LÁSKA 14 Intenzivní boswelie

POHYBOVÝ APARÁT / PSYCHIKA / REGENERACE

STÁRNUTÍ A STÁŘÍ / EPILEPSIE / TRACHEÁLNÍ KOLAPS

Hodnoceno 4.70 z 5 na základě 441 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 446)

od 346

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
 • 200 ml
Vyčistit

Popis produktu

Čistě přírodní veterinární přípravek určený k aplikaci jemným vtíráním do kůže a srsti. Vhodný pro akutní úlevu i pro pravidelnou péči.

Láska 14 Intenzivní boswelie je jedinečná směs účinných látek využívaných pro pomoc i léčbu přes tisíc let – Boswellia serrata, Boswellia carterii, Copaifera officinalis a Commiphora myrrha. Hlavní účinné konstituentní látky jsou monoterpeny a kyseliny boswelliové, které vykazují analgetické a protizánětlivé účinky. Pozitivně ovlivňují periferní a centrální nervový systém, respirační a kardiovaskulární systém.

Pro zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Účinně harmonizuje svalstvo, napomáhá rozvolnění nervových procesů a přispívá komfortizaci psychického stavu.

Vhodný pro stárnoucí a stará zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodný pro sportovně aktivní zvířata. Vhodný jako úleva při akutních pohybových obtížích a podpora při rekonvalescenci pooperačních stavů.

Příjemně harmonizuje psychiku a nervovou soustavu. Vhodný pro zvířata s epilepsií díky prokazatelnému harmonizačnímu efektu účinných látek.

Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze. V takovém případě aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem. Přípravek pomůže k harmonizaci svalstva kolem průdušnice, a tím podpoří normální dechovou činnost.


Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 15. Ten je alternativou také pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


UŽITEČNÉ A PŘEHLEDNÉ INFORMACE A DOPORUČENÍ NAJDETE V TÉMATECH PORADNY DOKONALÉ LÁSKY

Dýchání a tracheální kolaps
Pohybový aparát, svaly, nervy
Epilepsie u psa


Způsob použití

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel nebo do kůže na boční straně krku.

Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem.

Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

V případě dechové nedostatečnosti při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku. Vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků. 


Tip na osvědčenou kombinaci pro tělo i mozek


Pojďte se s námi učit a dozvídat zajímavé a užitečné informace

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Není určeno pro březí a kojící samice. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči.

Související klíčové pojmy:

Co dávat psovi na klouby, bolest kloubů u psa, bolest u psa, co dát psovi na bolest, pes kňučí bolestí, co psovi na bolest, léky na bolest pro psa, jak ulevit psovi od bolesti, léky na bolest kloubů u psa, bolest kyčle u psa, bolest svalů u psa, odpočinek psa po výkonu, regenerace po operaci u psa, zánět kloubů u psa, bolest krční páteře u psa, fyzioterapie pro psy, bolest kloubů u psa příznaky, bolavé klouby u psa, léky pro psa na bolest, bolest zad u psa, co na bolest kloubů u psa, bolest nohy u psa, péče o stárnoucího psa, co na klouby pro psa, stárnoucí pes, starší pes, péče o starého psa, bolest u staršího psa. pes senior, jak poznat, že psa bolí záda, lék na bolest pro psa, pes po operaci, protizánětlivé léky pro psy, jak poznám že psa něco bolí, jak poznat bolest u psa, kadidlo, kadidlovník, myrha, myrhovník, co dát psovi proti bolesti, léky na bolest zad pro psa, bolesti nohou u psa, páteř psa, psa bolí noha, problémy zadních nohou u psů, láska proti bolesti, kapičky na bolest, přírodní proti bolesti, pohybový aparát, boswellia pro psy, kadidlo pro psy, starý pes problémy, co psovi proti bolesti, nejšetrnější lék proti bolesti, olej proti bolesti.
Zúžená průdušnice u psa, tracheální kolaps, kolaps trachey u psa, trachea u psa, pes špatně dýchá, jak ulevit psovi při kolapsu trachey, průdušnice, psí dýchání, špatné dýchání u psa, těžké dýchání u psa, pes těžce dýchá, kolaps trachey, kolaps trachey léky, pes se nemůže nadechnout, tracheální kolaps u psa, zuzena prudusnice, dušnost u psa, kolaps trachey první pomoc, pes nemuze dychat, zúžená trachea u psa.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 074-19/C


Maximální pohoda a vzpruha ve stáří!

Optimální kombinace čistě přírodních veterinárních přípravků ve zvýhodněném setu pro péči o psa ve stáří a při stárnutí. / 1) ČINNOST MOZKU, POZNÁVACÍ FUNKCE, NÁLADA: COGNITIVE+ / 2) ÚLEVA OD BOLESTI A HARMONIZACE NERVSTVA, POHYBOVÉHO APARÁTU I PSYCHIKY: LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE.


Hodnocení zákazníků

 1. A

  vždy rychle pomůže, už bychom se bez ní neobešli

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 2. L

  účinkuje a pomáhá

  Hodnocení 5 z 5

  Luboš (ověřený vlastník)

 3. K

  fena po operaci lokte, a pomáhá proti bolesti, začala jsem malým balení a následně objednala to největší, za mně určitě spokojenost a za fenu asi také 😉

  Hodnocení 5 z 5

  Katka Š. (ověřený vlastník)

 4. F

  Náš psí kluk si mazání užívá otáčí hlavu jako kdyby ukazoval kam mu to máme namazat

  Hodnocení 5 z 5

  František Šefl (ověřený vlastník)

 5. I

  S výrobkem Láska 14 Intenzivní boswelie jsem naprosto spokojená. Pomohla mému 13-letému pejskovi, který má počínající astma. Kašel byl neutišitelný a místo pravidelných léků, stačilo namazat a kašel byl pryč. Není pryč úplně, po napití vody nebo radostném štěkání ještě občas zakašle, ale pro něj jsou tak účinné, že stačí namazat co druhý den. Takže jsme spokojeni oba a já opět objednám. Doporučuji tento výrobek. Třeba jen na vyzkoušení.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další související přírodní přípravky


Často se nás ptáte

Máme staršího pejska a má problémy s dýcháním a kašlem?

Vyzkoušejte přípravek LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie. Přispívá k tomu, že svaly obepínající průdušnici se uvolní, a tím pomohou zprůchodnit dýchací cesty.

Máme doma pejska se stařeckou demencí a chceme mu pomoci?

Směs boswelií a myrhy LÁSKA 14 pozitivně harmonizuje psychiku a zvyšuje kognitivní funkce psů. U psů se stařeckou demencí optimalizuje spánek a napomáhá úlevě nervové soustavě správně a efektivně odpočívat. Pro dosažení vhodného výsledků postačí olej vtírat do oblasti krku 1 x denně.

Náš pes je starší a hůře se mu ráno vstává.

U starších zvířat je bolestivost pohybového aparátu velice častá. LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je vhodným prostředkem pro úlevu. Unikátní aplikace vetřením v místě bolesti zbytečně nezatěžuje trávení a organismus. Účinně působí na receptory bolesti COX1 a COX2.

Mohou přípravky Dokonalé Lásky určené pro zvířata používat i lidé?

Přípravky určená pro zvířata jsou schválená jako veterinární. Tím pádem vám oficiálně jejich použití schválit nemůžeme. Na druhou stranu máme zpětnou vazbu od lidí, kteří je používají a jsou s nimi nadmíru spokojeni.

Pejsek je po chirurgickém zákroku a chceme mu ulevit od bolesti přírodní cestou?

Po zákrocích je nutné vždy postupovat dle doporučení veterinárního lékaře. Přípravek LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je doplněk pro úlevu a optimalizaci stavu zvířete. Přípravek je vhodný spíše pro úlevu při chronické bolesti, než-li při akutní.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej (Helianthus annuus), vitamín E
Esenciální oleje a resiny: kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kopaiva (Copaifera officinalis), myrha (Commiphora myrrha)

Hlavní přínosy:
• PODPORA POHYBOVÉHO APARÁTU
• ÚLEVA OD BOLESTI
• PROTIZÁNĚTLIVÉ PŮSOBENÍ
• REGENERACE A HARMONIZACE SVALSTVA
• ROZVOLNĚNÍ NERVOVÉ ČINNOSTI
• HARMONIZACE PSYCHIKY
• PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI
• PÉČE O ANÁLNÍ ŽLÁZKY
• POMOC PŘI TRACHEÁLNÍM KOLAPSU
• PODPORA DÝCHÁNÍ
• EPILEPSIE A ZÁCHVATY
• STÁŘÍ A STÁRNUTÍ

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně.

Zjistit více

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Zjistit více

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Boswelie a psí sportovci

Pro psí sportovce (a jejich lidi) je důležitý trénink, přesnost a výkon, ale stejně tak je důležitý odpočinek, spánek, mentální relaxace a péče o tělo. Psí tělo je důmyslný a...
Přečtěte si více

Kadidlo v péči o psí zdraví

BOSWELIE – budete ji znát spíše lidovým názvem kadidlo. Pryskyřice těchto stromů a z ní získávané esenciální oleje, extrakty a resiny poskytují tak široké spektrum účinků, že lze boswelii považovat...
Přečtěte si více

Pomáhejte psovi v místě problému!

Aplikace přípravku vetřením do bolestivých míst. Nejšetrnější způsob jak ulevit od bolesti pohybového aparátu bez zbytečného zatěžování organizmu.  Je tedy takové mazání pro bolavá těla psů? Ano, psi mají k...
Přečtěte si více

Proč na sebe můj pes nenechá sáhnout?

Také se vám již stalo, že jste chtěli vzít svého pejska do náruče, nebo pohladit a on zavrčel? Nebo třeba vycenil zuby? Případně se sebral a odešel? Mě ano a...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky