LÁSKA 05

Péče o oči a oční okolí

Pro psy / kočky / a jiná zvířata

Hodnoceno 4.78 z 5 na základě 275 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 278)

od 294

Čistě přírodní směs rostlinných hydrolátů (květových vod) pro jemnou péči o oči a oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

 • 30 ml
 • 50 ml
Vyčistit
Štítky: ,

Popis produktu

Směs rostlinných hydrolátů pro péči o oční okolí. Velmi jemným způsobem čistí, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst. Poskytuje jemný protizánětlivý účinek a podporu oční buňky.

Když zvíře chce přípravek užívat vnitřně, například olizováním z dlaní, tak mu v tom nebraňte. Zvířata pudově vědí, proč to dělají a může to být významná podpora. V dávce nemusíte zvíře nijak omezovat.

Čistě přírodní veterinární přípravek pro psy, kočky a jiná zvířata v zájmovém chovu.

ospalky
výtoky z očí
usazování slzného výtoku
nadměrné vysušování
podráždění oka
protizánětlivý účinek
podpora oční buňky


Způsob použití

Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku a vytřít koutek. Pokud se směs dostane do oka, nijak to nevadí. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Upozornění

Čistě přírodní veterinární přípravek určený pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 063-19/C


Tip

Jak ošetřit oční okolí při nadměrném výtoku slz a jejich usazování na chlupech? Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. A k tomu 2x týdně, nebo podle potřeby, očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů. Tento malý fígl zajistí, že slza bude po chlupech stékat, nezoxiduje a nebude docházet k pigmentové změně na zatěžovaných chlupech. Nově narostlá srst již bude bez poškození.


Hodnocení zákazníků

 1. B

  Super kapičky, pomáhají

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Š. (ověřený vlastník)

 2. J

  nemá chybu

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka F. (ověřený vlastník)

 3. J

  Spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Jarmila K. (ověřený vlastník)

 4. A

  Spokojenost jak v komunikaci, tak i doručení 🙂, určitě všem doporučuji 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 5. pejsek si nechá jakž takž očka otřít, používám jen na ospalky

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka Vojtková (ověřený vlastník)

 6. A

  Mám pocit, že trochu zklidňují, ale my máme oči opravdu hodně poškozené opakujícími se záněty, po operaci víček, a ještě k tomu alergie na všechno možné, takže náš pes rozhodně nemůže sloužit jako srovnání.

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 7. Pomáhá nám čistit oči kvůli častému slzení.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 8. N

  Super, používame preventívne a psíkovi prestali tak velmi silno slzieť očká.

  Hodnocení 5 z 5

  Natália K. (ověřený vlastník)

 9. A

  Teprve testujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Aneta Bendová (ověřený vlastník)

 10. J

  Objednávám opakovaně, vážně skvělý produkt, vč.toho, že pejskovi jako jediný nevadí.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka P. (ověřený vlastník)

 11. A

  Sem spokojena s vašimi přípravky jen s komunikací moc ne, neboť vůbec když sem se ptala musela psát několikrát aby mě bylo odpovězeno a u přípravku péče o oči vůbec není psáno zda aplikaci dělat každý den, atd, prostě nic…

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 12. S

  Kupujem opakovane a maje fenka pražského krysaříka Mimi je vždy nadšená, že si tampn s nakapaným roztokom očuchá a nechá si oči a ich okolie ošetriť. robíme to každé ráno ako náš rituál.

  Hodnocení 5 z 5

  Sylvia H. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Přírodní péče o psí oči a zrak


Často se nás ptáte

Lze eliminovat pigmentové změny na zatěžovaných chlupech kolem očí?

Kombinací přípravku LÁSKA 05 Péče o oči a mandlového oleje. Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. Dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Heřmánek - Matricaria recutita hydrosol
Chrpa - Centaurea cyanus hydrosol

Hydrosol je nejjemnější extrakce rostliny. Jedná se o prvotní frakci prosté parovodní destilace, což je nejpřirozenější a nejčistší způsob získávání květové vody. Hydrosol (květová voda) je čirá vodná substance, nezpůsobuje zabarvení, ani zamaštění. Díky výjimečné šetrnosti jej lze bez rizik používat pro péči o zvířecí i lidská mláďata a juniory. Je také velmi vhodný pro péči o starší a zesláblé jedince.

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Zjistit více

Chrpa polní

Má protizánětlivý i močopudný účinek, posiluje, povzbuzuje. Je výborná na léčbu očních nemocí. Podporuje trávení a rekonvalescenci.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Jak pečovat o psí oči

Psí oči jsou velmi podobné oku lidskému. Jednou z mála odlišností je přítomnost třetího víčka a rozdílné množství čípků a tyčinek, které ovlivňují barevnost vidění. Podle stále neuzavřených studií psi vidí barvy ovšem...
Přečtěte si více

Dary čisté přírody pro péči o kočičí zdraví – tělesné i psychické

Většina zvířat má díky orgánové a pudové výbavě schopnost vyhledat, analyzovat a následně využít přírodní léčebné látky, které jim pomohou při aktuálním zdravotním problému anebo jako zdravotní prevence. Tuto schopnost...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky