LÁSKA 03

Péče o uši

v běžném režimu

Hodnoceno 4.87 z 5 na základě 113 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 115)

od 319

 • 10 ml
 • 30 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy

Pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu. Účinné látky podporují odvod ušního mazu a pomáhají udržet normální stav v ušní dutině. Zdravé ucho je hladké, růžové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé.


Způsob použití

Do ušního kanálku kápněte 1 až 4 kapky dle velikosti ucha. Případně vytřete ucho zevnitř tamponem s nakapanou směsí (až 10 kapek). Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí.

Doporučená frekvence použití: 1x týdně. V některých případech je k dosažení výsledku nutná častější frekvence. Užívejte maximálně 2x denně.

Upozornění

Aplikaci neprovádějte na slunci. Pouze pro vnější použití. Před použitím vždy protřepejte. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 102-18/C


Lepší společně

Špičkový, přírodní, šetrný a komplexní. To je balíček péče pro Vašeho čtyřnohého přítele.


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Super

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava J. (ověřený vlastník)

 2. M

  Od doby co používáme jsme neměli problém s ouškama.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 3. V

  s u p e r

  Hodnocení 5 z 5

  Vladislava Vaníčková (ověřený vlastník)

 4. M

  Super přípravek, krásně voní a pomáhá. Ouška jsou krásně čistá a bez zánětu.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

 5. J

  Problémové ouško za 3 dny úplně vybledlo, fenka si je přestala škrábat

  Hodnocení 5 z 5

  Jarmila K. (ověřený vlastník)

 6. Z

  Vse vyborne

  Hodnocení 5 z 5

  Zdena (ověřený vlastník)

 7. M

  Super, pekne voni a hezky vycisti usi

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava J. (ověřený vlastník)

 8. L

  Po druhé aplikaci se zdá, že kapky opravdu pomáhají.👍

  Hodnocení 5 z 5

  Ladislav (ověřený vlastník)

 9. R

  Zatim mame krátce, nedrbe se už a voni ouška.Uvidime zda zabere ma často zanět v oušku,veřim ze to bude super.Děkuji za mého pejska jste super.

  Hodnocení 5 z 5

  Renata L. (ověřený vlastník)

 10. M

  Používáme preventivně, máme krásné zoubky.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 11. J

  Zatím používáme krátce, uvidíme!

  Hodnocení 5 z 5

  Jarmila Krkošková (ověřený vlastník)

 12. B

  Prípravok “Péče o uši” je kvalitný a príjemne voňavý. Psíkovi čistím ušká pomocou kozmetického tampóniku, na ktorý olejček nakvapkám. Používam raz týždenne. Prípravok čistÍ efektívne a jemne.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Barbora
  Obrázek #2 z Barbora
  Obrázek #3 z Barbora
  Obrázek #4 z Barbora
  Hodnocení 5 z 5

  Barbora (ověřený vlastník)

 13. D

  Super!

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar D. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí uši


Často se nás ptáte

Pes trpí opakovanými záněty uší. Co byste mi poradili?

Je vhodné zvolit přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu. Nezapomeňte i na ošetření tlapek. Pro doplnění terapie je vhodné nabízet pejskovi i Chlorellu, která má za úkol obnovu střevních bakterii.

Jak poznám, že má pes nemocné uši?

Onemocnění uší poznáte například podle zápachu, třepání hlavy, zarudnutí, otoku zevního zvukovodu a otírání uší například o postel, či podlahu ve snaze se podrbat. Více najdete v článku ZDE.

Domácí léčba zánětů uší u psa?

Při podezření na onemocnění ucha vašeho psa vždy nejdříve navštivte veterinárního lékaře. Domácí léčbu zánětu psího ucha nedoporučujeme bez předchozího veterinárního vyšetření.

Jak se vypořádat se záněty v uších?

U některých pejsků a plemen je problematika ušních zánětů bohužel častá. V naší praxi se nám ukazuje, že toto bývá mnohdy spojeno s celkovým stavem zažívání a psychiky zvířete. Z našich přípravků bych Vám mohla doporučit přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu pro prevenci a údržbu.

Složení

Slunečnicový olej, olivový olej, vitamin E, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), esenciální oleje - bergamot (citroník bergamot), levandule úzkolistá, niaouli (kajeput zelenokvětý), tymián obecný, heřmánek římský.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Bergamot

Bergamot je voňavé ovoce velikosti pomeranče, barvou podobné citronu. Genetickým výzkumem dochovaných citrusových kultivarů bylo zjištěno, že bergamot je nejspíše kříženec Citrus limetta (limetka) a Citrus aurantium (hořký pomeranč). Ve farmaceutickém průmyslu je bergamot využíván pro své antiseptické vlastnosti a pro skvělé účinky v oblasti ORL zánětů.

Niaouli / kajeput zelenokvětý (Melaleuca quinquenervia )

Niaouli je skvělou náhradou za tea-tree. Tyto stromy jsou si docela blízce příbuzné, ale složení získávané silice je rozdílné. Pro použití u zvířat není vhodný olej tea-tree, protože je příliš agresivní a nelze jej označit za zcela bezpečný. Niaouli je mnohem jemnější a přitom se jedná o stejně výkonný dezinficient.

Je stejně výkonný jako tea-tree a přitom o tolik šetrnější a voňavější! Niaouli je tak šetrný dezinficient, že jej využíváme i tam, kde jsou jiné látky nevhodné kvůli agresivnímu účinku a rizika podráždění. Proto jej využíváme i při naší práci se zvířátky (to jsou ještě citlivější organismy než dětské). Tradičně je tento esenciální olej využíván při nachlazení či chřipce, kdy napomáhá vykašlávání, napomáhá uvolnění svalů, pomáhá při bolestech kloubů a v neposlední řadě je důležitým přírodním antibiotikem.

Tymián obecný

Tymián je skutečným darem přírody pro zdraví lidí i zvířat. Obsahuje důležité účinné látky a to v poměrně velkém množství. Mezi ně určitě patří silice, třísloviny, hořčiny, flavony, aromatické a triterpenické kyseliny. Právě proto je tymián velmi využíván ve farmaceutickém průmyslu. Ale nejlepší účinky a prospěch přináší tymián v podobě, jakou určila příroda.

Poradna

Péče o psí uši

Z magazínu

Odmašťování ucha? Může uškodit!

Pečujte pravidelně o psí uši. Ale zbytečně neodmašťujte. Maz je důležitou součástí regulace a ochrany ucha i sluchu. Psí ucho proto není vhodné nadměrně a bezdůvodně čistit přípravky na bázi odmašťování nebo rozpouštění mazu, tedy přípravky alkoholovými nebo ceruminolytickými. Bezdůvodně časté odmašťování vede ucho k vyrovnání hladiny mazu, a tím může dojít k poruše rovnováhy....
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky