LÁSKA 05

Péče o oči

Hodnoceno 4.93 z 5 na základě 15 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 18)

od 285

 • 30 ml
 • 50 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.


Způsob použití

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku. Přípravek lze aplikovat i přímo na ošetřovaná místa. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Upozornění

Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 063-19/C


Tip

Jak ošetřit oční okolí při nadměrném výtoku slz a jejich usazování na chlupech? Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. A dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů. Tento malý fígl zajistí, že slza bude po chlupech stékat, nezoxiduje a nebude docházet k pigmentové změně na zatěžovaných chlupech.


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Skvělý přípravek na oči, pejsek jak vidí kapky,okamžitě vrtí ocáskem a čeká, což normálně absolutně nedělá, za me skvělý a musím říct, ze způsob, jakým je e-shop delany,jsem nikde nezazil,osobni dopis a dárek. Diky moc za super a profesionalni osobni přístup.

  Martin (store manager)

 2. S

  Funguje a krásně voní. Prověřené u všech tří westíků. Používám i pro sebe na odličování.

  Simča (store manager)

 3. K

  Produkt na čištění u očí nám vyhovuje, protože je přírodní. A je to znát, náš Joel sám nastavuje, když vidí, že mám lahvičku. Ostatním čivavákům to také dělá dobře a je jim to příjemné. Ospalky i takovou tu dráhu po výtoku to zvládá fakt perfektně.

  Karolína D. (store manager)

 4. D

  Mám chviličku ale zatím funguje a pejskům prospívá

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 5. T

  Od Dokonalé lásky máme vyzkoušeno zatím jen kapání do očí, ale musím říct, že tedy velká spokojenost. Jediný přípravek, u kterého jde vidět, že opravdu pomáhá.

  Hodnocení 5 z 5

  Tereza Lazarová (ověřený vlastník)

 6. D

  Teprve začínáme užívat

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 7. R

  Efektivní..bez nežádoucích účinků…na oči pomohl beze zbytku po pěti dnech lokální aplikace 1x denně.

  Hodnocení 5 z 5

  Raduška (ověřený vlastník)

 8. K

  Přípravek je opravdu super! Nejen, že pomáhá ale naše yorkšírka už sama každý večer vzorně čeká na “proceduru”. Stačí říci, že jdeme na očička :o).

  Hodnocení 5 z 5

  Katka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o psí oči


Často se nás ptáte

Lze eliminovat pigmentové změny na zatěžovaných chlupech kolem očí?

Kombinací přípravku LÁSKA 05 Péče o oči a mandlového oleje. Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. Dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů.

Složení

Aqua, Matricaria recutita hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol.

Heřmánek lékařský

Především působí protizánětlivě, podporuje hojení. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Poradna

Péče o psí oči

Z magazínu

Jak pečovat o psí oči

Psí oko je velmi podobné oku lidskému. Jednou z mála odlišností je přítomnost třetího víčka a rozdílné množství čípků a tyčinek, které ovlivňují barevnost vidění. Podle stále neuzavřených studií psi vidí barvy ovšem trochu jinak než my lidé. Výborně rozlišují odstíny šedi ve škále bílá – šedá – černá. Stejně jako lidé, tak i psi mohou trpět různými vadami...
Přečtěte si více

Čistá příroda pro kočičí národ

I pro kočky existují čistě přírodní veterinární přípravky. Není jich tolik jako pro psy a má to svůj důvod. Kočky jsou mimořádně citlivá stvoření a ne všechny látky dokáží bezpečně metabolizovat. Do koček (až na některé plemenné výjimky) nic nevtíráme, nemažeme je, nekoupeme – pokud si o to samy kočky neřeknou. Veterinární výrobce, který je poctivý a je u něj bezpečí na prvním místě,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky