Každý den jsme spolu

Každý den spolu se svým pejskem, nebo celou smečkou, provádíme spoustu společných aktivit. Venčení, krmení, spaní v posteli, mazlení, hraní a přetahování se o hračky, běhání a sportování, výcvik a mnoho dalších společně strávených chvil.

Máme pro vás rady, tipy a návody pro každodení péči o psa.

Péče o psí zuby

LÁSKA 01 je olej, který se vtírá na zuby a dásně. Jeho účinné látky ovlivňují zánět, podporují hojení, eliminují zápach z tlamičky a napomáhají při odstraňování zubního kamene. Mnoho veterinářů jej oceňuje jak v předoperační, tak pooperační péči při zubních zákrocích. Jen pozor, neměli by ho pejsci, kteří nesnesou mastný olej a mají z něj průjem. Pro tyto citlivky lze sehnat přípravek v bázi z aloe vera.

LÁSKA 01S není v oleji, ale je v nosné bázi aloe vera. Touto vodičkou se potírají zuby a dásně psů. Jeho účinné látky ovlivňují zánět, podporují hojení, eliminují zápach z tlamičky a napomáhají při odstraňování zubního kamene. Mnoho veterinářů jej oceňuje jak v předoperační, tak pooperační péči při zubních zákrocích. Varianta v aloe vera je vhodná pro pejsky s citlivým trávením, poruchou trávení tuků, diabetiků a jiných chronických onemocnění zažívání, projevujících se také průjmy. Nezapomeňte lahvičku před použitím pořádně protřepat, aby se všechny složky pořádně spojily.

Péče o psí uši

LÁSKA 03 je unikátní olejový přípravek pro pravidelnou péči o ouška. Ale pozor, ne každé ouško péči vyžaduje. Zdravé ouško voní, je klidné, světlé, bez výroku a hnědé sedliny, nebolí. Jak toho ale docílit u psů, kteří se rádi koupají? Nebo kteří mají ouška klopená a ty se pak zapařují? Jedna kapka před koupáním, dvě když se ouško moc mastí a je potřeba nadbytečný nepořádek dostat ven papírovým ubrouskem, nebo hadříkem. Nakapat, promnout, nechat vytřepat a zbytek vytřít.

Péče o psí oči a oční okolí

LÁSKA 05 přináší jemnou směs květových vod (hydrosolů) pro očistu očního okolí. Stejně tak, jako my si každé ráno umyjeme obličej, i psí oči si zaslouží očistu. Zaschlé ospalky na chlupech tahají, pejsek si poté otírá oči packou a může si pátým drápkem poškrábat oko. Lze tomu předejít. Vytvořte si spolu každodenní ranní rituál. Dostatečně namočte tamponek a očíčka a jejich okolí umyjte.

Péče o staršího psa a o psího sportovce

LÁSKA 14 oleje ke vtírání do srsti a kůže, která má velice široké účinky, že přinese úlevu při kašli z rozrušení (zúžené průdušnici), bolavé krční páteři a kyčlích, při únavě těla po vydatném tréninku, nebo závodech. Dokonce je vhodným podpůrným přípravkem při stařecká demenci a epilepsii.

Péče o psí tlapky

LÁSKA 31 unikátní za studena vyráběný balzám na tlapky a zrohovatělou kůži. Mastný balzám nejen chrání tlapky před solí, ale také hojí drobné ranky. Změkčuje a zvláčňuje kůži na čumáčku a tlapkách. Je vhodný pro pravidelnou péči o tvrdou a odlupující se kůži.

Péče o psa s epilepsií

LÁSKA 40 je inhalační směs, která ovlivňuje průběh epileptického záchvatu. Každý v Dokonalé Lásce máme přání, aby jej majitelé nemuseli používat každý den. Ideálně, aby jej nikdo nemusel používat vůbec. Ovšem podíl psů s epilepsií je stále vyšší a proto je dobré, aby byl v domácí psí lékárničce psího parťáka, který má epilepsii.

Péče o zdravé trávení psa

LÁSKA B01 Chlorella je sladkovodní řasa, která obsahuje vysoký podíl chlorofillu a její podávání stabilizuje střevní mikrobiální rovnováhu ve střevech. Jedná se o vysoce výkonný antioxidant a zvyšuje přirozenou obranyschopnost organizmu. Napomáhá normálnímu trávení a funkci jater.

Péče o psí srst a kůži

LÁSKA B04 přírodní zelený jíl, který napomáhá hojení drobných ranek, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech. Ulevuje při svědění a zarudnutí kůže a proto je dobré, aby byl v domácí psí lékárničce psího parťáka.

Péče o imunitu psa

LÁSKA B20 je jedna ze základních bylina pro podporu imunitního systému, regeneraci a podporu jater, při onemocnění močových orgánů, pro buněčnou regeneraci a hojení. Jako přírodní zdroj vitamínu C je vhodný u zvířat v rekonvalescenci, pro podporu a regeneraci kloubů a pohybového aparátu. Napomáhá správné funkci trávení, vstřebávání a příjmu ostatních látek. Je také velice vhodný jako podpora pro zvířata s epilepsií.

LÁSKA 90 špičkový, přírodní, šetrný a komplexní. To je balíček péče pro Vašeho čtyřnohého přítele. Balíček obsahuje: Láska 01 – Pro zdravé zuby a dásně 30 ml, Láska 03 – Péče o uši v běžném režimu 10 ml, Láska 05 – Péče o oči 30 ml a DÁRKOVÉ BALENÍ V CENĚ.

Tipy a triky pro každý den:

Nezapomínejte na pamlsky

Pokud společně nezvládáte manipulaci v tlamičce, nebo s packami, nezapomínejte na dostatečné odměny po aplikaci. Jako chodíme do práce, kde dostáváme výplatu, tak při nácviku manipulace je potřeba dávat pejskovi výplatu.

JAK NA ŠTĚNÁTKA?

U štěňátek je většinou zbytečné pravidelně používat přípravky s účinnými látkami, pokud nemají nějaký zdravotní problém. To ale neznamená, že se jim nemáme věnovat. U štěňátek je velice důležitý nácvik manipulací, aby jste již uměli společnou aplikaci. Pro nácviky je ideální použít jemný olej, například LÁSKA A03 Mandlový olej, který aplikujete stejně, jako běžné každodenní přípravky.

Zde najdete přehled přírodních přípravků vhodných pro štěňata a juniory.

Babetka si péči užívá a oba výrobky jsou super,zoubky nám pochválil i pan veterinář a tlapky jsou po použití hebké a voňavé.Ještě máme šampon proti alergii,svědění a s tím jsme taky spokojeni.Takže za nás Dokonalá láska ANO

Jana Foretníková