LÁSKA 90

Dokonalá péče - zuby, uši, oči

Dárkový balíček

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 16 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 16)

987

LÁSKA 01 – Pro zdravé zuby a dásně 30 ml + LÁSKA 03 – Péče o uši v běžném režimu 10 ml + LÁSKA 05 – Péče o oči 30 ml

Popis produktu

Špičkový, přírodní, šetrný a komplexní. To je balíček každodenní péče o psa. Kolekce obsahuje nejžádanější a nejpoužívanější čistě přírodní veterinární přípravky Dokonalé Lásky.

Balíček obsahuje: LÁSKA 01 – Pro zdravé zuby a dásně 30 ml, LÁSKA 03 – Péče o uši v běžném režimu 10 ml a LÁSKA 05 – Péče o oči 30 ml. DÁRKOVÉ BALENÍ V CENĚ.

zuby, oči, uši

LÁSKA 01 Pomáhá udržovat dásně v optimálním stavu a účinně odstraňuje plak a zubní kámen.

LÁSKA 03 Je přípravek pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu. Účinné látky podporují odvod ušního mazu a pomáhají udržet normální stav v ušní dutině.

LÁSKA 05 Péče o oči je směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.


Způsob použití

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně:

Před použitím vždy protřepejte!

Dávkování: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně. Pouze pro vnější použití.

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu:

Do ušního kanálku kápněte 1 až 4 kapky dle velikosti ucha. Případně vytřete ucho zevnitř tamponem s nakapanou směsí (až 10 kapek). Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí.

Doporučená frekvence použití:

1x týdně. V některých případech je k dosažení výsledku nutná častější frekvence. Užívejte maximálně 2x denně.
V případě kvasinkových infekcí důrazně doporučujeme opečovávat také další části těla, která s postiženým uchem přicházejí do kontaktu. Jedná se především o meziprstí na tlapkách.

Pro následné ošetření i průběžnou péči doporučujeme přírodní Zelený jíl z Dokonalé Lásky.

LÁSKA 05 Péče o oči:

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku. Přípravek lze aplikovat i přímo na ošetřovaná místa. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Pokud má zvíře tendenci směs inhalovat nebo olizovat, dopřejte mu to. Pokud sledujete výraznou tendenci k vnitřnímu užívání, může se jednat o důležitý diagnostický údaj.

Upozornění

LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně:

Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu:

Aplikaci neprovádějte na slunci. Pouze pro vnější použití. Před použitím vždy protřepejte. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

LÁSKA 05 Péče o oči:

Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo.

Pouze pro zvířata.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: viz etiketa


16 recenzí LÁSKA 90 – Dokonalá péče

 1. I

  Účinné, voňavé.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana Klečková (ověřený vlastník)

 2. M

  Skvělé

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 3. J

  používáme

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 4. M

  Skvělé produkty. Pejska nedráždí, takže moc nevyvádí. Zejména péče o uši nám pomohla. Štěňátko jsme dostali s výtokem, ani čištění na veterině to nelepšilo a po 2 použitích vašeho přípravku už máme ouška téměř čistá. Super účinek!

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Součková (ověřený vlastník)

 5. L

  Dokonalou lásku používám 5 let.Na zuby,uši a oči.Naprostá spokojenost zoubky jsou krásné bílé bez kamene,uší čísté a voňavé .Slzy kolem očí odstraním dvěma tahy. Nepoužívám nic jiného,jsem naprosto spokojena

  Obrázek #1 z Lenka Č.
  Hodnocení 5 z 5

  Lenka Č. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA 01: Lněný olej, řepkový olej, vitamin E, mandlový olej, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciání olej - koriandr.

LÁSKA 03: Slunečnicový olej, olivový olej, vitamin E, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), esenciální oleje - bergamot (citroník bergamot), levandule úzkolistá, niaouli (kajeput zelenokvětý), tymián obecný, heřmánek římský.

LÁSKA 05: Matricaria recutita hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol.

Lněný olej

Olej získaný ze lnu setého je bohatý na vitamíny B, A, D, E a F, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6 a další. Posiluje vlasy, ale i psychické zdraví. Zklidňuje, napomáhá trávení.

Zjistit více

Citron (citroník kyselý)

Posiluje a omlazuje, podporuje růst buněk. Má také protizánětlivé účinky, snižuje vysoký krevní tlak, pečuje o správnou funkci tepen. Blahodárně působí i na pleť, pročišťuje organismus.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA