LÁSKA B20 Šípek

plod sušený sekaný

Přirozený zdroj vitamínu C

Hodnoceno 4.64 z 5 na základě 146 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 146)

od 108

 • 100 g
 • 250 g
 • 500 g
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Šípek je základní bylina, kterou zvířata využívají pro podporu imunitního systému, pro regeneraci a podporu jater, při onemocnění močových orgánů, pro buněčnou regeneraci a hojení. Jako přírodní zdroj vitamínu C je vhodný u zvířat v rekonvalescenci, pro podporu a regeneraci kloubů a pohybového aparátu. Šípek je důležitá součást pomoci u zvířat s psychickou poruchou nebo stresovým projevem. Napomáhá detoxikaci a podpoře prevence sezónních onemocnění. Napomáhá správné funkci trávení, vstřebávání a příjmu ostatních přírodních látek. Velice vhodný jako podpora zvířat s epilepsií. Šípek je super potravina a nejdokonalejší poskytovatel vitamínu C. 100 g šípku obsahuje 747 mg vitamínu C. Také podporuje činnost enzymů produkujících kolagen.

Šípek jako doplněk stravy uvítají nejen psi, ale také kočky, hlodavci, ptáci a další domácí mazlíčci. Posiluje imunitu a pevnější zdraví, přispívá k psychické pohodě.


Způsob použití

Podávejte přiměřené množství (maximálně 1 polévková lžíce na 10 kg) samostatně k pojídání. Při fanatickém příjmu lze podávání opakovat i několikrát denně. Řezaný šípek lze ještě nadrtit případně rozemlít na prášek.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Šípek plod sušený sekaný (Rosa canina)

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. A

  Překvapilo mě, že pejskům chutná.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 2. Zkoušela jsem si na podzim dělat vlastní, ale zbavit se těch chloupků je strašně pracné a člověk je cítí na oblečení i po několika vyprání. Pejskovi moc chutnají.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka Vojtková (ověřený vlastník)

 3. S

  Přidávám šípek holkám 🐶 od včera do bašty, pro zvýšení imunity a chutnal oběma bez problémů. Zkoušeli jsme ho i samotný a baštili ho, ale to byly drobky všude 😂 voní krásně, i já jsem ho museli ochutnat👍🏼

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa (ověřený vlastník)

 4. Je skvělý, dáváme jako přírodní prostředek na podporu imunity.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 5. I

  Ten oblibu nezískal, ale přidávám do granulí

  Hodnocení 1 z 5

  Irena Svobodová (ověřený vlastník)

 6. T

  Šípek oběma mým psím holčičkám moc chutná ♥ jen má jednu nevýhodu a to tu, že děsně rychle mizí 🙂 neuvažujete o třeba 2 kg balení? 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Tereza Široká (ověřený vlastník)

 7. K

  Pejskům moc chutná

  Hodnocení 5 z 5

  Květuše (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o psí zuby

Pro podpůrnou péči o zuby a dásně, působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní.

Jednoduchá péče o psí zuby


Často se nás ptáte

Má šípek nějaké vedlejší účinky nebo kontraindikace?

Žádné vedlejší účinky ani kontraindikace nejsou známé. Většina zvířat navíc přesně ví, kolik je pro ně zdravé množství, a tak se nemusíte bát ani předávkování.

Jak nejlépe šípek sbírat a zpracovávat?

Nejlepší je sbírat šípky na podzim, v září – říjnu. Plody by měly být červené až hnědé a tvrdé na dotek. Sušení je nejlépe provádět u rozkrojených plodů po odstranění chloupků, což ale může být poměrně složité. Ideální je sušit šípky v mírném průvanu. Nebo jen tak na slunci.

Jak nejlépe šípek využít?

Pro zvířata je nejlepší využití šípkových plodů sušených, zbavených jemných chloupků. Jedině tak v něm zůstane zachováno co nejvíce vitamínu C a nedráždí sliznice.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Šípek plod sušený sekaný Rosa canina

Růže šípková

šípek

Patří mezi nejbohatší zdroje vitamínů C. Pomáhá při nachlazení, podporuje imunitu, Má protizánětlivé vlastnosti a doporučuje se i při osteoartróze.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Šípek pro psy pomáhá nejen na zdravé zuby. Sbíráte?

Šípky sbíraly už naše prababičky – v přírodním léčitelství šlo odnepaměti o jeden z hlavních zdrojů vitamínů. Není se čemu divit. Šípek obsahuje hlavně vitamín C, dále pak β-karoten, vitamín B,...
Přečtěte si více

Co našim psům nečekaně prodlouží život?

Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí...
Přečtěte si více

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky