Přírodní parfémy a kompozice

Poznejte přirozené. Tyto parfémy jsou ryze přírodní bez jakýchkoliv syntetických doplňků. Jsou vyráběny celá staletí tradičním neměnným způsobem, kdy esenciální olej získávaný parní destilací odkapává přímo do prvotřídního santalového oleje, který vůni ochrání takřka navěky.

Lahvičky s přírodními parfémy jsou malé, ale vydrží i déle než chemické koktejly známých značek. Stačí nanést jen velmi malé množství na tradiční místo pro přírodní parfém – tedy na kůži pod ušní lalůčky nebo na vnitřní stranu zápěstí – a můžete si prožívat dokonalé souznění vůně a vaší osobnosti.

Přírodní parfémy Dokonalé Lásky nemají žádné datum expirace. Je to tak, nejenže parfém vydrží bez jakékoliv chemické konzervace po dlouhá desetiletí, ale navíc vůně zraje, vytváří se stále originální bouquet. I proto přírodní parfémy zrají minimálně dva roky než se dostanou k vám.

Každý z těchto parfémů má svou osobnost a přináší vám novou inspiraci, nový pocit, nové sebevědomí. Je to nádherný dar přírody pro zvýšení sebevědomí, povzbuzení osobnosti i mysli. Je to nádherná droga, která neškodí a přitom přináší tolik neuvěřitelných prožitků. Vyberte si přírodní parfém Dokonalé Lásky pro svou osobnost a dejte mu týden. Už se bez něj neobejdete. Naštěstí je tak malý, že jej můžete mít kdykoliv s sebou.

Showing all 16 results