LÁSKA 05

Péče o oči a oční okolí

Pro psy / kočky / a jiná zvířata

Hodnoceno 4.78 z 5 na základě 233 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 236)

od 294

Čistě přírodní směs rostlinných hydrolátů (květových vod) pro jemnou péči o oči a oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

 • 30 ml
 • 50 ml
Vyčistit
Štítky: ,

Popis produktu

Směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst. Poskytuje jemný protizánětlivý účinek a podporu oční buňky.

Když zvíře chce přípravek užívat vnitřně, například olizováním z dlaní, tak mu v tom nebraňte. Zvířata pudově vědí, proč to dělají a může to být významná podpora. V dávce nemusíte zvíře nijak omezovat.

Čistě přírodní veterinární přípravek pro psy, kočky a jiná zvířata v zájmovém chovu.

ospalky
výtoky z očí
usazování slzného výtoku
nadměrné vysušování
podráždění oka
protizánětlivý účinek
podpora oční buňky


Způsob použití

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku a vytřít koutek. Pokud se směs dostane do oka, nijak to nevadí. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Upozornění

Čistě přírodní veterinární přípravek určený pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 063-19/C


Tip

Jak ošetřit oční okolí při nadměrném výtoku slz a jejich usazování na chlupech? Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. A k tomu 2x týdně, nebo podle potřeby, očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů. Tento malý fígl zajistí, že slza bude po chlupech stékat, nezoxiduje a nebude docházet k pigmentové změně na zatěžovaných chlupech. Nově narostlá srst již bude bez poškození.


Hodnocení zákazníků

 1. A

  Betynce moc pomohli

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 2. E

  krásně čistí oči i okolí

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 3. R

  Tento produkt nám sedí dobře se s ním čistí oči

  Hodnocení 5 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 4. K

  zatím nevyzkoušeno

  Hodnocení 2 z 5

  Katka Š. (ověřený vlastník)

 5. M

  Očíčka… to u nás byl dříve povel na zdrhání, ale teď je to pohoda. Vytíráme několikrát za den. U nás alergie, tedy neřeší příčinu, ale pouze důsledek. Každopádně moc děkujeme, žádné oslizlé kruhy pod očima. Určitě koupím znovu.

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela V. (ověřený vlastník)

 6. R

  Už 2 roky používáme tento přípravek na oči pro jorkšírku 4 roky a velká spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Rita

 7. Z

  Nakupujem opakovane a som veľmi spokojná, pre psíka už používam iba Vaše prípravky, na oči, zuby, tlapky…:-)

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

 8. H

  Můžu doporucit.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana (ověřený vlastník)

 9. P

  Pomáhá skvěle

  Hodnocení 4 z 5

  Petra S. (ověřený vlastník)

 10. H

  Aplikujeme bohužel nepravidelně, ale i tak to zabírá.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Křečková (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, pravidelnost je u bylinek obzvlášť důležitá, ale je super, že to přiznáte a případně máme i podporu v podobě bylin co se přidávají do stravy. Případně se neváhejte obrátit na zákaznickou linku a tam Vám poradíme.

   Kristýna Příplatová (store manager)

 11. K

  Úžasné, už nic jiného nechceme,účinek okamžitý pejsek se vždy těší, nemusíme už pod nátlakem nutit,oči už netečnou a zánětům je také konec 🙂 vřele doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Sládková (ověřený vlastník)

 12. K

  Perfektní výrobek, na hodně,, slzavé očička, super, pomohlo na 100 %.

  Hodnocení 5 z 5

  Kristýna (ověřený vlastník)

 13. L

  Používám i s mandlovým olejem a očka jsou čisté neslzi.🙂🙏😊

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Přírodní péče o psí oči a zrak


Často se nás ptáte

Lze eliminovat pigmentové změny na zatěžovaných chlupech kolem očí?

Kombinací přípravku LÁSKA 05 Péče o oči a mandlového oleje. Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. Dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů.

Složení

Heřmánek - Matricaria recutita hydrosol
Chrpa - Centaurea cyanus hydrosol

Hydrosol je nejjemnější extrakce rostliny. Jedná se o prvotní frakci prosté parovodní destilace, což je nejpřirozenější a nejčistší způsob získávání květové vody. Hydrosol (květová voda) je čirá vodná substance, nezpůsobuje zabarvení, ani zamaštění. Díky výjimečné šetrnosti jej lze bez rizik používat pro péči o zvířecí i lidská mláďata a juniory. Je také velmi vhodný pro péči o starší a zesláblé jedince.

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Heřmánek lékařský

Heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek pravý, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Chrpa polní

Obsahuje fenylpropanoidní a alkaloidní látky. Z fenylprapanů např. flavonoidy apigenin a cyanin, z alkaloidů např. indolové alkaloidy. Chrpa polní je významnou medonosnou rostlinou. Stala se také objektem zájmu šlechtitelů a její plnokvěté formy se jako letničky pěstují na zahradách. V léčitelství se používá květ (Flos cyani) buď samostatný nebo i s kalichem (Flos cyani cum calyce). Sbírají se za slunečného dne, buď sytě modré paprsky úborů nebo celé úbory a suší se v tenkých vrstvách v průvanu při teplotě kolem 35 stupňů bez přístupu světla.
Hlavní přínos pro zvířata: podpora vnímání, podpora rekonvalescence, kondice zraku a oka.

Poradna

Péče o psí oči a zrak

Zajímavé a užitečné

Jak pečovat o psí oči

Psí oko je velmi podobné oku lidskému. Jednou z mála odlišností je přítomnost třetího víčka a rozdílné množství čípků a tyčinek, které ovlivňují barevnost vidění. Podle stále neuzavřených studií psi vidí barvy ovšem...
Přečtěte si více

Dary čisté přírody pro péči o kočičí zdraví – tělesné i psychické

Většina zvířat má díky orgánové a pudové výbavě schopnost vyhledat, analyzovat a následně využít přírodní léčebné látky, které jim pomohou při aktuálním zdravotním problému anebo jako zdravotní prevence. Tuto schopnost...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky