LÁSKA 01S Pro zdravé zuby a dásně při poruchách trávení

Pro zdravé zuby a dásně

při poruchách trávení

Hodnoceno 4.72 z 5 na základě 60 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 60)

od 392

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární  přípravek pro psy

Přípravek je určen pro psy s poruchou trávení tuků, sníženou funkcí či jiným onemocněním slinivky a tenkého střeva. U takto citlivých zvířat je také vhodné omezení potravin a potravních doplňků s obsahem tuků jako jsou například ořechy, olejová semena a plody. Pozornost je také nutné věnovat pamlskům, které zvířeti podáváte.

Trávení tuků je komplexní proces celého organismu. Jako klíčový orgán je slinivka, která produkuje enzymy, které tuky štěpí. Zánět slinivky břišní je velice nepříjemný a bolestivý stav, který vyžaduje ošetření veterinárního lékaře. Pokud je zánět vážný, je možné trvalé poškození orgánu a doživotní dieta. Pokud si nejste jisti jak Váš pejsek tuky tráví vždy doporučujeme konzultaci a vyšetření u Vašeho ošetřujícího veterinárního lékaře.

Přípravek je určen pro podpůrnou péči o dásně a zuby. Působí protizánětlivě a podporuje hojení dásní. Díky účinným látkám a způsobu aplikace dochází ke správnému prokrvování dásní a k celkovému uvolnění zvířete. Přípravek působí fytoncidně a antisepticky, omezuje růst bakterií. Zamezuje tvorbě zubního plaku a tím také omezuje výskyt zubního kamene. Napomáhá odstranění zápachu.


Způsob použití

Před použitím vždy protřepejte!

Dávkování: 2 až 4 kapky pro malé psy, 6 až 12 kapek pro středně velké psy, až 20 kapek pro velké psy.

Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Jemnými krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček vtírejte směs do dásní a jemně masírujte dáseň v oblasti zubního krčku po dobu cca 1 minuty. Do zlepšení provádějte aplikaci až dvakrát denně, optimálně 2 hodiny před nebo po krmení. Až dojde ke zlepšení stavu v tlamě zvířete, aplikujte přípravek 1x až 3x týdně. Pouze pro vnější použití.

Upozornění

Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití.

Přípravek není náhradou veterinární péče a léčiv doporučených veterinárním lékařem.

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 138-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. R

  V začátku užívání

  Hodnocení 5 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

 2. J

  zatím 4 hvězdičky, zmizel okamžitě zápach z tlamiček. Snášenlivost pejsků dobrá. Zatím super. Po delším užívání uvidíme.

  Hodnocení 4 z 5

  Jitka H. (ověřený vlastník)

 3. R

  Super pomoc …uz po par tydnech se mi povedlo odloupnout par kousku zubniho kamene čivavě 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Romana P. (ověřený vlastník)

 4. N

  Kapky fungují, jsme velice spokojeni a doporučujeme!

  Hodnocení 5 z 5

  Natalija B. (ověřený vlastník)

 5. J

  Zdá se, že fakt nějaký přínos mají. Zatím používám cca tři týdny a zoubky začínají prokukovat. Aplikuji 1xdenně na pastou vyčištěné zuby. Stejně dlouhou dobu též přidávám 2x denně do krmení spirulinu. Pejskovi se extrémně začal usazovat plak od té doby, co bere prášky na epilepsii a co mu už pravidelně nemohu dávat kosti.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka R. (ověřený vlastník)

 6. J

  Objednáno již podruhé,

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 7. I

  Škoda, že to není olejíček jako je Láska O1. Bohužel, stéká, nedrží na prstech a pak hodně vyjde vniveč….

  Hodnocení 4 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 8. P

  nevím mám krádce tak nemůžu hodnotit

  Hodnocení 4 z 5

  Petr (ověřený vlastník)

 9. A

  Veliká spokojenost 👏👏👏👏👏👏👏

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Sládková (ověřený vlastník)

 10. D

  Při pravidelném užívání se výsledek dostaví už po pár týdnech. Zápach z tlamy zmizí prakticky ihned a zubní kámen si dá časem také odchod.

  Hodnocení 5 z 5

  Daniel Kaftan (ověřený vlastník)

 11. A

  Se vším jsem spokojená po obchodní stránce. Ale můj pes to ani za nic nechce. Po masáži zubů za mnou nechtěl dva dny přijít.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 12. I

  Pouzivam kazdy den, nekteri drobci si nechaji cistit zuby i klasickym kartackem a psi pastou, takze kombinuju. U nich to jde rychleji, ale i u tech ostatnich zacinaji byt zuby belejsi a.kamen se pomalu rozpousti.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta Pehalova (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o psí zuby

Složení

Aloe vera gel, vitamín E, esenciální olej - citron, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - máta kadeřavá, esenciální olej - tymián, esenciální olej - heřmánek modrý, esenciální olej - myrha, esenciální olej - koriandr.

Citroník kyselý

Citrus limon. Rozpouští usazeniny v těle, čímž pročišťuje organizmus. Navíc stimuluje lymfatický systém. Citrus (Citrus, česky nepřesně citroník) je běžné označení a zároveň rozsáhlý botanický rod rostlin z čeledi routovité (Rutaceae), které pochází z tropické a subtropické jihovýchodní Asie. Slovo citrus pochází z starořeckého kedros nebo latinského cedrus, těmito slovy byly označovány rostliny s vonnými listy nebo dřevem.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Máta kadeřavá (Mentha spicata)

Poskytuje dezinfekční a stahující účinek, posiluje trávení a zažívání.

Tento druh máty je jemnější a celkově příjemnější než její příbuzná máta peprná. Máta kadeřavá posiluje imunitu, působí protizánětlivě, usnadňuje odkašlávání, pomáhá při dýchacích a trávicích potížích, uvolňuje svalové napětí, pomáhá zajizvení, mírní bolesti hlavy, tonizuje psychický stav a zároveň jemně uklidňuje. Je to výkonné antiseptikum a disponuje antivirotickými účinky. Máta kadeřavá je pro své účinky tradičně využívána ve farmacii, ale my ji máme nejraději takovou, jak ji poskytla příroda.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Poradna

Péče o psí zuby a dásně

Z magazínu

Umí si váš pes čistit zuby?

Všichni víme, že pes je šelma. Sice domestikovaná, ale přeci jen pořád šelma. Tak proč bychom mu měli čistit zuby? Příroda si přeci poradí! Jenže jen málokdo si uvědomí, že psi žijí s člověkem pěkných pár tisíc let a jejich životní styl i anatomie se dost liší od jejich divokých předchůdců. A skladba psí potravy...
Přečtěte si více

Pro zdravé zuby a dásně

Zápach z úst a související zánět dásní zkracuje pejskům život Pes voní. Vám ne? Pak asi není něco úplně v pořádku. Jistě, pes je cítit, ale pokud je zdravý, pak se jedná o přirozený pach jeho těla a ten opravdu nevadí. Psí zápach který přetrvává, může být příznakem zdravotních problémů. Pokud váš pes či kočka páchne (a není to zrovna z toho důvodu,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky