LÁSKA B20

Šípek

plod sušený sekaný

Hodnoceno 4.74 z 5 na základě 111 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 111)

od 108

 • 100 g
 • 250 g
 • 500 g
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Šípek je základní bylina, kterou zvířata využívají pro podporu imunitního systému, pro regeneraci a podporu jater, při onemocnění močových orgánů, pro buněčnou regeneraci a hojení. Jako přírodní zdroj vitamínu C je vhodný u zvířat v rekonvalescenci, pro podporu a regeneraci kloubů a pohybového aparátu. Šípek je důležitá součást pomoci u zvířat s psychickou poruchou nebo stresovým projevem. Napomáhá detoxikaci a podpoře prevence sezónních onemocnění. Napomáhá správné funkci trávení, vstřebávání a příjmu ostatních přírodních látek. Velice vhodný jako podpora zvířat s epilepsií. Šípek je super potravina a nejdokonalejší poskytovatel vitamínu C. 100 g šípku obsahuje 747 mg vitamínu C. Také podporuje činnost enzymů produkujících kolagen.


Způsob použití

Podávejte přiměřené množství (maximálně 1 polévková lžíce na 10 kg) samostatně k pojídání. Při fanatickém příjmu lze podávání opakovat i několikrát denně. Řezaný šípek lze ještě nadrtit případně rozemlít na prášek.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. B

  Koupila jsem opakovaně fence SBT pro doplnění vitamínu C. Bez problému to baští nasypané na granulích (společně s olejem). Již koupím balení 500g :))

  Hodnocení 5 z 5

  Barbora (ověřený vlastník)

 2. L

  Samostatně to nesní, ale přidávám do jídla.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

 3. A

  Sypeme do granulek zatím krátce,tak uvidíme

  Hodnocení 5 z 5

  Alena V. (ověřený vlastník)

 4. R

  Naší fence jsem dnes nabídla ve zkušební sadě a moc jí chutnal. Objednávám větší balení.

  Hodnocení 5 z 5

  Renata

 5. K

  Bohužel u nás ani kocour ani pes neochutnal 🙁

  Hodnocení 3 z 5

  Kristýna (ověřený vlastník)

 6. M

  Kapky na fungují 👍

  Hodnocení 5 z 5

  Martina (ověřený vlastník)

 7. A

  Ještě nemůžeme říct, zkoušíme poprvé.

  Hodnocení 3 z 5

  Anna Holubová (ověřený vlastník)

 8. V

  Největší výhra. Holky by se mohly utlouct. Chutná, moc chutná.

  Hodnocení 5 z 5

  Věra Dovrtělová (ověřený vlastník)

 9. A

  Drtit mi to nešlo,ale aspoň minimální množství,než je doporučované,snědla s donucováním.

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 10. pejskovi chutna, primiesavam 1/2 CL do granul a jestli funguje opravdu este nepoznam ale aspon to znie a nejake vitaminy

  Hodnocení 5 z 5

  Petra K. (ověřený vlastník)

 11. P

  Fence je sypu do misky s granulemi a masem a jí je bez problému.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra Ž. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí zuby

Pro podpůrnou péči o zuby a dásně, působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní.

Jednoduchá péče o psí zuby

Složení

Šípek plod sušený sekaný Rosa canina

Růže šípková

šípek

Plodem růže (Rosa canina) je šípek. Tyto plody obsahují cenné látky jako karotenoidy, flavonoidy, třísloviny, pektiny, organické kyseliny a vitamíny, konkrétně A, B1, B2, P a K a především vitamín C. Pravděpodobně nejčastěji se šípky sbírají na známý šípkový čaj užívaný jako posilující nápoj při horečkách a nachlazení; krom toho má i močopudný účinek. Využít se šípky dají i do marmelád, džusů, kompotů nebo omáček či k výrobě moštů, sirupů a rosolů. V průmyslovém zpracování se šípků užívá k výrobě léčiv, například koncentrátů s vitamínem C. Z nažek se lisuje olej využitelný v kosmetice.
Psi šípek dobrovolně přijímají jako zdroj vitamínu C a také proto, že šípek posiluje činnost enzymů produkujících kolagen.

Poradna

Péče o psí zuby a dásně

Z magazínu

Pro zdravé zuby a dásně

Zápach z úst a související zánět dásní zkracuje pejskům život Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí zápach který přetrvává, může být příznakem zdravotních problémů. Pokud váš pes či kočka páchne (a není to zrovna z toho důvodu,...
Přečtěte si více

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že psi žijí s člověkem pěkných pár tisíc let a jejich životní styl i anatomie se dost liší od jejich divokých předchůdců. A skladba psí potravy...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky