Zvýhodněný balíček

ZUBY A DÁSNĚ - Péče a ochrana proti bakteriím

LÁSKA 01 + LÁSKA 10

Hodnoceno 4.62 z 5 na základě 39 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 39)

od 584

 • M
 • L
 • XL
Vyčistit

Popis produktu

Kombinace přípravků LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně a LÁSKA 10 Dokonalá voda pomůže vašemu pejskovi ke zdravým zubům a snižuje výskyt nežádoucích bakterií v tlamince.

Co balíček obsahuje a proč:

Přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně. Pro základní pravidelnou péči o psí zoubky a dásně. Napomáhá redukci zubního kamene a plaku. Je osvědčený veterinární přípravek, který je složený čistě z přírodních složek. Žádné konzervanty ani emulgátory, prostě nic navíc.

Přípravek LÁSKA 10 Dokonalá voda. Strukturovaná (nebo také energizovaná) voda je získávána inovační ekologickou technologií elektrochemické aktivace vody pracující na principu membránové elektrolýzy vodného roztoku soli.
Voda a její struktura má výrazný vliv na živé organismy, jelikož je jejich součástí v buňkách. Dokonalá voda, jakožto strukturovaná voda, výrazně ovlivňuje správnou funkci buněk zvířecího organismu a napomáhá ochraně před toxiny a infekcemi.
Dokonalá voda napomáhá normální funkci zvířecího organismu a udržení přirozené bakteriální rovnováhy.
Dále přispívá dodržování pitného režimu, zlepšení chuti k jídlu a celkové revitalizaci.  Je vhodným doplňkem pro péči o zuby a dásně. Jeho přidávání do vody po dobu 7 až 10 dní napomůže hojení dásní, redukce zápachu z tlamy a další projevy bakteriálního zatížení. Není vhodné jej přidávat, pokud zvíře užívá antibiotika.

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Způsob použití

LÁSKA 01: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně. Pouze pro vnější použití.

LÁSKA 10: Kapalný prostředek pro úpravu pitné vody. Používejte ředění 8 ml (1 víčko) prostředku na 1 l pitné vody pro běžnou péči. V intenzivním režimu lze použít až 32 ml (4 víčka) prostředku na 1 l pitné vody. Doba podávání v obou případech ředění by neměla přesáhnout dobu 7–10 dní v kuse. Roztok redukuje mikroflóru, doporučujeme následné podávání probiotik. Nepoužívejte misku z kovu.

Upozornění

LÁSKA 01: Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa Přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

LÁSKA 10:Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící feny, pro zvířata s onemocněním srdce, ledvin a jater. Pokud zvíře užívá antibiotický přípravek, konzultujte správné použití Dokonalé vody se svým veterinárním lékařem nebo v poradně Dokonalé Lásky na tel.: +420 603 421 744 , poradna@dokonalalaska.cz.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu při teplotě od +5 °C do +25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Trvanlivost prostředku je 6 měsíců od data výroby při doporučených podmínkách skladování.

Doba použitelnosti: viz etiketa

Číslo schválení: 014-17/C


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Vyhozené penize, za me nefunguje.

  Hodnocení 1 z 5

  Irena

  • K

   Dobrý den, ráda bych si ověřila zda jste správně aplikovali a jak dlouho jste zoubkům s naším produktem věnovali péči. Proces léčby je v tomto ohledu velice individuální a záleží na stavu dásní a zubů psa. Pokud již bojujete se zubním kamenem, tak většinou už bývá v tlamičce zánět a doporučujeme dvakrát denně dokud neuvidíte zlepšení. Zlepšení můžete pozorovat za dva týdny, ale i až za dva měsíce. Nejprve olej pracuje s dásněmi a to je proces, který nejde vidět. Aplikace je nutná přímo na dásně! a to ideálně prstem. Láska 10 (přírodní antibiotikum) slouží pouze jako podpora při boji se zánětem. Neváhejte se spojit s dokonalou láskou a poradit se 🙂

   Kristýna Příplatová (manažer obchodu)

 2. K

  nejlepší věc na zubní kámen

  Hodnocení 5 z 5

  Kristýna (ověřený vlastník)

 3. M

  Kamen se minimalizuje, pouzivame tyden nebo dva. Mopsik uz si zvyka na zubni hygienu 🙂 snad za mesic dva to zmizi.

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava J. (ověřený vlastník)

 4. M

  po týdnu používání dokonalé vody je cítit rozdíl. u naší čuby dost znatelný. Ve vodě to chuťově nejde znát (zkoušela jsem), čuba nepozná, pití neomezila. Jsme spokojeni

  Hodnocení 5 z 5

  Monika K. (ověřený vlastník)

 5. R

  zatím nevím

  Hodnocení 3 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 6. M

  Jsem moc ráda že jsem výrobek koupila.Pes měl na jednom zubu zubní kamen až do poloviny zubu,po deseti dnech používání jsem ho celý odloupla.Nejlepší výrobek co jsem měla ,používám pravidelně.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Martina D.
  Hodnocení 5 z 5

  Martina D. (ověřený vlastník)

 7. V

  spokojenost s produktem, máme dost zubního kamene. Musíme používat každý den, ale vidím zlepšení.

  Hodnocení 5 z 5

  Valerie (ověřený vlastník)

 8. M

  opravdu pomáhá ,používám stále

  Hodnocení 5 z 5

  Marta Urbánková

 9. P

  Jsme zatím v začátcích, pomalu se zlepšuje stav zubů.

  Hodnocení 5 z 5

  Petr Lochman (ověřený vlastník)

 10. A

  Používáme jen krátce tak zatím nemohu posoudit

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 11. A

  Super přípravky. Používáme denně a pomalu se zbavujeme zubního kamene a zápachu.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna L. (ověřený vlastník)

 12. Z

  Ideální na odzkoušení-menší balení Lásky 10. S olejem Láska 01 máme již skvělé zkušenosti několik let. Láska 10 bude u nás zapotřebí kupovat ve větším balení 😃

  Hodnocení 5 z 5

  Zděnka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby


Často se nás ptáte

Mohu přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně používat od štěňátka?

S přípravkem doporučujeme v rámci prevence začít okolo jednoho roku pejska. Nechceme zbytečně zatěžovat organismus štěněte i když se jedná o čistě přírodní látky. Nic ale nebrání tomu začít s nácvikem. K základnímu ošetření pejska patří i možnost podívat se mu na zoubky a do tlamičky.

Má přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně bělící efekt?

Přípravek neobsahuje žádné agresivní bělící látky a ani to není jeho účel. LÁSKA 01 je čistě přírodní veterinární přípravek, jehož účelem je řešit zápach z tlamy, zubní plak, kámen a zánět dásní.

Mohu přidávat přípravek LÁSKA 01 do krmiva?

V žádném případě. Přípravek nepatří ani do krmiva, ani do vody. Je třeba jej aplikovat přímo na dásně a zuby psa.

Složení

LÁSKA 01: Lněný olej, řepkový olej, vitamin E, mandlový olej, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciání olej - koriandr.

LÁSKA 10: Elektrochemicky aktivovaná voda 99,37 %, sůl 0,6 %, aktivní chlor 0,03 %

Výrobce: Kohout engineering s.r.o., U Albrechtova vrchu 1158/9, 155 00 Praha 5, Česká republika

Výhradní distributor: Dokonalá Láska s.r.o., www.dokonalalaska.cz

Len setý

Lněný olej je čirý žlutý olej získávaný ze sušených zralých semen lnu setého (Linum usitatissimum). Olej se získává lisováním za studena, někdy s následnou extrakcí rozpouštědlem.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Citroník kyselý

Citrus limon. Rozpouští usazeniny v těle, čímž pročišťuje organizmus. Navíc stimuluje lymfatický systém. Citrus (Citrus, česky nepřesně citroník) je běžné označení a zároveň rozsáhlý botanický rod rostlin z čeledi routovité (Rutaceae), které pochází z tropické a subtropické jihovýchodní Asie. Slovo citrus pochází z starořeckého kedros nebo latinského cedrus, těmito slovy byly označovány rostliny s vonnými listy nebo dřevem.

Poradna

Péče o psí zuby a dásně

Z magazínu

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že psi žijí s člověkem pěkných pár tisíc let a jejich životní styl i anatomie se dost liší od jejich divokých předchůdců. A skladba psí potravy...
Přečtěte si více

Pro zdravé zuby a dásně

Zápach z úst a související zánět dásní zkracuje pejskům život Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí zápach který přetrvává, může být příznakem zdravotních problémů. Pokud váš pes či kočka páchne (a není to zrovna z toho důvodu,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky