Zvýhodněný balíček

ZUBY A DÁSNĚ - Péče a ochrana proti bakteriím

LÁSKA 01 + LÁSKA 10

Hodnoceno 4.61 z 5 na základě 57 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 57)

od 584

 • M
 • L
 • XL
Vyčistit

Popis produktu

Kombinace přípravků LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně a LÁSKA 10 Dokonalá voda pomůže vašemu pejskovi ke zdravým zubům a snižuje výskyt nežádoucích bakterií v tlamince.

Co balíček obsahuje a proč:

Přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně. Pro základní pravidelnou péči o psí zoubky a dásně. Napomáhá redukci zubního kamene a plaku. Je osvědčený veterinární přípravek, který je složený čistě z přírodních složek. Žádné konzervanty ani emulgátory, prostě nic navíc.

Přípravek LÁSKA 10 Dokonalá voda. Strukturovaná (nebo také energizovaná) voda je získávána inovační ekologickou technologií elektrochemické aktivace vody pracující na principu membránové elektrolýzy vodného roztoku soli.
Voda a její struktura má výrazný vliv na živé organismy, jelikož je jejich součástí v buňkách. Dokonalá voda, jakožto strukturovaná voda, výrazně ovlivňuje správnou funkci buněk zvířecího organismu a napomáhá ochraně před toxiny a infekcemi.
Dokonalá voda napomáhá normální funkci zvířecího organismu a udržení přirozené bakteriální rovnováhy.
Dále přispívá dodržování pitného režimu, zlepšení chuti k jídlu a celkové revitalizaci.  Je vhodným doplňkem pro péči o zuby a dásně. Jeho přidávání do vody po dobu 7 až 10 dní napomůže hojení dásní, redukce zápachu z tlamy a další projevy bakteriálního zatížení. Není vhodné jej přidávat, pokud zvíře užívá antibiotika.

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Způsob použití

LÁSKA 01: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně. Pouze pro vnější použití.

LÁSKA 10: Kapalný prostředek pro úpravu pitné vody. Používejte ředění 8 ml (1 víčko) prostředku na 1 l pitné vody pro běžnou péči. V intenzivním režimu lze použít až 32 ml (4 víčka) prostředku na 1 l pitné vody. Doba podávání v obou případech ředění by neměla přesáhnout dobu 7–10 dní v kuse. Roztok redukuje mikroflóru, doporučujeme následné podávání probiotik. Nepoužívejte misku z kovu.

Upozornění

SLOŽENÍ: LÁSKA 01: Lněný olej, řepkový olej, vitamin E, mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis), esenciální olej – citron (Citrus limon), esenciální olej – levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), esenciální olej – máta kadeřavá (Mentha spicata), esenciální olej – tymián (Thymus vulgaris), esenciální olej – heřmánek modrý (Matricaria chamomilla), esenciální olej – myrha (Commiphora myrrha), esenciální olej – koriandr (Coriandrum sativum).

LÁSKA 10: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %, aktivní chlor 0,03 %.

LÁSKA 01: Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa Přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

LÁSKA 10:Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící feny, pro zvířata s onemocněním srdce, ledvin a jater. Pokud zvíře užívá antibiotický přípravek, konzultujte správné použití Dokonalé vody se svým veterinárním lékařem nebo v poradně Dokonalé Lásky na tel.: +420 603 421 744 , poradna@dokonalalaska.cz.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu při teplotě od +5 °C do +25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Trvanlivost prostředku je 6 měsíců od data výroby při doporučených podmínkách skladování.

Doba použitelnosti: viz etiketa

Číslo schválení: 014-17/C


57 recenzí Zvýhodněný balíček LÁSKA 01 + LÁSKA 10 – ZUBY A DÁSNĚ – Péče a ochrana proti bakteriím

 1. R

  Kapičky naší čubince dělají velmi dobře.

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Š. (ověřený vlastník)

 2. A

  Zubní kámen sám po několika dnech odpadl

  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 3. M

  Našemu pejskovi dokonalá láska moc chutná 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

 4. I

  Určitě vidím změnu, fakt pomáhá

  Hodnocení 5 z 5

  Irena Svobodová (ověřený vlastník)

 5. M

  Spokojenost, produkt zabral!

  Hodnocení 5 z 5

  Martin Trávníček (ověřený vlastník)

 6. Z

  Zabarvení zubů mizí, zatím užíváme krátce na úplné posouzení, myslím, že to funguje.

  Hodnocení 4 z 5

  Zdeňka Moravcova (ověřený vlastník)

 7. A

  Používáme cca jeden měsíc. Máme však zkušenost s používáním přípravku v rodině, se psem, výborné,

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 8. A

  Koupeno opakovaně a vždy pomáhá. Kámen ustupuje a smrad z pusy je čím dál snesitelnější. Čistíme u toho i zuby kartáčkem. Pokud to nebude život ohrožující už nikdy nedáme pejska na čistění zubů na veterinu. O jednu jsme tak bohužel přišli.

  Hodnocení 5 z 5

  Andrea N. (ověřený vlastník)

 9. B

  Zkoušíme tento výrobek zatím velmi krátkou dobu, zatím mohu konstatovat, že náš Piki se čištění nebrání a je mu to velmi příjemné :-). Děkuji, že JSTE!

  Hodnocení 5 z 5

  Bohdana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby


Často se nás ptáte

Mohu přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně používat od štěňátka?

S přípravkem doporučujeme v rámci prevence začít okolo jednoho roku pejska. Nechceme zbytečně zatěžovat organismus štěněte i když se jedná o čistě přírodní látky. Nic ale nebrání tomu začít s nácvikem. K základnímu ošetření pejska patří i možnost podívat se mu na zoubky a do tlamičky.

Má přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně bělící efekt?

Přípravek neobsahuje žádné agresivní bělící látky a ani to není jeho účel. LÁSKA 01 je čistě přírodní veterinární přípravek, jehož účelem je řešit zápach z tlamy, zubní plak, kámen a zánět dásní.

Mohu přidávat přípravek LÁSKA 01 do krmiva?

V žádném případě. Přípravek nepatří ani do krmiva, ani do vody. Je třeba jej aplikovat přímo na dásně a zuby psa.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA 01: Lněný olej, řepkový olej, vitamin E, mandlový olej, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciání olej - koriandr.

LÁSKA 10: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %, aktivní chlor 0,03 %

Výrobce: Kohout engineering s.r.o., U Albrechtova vrchu 1158/9, 155 00 Praha 5, Česká republika

Výhradní distributor: Dokonalá Láska s.r.o., www.dokonalalaska.cz

Lněný olej

Olej získaný ze lnu setého je bohatý na vitamíny B, A, D, E a F, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6 a další. Posiluje vlasy, ale i psychické zdraví. Zklidňuje, napomáhá trávení.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Citron (citroník kyselý)

Posiluje a omlazuje, podporuje růst buněk. Má také protizánětlivé účinky, snižuje vysoký krevní tlak, pečuje o správnou funkci tepen. Blahodárně působí i na pleť, pročišťuje organismus.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že...
Přečtěte si více

Co našim psům nečekaně prodlouží život?

Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky