LÁSKA 15 Intenzivní boswelie

podpůrná inhalace

dýchání / bolest / záněty / harmonizace psychiky i těla

Hodnoceno 4.40 z 5 na základě 25 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 26)

494

Popis produktu

Pro zmírnění bolesti pohybového aparátu. Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, ale i pro sportovně aktivní zvířata. Příjemně harmonizuje psychiku a nervovou soustavu. Pro komfortizaci dýchání a uvolnění dýchacích cest.

Jedinečná inhalační směs účinných látek využívaných pro pomoc i léčbu přes tisíc let – Boswellia serrata, Boswellia carterii, Copaifera officinalis a Commiphora myrrha. Hlavní účinné konstituentní látky jsou monoterpeny a kyseliny boswelliové, které vykazují analgetické a protizánětlivé účinky. Pozitivně ovlivňují periferní a centrální nervový systém, respirační a kardiovaskulární systém.

Důsledkem aktivit látek v organizmu je možné sledovat zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi. Vhodné pro sportovně aktivní zvířata. Vhodné při akutních pohybových obtížích a při rekonvalescenci pooperačních stavů.

Příjemně harmonizuje psychiku a nervovou soustavu. Vhodné pro zvířata s epilepsií díky prokazatelnému harmonizačnímu efektu účinných látek.

Vhodné pro komfortizaci dýchání a uvolnění dýchacích cest.


Tento inhalační přípravek je vhodný podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání do kůže a srsti Láska 14.

KDY JE VHODNÉ ZVOLIT INHALAČNÍ PŘÍPRAVEK?
 • Když na psa není možné sahat
 • Při používání pro více psů
 • Pro přímé a rychlé působení na mozek a psychiku
 • Jako další podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání
 • Pro společné sdílení s člověkem

UŽITEČNÉ A PŘEHLEDNÉ INFORMACE A DOPORUČENÍ NAJDETE V TÉMATECH PORADNY DOKONALÉ LÁSKY

Dýchání a tracheální kolaps
Pohybový aparát, svaly, nervy
Epilepsie u psa


Způsob použití

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 30 min., 1× až 4× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (3 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte zvířeti, položte na zem přibližně půl metru od něj. Zvíře si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, zvíře se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Šátková metoda

Na šátek (pruh látky) naneste 2 kapky, umístěte šátek na krk zvířete a zde ponechejte maximálně 60 minut. Tento postup provádějte 1x až 3x denně.

Aplikace vetřením nebo olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to zvíře aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním zvíře může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat  nebo může nastavovat tělesné partie a chtít účinné látky vtírat do těchto míst. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi porozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo velmi jemně vetřete do srsti a kůže v místech, která zvíře nabízí.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a koně. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


26 recenzí LÁSKA 15 Intenzivní boswelie podpůrná inhalace

 1. B

  zatím používáme krátce

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka (ověřený vlastník)

 2. M

  vůbec se nechce ani přiblížit, pro nás vyhozené peníze

  Hodnocení 1 z 5

  Milada (ověřený vlastník)

 3. B

  Dobry den prajem, bola by Láska15 vhodna aj pre fenecku, ktora ma chronicku bronchitidu? Nekasle, ale ma stazenejsie dychanie a na rtg chronicke zmeny. Dakujem

  Hodnocení 5 z 5

  Bibiana

 4. S

  U nás zatím vede

  Hodnocení 5 z 5

  Stanislava (ověřený vlastník)

 5. D

  Trochu pomáhá.

  Hodnocení 4 z 5

  Danuše (ověřený vlastník)

 6. D

  Dávám i pro provonění pokoje🥰

  Hodnocení 5 z 5

  Denisa C. (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, Boswelie je výborná i pro lidi i kdyby preventivně 🙂 takže schvaluji. Mějte se krásně Vaše Dokonalá Láska.

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 7. N

  Nevoní mu to, ale klidně si pak u lahvičky leží. S pohybem to bude asi komplikovanější, takže nemohu říci, že mu to nějak výrazně očividně pomohlo (ještě ho i natírám Boswelií, přidávám Brahmi a do večeře Alavis). Ale u 11letého berňáka asi už člověk moc výrazné zlepšení chtít nemůže…

  Hodnocení 4 z 5

  Nikola P. (ověřený vlastník)

 8. K

  Budu znovu objednávat. Pomáhá perfektně

  Hodnocení 5 z 5

  Krista Bělohoubková (ověřený vlastník)

 9. Z

  Objednala jsem si inhalaci Láska 15 pro svého nemocného pejska a nyní, když jsem již několikrát aplikovala, tak jsem s hrůzou zjistila, že mi byla zaslána inhalace Láska 43 PŘI EPILEPSII!!!

  Hodnocení 1 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, záměna je samozřejmě nepříjemná a jak pro nás, tak i pro zákazníka. jelikož jde o inhalační látky u které musí mít pes vždy možnost odejít, tak se nic špatného stát nemůže. Nic to nemění na tom, že chyba vznikla nedopatřením na naší straně a za to velké omluvy, ale zárověň je opravdu nutné si před aplikací produkt zkontrolovat a pročíst. Přeci jen splést se může kdykoliv kdokoliv. Situace se již vyřešila a pejsek je v pořádku a to je nejdůležitější. Prosím všechny o pozornost při aplikaci. S láskou!

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 10. K

  Pejsek moc velký zájem nejeví, zatím nevím, jestli to nějak pomáhá.

  Hodnocení 3 z 5

  Kateřina K. (ověřený vlastník)

 11. Skvělá, uklidňující vůně. Co jsem jí zakoupila, tak jen stěží se přemlouvám dát si do difuzéru jinou! Navozuje klidnou atmosféru a úlevu. Doporučuji!

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla K. (ověřený vlastník)

 12. L

  Zdravíme z Chocně. Tady z provoněného domečku s 24 tlapkama a čtyřma nohama. Čtyři jsou psí bábinky a pro ně je to prostě relaxárna a pohoda. Pro mě povznášející. Hodnotíme za jedna!

  Lída Stuchlíková

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čistě přírodní pomoc a péče

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje a resiny:
Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata)
Kadidlovník pravý (Boswellia carterii)
Kopaiva (Copaifera officinalis)
Myrha (Commiphora myrrha)

Hlavní přínosy:

• PODPORA POHYBOVÉHO APARÁTU
• ÚLEVA OD BOLESTI
• PROTIZÁNĚTLIVÉ PŮSOBENÍ
• REGENERACE A HARMONIZACE SVALSTVA
• ROZVOLNĚNÍ NERVOVÉ ČINNOSTI
• HARMONIZACE PSYCHIKY
• PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI
• PODPORA A KOMFORTIZACE DÝCHÁNÍ
• EPILEPSIE A ZÁCHVATY
• STÁŘÍ A STÁRNUTÍ

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Zjistit více

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Kadidlo v péči o psí zdraví

BOSWELIE – budete ji znát spíše lidovým názvem kadidlo. Pryskyřice těchto stromů a z ní získávané esenciální oleje, extrakty a resiny poskytují tak široké spektrum účinků, že lze boswelii považovat...
Přečtěte si více

Boswelie a psí sportovci

Pro psí sportovce (a jejich lidi) je důležitý trénink, přesnost a výkon, ale stejně tak je důležitý odpočinek, spánek, mentální relaxace a péče o tělo. Psí tělo je důmyslný a...
Přečtěte si více

Dýchání a tracheální kolaps u psů

Především u psů malých a miniaturních plemen často sledujeme problémy s dýcháním a kašlem. Vzhledem k jejich tělesné konstituci mohou mít příliš úzkou nebo nějak deformovanou průdušnici. Ve chvílích rozrušení...
Přečtěte si více

Pohybový aparát psa

Asi každého z nás někdy bolelo tělo. Záda, klouby, krční páteř, prsty. Psí tělo je v tomto stejné, jako to lidské. Každý pes projevuje bolest trochu jinak, někteří více maskují,...
Přečtěte si více