LÁSKA 14

Intenzivní boswelie

Hodnoceno 4.87 z 5 na základě 30 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 35)

od 336

Boswelie zmírňuje bolestivost a zvyšuje pohyblivost. Uvolňuje ranní ztuhlost a pomáhá při akutních pohybových obtížích.

 • 30 ml
 • 50 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Důsledkem aktivit látek v organizmu je možné sledovat zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodné pro sportovně aktivní zvířata. Vhodné při akutních pohybových obtížích a při rekonvalescenci pooperačních stavů. Vhodné pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.

Přípravek není určen pro březí a kojící feny.

 


Způsob použití

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem.

Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a koně. Pouze pro zvířata. Neaplikovat březím a kojícím fenám. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 074-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Máme pejska(kluka) jorkšíra.Je mu dvanáct let a trpí kašlem,který se objevuje bez zjevné vnější příčiny.Poslední měsíce už to bylo dost drastické a pejsek býval několikaminutovým kašláním vyčerpaný.Pomohlo mu pouze,když jsem ho vzal do náručí a držel ho nastojato,jako mimino.Náhodou jsem si na FB všiml přípravků řady Dokonalá Láska,kde byla nabízena čtrnáctka a popisovány přesně příznaky,které se vyskytovaly u našeho jorkšíra Montíka.Objednal jsem tedy větší balení Láska 14. Nechtěl jsem se vyjadřovat dřív,než si budu jistý,že mohu posoudit účinek tohoto přípravku.Po několika týdnech užívání,kdy většinou po příchodu z práce pejskovi nakapu na krček a jemně vetřu devět až dvanáct kapek,mohu zodpovědně prohlásit,že mu kapičky pomáhají.Netrpí kašlem a dušením,navíc se většinou na aplikaci kapek “těší” ,jelikož stačí říct: Montíku,pojdˇke mně,dostaneš kapičky…a on přijde a nechá si v klidu nakapat…Děkuji za pohodu a úlevu,kterou si pejsek zaslouží…

  Honza (store manager)

 2. A

  Paní v poradně doko. lásky říkala, že to není žádný zázrak. Já teda nevím, čemu se už má říkat zázrak. Pes se dusí, blbě se mu dýchá, vyvaluje oči, namažu mu olejíčkem krček a do deseti sekund je to lepší. Uklidní se, srovná si jazýček a tak vděčně na mě kouká a o něčem přemýšlí. Arnie trpí zúženou průdušnicí a do té doby jsem mu neměla jak pomoc. Teď už tři týdny máme olej z boswelie a jsem za to vděčná. Jenom chci říci, že kdybych se o tom náhodou nedozvěděla od kamarádky na srazu, tak bych boswelii neznala a myslím si, že to je škoda. Třeba naše veterinářka o tom neví vůbec nic.

  Aneta Hovorkova (store manager)

 3. O

  Náš jezevčík dost kašle, má nádor na plíci. Boswelii miluje, když mu s ní namasíruju hrudníček, uleví se mu, přestane kašlat, nadšeně mně olizuje a spokojeně si běží odpočinout po masáži do pelíšku. Vím, že ho nevyléčí, ale fakt, že mu uleví a potěší, je pro mne strašně důležitý a pro Edouška určitě taky.

  Olga (store manager)

 4. Š

  Dobrý den,
  od pondělí užíváme tento olejíček. Nás tedy nezachrání, nelze nám pomoci vyléčením, ale musím říct, že se jí po namazání pod krkem (kvůli průdušnici) neskutečně ulevilo. Kašel ustoupil,…….no prostě opravdu pomáhá. Moc vám děkuji za doporučení a mohu vřele doporučit všem, kdo mají problém.

  Šárka (store manager)

 5. J

  Neskutečné,používám na 13 let starého pudlíka a již po prvním namazání bylo vidět velké zlepšení.Trápil ho kašel,i v klidu a když pobíhal kašlal tak že se někdy i pozvracel a asi ho bolely i klouby,protože byl celý takový nahrbený,nemotorný.Byla jsem z něho nešťastná,říkala jsem si tolik roků mi dělal radost a já mu nejsem schopná pomoct.I veterinář s tímto nic nenadělal.Po prvním namazání pes ožil,byl veselý a běhal po zahradě jako mladý psík.Kašel se téměř vytratil,kapičky používám zhruba dvakrát denně a mám radost že psíkovi tolik ulevily a pomohly.Moc moc děkuji,je to zázrak.

  Jarka (store manager)

 6. A

  Skvělý výsledek. Mé 15 leté maltezačce se po pár dnech používaní ulevilo od bolestí kloubů.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna (ověřený vlastník)

 7. B

  Účinek po čtyřech potření na krčku a prsou ,byl úspěšný,čubince je 16let a má problém s průdušnicí,nemáme velkou naději na vyléčení,ale těší mě,že se jí ulevuje.Děkuji za vaší pomoc a zájem.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Vlkov (ověřený vlastník)

 8. A

  Zatím krátká doba pro objektivní hodnocení účinku. Ale velmi příjemné na aplikaci pro psa i pro majitelku:)

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 9. M

  Zdá se, že pomáhá, pes méně kašle, jen se mnou nechce mluvit :))))))))))))

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela R. (ověřený vlastník)

 10. A

  Věřím že bude odpovídat popisu výrobku ,používám zatím krátkou dobu pro objektivní posouzení přípravku .

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 11. B

  Super !!!

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Doležalová (ověřený vlastník)

 12. M

  Tak tohle jsem vážně nečekala. 14 dní jsme chodili s naší čivavkou k vet, že má celé noci záchvaty “kašle” a že nemůže spát a dusí se. Cpalo do ní ATB a léky na alergii a nic nezabíralo. Nedalo mi to a zkusila jsem objednat Boswelii, po přečtení několika recenzí… No do 4 dní maličká ani nezakašlala a v noci klidně spí. Moc děkujeme!!

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

 13. J

  zatím nevím , ale pejskovi se to nezamlouvá , utíká před natíráním ….

  Hodnocení 2 z 5

  Jana Nováková (ověřený vlastník)

 14. J

  Všem můžu jen doporučit,vládní zkusenost

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Svatosova (ověřený vlastník)

 15. P

  Tento produkt opravdu miluji! 🙂 Máme dva Yorkšírské teriéry, kteří často kašlou kvůli zúžené průdušnici a tohle opravdu pomáhá…starší fenečce časté kašlání téměř vymizelo. Navíc krásně voní a uklidňuje pejsky i nás 🙂

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Pavlína
  Hodnocení 5 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 16. P

  Máme již třetí balení a našemu 12ti letému pinčovi ulevuje od bolesti páteře. Mažeme pravidelně 2x denně.

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Petra Č.
  Hodnocení 5 z 5

  Petra Č. (ověřený vlastník)

 17. E

  Užasně působí

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Skálová (ověřený vlastník)

 18. L

  Maximální spokojenost, očka jsou zářivější a méně s vytváří ospalek.

  Hodnocení 5 z 5

  Libuše Tesařová (ověřený vlastník)

 19. P

  Po prvních mazanich zatím fajn

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla (ověřený vlastník)

 20. J

  Zdravím všechny, jsem potěšena rychlostí s jakou mi přišel balíček LÁSKA 14 . CO mě ale nejvíce těší na srdci je to,že našemu pejskovi Stafordikovi BLEKOUSKOVI,intenzivní Boswelie pomáhá na kašel a analni žlázky, takže mohu všem 100% doporučit. Tesařová Jitka

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Jitka Tesařová
  Hodnocení 5 z 5

  Jitka Tesařová (ověřený vlastník)

 21. O

  Tak tento přípravek používám hlavně pro sebe na bolavé klouby. A při dlouhodobém užívání funguje snad lépe, než chemie z lékárny.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Svobodová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o stárnoucí pejsky


Často se nás ptáte

Máme staršího pejska a má problémy s dýcháním a kašlem?

Vyzkoušejte přípravek LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie. Přispívá k tomu, že svaly obepínající průdušnici se uvolní, a tím pomohou zprůchodnit dýchací cesty.

Máme doma pejska se stařeckou demencí a chceme mu pomoci?

Směs boswelií a myrhy LÁSKA 14 pozitivně harmonizuje psychiku a zvyšuje kognitivní funkce psů. U psů se stařeckou demencí optimalizuje spánek a napomáhá úlevě nervové soustavě správně a efektivně odpočívat. Pro dosažení vhodného výsledků postačí olej vtírat do oblasti krku 1 x denně.

Náš pes je starší a hůře se mu ráno vstává.

U starších zvířat je bolestivost pohybového aparátu velice častá. LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je vhodným prostředkem pro úlevu. Unikátní aplikace vetřením v místě bolesti zbytečně nezatěžuje trávení a organismus. Účinně působí na receptory bolesti COX1 a COX2.

Složení

Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

Kadidlo

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

Myrhovník pravý

Působí protizánětlivě, protiinfekčně a mírně zklidňuje nervovou soustavu.

Poradna

Pohybový aparát psa

Z magazínu

Boswelie a psí sportovci

Pro psí sportovce (a jejich lidi) je důležitý trénink, přesnost a výkon, ale stejně tak je důležitý odpočinek, spánek, mentální relaxace a péče o tělo. Psí tělo je důmyslný a přesný stroj, který je schopen neuvěřitelných výkonů. Právě proto si také zaslouží odpovídající přístup a péči. Věda nyní znovuobjevuje 1000 let známé účinky boswelií. A tyto...
Přečtěte si více

Kadidlo v péči o psí zdraví

Známe to všichni: když nás něco dlouhodobě a neustále bolí, býváme rozladění, nepříjemní nebo podráždění. Mnozí z nás fyzicky pociťují změny počasí: někteří bývají při prudších změnách tlaku unavení, jiní cítí s příchodem deště staré rány po zlomeninách. A se stářím to také není jednoduché, kondička už není co bývala, hůř se chodí. Podobně jsou na...
Přečtěte si více

Pomáhejte psovi v místě problému!

Aplikace přípravku vetřením do bolestivých míst. Nejšetrnější způsob jak ulevit od bolesti pohybového aparátu bez zbytečného zatěžování organizmu. Ochrana žaludku je priorita pro pacienty při léčbě bolesti u lidí zcela běžná, ovšem u psů doposud tato možnost nebyla. Je tedy takové mazání pro bolavá těla psů? Ano, psi mají k dispozici úžasný bosweliový olej z...
Přečtěte si více

Příprava psa na sezónu

Kynologická sezóna, to je období, kdy je možné zúčastnit se snad každý víkend nějaké psí akce. Někdo dává přednost výstavám, jiný se chystá dobývat se svým parťákem úspěchy ve psích sportech a další plánují dlouhé procházky, plavání nebo běh se psem po boku. Je spousta možností, jak sdílet čas společně se svým psem. Přestože většinu psů...
Přečtěte si více

Proč na sebe můj pes nenechá sáhnout?

Také se vám již stalo, že jste chtěli vzít svého pejska do náruče, nebo pohladit a on zavrčel? Nebo třeba vycenil zuby? Případně se sebral a odešel? Mě ano a hned několikrát. To, že se psovi něco nelíbí, nám sděluje po svém, ale zároveň nejlépe, jak umí. Podnětem může být pro vás možná nečekaná příčina....
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky