LÁSKA 14

Intenzivní boswelie

POHYBOVÝ APARÁT - PSYCHIKA - DÝCHÁNÍ

Hodnoceno 4.79 z 5 na základě 275 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 280)

od 346

Boswelie zmírňuje bolestivost a zvyšuje pohyblivost. Uvolňuje ranní ztuhlost a pomáhá při akutních pohybových obtížích. Také pomáhá při dechové nedostatečnosti při zúžené průdušnici.

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
 • 200 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Důsledkem aktivit látek v organizmu je možné sledovat zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Vhodné pro starší zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodné pro sportovně aktivní zvířata. Vhodné při akutních pohybových obtížích a při rekonvalescenci pooperačních stavů. Vhodné pro psy s epilepsií díky prokazatelně harmonizačnímu efektu účinných látek.

Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze. V takovém případě aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem. Přípravek pomůže k harmonizaci svalstva kolem průdušnice, a tím podpoří normální dechovou činnost.

JAKÉ PSY BOLÍ KLOUBY A ZÁDA NEJČASTĚJI?

Psy staré, sportovce, po operaci, s genetickým onemocněním, psy velkých plemen, psy se záněty růstových štěrbin, psy z množíren, psy zachráněné z nevhodných podmínek a jiné.


Způsob použití

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem.

Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

V případě dechové nedostatečnosti při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Neaplikovat březím a kojícím fenám. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Související klíčové pojmy:

Co dávat psovi na klouby, bolest kloubů u psa, bolest u psa, co dát psovi na bolest, pes kňučí bolestí, co psovi na bolest, léky na bolest pro psa, jak ulevit psovi od bolesti, léky na bolest kloubů u psa, bolest kyčle u psa, bolest svalů u psa, odpočinek psa po výkonu, regenerace po operaci u psa, zánět kloubů u psa, bolest krční páteře u psa, fyzioterapie pro psy, bolest kloubů u psa příznaky, bolavé klouby u psa, léky pro psa na bolest, bolest zad u psa, co na bolest kloubů u psa, bolest nohy u psa, péče o stárnoucího psa, co na klouby pro psa, stárnoucí pes, starší pes, péče o starého psa, bolest u staršího psa. pes senior, jak poznat, že psa bolí záda, lék na bolest pro psa, pes po operaci, protizánětlivé léky pro psy, jak poznám že psa něco bolí, jak poznat bolest u psa, kadidlo, kadidlovník, myrha, myrhovník, co dát psovi proti bolesti, léky na bolest zad pro psa, bolesti nohou u psa, páteř psa, psa bolí noha, problémy zadních nohou u psů, láska proti bolesti, kapičky na bolest, přírodní proti bolesti, pohybový aparát, boswellia pro psy, kadidlo pro psy, starý pes problémy, co psovi proti bolesti, nejšetrnější lék proti bolesti, olej proti bolesti.

Zúžená průdušnice u psa, tracheální koplaps, kolaps trachey u psa, trachea u psa, pes špatně dýchá, jak ulevit psovi při kolapsu trachey, průdušnice, psí dýchání, špatné dýchání u psa, těžké dýchání u psa, pes těžce dýchá, kolaps trachey, kolaps trachey léky, pes se nemůže nadechnout, tracheální kolaps u psa, zuzena prudusnice, dušnost u psa, kolaps trachey první pomoc, pes nemuze dychat, zůžená trachea u psa.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 074-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Máme pejska(kluka) jorkšíra.Je mu dvanáct let a trpí kašlem,který se objevuje bez zjevné vnější příčiny.Poslední měsíce už to bylo dost drastické a pejsek býval několikaminutovým kašláním vyčerpaný.Pomohlo mu pouze,když jsem ho vzal do náručí a držel ho nastojato,jako mimino.Náhodou jsem si na FB všiml přípravků řady Dokonalá Láska,kde byla nabízena čtrnáctka a popisovány přesně příznaky,které se vyskytovaly u našeho jorkšíra Montíka.Objednal jsem tedy větší balení Láska 14. Nechtěl jsem se vyjadřovat dřív,než si budu jistý,že mohu posoudit účinek tohoto přípravku.Po několika týdnech užívání,kdy většinou po příchodu z práce pejskovi nakapu na krček a jemně vetřu devět až dvanáct kapek,mohu zodpovědně prohlásit,že mu kapičky pomáhají.Netrpí kašlem a dušením,navíc se většinou na aplikaci kapek “těší” ,jelikož stačí říct: Montíku,pojdˇke mně,dostaneš kapičky…a on přijde a nechá si v klidu nakapat…Děkuji za pohodu a úlevu,kterou si pejsek zaslouží…

  Honza (manažer obchodu)

 2. A

  Paní v poradně doko. lásky říkala, že to není žádný zázrak. Já teda nevím, čemu se už má říkat zázrak. Pes se dusí, blbě se mu dýchá, vyvaluje oči, namažu mu olejíčkem krček a do deseti sekund je to lepší. Uklidní se, srovná si jazýček a tak vděčně na mě kouká a o něčem přemýšlí. Arnie trpí zúženou průdušnicí a do té doby jsem mu neměla jak pomoc. Teď už tři týdny máme olej z boswelie a jsem za to vděčná. Jenom chci říci, že kdybych se o tom náhodou nedozvěděla od kamarádky na srazu, tak bych boswelii neznala a myslím si, že to je škoda. Třeba naše veterinářka o tom neví vůbec nic.

  Aneta Hovorkova (manažer obchodu)

 3. O

  Náš jezevčík dost kašle, má nádor na plíci. Boswelii miluje, když mu s ní namasíruju hrudníček, uleví se mu, přestane kašlat, nadšeně mně olizuje a spokojeně si běží odpočinout po masáži do pelíšku. Vím, že ho nevyléčí, ale fakt, že mu uleví a potěší, je pro mne strašně důležitý a pro Edouška určitě taky.

  Olga (manažer obchodu)

 4. Š

  Dobrý den,
  od pondělí užíváme tento olejíček. Nás tedy nezachrání, nelze nám pomoci vyléčením, ale musím říct, že se jí po namazání pod krkem (kvůli průdušnici) neskutečně ulevilo. Kašel ustoupil,…….no prostě opravdu pomáhá. Moc vám děkuji za doporučení a mohu vřele doporučit všem, kdo mají problém.

  Šárka (manažer obchodu)

 5. J

  Neskutečné,používám na 13 let starého pudlíka a již po prvním namazání bylo vidět velké zlepšení.Trápil ho kašel,i v klidu a když pobíhal kašlal tak že se někdy i pozvracel a asi ho bolely i klouby,protože byl celý takový nahrbený,nemotorný.Byla jsem z něho nešťastná,říkala jsem si tolik roků mi dělal radost a já mu nejsem schopná pomoct.I veterinář s tímto nic nenadělal.Po prvním namazání pes ožil,byl veselý a běhal po zahradě jako mladý psík.Kašel se téměř vytratil,kapičky používám zhruba dvakrát denně a mám radost že psíkovi tolik ulevily a pomohly.Moc moc děkuji,je to zázrak.

  Jarka (manažer obchodu)

 6. A

  Skvělý výsledek. Mé 15 leté maltezačce se po pár dnech používaní ulevilo od bolestí kloubů.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna (ověřený vlastník)

 7. B

  Účinek po čtyřech potření na krčku a prsou ,byl úspěšný,čubince je 16let a má problém s průdušnicí,nemáme velkou naději na vyléčení,ale těší mě,že se jí ulevuje.Děkuji za vaší pomoc a zájem.

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Vlkov (ověřený vlastník)

 8. A

  Zatím krátká doba pro objektivní hodnocení účinku. Ale velmi příjemné na aplikaci pro psa i pro majitelku:)

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 9. M

  Zdá se, že pomáhá, pes méně kašle, jen se mnou nechce mluvit :))))))))))))

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela R. (ověřený vlastník)

 10. A

  Věřím že bude odpovídat popisu výrobku ,používám zatím krátkou dobu pro objektivní posouzení přípravku .

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 11. B

  Super !!!

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Doležalová (ověřený vlastník)

 12. M

  Tak tohle jsem vážně nečekala. 14 dní jsme chodili s naší čivavkou k vet, že má celé noci záchvaty “kašle” a že nemůže spát a dusí se. Cpalo do ní ATB a léky na alergii a nic nezabíralo. Nedalo mi to a zkusila jsem objednat Boswelii, po přečtení několika recenzí… No do 4 dní maličká ani nezakašlala a v noci klidně spí. Moc děkujeme!!

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta (ověřený vlastník)

 13. J

  zatím nevím , ale pejskovi se to nezamlouvá , utíká před natíráním ….

  Hodnocení 2 z 5

  Jana Nováková (ověřený vlastník)

 14. J

  Všem můžu jen doporučit,vládní zkusenost

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Svatosova (ověřený vlastník)

 15. P

  Tento produkt opravdu miluji! 🙂 Máme dva Yorkšírské teriéry, kteří často kašlou kvůli zúžené průdušnici a tohle opravdu pomáhá…starší fenečce časté kašlání téměř vymizelo. Navíc krásně voní a uklidňuje pejsky i nás 🙂

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Pavlína
  Hodnocení 5 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 16. P

  Máme již třetí balení a našemu 12ti letému pinčovi ulevuje od bolesti páteře. Mažeme pravidelně 2x denně.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Petra Č.
  Hodnocení 5 z 5

  Petra Č. (ověřený vlastník)

 17. E

  Užasně působí

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Skálová (ověřený vlastník)

 18. L

  Maximální spokojenost, očka jsou zářivější a méně s vytváří ospalek.

  Hodnocení 5 z 5

  Libuše Tesařová (ověřený vlastník)

 19. P

  Po prvních mazanich zatím fajn

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla (ověřený vlastník)

 20. J

  Zdravím všechny, jsem potěšena rychlostí s jakou mi přišel balíček LÁSKA 14 . CO mě ale nejvíce těší na srdci je to,že našemu pejskovi Stafordikovi BLEKOUSKOVI,intenzivní Boswelie pomáhá na kašel a analni žlázky, takže mohu všem 100% doporučit. Tesařová Jitka

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Jitka Tesařová
  Hodnocení 5 z 5

  Jitka Tesařová (ověřený vlastník)

 21. O

  Tak tento přípravek používám hlavně pro sebe na bolavé klouby. A při dlouhodobém užívání funguje snad lépe, než chemie z lékárny.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Svobodová (ověřený vlastník)

 22. Z

  Uvidíme. Mám ho poprvé.

  Hodnocení 5 z 5

  Zdenka Kubjátová (ověřený vlastník)

 23. D

  S vašimi výrobky jsem spokojená Nakupují u vás co je potřeba pro pejska Děkuji a všem doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Daniela Benediktova (ověřený vlastník)

 24. I

  Teprve budeme zkoušet.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivanka Mikešová (ověřený vlastník)

 25. Koupila jsem na doporučení pana Babky a jsem nadšená. Kupovala jsem samozřejmě pro fenečku, ale mažeme se s tím všichni! Sami na sobě jsme pocítili okamžitou úlevu na pohybovém aparátu, fenečka jí chce kdykoliv jí nabídnu, tak to je pro mně nejvíc 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla K. (ověřený vlastník)

 26. L

  Boswelii pouzivam na bolave kloubecky svych milacku, na prsicka pro zklidneni a uvolneni, pejsek si sam pro masaz prijde. Za me super.

  Hodnocení 5 z 5

  Ludmila (ověřený vlastník)

 27. D

  Veliká spokojenost s kapkama,jak se zubním kamenem tak i na zůženou průdušnici

  Hodnocení 5 z 5

  Danka (ověřený vlastník)

 28. A

  Paráda

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Rádková (ověřený vlastník)

 29. H

  Děkuji, opravdu to funguje. Náš staroušek už není tak nervózní z toho jak ho bolí tělíčko i když na křeslo nevyskočí je spokojený.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana H. (ověřený vlastník)

 30. M

  Koupila jsem pro sebe na kolena, čeká mne operace. Používám druhý týden, noční bolesti zatím vymizely. Druhý důvod byl, abych měla doma přípravek, kdyby bylo třeba mému štěněti na tracheu… asi to funguje:)

  Hodnocení 5 z 5

  MS (ověřený vlastník)

 31. I

  účinek až po týdnu, ale teď jsem moc spokojená, mám 13 let jorkšírku a teď má konečně klid od kašle, už jsem objednala druhé balení

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana Holá (ověřený vlastník)

 32. P

  Skvělé, pejskovi (15 let starý labrador)mažu už po několikáté mrtvici, pejska kapky opravdu uklidní a dýchá se mu lépe. Děkujeme, jste skvělí….👍

  Hodnocení 5 z 5

  Petr K. (ověřený vlastník)

 33. T

  Natíráme pejskovi záda po úraze, kdy měl vyhřeznutou ploténku. Samotná masáž je pro něj příjemná, výsledky: cca po 3 měsících nelze přesně porovnat, snad ale mírné zlepšení, pozorován účinek po námaze, kdy byl druhý den zatuhlý, po masáži za několik hodin již uvolněnější.

  Hodnocení 4 z 5

  Tomáš Lasek (ověřený vlastník)

 34. L

  Používám pro sebe na chronickou bolest ramene 🙂 Ortoped mi doporučil Brufen pokaždé, když mě bude rameno bolet. No, to už bych měla selhání ledvin, protože bych ho brala denně… Takže studovaný doktor si nevěděl rady, musela jsem hledat sama. Tento olejíček v kombinaci s kostivalovou mastí, dornovkou, akupunkturou a dalšími metodami je zázrak. Doporučuji i pro lidi 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie Malecká

 35. H

  Funguje to☀️

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Holajnová (ověřený vlastník)

 36. J

  Velká spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka S. (ověřený vlastník)

 37. D

  Zatím ještě nemohu pořádně hodnotit – fenka má problémy jenom občas.

  Hodnocení 3 z 5

  Dagmar Kaltounová (ověřený vlastník)

 38. F

  Nemohu hodnotit, má problém se zúženou průdušnicí a bohužel to nepomáhá.skusil jsem to ,ale na moji jorkšírku to nezabírá.Škoda,po přečtených recenzích jsem věřil, že to zabere.

  Hodnocení 1 z 5

  Filip R. (ověřený vlastník)

 39. L

  Uzasne

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie Černá (ověřený vlastník)

 40. H

  Tento výrobek jsem kupovala pro většího pejska se zúženou průdušnicí. Myslím si aby stoprocentně pomohl, musela bych psovi vytírat větší množství, aby to přes srst více fungovalo. Pro menší plemena je určitě výborný.

  Hodnocení 4 z 5

  Hana S. (ověřený vlastník)

 41. O

  Nevěřila jsem, když jsem četla, že pes si sám bude nastavovat místo, kde chce masírovat. A ona je to opravdu pravda. Moc se mu to líbí, stal se s toho náš večerní rituál.

  Hodnocení 5 z 5

  Olga Kloudová (ověřený vlastník)

 42. H

  Na pejskovi nevyzkoušeno, ale moje koleno vám srdečně děkuje.

  Hodnocení 5 z 5

  Helena D. (ověřený vlastník)

 43. I

  náš 12let miluje masírování těmito kapkami a je vidět mírné zlepšení

  Hodnocení 5 z 5

  Iva (ověřený vlastník)

 44. M

  Přípravek používáme pro dvanáctiletého špice, který se léčí se srdíčkem (Cardisure) a přestože se nález nezhoršuje, poslední tři měsíce ho v noci trápil kašel, zkoušíme proto kapky na zúženou průdušnici. Používáme je měsíc a situace se zlepšila, ošetřování je pro pejska příjemné a určitě budeme pokračovat.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Miroslava H.
  Hodnocení 4 z 5

  Miroslava H. (ověřený vlastník)

 45. P

  Zdá se, že kapičky pomáhají!!

  Hodnocení 5 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 46. I

  Skvělý výrobek. Mé 14leté labradorce dodal chuť do života a zlepšil pohyb.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 47. P

  úžasné

  Hodnocení 5 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 48. H

  zatím spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Hana Seidlová (ověřený vlastník)

 49. O

  Jenom pejsek uvidí lahvičku a je po kulhání 🤫

  Hodnocení 5 z 5

  Olga S. (ověřený vlastník)

 50. E

  Zatím jsem nevyzkoušela, ale věřím, že budou taky skvělé.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva P. (ověřený vlastník)

 51. A

  Pejskovi 13 let ulevuje od bolesti,dobrý výrobek

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Doležalová (ověřený vlastník)

 52. J

  Produkt výborný, doprava od pošty bohužel nevyhovující.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Ganobjaková (ověřený vlastník)

 53. J

  kapičky máme poprvé tak chvíli potrvá než budu moci hodnotit

  Hodnocení 5 z 5

  Jana L. (ověřený vlastník)

 54. J

  Vše v pořádku

  Hodnocení 5 z 5

  Jana G. (ověřený vlastník)

 55. H

  PEJSEK NAŠTĚSTÍ NEPOTŘEBUJE, ALE MNĚ ULEVUJE OD BOLESTÍ KOLENE PŘED ONDOPROTÉZOU. ZE VŠEHO CO JSEM UŽ VYZKOUŠELA, JE NEJLEPŠÍ. DĚKUJI.

  Hodnocení 5 z 5

  Helena D. (ověřený vlastník)

 56. M

  Náš senior viditelně ožil, doporučujeme!!!

  Hodnocení 5 z 5

  Marta K. (ověřený vlastník)

 57. M

  Těžko ohodnotit účinek od 1 – 5 …. pes nic neřekne a zázraky se dějí zřídka. Ale poctivě masíruju a mazánek se nechá… takže věřím😉

  Hodnocení 3 z 5

  Martina (ověřený vlastník)

 58. K

  Máme doma 4letou amstaff fenku v roce a pul musela na operaci packy kvůli vrozené vadě se ji doslova rozsypal kloub. Packu jí zachránily ale má v ní spoustu šroubů a destičky. Po třech letech od operace začala občas dost kulhat nejde ji nějak pomoci. Vyzkoušeli jsme tyto kapky a musím říct, že je vidět, že po natření se jí výrazně uleví. Jsem ráda za tento výrobek děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina (ověřený vlastník)

 59. A

  Masíruji Láskou14 svojí 14ti leté retrívřici klouby zadních nohou,má problémy s hlezny.Vrací se jí do nohou jistota v pohodě zvládne i delší procházku a na schodech již také jistotu nabyla.

  Hodnocení 5 z 5

  Antonín K. (ověřený vlastník)

 60. A

  Pes si velmi ochotně nechá větřít do kůže, sám i nastavuje záda. Chodí současně i na rehabilitační cvičení, takže nedokážu posoudit co mu více pomáhá. Uvidím po delším čase.

  Hodnocení 5 z 5

  Alexandra K. (ověřený vlastník)

 61. H

  Boswelie fajn, trochu úleva naší labradorky od bolesti kloubů.

  Hodnocení 4 z 5

  Hana J. (ověřený vlastník)

 62. I

  Zatím nevidím výrazný výsledek. Snad jen, že pes lépe v noci spí. Olej mu však nevoní, po otevření lahvičky po anglicku mizí 🙂 Dávám tomu čas.

  Hodnocení 3 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 63. A

  Moje holčina,15 let nemohla na zadní nohy,musel jsem ji snášet a vynášet do schodů,prostě je nesešla a nevyšla,aniž by se jí zadní nohy nepodlomily a neupadla.Výsledek po 14ti denní masáži(mám již druhé balení) je vidět na videu.Děkuji Vám,za vaše výrobky,jsem z výsledku nadšen a moje 15ti letá babička taktéž. Kamínky,jako dárek,jsou super,ještě jednou děkuji.

  Nahraná videa:

  Hodnocení 5 z 5

  Antonín K. (ověřený vlastník)

 64. M

  Mám adoptovanou fenečku mopsíčka z velice špatných podmínek. Zachráněnou OZ Frbulem. Má časté dýchací problémy a tak jsem vyzkoušela i boswelii. Boswelie jí určitě zklidňuje. Používám i na své namožené ruce a funguje. Velice děkujeme a doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela Š. (ověřený vlastník)

 65. E

  U našeho pejska funguje určitě, spí klidně bez chrupkání celou noc. Super 👍

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 66. L

  Příjemný olejicek, co jsme ho začali používat, neobjevily se kvasinky

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Lucie
  Hodnocení 5 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 67. M

  Naprostá spokojenost, pár dní po používání se pejskovi ulevilo, nožky nebolí

  Hodnocení 5 z 5

  Monika M. (ověřený vlastník)

 68. M

  Nevím, zatím nepoužito, pejsek si na záda přestal stěžovat dřív než jsme kapky obdrželi, zase běhá jako čamrda,tak máme v záloze a snad nebudeme potřebovat…

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela Loudová (ověřený vlastník)

 69. J

  Super dekuji

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslav Michálek (ověřený vlastník)

 70. s

  Zdravím tímto pana Babku a jsem mu nesmírně vděčná za tenhle zázrak, na který jsem se těšila a díky bohu mě nezklamal. Já jsem vážení neuvěřitelně nadšená, jak funguje. Minulý týden nám umřela Mopslinka a tak jsem víc citlivá na ostatní. Nicméně mě její smrt přivedla k dokonale lásce. Naše další fenka hůř dýchá a tak jsem ji chtěla ulevit a to se díky lásce 14 povedlo. Hned jak jsem je rozbalila, šla jsem ji je vmasirovat a ona je v klidu a spinká, i když přijde z venku, tak už není tak dlouho dychavicna. Z celého srdce děkuji a stavam se vdecnou zákazníci. Nehledě na to, že musím poděkovat za přiložený dopis a dáreček, jste krásný člověk a díky že je nás víc, co milujeme ty němé tváře. S pozdravem Markéta

  Hodnocení 5 z 5

  stranskamarketa94 (ověřený vlastník)

 71. s

  Zdravím tímto pana Babku a jsem mu nesmírně za tenhle zázrak, na který jsem se těšila a díky bohu mě nezklamal. Já jsem vážení neuvěřitelně nadšená, jak funguje. Minulý týden nám umřela Mopslinka a tak jsem víc citlivá na ostatní. Nicméně mě její smrt přivedla k dokonale lásce. Naše další fenka hůř dýchá a tak jsem ji chtěla ulevit a to se díky lásce 14 povedlo. Hned jak jsem je rozbalila, šla jsem ji je vmasirovat a ona je v klidu a spinká, i když přijde z venku, tak už není tak dlouho dychavicna. Z celého srdce děkuji a stavam se vdecnou zákazníci. Nehledě na to, že musím poděkovat za přiložený dopis a dáreček, jste krásný člověk a díky že je nás víc, co milujeme ty němé tváře. S pozdravem Markéta

  Hodnocení 5 z 5

  stranskamarketa94 (ověřený vlastník)

 72. I

  Používám zhruba 14 dní u 11 letého jorkšíra na luxaci 3 stupně kolene a řekla bych, že kapky mají pozitivní výsledek.

  Hodnocení 5 z 5

  Ilona Janková (ověřený vlastník)

 73. M

  Mému pejskovi velmi pomohli. Chodí již mnohem lépe. Je vidět, že se mu hodně ulevilo. Opět objednám. Dávám palec nahoru.

  Hodnocení 5 z 5

  Martina C. (ověřený vlastník)

 74. J

  Přípravek Boswele pomáhá ulevit psímu kamarádovi od bolesti. Je veselejší a pohyblivější. Kapky občas pomáhají i mě (paničce) na bolavá kolena. Moc vás chvalim

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava K. (ověřený vlastník)

 75. P

  Natírala jsem svou 12letou fenečku asi týden a pak jsem odjela na dovolenou (hlídala mi ji mamka). Když jsem se vrátila, byla mnohem živější, ale nevím, zda je to těmito kapkami, nebo se jí sama zahojila natažená nožka v kloubu (asi špatně skočila z gauče). Moje fenečka není kontaktní a tak si natírání a masáž rozhodně neužívá.Ale budu pokračovat dál, dokud balení nespotřebuji.

  Hodnocení 4 z 5

  Petra Kašparová (ověřený vlastník)

 76. K

  zabírá okamžitě

  Hodnocení 5 z 5

  Kalina (ověřený vlastník)

 77. L

  s výrobkem jsem velice spokojena

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka B. (ověřený vlastník)

 78. M

  Jelikož mám staršího pejska,momentálně v léčbě nádoru v moč.měchýři,máme hodně léků,tak na masáže tímto olejíčkem čeká.Je úžasné vidět,jak jí to dělá dobře. Mám již 3 lahvičku.Doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Bahulová Králíková (ověřený vlastník)

 79. M

  Opravdu supér. Ajšinka úplně ožila. Je jí 14let takže se jí začala zúžovat průdušnice a pořád jakoby kašlala. Díky tomuto zázraku se to zlepšilo. Vtíráme i do třísel a i pohybově je to bomba. Za mě velice doporučuji 😍😍

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Marketa Vitova
  Hodnocení 5 z 5

  Marketa Vitova (ověřený vlastník)

 80. I

  Tak jsme vyzkouseli u 16ti lete yorkshirky, ma kolaps trachei, bere mnoho leku i na dalsi problemy, jeji stav byl stabilizovany, posledni dobou se vsak zachvaty kasle zacaly vracet a jeste horsi nez byly … uplne knuci kdyz kasle … kapky jsem mela doma pripravene kdyby nahodou, ze vyzkousim … dnes v noci velky kaslovy zachvat bez prestani … v zoufalstvi jsem po kapkach sahla a namazala jsem ji par kapek na krk … neskutecne … do dvou minut nase zlaticko prestalo kaslat a hned v klidecku spokojena usnula … uvidime jak dal s uzivanim, ale tohle je proste zazrak … a jak nastavila krcek pri mazani 🙂 … jste dobri co delate pro ty nase milacky <3

  Hodnocení 5 z 5

  Iva s. (ověřený vlastník)

 81. Z

  Tak mé fence se to moc nelíbí, ale přesto mažu a myslím, že jí to pomáhá. V každém případě používám i já na karpály a je to super.

  Hodnocení 4 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

 82. L

  Perfektní skutečně pomohlo, náš pejsek přestal po třech dnech chraptet a kašlat… Nebyli nutné antibiotika to je na tom to úplně nejlepší

  Hodnocení 5 z 5

  Lucia Hejčová (ověřený vlastník)

 83. R

  Moc děkuji za kapičky, můj pejsek , kterému je 14 let se cítí lépe, vypadá to, že už ho klouby tolik nebolí, už se začíná i procházet i vstávání mu jde lépe

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Raisová (ověřený vlastník)

 84. J

  Používá celá rodina na potíže s bolavými klouby

  Hodnocení 5 z 5

  Jolana H. (ověřený vlastník)

 85. B

  Věřím, že bude odpovídat popisu výrobku, používáme zatím krátkou dobu.

  Hodnocení 5 z 5

  Božena (ověřený vlastník)

 86. V

  Náš pejsek se vždy těší na namazání. Myslím, že olejíček splňuje účel.

  Hodnocení 5 z 5

  Vlasta B. (ověřený vlastník)

 87. M

  Byla jsem vůči produktu lehce skeptická. Jak může od kašle pomoci vetření olejíčku za krk? Ale vím, že jsem nekoupila naposledy. Můj 16,5 let starý číňánek pár vteřin po vetření olejíčku, přestane kuckat a spokojeně spinká. Nerozumím tomu, ale začínám věřit na zázraky, protože to tenhle produkt rozhodně je 🙂 Doporučuji všemi deseti, i všemi packami 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

 88. R

  Kupovala jsem pro malého pejska, kašlala,kýchala.Natírám ji krk,pak mi i olizuje ruku.Myslim,že ke zlepšení došlo.Takže jsem spokojená.

  Hodnocení 4 z 5

  Radka P. (ověřený vlastník)

 89. A

  náš RR má osteosarkom kosti a měkké tkáně, tudíž nemohu při této diagnoze ohodnotit boswelii,děkuji za pochopení

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 90. A

  Našeho 12tiletého yorka trápí převážně noční kašel a zúžená průdušnice(krom dalších 3 diagnóz).Olejíček používáme krátkou dobu,ale výsledky jsou znatelné.Přes den téměř nekašle a už jsme konečně zažili i noci,kdy nezakašlal ani jednou.Za mě super.👍👍

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Sinaglova (ověřený vlastník)

 91. A

  Zatím žádné zlepšení po užívání

  Hodnocení 2 z 5

  Alena Matoušková (ověřený vlastník)

 92. L

  maximální spokojenost – fenečka si masáž neskutečně užívá. díky

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka H. (ověřený vlastník)

 93. J

  Můj pes bude stálý zákazník

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 94. K

  jsme velice spokojeni, pejskovi to pomáhá!!!

  Hodnocení 5 z 5

  Květa (ověřený vlastník)

 95. J

  Asi krátká doba používání, výsledek není možno s jistotou posoudit.

  Hodnocení 2 z 5

  Jaroslav N. (ověřený vlastník)

 96. M

  Příjemná vůně, zatím nemohu hodnotit účinnost, používáme pár dní. Ale náš kavalírek je spokojený, když mu přípravkem masíruju krk a hrudníček.

  Hodnocení 5 z 5

  Martina (ověřený vlastník)

 97. K

  Používám na kolaps trachei u svého psa, má rovněž chronickou bronchitidu a trpí dávivým kašlem. Kašel po několika aplikacích opravdu téměř vymizel, a to nezabíraly žádné léky (včetně kortikoidů). Můžu jen doporučit.

  Hodnocení 5 z 5

  Klára Novotná (ověřený vlastník)

 98. E

  Mažu nožku po operaci i krček při kašli, obojí pomáhá

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Miffková (ověřený vlastník)

 99. S

  Jsem naprosto spokojená. Moje Lillinka (Bišonek) přestala kašlat, dávit se a celkově se sklidnila.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Simona B.
  Hodnocení 5 z 5

  Simona B. (ověřený vlastník)

 100. E

  Úžasný, moc spokojená, kašel zlikvidovány za 8,dní. Supr! Jen doporučuji . Diagnóza: zúžená průdušnice

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Eva Hůlová
  Obrázek #2 z Eva Hůlová
  Hodnocení 5 z 5

  Eva Hůlová (ověřený vlastník)

 101. L

  Zatím používáno jen při masážích a zdá se, že psi si to užívají.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka Holubová (ověřený vlastník)

 102. S

  Starší fence (jorkšir, 15 let) sedí lépe, než cognitive, po které byla doslova rozdrážděná. Tenhle olejíček po masáži vždy i olizuje z prstů.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa (ověřený vlastník)

 103. Z

  myslíme si, že tento přípravek našemu pejskovi hodně pomohl, dýchavičnost se vyskytuje už jen málokdy

  Hodnocení 5 z 5

  Zita M. (ověřený vlastník)

 104. S

  Kapky okamžitě zabraly, fenka kašle podstatně méně. Jsem velice spokojená s Vaším výrobkem.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa Š. (ověřený vlastník)

 105. K

  Fenka jorkšíra 13 let, “kašlání” kvůli zúžené průdušnici. Po třech dnech potírání kašlání téměř vymizelo. Naprostá spokojenost na obou stranách 🤗

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina (ověřený vlastník)

 106. J

  Produkt funguje. Po týdenní aplikaci se pejskovi dalekolépe dýchá a minimálně kašle.

  Hodnocení 5 z 5

  Josef Václav (ověřený vlastník)

 107. M

  Pejsek si masáž užívá. Zatím používáme olej krátce, proto účinnost nemohu posoudit.

  Hodnocení 5 z 5

  Marta B. (ověřený vlastník)

 108. P

  O účinku kapek jsem nepochybovala, jen jsem si myslela, že na našeho pejsánka s nemocným ❤️ ‘čtrnáctka’ moc nefunguje. Jenže mýlka. 14 dní jsem přestala mazat a kašel se totálně zhoršil. Po kapkách občas zakašle, ale tišeji a podstatně o dost méně. Vůbec mu nevadí už ani ta vůně, nedává čumáček stranou a vypadá to, že se těší na masáž. Je celkově spokojenější. Věřím, že i jeho bolavé tělíčko povolí. Po 3 měsících kupuji další. 🙂 A určitě zkusím i Cognitive.

  Hodnocení 5 z 5

  Pavlína (ověřený vlastník)

 109. A

  Olejicek nam pomaha na zuzenou tracheu.Maja a Sarinka jsou spokojene,Myshka pouzivala pri bolesti zad❤

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Alena
  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 110. A

  Vyskoušeno, pejskovi ulevilo jak zádum tak i kloubům. Opět běhá a skáče. Doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 111. J

  Velmi spokojena

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Hoskova (ověřený vlastník)

 112. L

  Čubince to pomáhá s dýcháním. Má kolapse prudusnice. Vždy byla na injekcích. Již půl roku je bez a pomáhá občasné namazaní Lásky 14. Za ní a za mě velká spokojenost a úleva. Moc děkujeme že jste❤

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 113. R

  Kapičkama mažeme každý den, určitě se zlepšilo chrčivé dýchání a ulevilo se jí při chůzi. S tímto produktem velká spokojenost.

  Hodnocení 5 z 5

  Radovan Jiskra (ověřený vlastník)

 114. B

  Pouzivame krátce takže těžko soudit ale kašel je možná trochu menší po nakapání (moje fenka má zúženou tracheu)

  Hodnocení 4 z 5

  Barbora Š.

 115. H

  Používáme cca 3 týdny + masáže a fyzioterapie a zda se, že pomáhá. Pesan to má rad. Za mě spokojenost🤗

  Hodnocení 5 z 5

  Hanka (ověřený vlastník)

 116. A

  Náš motýlek je velmi spokojen a já také.dekuji

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Matoušková (ověřený vlastník)

 117. Z

  krásně voní a našemu útulkáči zvedá náladu. Na procházkách je pohyblivější a dokonce už i trošku popobíhá.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Zuzana V.
  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana V. (ověřený vlastník)

 118. E

  Moje fenečka má letos 18 let :)…. při chůzi jsme měli občas problémy… někdy více někdy méně. Po třech dnech na těchto kapkách se chová a běhá jako štěně.
  Moc nám to pomohlo. Děkuji týmu Dokonalá láska :). Elis

  Hodnocení 5 z 5

  Elis (ověřený vlastník)

 119. M

  Láska 14 – nerozumím tomu,jak je to možné,ale diagnostikovali nám rakovinu uzlin. Pes špatně dýchá a byl bez energie a po natření kapek pod krkem a na tříslech najednou ožil… Neuvěřitelný ☺️👌snad mu to vydrží dlouho

  Hodnocení 5 z 5

  Markéta

 120. J

  Super

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka Š. (ověřený vlastník)

 121. E

  Super olejíček :)… Darilu běhá jako mladice i přes to že už ji bude 18 let :)… díky moc

  Hodnocení 5 z 5

  Eliška (ověřený vlastník)

 122. M

  Dobrý den ,jsem k podobným přípravkům skeptický.Náš kříženec 12let trpí kolapsí průdušnice vet nasadil odvodnění a léky na srdce.Pejsek mi upadl nedávno do komatu podařilo se mi ho restartovat.
  Dcera mi přivezla tyto kapky (olejíček) ,po několika aplikacích vtíráním pejsek normálně spí trochu chrčí ale to zlepšení je neuvěřitelné moc děkuji za takovýto přípravek.Mám máslo na hlavě opravdu jsem nevěřil, teď smekám.

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslav

 123. D

  Vynikající a účinný přípravek . Používám na pejska ( zúžena trachea) a sobe na bokesti v kříži a bolavé rameno a pomáhá to. Bolest ustupuje. Zatim používám krátce.

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 124. A

  Jsem moc spokojená. Výrobek předčil mé očekávání. Před necelými dvěma roky byl náš pes Charlie na operaci kloubu. Začal před nedávnem znovu kulhat a po užívání přípravku již nekulhá a běhá téměř jako za mlada.

  Hodnocení 5 z 5

  Andrea S. (ověřený vlastník)

 125. Š

  Užasný přípravek

  Hodnocení 5 z 5

  ŠŤASTNÁ Simona (ověřený vlastník)

 126. A

  Pejsek přiběhne na zavolání ,,kapička,, ,nastaví krček a zvedá tlapičky , kde chce namazat . Je videt úleva. Děkuji, skvělý výrobek , doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna (ověřený vlastník)

 127. P

  Ani ne po tydnu přestal kašlat a nemusi už ani brat lek na odvodnění.Jako jediny přípravek mu opravdu pomohl od úmorného kašle.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra Hlávková (ověřený vlastník)

 128. J

  pomáhá,ale jen částečně

  Hodnocení 4 z 5

  Josef Hrdlička (ověřený vlastník)

 129. H

  u 9letého výmara překvapivě účinné

  Hodnocení 5 z 5

  Hana (ověřený vlastník)

 130. V

  LÁSKA 14 je učiněný zázrak. Náš třináctiletý Catahoula měl již delší dobu problémy s dýcháním a kašlem. Jakákoliv emoce znamenala záchvat. Již po první aplikaci tohoto přípravku okamžitě záchvat skončil. Vtíráme mu olejíček při každém náznaku kašle nebo zadýchání a po pár vteřinách je mu lépe. Jsme naprosto spokojeni

  Hodnocení 5 z 5

  Věra Brodíková

 131. J

  Pejsek je spokojený, když mu masíruji kloub postižený artrozou, tak snad mu to i od bolesti ulevuje.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 132. A

  přípravek se nám osvědčil

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 133. M

  Našemu čivavátkovi je po oleji lépe a srst příjemně voní

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Marcela Hudcová
  Obrázek #2 z Marcela Hudcová
  Hodnocení 5 z 5

  Marcela Hudcová (ověřený vlastník)

 134. E

  Můj pejsek má již 16let, po aplikaci kapek zjišťuji zlepšení v oblasti kloubů(zatím mírné) a také pejska uklidňují.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 135. E

  Úžasná věc

  Hodnocení 5 z 5

  Eva Černá (ověřený vlastník)

 136. R

  Pouzivam uz delsi dobu a jsem nadsena jak ma 13leta mnozirenska civava ozije po kazde aplikaci.Uzasne mi prijde i to ze kapky pusobi i na me pohybove potize. 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Romana

 137. l

  Velká spokojenost už objednávám znovu

  Hodnocení 5 z 5

  lenka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o stárnoucí pejsky


Často se nás ptáte

Máme staršího pejska a má problémy s dýcháním a kašlem?

Vyzkoušejte přípravek LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie. Přispívá k tomu, že svaly obepínající průdušnici se uvolní, a tím pomohou zprůchodnit dýchací cesty.

Máme doma pejska se stařeckou demencí a chceme mu pomoci?

Směs boswelií a myrhy LÁSKA 14 pozitivně harmonizuje psychiku a zvyšuje kognitivní funkce psů. U psů se stařeckou demencí optimalizuje spánek a napomáhá úlevě nervové soustavě správně a efektivně odpočívat. Pro dosažení vhodného výsledků postačí olej vtírat do oblasti krku 1 x denně.

Náš pes je starší a hůře se mu ráno vstává.

U starších zvířat je bolestivost pohybového aparátu velice častá. LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je vhodným prostředkem pro úlevu. Unikátní aplikace vetřením v místě bolesti zbytečně nezatěžuje trávení a organismus. Účinně působí na receptory bolesti COX1 a COX2.

Složení

Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

Kadidlo

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

Myrhovník pravý

myrha

Myrha působí protizánětlivě, protiinfekčně a harmonizuje nervovou soustavu.

Poradna

Pohybový aparát psa

Z magazínu

Boswelie a psí sportovci

Pro psí sportovce (a jejich lidi) je důležitý trénink, přesnost a výkon, ale stejně tak je důležitý odpočinek, spánek, mentální relaxace a péče o tělo. Psí tělo je důmyslný a přesný stroj, který je schopen neuvěřitelných výkonů. Právě proto si také zaslouží odpovídající přístup a péči. Věda nyní znovuobjevuje 1000 let známé účinky boswelií. A tyto...
Přečtěte si více

Kadidlo v péči o psí zdraví

Známe to všichni: když nás něco dlouhodobě a neustále bolí, býváme rozladění, nepříjemní nebo podráždění. Mnozí z nás fyzicky pociťují změny počasí: někteří bývají při prudších změnách tlaku unavení, jiní cítí s příchodem deště staré rány po zlomeninách. A se stářím to také není jednoduché, kondička už není co bývala, hůř se chodí. Podobně jsou na...
Přečtěte si více

Pomáhejte psovi v místě problému!

Aplikace přípravku vetřením do bolestivých míst. Nejšetrnější způsob jak ulevit od bolesti pohybového aparátu bez zbytečného zatěžování organizmu.  Je tedy takové mazání pro bolavá těla psů? Ano, psi mají k dispozici úžasný bosweliový olej z Dokonalé Lásky, který uleví od bolesti namožených svalů sportovců, rozlámaných těl po zimním odpočinku, zánětlivých problémů velkých štěňat i stařecké...
Přečtěte si více

Příprava psa na sezónu

Kynologická sezóna, to je období, kdy je možné zúčastnit se snad každý víkend nějaké psí akce. Někdo dává přednost výstavám, jiný se chystá dobývat se svým parťákem úspěchy ve psích sportech a další plánují dlouhé procházky, plavání nebo běh se psem po boku. Je spousta možností, jak sdílet čas společně se svým psem. Přestože většinu psů...
Přečtěte si více

Proč na sebe můj pes nenechá sáhnout?

Také se vám již stalo, že jste chtěli vzít svého pejska do náruče, nebo pohladit a on zavrčel? Nebo třeba vycenil zuby? Případně se sebral a odešel? Mě ano a hned několikrát. To, že se psovi něco nelíbí, nám sděluje po svém, ale zároveň nejlépe, jak umí. Podnětem může být pro vás možná nečekaná příčina....
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky