LÁSKA 14 Intenzivní boswelie

POHYBOVÝ APARÁT / PSYCHIKA / REGENERACE

STÁRNUTÍ A STÁŘÍ / EPILEPSIE / TRACHEÁLNÍ KOLAPS

Hodnoceno 4.68 z 5 na základě 502 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 507)

od 346

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
 • 200 ml
Vyčistit

Popis produktu

Čistě přírodní veterinární přípravek určený k aplikaci jemným vtíráním do kůže a srsti. Vhodný pro akutní úlevu i pro pravidelnou péči.

Láska 14 Intenzivní boswelie je jedinečná směs účinných látek využívaných pro pomoc i léčbu přes tisíc let – Boswellia serrata, Boswellia carterii, Copaifera officinalis a Commiphora myrrha. Hlavní účinné konstituentní látky jsou monoterpeny a kyseliny boswelliové, které vykazují analgetické a protizánětlivé účinky. Pozitivně ovlivňují periferní a centrální nervový systém, respirační a kardiovaskulární systém.

Pro zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Účinně harmonizuje svalstvo, napomáhá rozvolnění nervových procesů a přispívá komfortizaci psychického stavu.

Vhodný pro stárnoucí a stará zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodný pro sportovně aktivní zvířata. Vhodný jako úleva při akutních pohybových obtížích a podpora při rekonvalescenci pooperačních stavů.

Příjemně harmonizuje psychiku a nervovou soustavu. Vhodný pro zvířata s epilepsií díky prokazatelnému harmonizačnímu efektu účinných látek.

Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze. V takovém případě aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem. Přípravek pomůže k harmonizaci svalstva kolem průdušnice, a tím podpoří normální dechovou činnost.


Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 15. Ten je alternativou také pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


UŽITEČNÉ A PŘEHLEDNÉ INFORMACE A DOPORUČENÍ NAJDETE V TÉMATECH PORADNY DOKONALÉ LÁSKY

Dýchání a tracheální kolaps
Pohybový aparát, svaly, nervy
Epilepsie u psa


Způsob použití

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel nebo do kůže na boční straně krku.

Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem.

Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

V případě dechové nedostatečnosti při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku. Vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků. 


Tip na osvědčenou kombinaci pro tělo i mozek


Pojďte se s námi učit a dozvídat zajímavé a užitečné informace

Upozornění

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej, vitamín E
Esenciální oleje a resiny: kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kopaiva (Copaifera officinalis), myrha (Commiphora myrrha)

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Není určeno pro březí a kojící samice. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči.

Související klíčové pojmy:

Co dávat psovi na klouby, bolest kloubů u psa, bolest u psa, co dát psovi na bolest, pes kňučí bolestí, co psovi na bolest, léky na bolest pro psa, jak ulevit psovi od bolesti, léky na bolest kloubů u psa, bolest kyčle u psa, bolest svalů u psa, odpočinek psa po výkonu, regenerace po operaci u psa, zánět kloubů u psa, bolest krční páteře u psa, fyzioterapie pro psy, bolest kloubů u psa příznaky, bolavé klouby u psa, léky pro psa na bolest, bolest zad u psa, co na bolest kloubů u psa, bolest nohy u psa, péče o stárnoucího psa, co na klouby pro psa, stárnoucí pes, starší pes, péče o starého psa, bolest u staršího psa. pes senior, jak poznat, že psa bolí záda, lék na bolest pro psa, pes po operaci, protizánětlivé léky pro psy, jak poznám že psa něco bolí, jak poznat bolest u psa, kadidlo, kadidlovník, myrha, myrhovník, co dát psovi proti bolesti, léky na bolest zad pro psa, bolesti nohou u psa, páteř psa, psa bolí noha, problémy zadních nohou u psů, láska proti bolesti, kapičky na bolest, přírodní proti bolesti, pohybový aparát, boswellia pro psy, kadidlo pro psy, starý pes problémy, co psovi proti bolesti, nejšetrnější lék proti bolesti, olej proti bolesti.
Zúžená průdušnice u psa, tracheální kolaps, kolaps trachey u psa, trachea u psa, pes špatně dýchá, jak ulevit psovi při kolapsu trachey, průdušnice, psí dýchání, špatné dýchání u psa, těžké dýchání u psa, pes těžce dýchá, kolaps trachey, kolaps trachey léky, pes se nemůže nadechnout, tracheální kolaps u psa, zuzena prudusnice, dušnost u psa, kolaps trachey první pomoc, pes nemuze dychat, zúžená trachea u psa.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 074-19/C


Maximální pohoda a vzpruha ve stáří!

Optimální kombinace čistě přírodních veterinárních přípravků ve zvýhodněném setu pro péči o psa ve stáří a při stárnutí. / 1) ČINNOST MOZKU, POZNÁVACÍ FUNKCE, NÁLADA: COGNITIVE+ / 2) ÚLEVA OD BOLESTI A HARMONIZACE NERVSTVA, POHYBOVÉHO APARÁTU I PSYCHIKY: LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE.


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Pomáhá, pejsci spokojení, ošetřená místa olizují. Super zklidnění.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana (ověřený vlastník)

 2. K

  Naše třináctiletá fenka má velmi nemocné srdíčko, nefunguje jedna průduška, takže stačí, aby jen trochu prochladla a hned má kašel a je dýchavičná. Kapičky máme asi 14 dnů, vtírám 1x za dva až tři dny. Fenečka je klidnější, tolik se nezadýchává a řekla bych, že i ten chronický kašel (alespoň v noci) je mírnější. Uvidíme po měsíci 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Kristina Toncarová (ověřený vlastník)

 3. K

  Kapičky lásku 14 jsem objednala naší skoro 15 leté fence Yorkšírka, bohužel jsme se s ní stejně kvůli jejímu těžkému zdravotnímu stavu museli rozloučit 😭 takže jsme stihli namazat pouze 2x, třeba kdybych objevila tyto kapičky dříve, než se její zdravotní stav zhoršil, mohla tady ještě být, těžko říci. Nechápu komentáře, že zvířeti to nepomáhá a kapičky jsou špatné. Každý je jiný a navíc pokud už je třeba u pejska stav vážnější, nemůže se očekávat, že kapičky udělají zázrak. Dárek v objednávce byl milý 😊.

  Hodnocení 4 z 5

  Klára (ověřený vlastník)

 4. Z

  Můj nejoblíbenější produkt

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana Staňková (ověřený vlastník)

 5. P

  Koupila jsem na kolabující tracheu díky pozitivním recenzím, které jsem četla. Bohužel s těmito recenzemi rozhodně souhlasit nemohu!!! Přípravek je k ničemu!!! Po nanesení pejskovi na srst je vidět, že mu to rozhodně příjemné není, začne nervózně chodit po místnosti ze strany na stranu s vyplazeným jazykem. Kdybych vyhodila těch 400Kč z okna, myslím, že bych udělala lépe!

  Hodnocení 1 z 5

  Petra

  • K

   Dobrý den, nutno dodat, že každý pes je individuální a jelikož boswelie není pouze na tracheu, tak opravdu ho může přípravek i iritovat. Proto máme poradenství zdarma a vždy se dá domluvit na plnohodnotném vrácení nebo případně domluvit individuální směs. Není naším záměrem si vydělat, ale pomoci. Vaše dokonalá láska.

   Kristýna Příplatová (store manager)

 6. A

  Jsme šťastný ,to je všeříkající hodnocení ….♥️
  Čertík (čivava),13 let.
  Nedomykavost chlopně, častý kašel a záchvaty, léky viditelně nepomohly.
  Připravovali jsem se na jeho odchod…
  Pes přestává kašlat a záchvaty jsou jen občas .
  V noci spí, už nestává 5x za noc.
  🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
  Jsme šťastný, že tu s námi může ještě být a On jistě také.♥️♥️♥️

  Obrázek #1 z Alena
  Obrázek #2 z Alena
  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 7. E

  velmi spokojena

  Hodnocení 5 z 5

  Eva S. (ověřený vlastník)

 8. P

  Tato směs je opravdový zázrak. Naší nemocné téměř 15. leté fence pomáhá v boji s rakovinou plic. Měla velké problémy s dýcháním (chůze, vyjít schody atd). Aplikujeme vetřením do srsti a kůže v oblasti krku – nad hrudníkem. A opravdu to okamžitě pejska zklidní a lépe se mu dýchá. Říkám této směsi zázračná.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra

 9. J

  Problémy s krční páteří se pravidelným potíráním a citlivým masírováním zlepšily-doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Jarmila B. (ověřený vlastník)

 10. P

  bozi vec, funguje skvele

  Hodnocení 5 z 5

  Petr Kelbl (ověřený vlastník)

 11. V

  Koupila jsem pro našeho psího seniora (téměř šestnáctiletého) kapky, konkrétně LÁSKA 14 Intenzivní boswelie 50 ml, jelikož na e-shopu mají uvedeno, že má fungovat mj. na kolabující tracheu/průdušnici. A toto tvrzení je na e-shopu potvrzeno i v několika recenzích, které jsou za mě klamavé. I když jsme dodržovali přesné dávkování, tak došlo k výraznému zhoršení stavu našeho pejska, takže za mě tento výrobek je absolutně nefunkční. Celkově na mě působí tento e-shop, že má uvedené na své stránce nepravdivé recenze a hraje si s city majitelů psích mazlíčků. Takže za mě nedoporučuji. Jediné plus, když jsem jim napsala žádost o vrácení peněz, tak vyšli vstříc.

  Hodnocení 1 z 5

  Vendula (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení. Řešit se dá vše a je potřeba mít na paměti, že každý tvor na planetě je individuání. Přejeme krásné zítřky a neváhejte se na nás kdykoliv obrátit vždy rádi poradíme a najdeme na každý problém vhodné řešení. Vaše Dokonalá Láska ♥

   Kristýna Příplatová (store manager)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další související přírodní přípravky


Často se nás ptáte

Máme staršího pejska a má problémy s dýcháním a kašlem?

Vyzkoušejte přípravek LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie. Přispívá k tomu, že svaly obepínající průdušnici se uvolní, a tím pomohou zprůchodnit dýchací cesty.

Máme doma pejska se stařeckou demencí a chceme mu pomoci?

Směs boswelií a myrhy LÁSKA 14 pozitivně harmonizuje psychiku a zvyšuje kognitivní funkce psů. U psů se stařeckou demencí optimalizuje spánek a napomáhá úlevě nervové soustavě správně a efektivně odpočívat. Pro dosažení vhodného výsledků postačí olej vtírat do oblasti krku 1 x denně.

Náš pes je starší a hůře se mu ráno vstává.

U starších zvířat je bolestivost pohybového aparátu velice častá. LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je vhodným prostředkem pro úlevu. Unikátní aplikace vetřením v místě bolesti zbytečně nezatěžuje trávení a organismus. Účinně působí na receptory bolesti COX1 a COX2.

Mohou přípravky Dokonalé Lásky určené pro zvířata používat i lidé?

Přípravky určená pro zvířata jsou schválená jako veterinární. Tím pádem vám oficiálně jejich použití schválit nemůžeme. Na druhou stranu máme zpětnou vazbu od lidí, kteří je používají a jsou s nimi nadmíru spokojeni.

Pejsek je po chirurgickém zákroku a chceme mu ulevit od bolesti přírodní cestou?

Po zákrocích je nutné vždy postupovat dle doporučení veterinárního lékaře. Přípravek LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je doplněk pro úlevu a optimalizaci stavu zvířete. Přípravek je vhodný spíše pro úlevu při chronické bolesti, než-li při akutní.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej (Helianthus annuus), vitamín E
Esenciální oleje a resiny: kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kopaiva (Copaifera officinalis), myrha (Commiphora myrrha)

Hlavní přínosy:
• PODPORA POHYBOVÉHO APARÁTU
• ÚLEVA OD BOLESTI
• PROTIZÁNĚTLIVÉ PŮSOBENÍ
• REGENERACE A HARMONIZACE SVALSTVA
• ROZVOLNĚNÍ NERVOVÉ ČINNOSTI
• HARMONIZACE PSYCHIKY
• PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI
• PÉČE O ANÁLNÍ ŽLÁZKY
• POMOC PŘI TRACHEÁLNÍM KOLAPSU
• PODPORA DÝCHÁNÍ
• EPILEPSIE A ZÁCHVATY
• STÁŘÍ A STÁRNUTÍ

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Zjistit více

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Boswelie a psí sportovci

Pro psí sportovce (a jejich lidi) je důležitý trénink, přesnost a výkon, ale stejně tak je důležitý odpočinek, spánek, mentální relaxace a péče o tělo. Psí tělo je důmyslný a...
Přečtěte si více

Kadidlo v péči o psí zdraví

BOSWELIE – budete ji znát spíše lidovým názvem kadidlo. Pryskyřice těchto stromů a z ní získávané esenciální oleje, extrakty a resiny poskytují tak široké spektrum účinků, že lze boswelii považovat...
Přečtěte si více

Pomáhejte psovi v místě problému!

Aplikace přípravku vetřením do bolestivých míst. Nejšetrnější způsob jak ulevit od bolesti pohybového aparátu bez zbytečného zatěžování organizmu.  Je tedy takové mazání pro bolavá těla psů? Ano, psi mají k...
Přečtěte si více

Proč na sebe můj pes nenechá sáhnout?

Také se vám již stalo, že jste chtěli vzít svého pejska do náruče, nebo pohladit a on zavrčel? Nebo třeba vycenil zuby? Případně se sebral a odešel? Mě ano a...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky