Zuby a dásně

zvýhodněný set

se šípkem

Hodnoceno 4.84 z 5 na základě 49 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 49)

543

LÁSKA 01 pro zdravé zuby a dásně 30 ml + LÁSKA B20 Šípek – sušený plod 250 g

Popis produktu

Balíček obsahuje: přípravek LÁSKA 01 pro zdravé zuby a dásně 30 ml a přípravek LÁSKA B20 Šípek – sušený plod 250 g.

LÁSKA 01 pro zdravé zuby a dásně je osvědčený veterinární přípravek, který je složený čistě z přírodních složek. Žádné konzervanty ani emulgátory, prostě nic navíc.

Šípek nabízejte psovi každý den z dlaně nebo z mističky – jako dobrůtku. Drtivá většina psů šípek vyhledává a pojídá právě pro jeho účinkům, i když je kyselý a trpký. Pokud váš pes nechce šípek takto z dlaně, tak jej přimíchejte do potravy. (1 rovná čajová lžička šípku na 5 kg hmotnosti zvířete). Vždy požadujte šípek z kontrolovaného sběru a sušený bez iritujících chloupků. Takový je samozřejmě od Dokonalé Lásky.


Způsob použití

LÁSKA 01: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně. Pouze pro vnější použití.

LÁSKA B20: Podávejte přiměřené množství (maximálně 1 polévková lžíce na 10 kg) samostatně k pojídání. Při fanatickém příjmu lze podávání opakovat i několikrát denně. Řezaný šípek lze ještě nadrtit případně rozemlít na prášek.

Šípek nabízejte psovi každý den z dlaně nebo z mističky – jako dobrůtku. Drtivá většina psů šípek vyhledává a pojídá právě pro jeho účinky, i když je kyselý a trpký. Pokud váš pes nechce šípek takto z dlaně, tak jej přimíchejte do potravy. (1 rovná čajová lžička šípku na 5 kg hmotnosti zvířete). Vždy požadujte šípek z kontrolovaného sběru a sušený bez iritujících chloupků. Takový je samozřejmě od Dokonalé Lásky.

Upozornění

LÁSKA 01: Veterinární přípravek pro psy. Před použitím vždy protřepejte. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Veterinární přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně není vhodný pro psy s poruchami trávení a zvláště pro psy s poruchou slinivky. Pro takové psy je určen přípravek LÁSKA 01S. Přípravek není určen pro březí feny. Neobsahuje alkohol. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

LÁSKA B20: Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Máme půlroční štěně, potírání dásní není vůbec problém. Kdyby mohl, tak by snědl šípky najednou.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 2. Z

  Naší 6leté fence se na dásni udělal váček, který podle veterinářky je od zubů protože má zubní kámen. Zatím naznala pokud ji to neomezuje při žraní tak že by to ještě nechala a něco by s tím udělali až při odstranění zubního kamene! Náhodou jsem na netu narazila na váš přípravek Láska 01, který mě okamžitě na základě dobrých recenzí zaujal a nalákal ke koupi přípravku.Přípravek jsem nechtěla po tak krátké době hodnotit, ale musím protože po 19dnech aplikování přípravku 2*denně je Jenny bez váčku na dásni!!!Není ji cítit ztlamičky!!Zubní plák jde taky pomalé dolu. Zdaleka nemá zuby jak perličky,ale posun je!Chce to používat delší čas, ale teď už věřím že pomůže.Jsem nadšená a přípravek budu objednávat dále a doporučovat!!!Opravdu jsem tomu moc nevěřila, ale Láska 01 funguje jen to chce pravidelnost a trpělivost!!!

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeňka Pešlová

 3. A

  Pejskům chutná, dávám ho poprvé a zatím je to krátká doba

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 4. M

  zatím použito pouze “zuby a dásně” – spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Martina (ověřený vlastník)

 5. P

  Nevím, ještě jsem nepoužila.

  Hodnocení 4 z 5

  Petra Kašparová (ověřený vlastník)

 6. H

  Zatím užíváme krátce

  Hodnocení 4 z 5

  Hana (ověřený vlastník)

 7. L

  Zatím jsme na začátku užívání (cca 10 dní), takže nemohu hodnotit.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka S. (ověřený vlastník)

 8. A

  Láska 01 pro zdravé zuby a dásně u nás zvítězila na plné čáře. Naše roční fenečka si náhle přestala hrát s hračkami a my zjistili, že má zánět dásní. Dokonalá láska nás zachránila. Po týdnu aplikace je zánět úplně pryč a naše psí slečna si už zase vesele hraje. Patří Vám obrovské poděkování.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna (ověřený vlastník)

 9. I

  Super spokojenost 👌🙏👍

  Hodnocení 5 z 5

  Iva Smidova (ověřený vlastník)

 10. V

  Skvělý přípravek proti zápachu. Pejskovi chutná 🙂 POužíváme krátce, tak zatím nemohu říci, zda odstranuje vi zubní kámen. Ale dásně se mi už ted zdají lepší.

  Hodnocení 5 z 5

  Veronika M. (ověřený vlastník)

 11. Z

  v šípku dost ostrých větviček, musí se to přebrat !!!

  Hodnocení 3 z 5

  Zdenek H. (ověřený vlastník)

 12. I

  Šípek bohužel můj krysařík odmítá tak jsem podělila pejska Yorkshirea od kamarádky a ten si smlsl😄 jinak zubní kámen mizí jak se zdá.

  Hodnocení 5 z 5

  Ilona Krejčí (ověřený vlastník)

 13. J

  Na dásně super. A Šípek taky chutná.

  Hodnocení 5 z 5

  Jiřina Mixtajová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby

Jednoduchá péče o psí zuby


Často se nás ptáte

Je přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně vhodný i pro kočky?

Přípravek LÁSKA 01 je složením účinných látek určen pro psy. Mnoho z toho, co bez problému snese jiné zvíře, může kočce ublížit, proto pro ně máme v nabídce přípravek s jiným složením.

Mohu přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně používat od štěňátka?

S přípravkem doporučujeme v rámci prevence začít okolo jednoho roku pejska. Nechceme zbytečně zatěžovat organismus štěněte i když se jedná o čistě přírodní látky. Nic ale nebrání tomu začít s nácvikem. K základnímu ošetření pejska patří i možnost podívat se mu na zoubky a do tlamičky.

Má přípravek LÁSKA 01 Pro zdravé zuby a dásně bělící efekt?

Přípravek neobsahuje žádné agresivní bělící látky a ani to není jeho účel. LÁSKA 01 je čistě přírodní veterinární přípravek, jehož účelem je řešit zápach z tlamy, zubní plak, kámen a zánět dásní.

Složení

LÁSKA 01: Lněný olej, řepkový olej, vitamin E, mandlový olej, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciání olej - koriandr.

LÁSKA B20: Šípek plod sušený sekaný Rosa canina.

Len setý

Lněný olej je čirý žlutý olej získávaný ze sušených zralých semen lnu setého (Linum usitatissimum). Olej se získává lisováním za studena, někdy s následnou extrakcí rozpouštědlem.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Citroník kyselý

Citrus limon. Rozpouští usazeniny v těle, čímž pročišťuje organizmus. Navíc stimuluje lymfatický systém. Citrus (Citrus, česky nepřesně citroník) je běžné označení a zároveň rozsáhlý botanický rod rostlin z čeledi routovité (Rutaceae), které pochází z tropické a subtropické jihovýchodní Asie. Slovo citrus pochází z starořeckého kedros nebo latinského cedrus, těmito slovy byly označovány rostliny s vonnými listy nebo dřevem.

Růže šípková

šípek

Plodem růže (Rosa canina) je šípek. Tyto plody obsahují cenné látky jako karotenoidy, flavonoidy, třísloviny, pektiny, organické kyseliny a vitamíny, konkrétně A, B1, B2, P a K a především vitamín C. Pravděpodobně nejčastěji se šípky sbírají na známý šípkový čaj užívaný jako posilující nápoj při horečkách a nachlazení; krom toho má i močopudný účinek. Využít se šípky dají i do marmelád, džusů, kompotů nebo omáček či k výrobě moštů, sirupů a rosolů. V průmyslovém zpracování se šípků užívá k výrobě léčiv, například koncentrátů s vitamínem C. Z nažek se lisuje olej využitelný v kosmetice.
Psi šípek dobrovolně přijímají jako zdroj vitamínu C a také proto, že šípek posiluje činnost enzymů produkujících kolagen.

Poradna

Péče o psí zuby a dásně

Z magazínu

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že psi žijí s člověkem pěkných pár tisíc let a jejich životní styl i anatomie se dost liší od jejich divokých předchůdců. A skladba psí potravy...
Přečtěte si více

Pro zdravé zuby a dásně

Zápach z úst a související zánět dásní zkracuje pejskům život Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí zápach který přetrvává, může být příznakem zdravotních problémů. Pokud váš pes či kočka páchne (a není to zrovna z toho důvodu,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky