LÁSKA 01S Pro zdravé zuby a dásně při poruchách trávení

Pro zdravé zuby a dásně

při poruchách trávení

Hodnoceno 4.64 z 5 na základě 69 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 69)

od 392

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Čistě přírodní přípravek Láska 01S je určen pro péči o dásně a zuby u psů s poruchou trávení tuků, s cukrovou, s poruchou funkce slinivky nebo tenkého střeva.

Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje zubní kámen u psa. Napomáhá odstranění zápachu.

Tento přípravek pro zdravé zuby a dásně je určen v intenzivním dávkování pro podporu léčby a je optimální pro prevenci. Důsledně napomáhá odléčení zánětů a zabraňování jejich výskytu. Pomáhá udržovat dásně i chrup v dobrém stavu, bez plaku a tak napomáhá ochraně před zubním kamenem.


Trávení tuků je komplexní proces celého organismu. Jako klíčový orgán je slinivka, která produkuje enzymy, které tuky štěpí. Zánět slinivky břišní je velice nepříjemný a bolestivý stav, který vyžaduje ošetření veterinárního lékaře. Pokud je zánět vážný, je možné trvalé poškození orgánu a doživotní dieta.

U takto citlivých zvířat je také vhodné omezení potravin a potravních doplňků s obsahem tuků jako jsou například ořechy, olejová semena a plody. Pozornost je také nutné věnovat pamlskům, které zvířeti podáváte.

Pokud si nejste jisti jak Váš pejsek tuky tráví vždy doporučujeme konzultaci a vyšetření u Vašeho ošetřujícího veterinárního lékaře.


Způsob použití

2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty.

Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně.


Před použitím vždy protřepejte – přípravek obsahuje skutečný gel aloe vera barbadensis, v němž se vyskytují kousky dužniny aloe, což je při šetrném zpracování čistě přírodní suroviny běžné. Protřepání je vhodné jako prevence ucpání kapátka kouskem této dužniny.


KDY ZAČÍT S PRAVIDELNOU PÉČÍ O PSÍ ZUBY A DÁSNĚ?

S pravidelným používáním přípravku Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně je vhodné začít po ukončeném přezubení psa. V případě konflitního přezubování je možné přípravek aplikovat pro úlevu od bolesti a jemné protizánětlivé působení.

Psi mají během svého života dvě sady zubů. První jsou mléčné zuby, která se následně mění za zuby trvalé. Tato výměna (neboli přezubování) probíhá přibližně od 3. měsíce a je ukončena kolem 7 až 8 měsíce života.


A CO KOČIČÍ DÁSNĚ A ZUBY?

Jestli hledáte čistě přírodní pomůcku pro péči o zuby a dásně kočky, pak můžeme jedině doporučit šetrný a účinný přípravek Láska 100.

Tento osvědčený přípravek je určen k ošetření dásní a zubů koček a fretek.
Působí příznivě na dásně a podporuje jejich hojení. Složení a způsob aplikace napomáhají správnému prokrvování dásní a tím i odstranění bolesti a celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí protizánětlivě, hojivě a dezinfekčně.


Upozornění

Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 138-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. M

  používáme každý den, pozoruji mírné zlepšení

  Hodnocení 3 z 5

  Monika P. (ověřený vlastník)

 2. R

  V začátku užívání

  Hodnocení 5 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 3. J

  zatím 4 hvězdičky, zmizel okamžitě zápach z tlamiček. Snášenlivost pejsků dobrá. Zatím super. Po delším užívání uvidíme.

  Hodnocení 4 z 5

  Jitka H. (ověřený vlastník)

 4. R

  Super pomoc …uz po par tydnech se mi povedlo odloupnout par kousku zubniho kamene čivavě 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Romana P. (ověřený vlastník)

 5. N

  Kapky fungují, jsme velice spokojeni a doporučujeme!

  Hodnocení 5 z 5

  Natalija B. (ověřený vlastník)

 6. J

  Zdá se, že fakt nějaký přínos mají. Zatím používám cca tři týdny a zoubky začínají prokukovat. Aplikuji 1xdenně na pastou vyčištěné zuby. Stejně dlouhou dobu též přidávám 2x denně do krmení spirulinu. Pejskovi se extrémně začal usazovat plak od té doby, co bere prášky na epilepsii a co mu už pravidelně nemohu dávat kosti.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka R. (ověřený vlastník)

 7. J

  Objednáno již podruhé,

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 8. I

  Škoda, že to není olejíček jako je Láska O1. Bohužel, stéká, nedrží na prstech a pak hodně vyjde vniveč….

  Hodnocení 4 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 9. P

  nevím mám krádce tak nemůžu hodnotit

  Hodnocení 4 z 5

  Petr (ověřený vlastník)

 10. H

  Ta s olejíčkem fungovala dobře a taky se s ní dobře pracovalo. Tahle bez olejíčku stéká, na výsledek si musíme ještě počkat?

  Hodnocení 3 z 5

  HANA (ověřený vlastník)

 11. A

  Veliká spokojenost 👏👏👏👏👏👏👏

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Sládková (ověřený vlastník)

 12. D

  Při pravidelném užívání se výsledek dostaví už po pár týdnech. Zápach z tlamy zmizí prakticky ihned a zubní kámen si dá časem také odchod.

  Hodnocení 5 z 5

  Daniel Kaftan (ověřený vlastník)

 13. A

  Se vším jsem spokojená po obchodní stránce. Ale můj pes to ani za nic nechce. Po masáži zubů za mnou nechtěl dva dny přijít.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 14. I

  Pouzivam kazdy den, nekteri drobci si nechaji cistit zuby i klasickym kartackem a psi pastou, takze kombinuju. U nich to jde rychleji, ale i u tech ostatnich zacinaji byt zuby belejsi a.kamen se pomalu rozpousti.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta Pehalova (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dary čisté přírody pro péči o psa


Často se nás ptáte

Jaký je hlavní rozdíl mezi LÁSKA 01 a LÁSKA 01S?

LÁSKA 01S je alternativou pro pejsky s citlivým zažíváním a především při snížené funkci či jiném onemocnění slinivky a tenkého střeva. Pokud si nejste jisti, který přípravek zvolit, neváhejte nás kontaktovat

Složení

Aloe vera gel, vitamín E
esenciální oleje: citron, levandule úzkolistá, máta kadeřavá, tymián obecný, heřmánek lékařský, myrha, koriandr

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Heřmánek lékařský

Heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek pravý, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Tymián obecný

Tymián je skutečným darem přírody pro zdraví lidí i zvířat. Obsahuje důležité účinné látky a to v poměrně velkém množství. Mezi ně určitě patří silice, třísloviny, hořčiny, flavony, aromatické a triterpenické kyseliny. Právě proto je tymián velmi využíván ve farmaceutickém průmyslu. Ale nejlepší účinky a prospěch přináší tymián v podobě, jakou určila příroda.

Myrha

myrha

Myrha je sušená míza stromu myrhovníku (Commiphora myrrha). Pochází ze Somálska a východní části Etiopie. Výraz myrha je odvozen z hebrejského „murr“ nebo „maror“, tzn. „hořký“. Je zmíněna v Bibli v Evangeliu podle Matouše jako jeden ze tří darů, které přinesli mudrci (tři králové) narozenému Ježíšovi, což vypovídá o tom, jak cenná myrha v té době byla.

Působí protizánětlivě, protiinfekčně. Zlepšuje funkce dýchacího systému.
Harmonizuje nervovou soustavu, pomáhá při depresích, úzkostných stavech i nespavosti.
Významně pomáhá při zánětech ústní dutiny a napomáhá dobrému stavu dásní.
Mezi další využití esenciálního oleje myrhy patří například léčba bolesti kloubů, podvrknutí, výronu a také mírnění projevů chronických potíží. Je používán pro léčbu nebo zmírnění příznaků neuropatie.

Citron (citroník kyselý)

Silice citronu (Citrus limon) . Citrus (Citrus, česky nepřesně citroník) je běžné označení a zároveň rozsáhlý botanický rod rostlin z čeledi routovité (Rutaceae), které pochází z tropické a subtropické jihovýchodní Asie. Slovo citrus pochází z starořeckého kedros nebo latinského cedrus, těmito slovy byly označovány rostliny s vonnými listy nebo dřevem.

Silice z citronu je antiseptická, insekticidní, deodorační, protizánětlivá a močopudná. Působí při infekcích, astmatu, kašli, akné, lupech, vysokém tlaku, celulitidě, abscesech. Rozpouští usazeniny v těle, čímž pročišťuje organizmus. Stimuluje lymfatický systém.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Máta kadeřavá

Máta kadeřavá (Mentha spicata) je jemnější než její příbuzná máta peprná. Hlavní složkou není mentol, ale menton. Pro využití ve směsích pro dentální péči je ideální díky kombinaci požadovaných účinků a šetrnosti.

Poskytuje dezinfekční a stahující účinek, posiluje trávení a zažívání. Posiluje imunitu, působí protizánětlivě, usnadňuje odkašlávání, pomáhá při dýchacích a trávicích potížích, uvolňuje svalové napětí, pomáhá zajizvení, mírní bolesti hlavy, tonizuje psychický stav a zároveň jemně uklidňuje. Je to výkonné antiseptikum a disponuje antivirotickými účinky.

Máta kadeřavá je pro své účinky tradičně využívána ve farmacii, ale my ji máme nejraději takovou, jak ji poskytla příroda – v podobě byliny nebo nejvalitnějšího esenciálního oleje.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA

Poradna

Péče o psí zuby a dásně

Zajímavé a užitečné

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že...
Přečtěte si více

Co našim psům nečekaně prodlouží život?

Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky