LÁSKA 100

Pro zdravé zuby a dásně

pro kočky a fretky

Hodnoceno 4.89 z 5 na základě 36 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 36)

od 367

 • 10 ml
 • 20 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Veterinární přípravek pro kočky a fretky

Přípravek je určen k ošetření dásní a zubů koček a fretek. Působí příznivě na dásně a podporuje jejich hojení. Složení a způsob aplikace napomáhají správnému prokrvování dásní a tím i odstranění bolesti a celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí protizánětlivě, hojivě a dezinfekčně. Pravidelná hygiena dutiny ústní vede k odstranění zápachu a regulaci tvorby plaku a zubního kamene.


Způsob použití

Před použitím protřepejte. Dávkování: do 5 kg hmotnosti zvířete jedno zmáčknutí aplikátoru. Nad 5 kg aplikujte dvě dávky. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček jemně vtírejte směs do dásní v oblasti zubního krčku po snesitelnou dobu (do 30 vteřin). Do zlepšení stavu dásní provádějte aplikaci přípravku jedenkrát denně, nejdříve půl hodiny po krmení. Po zlepšení stavu aplikujte přípravek 1× až 3× týdně.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro kočky a fretky. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 050-20/C


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Již po pár dnech aplikace jsem u kočičky zaznamenala zlepšení a i na kočičce bylo vidět, že se jí ulevilo.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 2. A

  Skvělé spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Adéla Klimentová (ověřený vlastník)

 3. D

  Zlepšení dásně u 8 letého kocoura😘

  Hodnocení 4 z 5

  Dagmar R. (ověřený vlastník)

 4. K

  Dobrý den,
  máme 6 letého kocourka, který měl do teď zoubky jako perličky, a teď v lednu nás veterinářka upozornila, že má na horních stoličkach začínající kámen. Celé stoličky měl světle hnědé, ale dásně růžové a v pořádku. Veterinářka nás upozornila, že to musíme začít nějak řešit a tak jsem v únoru objednala dokonalou lásku a dětský curaprox a začali jsme cca ob den čistit. 😁 K mému velkému údivu je za necelý měsíc kámen skoro pryč! 😯 Dneska mě kocourek nechal se podívat a stoličky jsou bílé, jen s hnědými fličky! 😍 Budeme už čistit pořád, až budou zase zoubky navždycky jako perličky! 🥰
  Mooooc děkujeme!!! 🥰🥰🥰

  Hodnocení 5 z 5

  Karolína Mádlová (ověřený vlastník)

 5. K

  Olejíček ohodnotit nedokážu, protože kočičky si samozřejmě dobrovolně do tlamičky sahat nenechají, takže aplikace vyžaduje trochu násilí. Ale voní hezky. 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina Mrázková (ověřený vlastník)

 6. G

  Zatim aplikujeme 14 dni, kocour se nebrani snad mu to i chutna. Zapach z tlamicky je jiz o trochu slabsi, tak dale uvidime…

  Hodnocení 4 z 5

  Gabriela (ověřený vlastník)

 7. E

  Tento přípravek je doslova poklad.Kocicka má díky němu v pořádku dásně a paní doktorka nás chválí .A doporučuje používat,protože díky tomuto přípravku se vyléčil zánět.Vsem doporučuji a nedám dopustit na Dokonalou lásku.Dekuji

  Hodnocení 5 z 5

  Evelina (ověřený vlastník)

 8. P

  Jedinečný a fungující výrobek

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla (ověřený vlastník)

 9. h

  Nejde mě nahrat fotka,ani video,zavada na PC

  Hodnocení 5 z 5

  helena snašelova (ověřený vlastník)

 10. L

  U kocoura došlo k výraznému zlepšení.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka K. (ověřený vlastník)

 11. A

  Díky olejíčku se našemu 3letému kocourkovi začínají zlepšovat nažloutlé zoubky.Což jsem ráda do budoucna bychom měli velký problém.I když je to bojovník,tak mne překvapilo,že proti aplikaci ani moc neprotestoval.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Žádniková (ověřený vlastník)

 12. L

  Kočičce Timce se zlepšil zápach z tlamičky. Přípravek si nechá vetřít do dásní a je spokojená.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka Pešková (ověřený vlastník)

 13. A

  Již po 14ti dnech nepravidelného používání začal zubní kámen opadávat! Opravdu zázrak

  Hodnocení 5 z 5

  Adéla (ověřený vlastník)

 14. A

  Kapky pomohly kočičkám od zánětu dásní

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Vlachová (ověřený vlastník)

 15. R

  Po dvou týdnech užívání viditelné zlepšení zánětu dásní.

  Hodnocení 5 z 5

  Renata N. (ověřený vlastník)

 16. D

  Výborné. Po pár dnech aplikace na dásně je měl kocour viditelně méně zarudlé a nekrvácely.

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 17. J

  Kocourům již nesmrdí z tlamiček.

  Hodnocení 5 z 5

  Janina Ptaková (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o kočky

Ulevuje při projevech posttraumatického stavu nebo při akutním traumatu

Složení

Slunečnicový olej, kokosový olej, konopný olej, vitamin E, esenciální oleje Matricaria recutita (heřmánek modrý), Lavandula angustifolia (levandule úzkolistá), Commiphora myrha (myrha), Canarium luzonicum (elemi).

Kokosový olej

Kokosový olej je rostlinný olej získávaný z kopry, jader zralých kokosových ořechů sklízených z kokosové palmy (Cocos nucifera). V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě milionů lidí. Má různé uplatnění v potravinářství, medicíně a průmyslu. Kokosový olej je velmi termostabilní, proto je vhodný na vaření a smažení.

Heřmánek římský

Hvězdnicovitá rostlina s léčivými účinky. Hlavní obsahovou látkou květních úborů je světle modrá silice, svým složením podobná silici pravého heřmánku. Ta spolu s hořčinami dodává bylině charakteristické chuťové vlastnosti.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Myrhovník pravý

myrha

Myrha působí protizánětlivě, protiinfekčně a harmonizuje nervovou soustavu.

Poradna

Přírodní péče o kočky

Z magazínu

Umí se kočky samy léčit?

Je možné, že se zvířata mohou sama léčit? Ano, lze to takto říci. Zvířata, která jsou v čichovém zařízení vybavena takzvaným vomeronasálním orgánem, mají schopnost rozlišovat chemické látky přírodního původu a poznat, jestli jsou v jejich aktuálním zdravotním stavu pro ně užitečné. Této skupině zvířat říkáme „makrosmáti“. Patří k nim psi, vlci, koně, krávy a...
Přečtěte si více

Čistá příroda pro kočičí národ

I pro kočky existují čistě přírodní veterinární přípravky. Není jich tolik jako pro psy a má to svůj důvod. Kočky jsou mimořádně citlivá stvoření a ne všechny látky dokáží bezpečně metabolizovat. Do koček (až na některé plemenné výjimky) nic nevtíráme, nemažeme je, nekoupeme – pokud si o to samy kočky neřeknou. Veterinární výrobce, který je poctivý a je u něj bezpečí na prvním místě,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky