LÁSKA 05

Péče o oči

Hodnoceno 4.80 z 5 na základě 209 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 212)

od 294

 • 30 ml
 • 50 ml
Vyčistit

Popis produktu

Směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.


Způsob použití

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku a vytřít koutek. Pokud se směs dostane do oka, nijak to nevadí. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Upozornění

Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 063-19/C


Tip

Jak ošetřit oční okolí při nadměrném výtoku slz a jejich usazování na chlupech? Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. A k tomu 2x týdně, nebo podle potřeby, očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů. Tento malý fígl zajistí, že slza bude po chlupech stékat, nezoxiduje a nebude docházet k pigmentové změně na zatěžovaných chlupech. Nově narostlá srst již bude bez poškození.


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Aplikujeme bohužel nepravidelně, ale i tak to zabírá.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Křečková (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, pravidelnost je u bylinek obzvlášť důležitá, ale je super, že to přiznáte a případně máme i podporu v podobě bylin co se přidávají do stravy. Případně se neváhejte obrátit na zákaznickou linku a tam Vám poradíme.

   Kristýna Příplatová (manažer obchodu)

 2. K

  Úžasné, už nic jiného nechceme,účinek okamžitý pejsek se vždy těší, nemusíme už pod nátlakem nutit,oči už netečnou a zánětům je také konec 🙂 vřele doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Sládková (ověřený vlastník)

 3. K

  Perfektní výrobek, na hodně,, slzavé očička, super, pomohlo na 100 %.

  Hodnocení 5 z 5

  Kristýna (ověřený vlastník)

 4. L

  Používám i s mandlovým olejem a očka jsou čisté neslzi.🙂🙏😊

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí oči


Často se nás ptáte

Lze eliminovat pigmentové změny na zatěžovaných chlupech kolem očí?

Kombinací přípravku LÁSKA 05 Péče o oči a mandlového oleje. Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. Dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů.

Složení

Aqua, Matricaria recutita hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Poradna

Péče o psí oči

Z magazínu

Jak pečovat o psí oči

Psí oko je velmi podobné oku lidskému. Jednou z mála odlišností je přítomnost třetího víčka a rozdílné množství čípků a tyčinek, které ovlivňují barevnost vidění. Podle stále neuzavřených studií psi vidí barvy ovšem trochu jinak než my lidé. Výborně rozlišují odstíny šedi ve škále bílá – šedá – černá. Stejně jako lidé, tak i psi mohou trpět různými vadami...
Přečtěte si více

Čistá příroda pro kočičí národ

I pro kočky existují čistě přírodní veterinární přípravky. Není jich tolik jako pro psy a má to svůj důvod. Kočky jsou mimořádně citlivá stvoření a ne všechny látky dokáží bezpečně metabolizovat. Do koček (až na některé plemenné výjimky) nic nevtíráme, nemažeme je, nekoupeme – pokud si o to samy kočky neřeknou. Veterinární výrobce, který je poctivý a je u něj bezpečí na prvním místě,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky