LÁSKA 14 Intenzivní boswelie

POHYBOVÝ APARÁT / PSYCHIKA / REGENERACE

STÁRNUTÍ A STÁŘÍ / EPILEPSIE / TRACHEÁLNÍ KOLAPS

Hodnoceno 4.73 z 5 na základě 374 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 379)

od 346

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
 • 200 ml
Vyčistit

Popis produktu

Čistě přírodní veterinární přípravek určený k aplikaci jemným vtíráním do kůže a srsti. Vhodný pro akutní úlevu i pro pravidelnou péči.

Láska 14 Intenzivní boswelie je jedinečná směs účinných látek využívaných pro pomoc i léčbu přes tisíc let – Boswellia serrata, Boswellia carterii, Copaifera officinalis a Commiphora myrrha. Hlavní účinné konstituentní látky jsou monoterpeny a kyseliny boswelliové, které vykazují analgetické a protizánětlivé účinky. Pozitivně ovlivňují periferní a centrální nervový systém, respirační a kardiovaskulární systém.

Pro zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Účinně harmonizuje svalstvo, napomáhá rozvolnění nervových procesů a přispívá komfortizaci psychického stavu.

Vhodný pro stárnoucí a stará zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodný pro sportovně aktivní zvířata. Vhodný jako úleva při akutních pohybových obtížích a podpora při rekonvalescenci pooperačních stavů.

Příjemně harmonizuje psychiku a nervovou soustavu. Vhodný pro zvířata s epilepsií díky prokazatelnému harmonizačnímu efektu účinných látek.

Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze. V takovém případě aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem. Přípravek pomůže k harmonizaci svalstva kolem průdušnice, a tím podpoří normální dechovou činnost.


Dalším vhodným podpůrným prvkem je přípravek k inhalační aplikaci Láska 15. Ten je alternativou také pro zvířata, která na sebe nenechají sáhnout nebo z jiného důvodu není možná aplikace vtíráním do kůže a srsti. Je vhodný i v případech, kdy potřebujete působit na více zvířat.


UŽITEČNÉ A PŘEHLEDNÉ INFORMACE A DOPORUČENÍ NAJDETE V TÉMATECH PORADNY DOKONALÉ LÁSKY

Dýchání a tracheální kolaps
Pohybový aparát, svaly, nervy
Epilepsie u psa


Způsob použití

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel nebo do kůže na boční straně krku.

Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem.

Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

V případě dechové nedostatečnosti při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku. Vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků. 


Pojďte se s námi učit a dozvídat zajímavé a užitečné informace

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Není určeno pro březí a kojící samice. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči.

Související klíčové pojmy:

Co dávat psovi na klouby, bolest kloubů u psa, bolest u psa, co dát psovi na bolest, pes kňučí bolestí, co psovi na bolest, léky na bolest pro psa, jak ulevit psovi od bolesti, léky na bolest kloubů u psa, bolest kyčle u psa, bolest svalů u psa, odpočinek psa po výkonu, regenerace po operaci u psa, zánět kloubů u psa, bolest krční páteře u psa, fyzioterapie pro psy, bolest kloubů u psa příznaky, bolavé klouby u psa, léky pro psa na bolest, bolest zad u psa, co na bolest kloubů u psa, bolest nohy u psa, péče o stárnoucího psa, co na klouby pro psa, stárnoucí pes, starší pes, péče o starého psa, bolest u staršího psa. pes senior, jak poznat, že psa bolí záda, lék na bolest pro psa, pes po operaci, protizánětlivé léky pro psy, jak poznám že psa něco bolí, jak poznat bolest u psa, kadidlo, kadidlovník, myrha, myrhovník, co dát psovi proti bolesti, léky na bolest zad pro psa, bolesti nohou u psa, páteř psa, psa bolí noha, problémy zadních nohou u psů, láska proti bolesti, kapičky na bolest, přírodní proti bolesti, pohybový aparát, boswellia pro psy, kadidlo pro psy, starý pes problémy, co psovi proti bolesti, nejšetrnější lék proti bolesti, olej proti bolesti.
Zúžená průdušnice u psa, tracheální kolaps, kolaps trachey u psa, trachea u psa, pes špatně dýchá, jak ulevit psovi při kolapsu trachey, průdušnice, psí dýchání, špatné dýchání u psa, těžké dýchání u psa, pes těžce dýchá, kolaps trachey, kolaps trachey léky, pes se nemůže nadechnout, tracheální kolaps u psa, zuzena prudusnice, dušnost u psa, kolaps trachey první pomoc, pes nemuze dychat, zůžená trachea u psa.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 074-19/C


Maximální pohoda a vzpruha ve stáří!

Optimální kombinace čistě přírodních veterinárních přípravků ve zvýhodněném setu pro péči o psa ve stáří a při stárnutí. / 1) ČINNOST MOZKU, POZNÁVACÍ FUNKCE, NÁLADA: COGNITIVE+ / 2) ÚLEVA OD BOLESTI A HARMONIZACE NERVSTVA, POHYBOVÉHO APARÁTU I PSYCHIKY: LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE.


Hodnocení zákazníků

 1. P

  Úžasné , máme díky těmto kapičkam krásné dýchání.

  Obrázek #1 z Petra Kačenová
  Hodnocení 5 z 5

  Petra Kačenová (ověřený vlastník)

 2. V

  Příjemně voní, psice (12 let malý knírač) si nechává natírat zadní nožky, ráda lahvičku olizuje, když ji má čichat. Třes nohou se neztratil bohužel, štěněcí aktivitu střídá potřeba spánku, psice je neustále dobré náladě.

  Hodnocení 4 z 5

  Veronika (ověřený vlastník)

 3. I

  Používala jsem pro starší fenku na bolavé klouby – po přičichnutí si sama lehala na bok a čekala na vmasírování. Chůze se jí zlepšila. Nyní používám pro mladší fenku s epilepsií pro zklidnění.

  Hodnocení 5 z 5

  Iva O. (ověřený vlastník)

 4. N

  Po týdnu vidím u svého BO seniora 11,5 let zlepšení, doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Nikola Kajpušová (ověřený vlastník)

 5. V

  Opravdu překvapila. Nevěřila jsem, přesto koupila. Nechala prvně fenku očichat a od prvního okamžiku sama nastavuje nohy, abych mohla aplikovat (má operovaná obě zadní kolena). Věřím, že pomáhá.

  Hodnocení 5 z 5

  Veronika Henesova (ověřený vlastník)

 6. D

  Používáme teprve necelý měsíc, primárně zakoupeno kvůli kolapsu průdušnice. Příznaků ubývá, nejsou tolik časté. Co ale cením skutečně nejvíc moc je to, jak se na to ten můj starej 14letej pes každý večer těší. Stačí jen ukázat lahvičku, že jdeme mazat a okamžitě se přitulí a vyvalí na záda. Díky!

  Hodnocení 5 z 5

  Denisa (ověřený vlastník)

 7. H

  Zatím jsem vyzkoušela,ale nepoznala jsem rozdíl.
  Možná to chce delší používání

  Hodnocení 3 z 5

  Hana Šenkýřová (ověřený vlastník)

 8. M

  Vážně funguje. Máme 14ti letého pejska, který má bolavé nohy a záda. Po mazání dokonalou láskou 14 dokonce zase od radosti sprintuje. Není to takový ten sprint jako za mlada, ale je. Pak zase celý den odpočívá, čas bohužel nezastaví nic, ale zlepšení pozoruji 100%. Takže doporučuji. Jenom musíte počkat, já jsem mírné zlepšení pozorovala tak po 5 dnech mazání.

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela Ž. (ověřený vlastník)

 9. A

  zatim se neumim vyjadrit

  Hodnocení 3 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další související přírodní přípravky


Často se nás ptáte

Máme staršího pejska a má problémy s dýcháním a kašlem?

Vyzkoušejte přípravek LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie. Přispívá k tomu, že svaly obepínající průdušnici se uvolní, a tím pomohou zprůchodnit dýchací cesty.

Máme doma pejska se stařeckou demencí a chceme mu pomoci?

Směs boswelií a myrhy LÁSKA 14 pozitivně harmonizuje psychiku a zvyšuje kognitivní funkce psů. U psů se stařeckou demencí optimalizuje spánek a napomáhá úlevě nervové soustavě správně a efektivně odpočívat. Pro dosažení vhodného výsledků postačí olej vtírat do oblasti krku 1 x denně.

Náš pes je starší a hůře se mu ráno vstává.

U starších zvířat je bolestivost pohybového aparátu velice častá. LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je vhodným prostředkem pro úlevu. Unikátní aplikace vetřením v místě bolesti zbytečně nezatěžuje trávení a organismus. Účinně působí na receptory bolesti COX1 a COX2.

Mohou přípravky Dokonalé Lásky určené pro zvířata používat i lidé?

Přípravky určená pro zvířata jsou schválená jako veterinární. Tím pádem vám oficiálně jejich použití schválit nemůžeme. Na druhou stranu máme zpětnou vazbu od lidí, kteří je používají a jsou s nimi nadmíru spokojeni.

Pejsek je po chirurgickém zákroku a chceme mu ulevit od bolesti přírodní cestou?

Po zákrocích je nutné vždy postupovat dle doporučení veterinárního lékaře. Přípravek LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je doplněk pro úlevu a optimalizaci stavu zvířete. Přípravek je vhodný spíše pro úlevu při chronické bolesti, než-li při akutní.

Složení

Slunečnicový olej (Helianthus annuus), vitamín E
Esenciální oleje a resiny: kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kopaiva (Copaifera officinalis), myrha (Commiphora myrrha)

Hlavní přínosy:
• PODPORA POHYBOVÉHO APARÁTU
• ÚLEVA OD BOLESTI
• PROTIZÁNĚTLIVÉ PŮSOBENÍ
• REGENERACE A HARMONIZACE SVALSTVA
• ROZVOLNĚNÍ NERVOVÉ ČINNOSTI
• HARMONIZACE PSYCHIKY
• PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI
• PÉČE O ANÁLNÍ ŽLÁZKY
• POMOC PŘI TRACHEÁLNÍM KOLAPSU
• PODPORA DÝCHÁNÍ
• EPILEPSIE A ZÁCHVATY
• STÁŘÍ A STÁRNUTÍ

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Kadidlovník (boswelie, kadidlo)

Kadidlo je vonná pryskyřice, která se připravuje z tzv. klejopryskyřice. Získává se z kmene kadidlovníků (Boswellia) a to především kadidlovníku pravého (Boswelia carterii) a kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata). Lidstvo používá kadidlo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky a úlevu od zánětu a bolesti.

Kadidlo má na zvířecí i lidský organismus harmonizační účinky, včetně pozdvihování nálady a zvyšovaní pozornosti. Podle studie z roku 2008 mají aktivní látky v kadidlové pryskyřici prokazatelnou schopnost snižovat úzkost a působit antidepresivně. Kadidlo navozuje duchovní propojení, funguje v synergii s myrhou patří mezi nejúčinnější oleje na očistu na duchovní i fyzické úrovni.

Pomáhá při bolestech kloubů, zmírňuje projevy chronických onemocnění a potíží pohybového aparátu, pomáhá při nervových potížích. 

Hlavní pojmy:
• Ulevuje od zánětu a bolesti
• Zmírňuje projevy chronického problému pohybového aparátu
• Harmonizuje psychiku i nervstvo
• Komfortizuje dýchání

Kopaiva lékařská

Kopaiva (Copaifera officinalis) harmonizuje psychiku, pomáhá při nervozitě a ulevuje při stresem podmíněných bolestech a nerových potíží. Je vhodná při bronchitidě, kašli a obecně při dýchacích potížích. 

V rámci vědeckých studií byl prokázán pozitivní účinek při revmatoidní artritidě. Byla zaznamenána nižší bolestivost kloubů a zlepšení pohyblivosti. Díky vysokému obsahu ß-Caryophyllenu se jedná o silici s mimořádným protizánětlivým účinkem. 

Hlavní pojmy:
• pomoc při zánětu
• úleva od bolesti
• harmonizace psychiky
• komfortizace dýchání

Myrha

myrha

Myrha je sušená míza stromu myrhovníku (Commiphora myrrha). Pochází ze Somálska a východní části Etiopie. Výraz myrha je odvozen z hebrejského „murr“ nebo „maror“, tzn. „hořký“. Je zmíněna v Bibli v Evangeliu podle Matouše jako jeden ze tří darů, které přinesli mudrci (tři králové) narozenému Ježíšovi, což vypovídá o tom, jak cenná myrha v té době byla.

Působí protizánětlivě, protiinfekčně. Zlepšuje funkce dýchacího systému.
Harmonizuje nervovou soustavu, pomáhá při depresích, úzkostných stavech i nespavosti.
Významně pomáhá při zánětech ústní dutiny a napomáhá dobrému stavu dásní.
Mezi další využití esenciálního oleje myrhy patří například léčba bolesti kloubů, podvrknutí, výronu a také mírnění projevů chronických potíží. Je používán pro léčbu nebo zmírnění příznaků neuropatie.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA

Poradna

Pohybový aparát psa

Zajímavé a užitečné

Boswelie a psí sportovci

Pro psí sportovce (a jejich lidi) je důležitý trénink, přesnost a výkon, ale stejně tak je důležitý odpočinek, spánek, mentální relaxace a péče o tělo. Psí tělo je důmyslný a...
Přečtěte si více

Kadidlo v péči o psí zdraví

Známe to všichni: když nás něco dlouhodobě a neustále bolí, býváme rozladění, nepříjemní nebo podráždění. Mnozí z nás fyzicky pociťují změny počasí: někteří bývají při prudších změnách tlaku unavení, jiní cítí...
Přečtěte si více

Pomáhejte psovi v místě problému!

Aplikace přípravku vetřením do bolestivých míst. Nejšetrnější způsob jak ulevit od bolesti pohybového aparátu bez zbytečného zatěžování organizmu.  Je tedy takové mazání pro bolavá těla psů? Ano, psi mají k...
Přečtěte si více

Proč na sebe můj pes nenechá sáhnout?

Také se vám již stalo, že jste chtěli vzít svého pejska do náruče, nebo pohladit a on zavrčel? Nebo třeba vycenil zuby? Případně se sebral a odešel? Mě ano a...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky