LÁSKA 81

ZÁKLADNÍ POZNÁVACÍ SADA

zoofarmakognozie

Hodnoceno 4.62 z 5 na základě 26 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 26)

397

Popis produktu

Se základní poznávací sadou zoofarmakognozie můžete zcela bezpečně prozkoumat, jakou přírodní látku Vaše zvíře uvítá pro své zdravotní či psychické samoléčení. Vy pak nemusíte pořizovat doplňky a přípravky jen podle lidského (a tedy dost nejasného) úsudku. Budete vědět, po čem sáhnout, protože si to Váš miláček tak vybral. Věřme svým zvířatům a nechme se inspirovat.

Sada obsahuje 5 poznávacích balíčků:

LÁSKA B01 Chlorella jako prebiotický zdroj s vysokým obsahem vlákniny.

LÁSKA B02 Spirulina která je také označována za super potravinu s vysokým obsahem bílkovin
Obě dvě tmavě zelené suroviny obsahují vitamíny, minerály, stopové prvky a chlorofyl.

LÁSKA B03 Zelený ječmen je výkonný antioxidant a zdroj aminokyselin a kyseliny listové.

LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný je bohatým zdrojem vitamínu C, který je vhodný pro posílení imunitního systému a napomáhá distribuci dalších látek v organizmu. Také podporuje činnost enzymů produkujících kolagen.

LÁSKA B04 Zelený jíl je jemně mletá hornina, která obsahuje kaolin. Zvířata jej vyhledávají pro vetření do kůže při svědění, zarudnutí a různých alergických projevech. Zelený jíl také napomáhá hojení drobných poranění a zastavuje malá krvácení. Olizování naznačuje, že zvíře chce snížit kyselost žaludku nebo si odpomoci od toxinů.

Co dělat po skončení testu? Je to jednoduché – pořiďte větší balení suroviny, kterou zvíře vybralo, a tu pak pravidelně nabízejte k dobrovolnému příjmu. Ověření preferencí zvířete provedením testu doporučujeme opakovat pravidelně každé 3 měsíce.

Co a proč zvíře vybírá? Důvod výběru jednotlivých látek jsme pro Vás detailně popsali přímo na balíček testovací sady. A samozřejmě jsme Vám plně k dispozici pro konzultaci výsledku i přímo v naší poradně: poradna@dokonalalaska.cz, tel.: +420 603 421 744.

Cílový druh zvířat: psi, kočky, hlodavci, koně, plazi, drobné i velké šelmy, ježci

Tip:

Natočte průběh testu a výběr látek na video a pošlete k posouzení.
kontakt: poradna@dokonalalaska.cz

Co je zoofarmakognozie?

Zoofarmakognozie je úžasná metoda samovýběru účinných látek. Zvířata se umí sama diagnostikovat i léčit a je nyní na nás, abychom jim to umožnili. Když jim toto umožníme, dokáží nám během chvilky o sobě říci více, než jsme schopni se o nich naučit za celý život. Zoofarmakognozie je skvělou cestou k napravování vztahů mezi člověkem a ostatními tvory.

Jak to vlastně funguje? Popišme si to co nejvíce jednoduše – když se zvíře v přírodě setká s neznámou věcí (plodem, listem, kořenem a podobně), provede její analýzu a vyhodnotí ji z hlediska užitečnosti nebo nebezpečnosti pro svůj organizmus. Využívá k tomu olfaktorní systém, respektive jakobsonův orgán, o jehož funkcích víme bohužel zatím velmi málo. Zvíře v přírodě tedy testuje a analyzuje chemické látky a podle vyhodnocení je případně účelně užívá. Aplikovaná zoofarmakognozie je způsob, jak tento princip umožníme i zvířatům, které nežijí v přírodě, tedy nejčastěji psům, kočkám, menším savcům, koním a dalším.


Způsob použití

Spirulinu, chlorellu a zelený ječmen vysypte do tří vhodných mističek a pokropte trochou vody. Zamícháním se vytvoří hustá kašička. Do další mističky nasypejte šípek. Všechny čtyři mističky předložte ve stejný okamžik zvířeti a mírně ho pobídněte k jejich prozkoumání. Zvíře bude vše očichávat, analyzovat, ochutnávat a zkoumat. Vyhodnocování může být velice rychlé, ale také opatrné a rozvážné. Každý živý tvor je jiný. Tu látku, kterou si vybere, mu dopřávejte dle jeho zájmu, který se může postupem času měnit, u fanatiků zmírnit, nebo dokonce zájem může zcela ustat. Zelený jíl použijte při testu nabídnutím z ruky k vnitřnímu či vnějšímu použití. Zvíře optimálně nabídne místo k aplikaci. Dále používejte dle potřeby a návodu na sáčku.

Upozornění

Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Nenahrazuje veterinární péči. Nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Naše fena kokršpaněla ve velkém pojídala hovínka všech typů od všeho živého. Bylo to fakt ve velkém. Takže si každý asi umí představit, co to obnáší… Na doporučení jsme zkusili tenhle test Láska 81. Vybrala si spirulínu, ale jakože fanaticky, jako když najde poklad a neumí se nabažit. Takže jsme potom dávali spirulínu podle toho, kolik chtěla. Spotřebovali jsme čtyři velké balení, ale pak najednou už nechtěla. A to bylo v době, kdy už s pojídáním výkalů přestala. Už je to přes čtyři měsíce a máme klid. Nyní zkoušíme bosvelii Lásku 14 na zlepšení problémů se zádama a kyčlema a také už vidíme první výsledky.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Sůrová

 2. L

  Fenka je vybíravá a bála jsem se, že jí ze sady nic vonět nebude. Ale chlorella a spirulína zachutnala, určitě stojí za to. V budoucnu na e-shopu určitě opět zakoupím zboží.

  Hodnocení 5 z 5

  Loan Thanh B. (ověřený vlastník)

 3. P

  Na vaše doporučení jsem otestovala mojí fenku, která si vybrala šípek, spirulinu a zelený jíl, který přijímala vnitřně a to jsem myslela, že mi sní celý pytlík😀

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 4. P

  Na vaše doporučení jsem otestoval mojí fenku, která si vybrala šípek, spirulinu a zelený jíl, který přijímala vnitřně a to jsem myslela, že mi sní celý pytlík😀

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 5. J

  nejnejnej, vím co moje kočky chtějí

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka K. (ověřený vlastník)

 6. R

  Kočička nereagovala nijak na žádný z produktů, očichala a odešla. Nicméně zelený jíl jsem jí začala sypat na kůži, kde se jí tvoří strupy, které škrábe do krve. Rány se jí začínají hojit.

  Hodnocení 4 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 7. R

  Jediné,co naši fenku zaujalo,byla chlorella. Ale jen 2x. Pak už ji ignorovala.

  Hodnocení 3 z 5

  Renata Pospíšilová (ověřený vlastník)

 8. R

  Na vaše doporučení jsme otestovaly, Jessie si nakonec vybrala spirulinu a ječmen😉nakonec žádné překvapení,venku se často,,pase,,na šťavnaté trávě 😃

  Hodnocení 5 z 5

  Renáta Žingorová (ověřený vlastník)

 9. O

  Výborné

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Kotlikovà

 10. l

  Test překvapil, fenečka si vybrala spirulinu a poté chloreleru. Ostatní odmítala. Nečekala jsem, ze si vůbec něco vybere. Pytlíčky vystačí na 3 testy.

  Hodnocení 4 z 5

  lucie.sandleiterova (ověřený vlastník)

 11. M

  Velice jednoduchý postup použití, obsah pytlíků vydrží klidně až na 3 testy.

  Hodnocení 5 z 5

  Martina Bulanderová (ověřený vlastník)

 12. R

  Objednávám poprvé tak uvidíme 🤔😊

  Hodnocení 4 z 5

  Renata Laušová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


S tímto tématem souvisí:

Obsah balíčku

LÁSKA B01 Chlorella, LÁSKA B02 Spirulina, LÁSKA B03 Zelený ječmen, LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný, LÁSKA B04 Zelený jíl.

Poradna

Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích

Více z Dokonalé Lásky