Rodina Dokonalé Lásky

My v Dokonalé lásce jsme vědci, veterináři, zoologové, laboranti, expedienti, skladníci nebo řidiči, ale především jsme lidé – kteří milují zvířata. Každý z nás přišel ke své práci nějakým zvláštním řízením osudu.

Přečtěte si příběhy lidí z naší smečky – životní cesty jsou to různé, ale všechny se splétají v poctivé misi pomoci zvířatům i jejich páníčkům.

Michal Babka

Srdce Dokonalé Lásky

+420 731 381 380

Milovník hudby, přírody, zvířat i rostlinstva. Blíženec a vodní buvol. Učí se od lidí i zvířat po celém světě, aby u nás mohl inspirovat ostatní. Jeho snem i posláním je společnost rostlin, zvířat a lidí, kde vládne moudrý respekt a hřejivá vlídnost.

Iveta Lukešová

Mamina Dokonalé Lásky

+420 728 552 716

Cestou od sochařiny přes paragrafy a kanceláře, jí tlapky provázely celý život a dovedly až k Dokonalé Lásce. Na místo, kde konečně pochopila smysl života. Žije přítomností a s nadhledem. Pokud jí zrovna nenajdete u počítače nebo s rodinou, hledejte tam, kde někdo volal o pomoc. Slovní spojení „to nejde“ od ní jen tak neuslyšíte a nemožné bere jako výzvu.

MVDr. Kateřina Malíková

Studovna Dokonalé Lásky


Vědec s láskou k přírodě i umění. Stejně jako ostatní, i ona se k přírodním látkám a jejich studiu dostala oklikou. Ve veterinární praxi se setkávala s případy, kdy cítila, že behaviorální opatření a případná farmaceutická léčiva nemohou znamenat významnější pokrok ve vývoji. A zároveň se od majitelů psů dovídala o již existujících, čistě přírodních přípravcích. Do toho zasáhl osud, když paní doktorku a Dokonalou Lásku svedl dohromady na charitativní akci a propojil tak jejich cesty.

Denisa Poláčková

Zlobivá holka Dokonalé Lásky


Hlavní hvězda našich společných čtvrtečních snídaní. Umí se otáčet, je plná energie a dobré vůle. A proto ji mají všichni rádi. Expedice je u nás v dobrých rukách.

Roman Ších

Mlsný kocour Dokonalé Lásky


Za dobu, co zde působí, se stal vegetariánem, veganem, konferenciérem a matematikem. Ale úplně nejlíp mu to jde mezi baňkami, odměrkami, váhami, mixéry a lahvičkami.

Lucie Preislerová

Inventář Dokonalé Lásky


Lucka je v Dokonalé Lásce už tak dlouho, že pamatuje doby, kdy ji znaly sotva stovky lidí a dobrá pověst přírodních látek se v Česku šířila jen osobní zkušeností těch, kteří tuto metodu vyzkoušeli. Jedním z těch prvních byla právě Lucka. Jejímu Charliemu přípravky i rady pomohly - a Lucka už v Dokonalé Lásce zůstala.