Zde najdete čistě přírodní přípravky, které díky svým jedinečným účinkům mohou napomoci zpomalení nádorové činnosti a zamezení dalšího rozšiřování.


Jak vzniká rakovina u zvířat?

Nádorové buňky mají poškozenou DNA. Následně pak vytvářejí jiné bílkoviny než zdravé buňky. Tyto pozměněné bílkoviny se nazývají neoantigeny.

Imunitní systém rozpozná a zničí většinu těchto buněk. Avšak u zhoubných nádorů imunitní systém tyto buňky nerozezná a nevyvine proti nim aktivitu.

STRES – IMUNITA – RAKOVINA

U zvířete může být stres krátkodobý nebo dlouhodobý.

Ten krátkodobý (například při zápalu hry, plnění úkolů apod.) bývá prospěšný. Může povzbudit funkci imunitního systému, jako například hojení ran, zvládnutí očkování, tvorbu protiinfekčních látek nebo – protinádorové reakce.

Oproti tomu dlouhodobý stres vytváří chronické zánětlivé stavy a snižuje imunitu. Organismus si vytváří rezistenci vůči kortizolu, který se při stresu tvoří a tak dochází ke vzniku a rozvoji zánětlivých procesů.

Toto zvyšuje produkci protizánětlivých cytokinů, což podněcuje autoimunitní stavy (například fibromyalgie, revmatoidní artritida a lupus). Kortizol a kostikosteroidy také potlačují tvorbu lymfocytů, což vede ke zvýšenému riziku infekcí a onemocnění.


Jakou roli hrají esenciální oleje a léčivé rostliny?

Mohou zastávat zásadní roli při zvládání nádorového onemocnění. Některé z nich vykazují významný účinek v působení na buňky, a to antiproliferativní, antimutagenický, cytotoxický a samozřejmě i antioxidační.

Působí i na imunitní systém a to přímo nebo nepřímo. Nepřímé působení je antibakteriální a antivirové, přímé působení je antistresové a ovlivňující funkce imunocytů.

Podporují detoxifikaci a dekontaminaci. Poskytují protizánětlivý účinek, ulevují od bolesti.

Čistě přírodní péče a pomoc pro zvířata s nádorovým onemocněním

Najdete zde čistě přírodní veterinární přípravky pro zvýšení šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a zamezení rozšiřování do organismu (tzv. metastáze).

To jsou především přípravky Láska 71 a Láska B42. Optimální je celkový balíček Při nádorové činnosti.
Také jsou zde přípravky pro konejšivou úlevu (Láska 52) a harmonizaci psychiky a nervové soustavy (Láska 14, Láska 15).
Pořídíte zde i velmi praktický nebulizér pro prostorovou inhalaci.


SINICE, ŘASY, ŠÍPEK, JEČMEN… VAŠE ZVÍŘE VÁM PROZRADÍ, CO OPRAVDU POTŘEBUJE!

Velmi významnou podporou mohou být řasy a sinice, jako zdroj minerálů a vitamínů v unikátní kompozici. Ale po jaké zelené surovině sáhnout, aby přinesla co největší efekt?

Nechte si poradit. Zvířata mají funkční vomeronasální orgán, který my lidé máme zakrnělý a neumíme využívat. Ale psi a jiná zvířata ano – a skvěle vyvinutý. Díky tomuto orgánu a pudové výbavě lehce zanalyzují každou přírodní látku a její aktuální prospěšnost pro organismus.

Proveďte test se Základní poznávací sadou a zjistíte, jaká podpora bude nejvhodnější. Navíc se svým parťákem zažijete něco zvláštního a přitom tak přirozeného…