Vše o Dokonalé Lásce

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Dokonalé lásce, ale báli jste se zeptat. Tajemství, proč si zvířata sama vybírají přírodní léčivé látky. Koho podporujeme a s kým spolupracujeme. Kde všude si naše přípravky koupíte. Kdo za Dokonalou láskou stojí, kdo je jejím mozkem a kdo zas srdcem. A jestli třeba náhodou nehledáme někoho do týmu.

O nás

Kdo jsme a co je naší misí? Především jsme velkými milovníky přírody, zvířat a lidí. A někoho milovat znamená šířit lásku. Dokonalou Lásku. O druhé pečovat, pomáhat jim, být jim na blízku když můžeme. Našim čtyřnohým kamarádům někdy není dobře na těle, jindy na duši, a proto mají poblíž nás, lidi, abychom jim s jejich trápením pomohli. My jsme se rozhodli pomáhat zvířatům s pomocí přírody, žádnými chemickými cestami.

Dokonalá láska, to jsou čistě přírodní veterinární přípravky, které nezatěžují organismus našich zvířecích miláčků. Využíváme síly rostlinných a esenciálních olejů, nespočtu vzácných látek v nich obsažených a jejich věky prověřených terapeutických schopností. Mísíme vlastní unikátní směsi těchto darů rostlin nejen na základě výsledků bádání a dlouholetých zkušeností, ale také podle toho, co sama zvířata vyhledávají jako možné přirozené řešení svých neduhů. Princip rozpoznávání přírodních léčiv zvířaty je trošku složitější, a také má svůj odborný název, zoofarmakognozie.

O tom se ale dozvíte víc zde. A jak ve skutečnosti Dokonalá Láska funguje, na to se zeptejte svých mazlíčků. ;-)

Kontakt

Dokonalá láska s.r.o., Slámova 38/8, Nedvězí u Říčan, 103 00 Praha 10, Česká republika

IČ: 02332035
DIČ: CZ02332035

Další kontakty >