LÁSKA B31 PRO POSÍLENÍ IMUNITY A OBRANYSCHOPNOSTI

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 8 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 8)

od 340

Bylinná směs pro podporu správné činnosti imunitního systému a posílení celkové odolnosti zvířete. Je velmi vhodná pro sezónní podporu imunity a jako součást detoxikační kúry. 

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Bylinná směs k vnitřnímu užívání. Napomáhá správné činnosti imunitního systému a posílení celkové odolnosti. Směs je vhodná pro zvířata se sníženou odolností, po nemoci, v rekonvalescenci, stárnutí. Vhodná podpora při opakovaných zánětech. A je velmi vhodná pro sezónní podporu imunity a jako součást detoxikační kúry. 


Způsob použití

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Upozornění

Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Účinek ještě nemůžu potvrdit. Na to je moc brzo. Ale kupodivu to našemu mazlovi chutná a to je jinak dost vybíraví.

  Hodnocení 4 z 5

  Rychlíková Alice

 2. B

  Dávám to oběma psům třetí týden a musím říct, že to asi má vliv na záněty uší, protože jsme jinak nic nového nezkoušeli a ucho se zlepšuje teď poslední týden. Není tak zarudlé a určitě je menší bolestivost a mám pocit, že oba mají o dost lepší náladu. Ještě později poreferuju. Blanka

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Veselá

 3. M

  Kratka doba uzivani na hodnoceni. Dobre slozeni.pejskovi obaluji timto pripravkem masicka a nema problem snist.

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
třapatka nachová / echinacea
kurkuma - kořen
lékořice lysá - kořen
eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen - kořen
smetánka lékařská - list
smetánka lékařská - kořen
kopřiva dvoudomá - list
rozchodnice růžová / rhodiola
řemdihák plstnatý / vilkakora - kůra

Třapatka nachová

Má extra silné antibakteriální a antivirové účinky, čistí krev, pomáhá při nachlazení, léčí lymfatický systém, chronické záněty. Podporuje při léčbě rakoviny a nádorů. posiluje imunitu.

Zjistit více

Kurkumovník dlouhý

Účinnou látkou z kurkumového kořene je kurkumin. Ten má protizánětlivé účinky, napomáhá hojivým procesům, posiluje imunitu. Dodává tělu energii, posiluje kardiovaskulární systém, užívá se taky jako podpůrná léčba v boji s rakovinou. Kurkuma je prospěšná zdraví i v mnoha dalších ohledech.

Zjistit více

Lékořice lysá – kořen

Tzv. pendrek harmonizuje trávení, zklidňuje pdrážděné sliznice (při kašli), posiluje imunitu. Pomáhá dobít baterky při únavě organismu, uvolňuje svalové napětí.

Zjistit více

Eleuterokok trnitý

eleutherococcus

Posiluje imunitu i psychickou odolnost. Zlepšuje kondici, prokrvení, snižuje cukr v krvi, stimuluje centrální nervovou soustavu a povzbuzuje mozkovou činnost. Pomáhá dokonce proti některým druhům rakoviny.

Zjistit více

Smetánka lékařská – list

Listy pampelišky jsou bohaté na vitamín C, pomáhají zlepšit funkci jater. Jsou skvělé na detoxikaci organismu a podporují potřebné bakterie ve střevech. Důležité je listy konzumovat syrové, aby se nevyrušil vitamín C.

Zjistit více

Smetánka lékařská – kořen

Má blahodárný vliv na žaludek, játra, žlučník, detoxikaci organismu a celkovou imunitu. Taky pomáhá při ledvinových problémech a kaméncích. Využívá se zejména kořen, ve kterém najdete nejvíce prospěšných látek.

Zjistit více

Kopřiva dvoudomá – list

Léčivá rostlina, která pomáhá zevnitř i zvenku. Detoxikuje, působí močopudně, pomáhá při nedostatku železa, ulevuje psychice při vyčerpání. Posiluje imunitu, léčí kožní problémy, prospívá i při léčbe revma nebo při problémech s prostatou.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky