuje s viry, plísněmi, napomáhá vykašlávání. Prospívá při léčbě chudokrevnosti, revmatismu, cukorovce. Stimuluje trávení, krevní oběh i činnost mozku.

Zjistit více

Lněný olej

Olej získaný ze lnu setého je bohatý na vitamíny B, A, D, E a F, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6 a další. Posiluje vlasy, ale i psychické zdraví. Zklidňuje, napomáhá trávení.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

Koriandr setý

Bylinka známá od starověku se s oblibou používá na zažívací problémy, jako koření i vůně do parfémů. Působí taky jako afrodiziakum a antioxidant, zlepšuje chuť k jídlu.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že...
Přečtěte si více

Co našim psům nečekaně prodlouží život?

Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí...
Přečtěte si více

Péče o psí zuby a dásně

Zánět dásní a zubní kámen jsou nejčastější a nejběžnější zdravotní komplikace, které postihují převážnou většinu populace našich psů. Každodenní péče přináší úlevu a snižuje tvorbu plaku, kamene a zánětu dásní. Zde...
Přečtěte si více

Jak se psem zvládnout konec roku?

silvestr a uklidnění psa

Ať už je pes ve stresu nebo má strach, či dokonce prožívá paniku a úzkost – Dokonalá Láska je zde proto, abyste nemuseli sahat po zatěžujících farmaceutikách. Abyste vašemu psovi...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky