Pobyt a ochrana v přírodě

Je zde sezóna, kdy trávíme s našimi psy mnohem více času v přírodě. V přírodě, kde je v tu chvíli nejen i náš pes, ale i klíšťata, kloši, sametky, případně létavý bodavý hmyz. Také nás zde mohou potkat různé drobné terénní nehody – oděrky, škrábnutí a podobně.

Využili jsme ty nejchytřejší dary přírody a vyvinuli jsme pro naše psy čistě přírodní přípravky vhodné pro pobyt v přírodě.
Vyberte si mezi sprejem (LÁSKA 34) a zásypem (LÁSKA 33). Jde o to, jaký typ aplikace Vám vyhovuje. Šampon (LÁSKA 35) je skvělá posila a doplněk. Také je výborný jako podpora při protiplísňové léčbě

A ještě pár dobrých tipů:
• Když pes dostane žihadlo od vosy či včely, jako antihistaminikum poslouží LÁSKA D03 Heřmánkový hydrosol
• Pro dohojení, proti svědění a pro dekontaminaci postiženého místa je vynikající LÁSKA B04 Zelený jíl. Poslouží nám i jako základní pomůcka pro ošetření oděrek či škrábanců a skvěle podpoří rychlé zhojení.

• Jako podpora prevence nejen proti parazitům, jako jsou v sezóně hlavně klíšťata, je vhodná LÁSKA B02 Spirulína a pivovarské kvasnice.

• Pokud už najdete přisáté klíště, zkuste ho vytáhnout speciální kartou nebo pinzetou na klíšťata. Netočte s ním do kola, nezalívejte žádným (ani esenciálním) olejem. Vikláním vytáhněte. Jinak zvyšujete riziko nákazy a zánětu. Ránu pak pečlivě vydesinfikujte.

• Vše potřebné pro náhlé příhody v přírodě najdete v sadě pro Akutní ošetření kůže. Přípravky společně napomáhají hojení a zamezují množení bakterií v místě poranění.

Showing all 13 results