LÁSKA 81

ZÁKLADNÍ POZNÁVACÍ SADA

zoofarmakognozie

Hodnoceno 4.60 z 5 na základě 25 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 25)

397

Popis produktu

Se základní poznávací sadou zoofarmakognozie můžete zcela bezpečně prozkoumat, jakou přírodní látku Vaše zvíře uvítá pro své zdravotní či psychické samoléčení. Vy pak nemusíte pořizovat doplňky a přípravky jen podle lidského (a tedy dost nejasného) úsudku. Budete vědět, po čem sáhnout, protože si to Váš miláček tak vybral. Věřme svým zvířatům a nechme se inspirovat.

Sada obsahuje 5 poznávacích balíčků:

LÁSKA B01 Chlorella jako prebiotický zdroj s vysokým obsahem vlákniny.

LÁSKA B02 Spirulina která je také označována za super potravinu s vysokým obsahem bílkovin
Obě dvě tmavě zelené suroviny obsahují vitamíny, minerály, stopové prvky a chlorofyl.

LÁSKA B03 Zelený ječmen je výkonný antioxidant a zdroj aminokyselin a kyseliny listové.

LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný je bohatým zdrojem vitamínu C, který je vhodný pro posílení imunitního systému a napomáhá distribuci dalších látek v organizmu. Také podporuje činnost enzymů produkujících kolagen.

LÁSKA B04 Zelený jíl je jemně mletá hornina, která obsahuje kaolin. Zvířata jej vyhledávají pro vetření do kůže při svědění, zarudnutí a různých alergických projevech. Zelený jíl také napomáhá hojení drobných poranění a zastavuje malá krvácení. Olizování naznačuje, že zvíře chce snížit kyselost žaludku nebo si odpomoci od toxinů.

Co dělat po skončení testu? Je to jednoduché – pořiďte větší balení suroviny, kterou zvíře vybralo, a tu pak pravidelně nabízejte k dobrovolnému příjmu. Ověření preferencí zvířete provedením testu doporučujeme opakovat pravidelně každé 3 měsíce.

Co a proč zvíře vybírá? Důvod výběru jednotlivých látek jsme pro Vás detailně popsali přímo na balíček testovací sady. A samozřejmě jsme Vám plně k dispozici pro konzultaci výsledku i přímo v naší poradně: poradna@dokonalalaska.cz, tel.: +420 603 421 744.

Cílový druh zvířat: psi, kočky, hlodavci, koně, plazi, drobné i velké šelmy, ježci

Tip:

Natočte průběh testu a výběr látek na video a pošlete k posouzení.
kontakt: poradna@dokonalalaska.cz

Co je zoofarmakognozie?

Zoofarmakognozie je úžasná metoda samovýběru účinných látek. Zvířata se umí sama diagnostikovat i léčit a je nyní na nás, abychom jim to umožnili. Když jim toto umožníme, dokáží nám během chvilky o sobě říci více, než jsme schopni se o nich naučit za celý život. Zoofarmakognozie je skvělou cestou k napravování vztahů mezi člověkem a ostatními tvory.

Jak to vlastně funguje? Popišme si to co nejvíce jednoduše – když se zvíře v přírodě setká s neznámou věcí (plodem, listem, kořenem a podobně), provede její analýzu a vyhodnotí ji z hlediska užitečnosti nebo nebezpečnosti pro svůj organizmus. Využívá k tomu olfaktorní systém, respektive jakobsonův orgán, o jehož funkcích víme bohužel zatím velmi málo. Zvíře v přírodě tedy testuje a analyzuje chemické látky a podle vyhodnocení je případně učelně užívá. Aplikovaná zoofarmakognozie je způsob, jak tento princip umožníme i zvířatům, které nežijí v přírodě, tedy nejčastěji psům, kočkám, menším savcům, koním a dalším.


Způsob použití

Spirulinu, chlorellu a zelený ječmen vysypte do tří vhodných mističek a pokropte trochou vody. Zamícháním se vytvoří hustá kašička. Do další mističky nasypejte šípek. Všechny čtyři mističky předložte ve stejný okamžik zvířeti a mírně ho pobídněte k jejich prozkoumání. Zvíře bude vše očichávat, analyzovat, ochutnávat a zkoumat. Vyhodnocování může být velice rychlé, ale také opatrné a rozvážné. Každý živý tvor je jiný. Tu látku, kterou si vybere, mu dopřávejte dle jeho zájmu, který se může postupem času měnit, u fanatiků zmírnit, nebo dokonce zájem může zcela ustat. Zelený jíl použijte při testu nabídnutím z ruky k vnitřnímu či vnějšímu použití. Zvíře optimálně nabídne místo k aplikaci. Dále používejte dle potřeby a návodu na sáčku.

Upozornění

Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Nenahrazuje veterinární péči. Nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Objednávám poprvé tak uvidíme 🤔😊

  Hodnocení 4 z 5

  Renata Laušová

 2. M

  Velice jednoduchý postup použití, obsah pytlíků vydrží klidně až na 3 testy.

  Hodnocení 5 z 5

  Martina Bulanderová (ověřený vlastník)

 3. l

  Test překvapil, fenečka si vybrala spirulinu a poté chloreleru. Ostatní odmítala. Nečekala jsem, ze si vůbec něco vybere. Pytlíčky vystačí na 3 testy.

  Hodnocení 4 z 5

  lucie.sandleiterova (ověřený vlastník)

 4. O

  Výborné

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Kotlikovà

 5. R

  Na vaše doporučení jsme otestovaly, Jessie si nakonec vybrala spirulinu a ječmen😉nakonec žádné překvapení,venku se často,,pase,,na šťavnaté trávě 😃

  Hodnocení 5 z 5

  Renáta Žingorová (ověřený vlastník)

 6. R

  Jediné,co naši fenku zaujalo,byla chlorella. Ale jen 2x. Pak už ji ignorovala.

  Hodnocení 3 z 5

  Renata Pospíšilová (ověřený vlastník)

 7. R

  Kočička nereagovala nijak na žádný z produktů, očichala a odešla. Nicméně zelený jíl jsem jí začala sypat na kůži, kde se jí tvoří strupy, které škrábe do krve. Rány se jí začínají hojit.

  Hodnocení 4 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 8. J

  nejnejnej, vím co moje kočky chtějí

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka K. (ověřený vlastník)

 9. P

  Na vaše doporučení jsem otestoval mojí fenku, která si vybrala šípek, spirulinu a zelený jíl, který přijímala vnitřně a to jsem myslela, že mi sní celý pytlík😀

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 10. P

  Na vaše doporučení jsem otestovala mojí fenku, která si vybrala šípek, spirulinu a zelený jíl, který přijímala vnitřně a to jsem myslela, že mi sní celý pytlík😀

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 11. L

  Fenka je vybíravá a bála jsem se, že jí ze sady nic vonět nebude. Ale chlorella a spirulína zachutnala, určitě stojí za to. V budoucnu na e-shopu určitě opět zakoupím zboží.

  Hodnocení 5 z 5

  Loan Thanh B. (ověřený vlastník)

 12. J

  Naše fena kokršpaněla ve velkém pojídala hovínka všech typů od všeho živého. Bylo to fakt ve velkém. Takže si každý asi umí představit, co to obnáší… Na doporučení jsme zkusili tenhle test Láska 81. Vybrala si spirulínu, ale jakože fanaticky, jako když najde poklad a neumí se nabažit. Takže jsme potom dávali spirulínu podle toho, kolik chtěla. Spotřebovali jsme čtyři velké balení, ale pak najednou už nechtěla. A to bylo v době, kdy už s pojídáním výkalů přestala. Už je to přes čtyři měsíce a máme klid. Nyní zkoušíme bosvelii Lásku 14 na zlepšení problémů se zádama a kyčlema a také už vidíme první výsledky.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Sůrová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Obsah balíčku

LÁSKA B01 Chlorella, LÁSKA B02 Spirulina, LÁSKA B03 Zelený ječmen, LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný, LÁSKA B04 Zelený jíl.

Chlorella

Chlorella je rod sladkovodních jednobuněčných řas známých od roku 1890. Popsal ji mikrobiolog M. W. Beijerinck. Organismy nerozeznatelné od Chlorelly (dnes označované za Acritarcha) žily na Zemi již v prekambriu před cca 1,5 miliardy lety. Název chlorella je odvozen od řeckého slova “chloros” = zelený a latinské přípony “ella” = malá. Chlorella v porovnání s ostatními rostlinami obsahuje vysoké množství chlorofylu.

Využívá se její schopnosti vázat na sebe těžké kovy, které odvádí vylučovací soustavou z těla ven, čímž podle studie detoxikuje organismus.

Spirulina

Spirulina se pěstuje v Japonsku na výrobu vitamínových tablet. Obsahuje totiž mimo jiné vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamin C, vitamin D, vitamin A a vitamin E a karoteny.

Co se týče vitamínu B12 obsahuje spirulína 80% neúčinnou formu tohoto vitamínu a jenom 20% část je účinná u člověka.)

V současnosti začíná být na vzestupu její konzumace hlavně díky jejímu vysokému obsahu bílkovin (více jak 50%) a to jí řadí mezi nejvíce na proteiny bohaté potraviny v přírodě. Je označována také jako jedno z tzv. superfoods (super potraviny).

Spirulina je výjimečnou potravinou a úžasným zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Spirulina obsahuje látku zvanou fykocyanin. Dále obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, E, a K. Navíc Spirulina dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy, stejně jako vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv.

Ječmen setý

Ječmen setý (Hordeum vulgare) je druh obiloviny z čeledi lipnicovité (Poaceae).

Růže šípková

šípek

Plodem růže (Rosa canina) je šípek. Tyto plody obsahují cenné látky jako karotenoidy, flavonoidy, třísloviny, pektiny, organické kyseliny a vitamíny, konkrétně A, B1, B2, P a K a především vitamín C. Pravděpodobně nejčastěji se šípky sbírají na známý šípkový čaj užívaný jako posilující nápoj při horečkách a nachlazení; krom toho má i močopudný účinek. Využít se šípky dají i do marmelád, džusů, kompotů nebo omáček či k výrobě moštů, sirupů a rosolů. V průmyslovém zpracování se šípků užívá k výrobě léčiv, například koncentrátů s vitamínem C. Z nažek se lisuje olej využitelný v kosmetice.
Psi šípek dobrovolně přijímají jako zdroj vitamínu C a také proto, že šípek posiluje činnost enzymů produkujících kolagen.

Zelený jíl

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.

Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.

Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.

Poradna

Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích

Více z Dokonalé Lásky