Rodina Dokonalé Lásky

My v Dokonalé lásce jsme vědci, veterináři, zoologové, laboranti, expedienti, skladníci nebo řidiči, ale především jsme lidé – kteří milují zvířata. Každý z nás přišel ke své práci nějakým zvláštním řízením osudu.

Přečtěte si příběhy lidí z naší smečky – životní cesty jsou to různé, ale všechny se splétají v poctivé misi pomoci zvířatům i jejich páníčkům.

Michal Babka

Srdce Dokonalé Lásky

+420 731 381 380

Milovník hudby, přírody, zvířat i rostlinstva. Blíženec a vodní buvol. Učí se od lidí i zvířat po celém světě, aby u nás mohl inspirovat ostatní. Jeho snem i posláním je společnost rostlin, zvířat a lidí, kde vládne moudrý respekt a hřejivá vlídnost.

Iveta Lukešová

Mamina Dokonalé Lásky

+420 728 552 716

Cestou od sochařiny přes paragrafy a kanceláře, jí tlapky provázely celý život a dovedly až k Dokonalé Lásce. Na místo, kde konečně pochopila smysl života. Žije přítomností a s nadhledem. Pokud jí zrovna nenajdete u počítače nebo s rodinou, hledejte tam, kde někdo volal o pomoc. Slovní spojení „to nejde“ od ní jen tak neuslyšíte a nemožné bere jako výzvu.

MVDr. Kateřina Malíková

Studovna Dokonalé Lásky


Vědec s láskou k přírodě i umění. Stejně jako ostatní, i ona se k přírodním látkám a jejich studiu dostala oklikou. Ve veterinární praxi se setkávala s případy, kdy cítila, že behaviorální opatření a případná farmaceutická léčiva nemohou znamenat významnější pokrok ve vývoji. A zároveň se od majitelů psů dovídala o již existujících, čistě přírodních přípravcích. Do toho zasáhl osud, když paní doktorku a Dokonalou Lásku svedl dohromady na charitativní akci a propojil tak jejich cesty.

Denisa Poláčková

Zlobivá holka Dokonalé Lásky


Hlavní hvězda našich společných čtvrtečních snídaní. Umí se otáčet, je plná energie a dobré vůle. A proto ji mají všichni rádi. Expedice je u nás v dobrých rukách.

Roman Ších

Mlsný kocour Dokonalé Lásky


Chlap se srdcem na správném místě. Jeho životním posláním je věnovat se pejskům a pomáhat zvířatům tam, kde je zrovna třeba. Ale úplně nejlíp mu to jde mezi baňkami, odměrkami, váhami, mixéry a lahvičkami.

Lucie Preislerová

Inventář Dokonalé Lásky


Lucka je v Dokonalé Lásce už tak dlouho, že pamatuje doby, kdy ji znaly sotva stovky lidí a dobrá pověst přírodních látek se v Česku šířila jen osobní zkušeností těch, kteří tuto metodu vyzkoušeli. Jedním z těch prvních byla právě Lucka. Jejímu Charliemu přípravky i rady pomohly - a Lucka už v Dokonalé Lásce zůstala.

Nikol Hubáčková

Laborantka dobré nálady Dokonalé Lásky


Naše Nikol je důkazem toho, jak pečlivost a nasazení se dají skloubit v jedno. Zároveň by určitě byla škoda nepochlubit se tím, jak vynikající cukrářku v týmu máme. Společně se čtyřnohým adoptovaným, vždy kamarádsky naladěným parťákem, tvoří skvělou dvojku, která nikdy nezkazí žádnou legraci.

Kristýna Příplatová

Nenapravitelná optimistka Dokonalé Lásky


Hlavní životní motto Týnky je „vždy s úsměvem“ a „na každý problém existuje řešení“. Její umělecké cítění a talent se promítá i do jejího životního stylu. A tak vše co dělá, dělá s nadšením, skvělou náladou a zapálením pro věc. Úžasnou osobnost jí pak skvěle doplňuje psí parťačka Laura.

Simona Sochorová

Kouzelnice s bylinkami a znalec psí duše


Za milým úsměvem, vždy skvělou náladou, ochotou vždy pomoci a plným pracovním nasazením najdete naši kolegyni Simču. Nejenže si poradí s kdejakou zapeklitostí v chování pejsků, ale je i praktik na slovo vzatý s darem od přírody - být na více místech najednou.