LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění

stres - emoce - nálada

Pro psy / kočky / a jiná zvířata

Hodnoceno 4.54 z 5 na základě 189 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 189)

od 399

Jedná se o synergickou čistě přírodní směs pro rychlé uklidnění emocí a pozitivní změnu nálady. Otevírá cestu k další adaptaci, socializaci a práci se zvířetem (i člověkem).

 • 10 ml
 • 20 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy, kočky, koně a další zvířata v zájmovém chovu

Čistě přírodní směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Přípravek lze využít u všech savců.

Běžné stresové situace zvládne zdravé zvíře bez újmy a stačí k tomu opora majitele. Jsou ale situace, kdy i zdravé zvíře potřebuje pomoc, zejména tehdy, kdy by pro něj situace mohla být nad míru zatěžující. Takovou pomocí je právě přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění.

Pomůže hlavně v těchto situacích:
 • nezvládnuté emoce
 • nejistota, obavy
 • stres
 • nácvik nových situací
 • cestování autem
 • návštěva veteriny
 • návštěva salónu
 • nová prostředí
 • hlučná a rušná prostředí
 • hromadná doprava
 • dovolená
 • konec roku
 • výstavy
 • společenské srazy
 • sportovní akce

U zdravého zvířete ve stresu přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění zabere skvěle.

Při použití u zvířat se závažnějším psychickým postižením bude jen drobným přínosem, protože ve vážnějších psychickým stavech je zapotřebí intenzivnější krizová intervence. Pro taková zvířata bude pomocí a úlevou spíše použití krizové lahvičky Láska 52.


Pomoc při cestování nebo před akcí

Po přípravku Láska 50 Pro rychlé zklidnění sáhněte právě ve chvíli, kdy VY poprvé začnete myslet na to, že vás a ZVÍŘE čeká cesta – a „co se všechno zase bude dít“. Protože, to je chvíle, kdy se začínají i u zvířete spouštět biochemické procesy vedoucí brzy k neklidu, stresu, strachu nebo i panice.

A pak jej používejte podle potřeby, obvyklým způsobem – zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin.

Neváhejte využít účinky přírodních látek i pro sebe, jedná se příjemné stabilizátory emocí a relaxanty, které mohou ve vypjatější situaci jedině prospět.


AKTUÁLNÍ TIP:
POMOC PŘI BOUŘKÁCH

Pomocí v těchto situací je právě přípravek Láska 50. Je vhodný pro psy, kteří jsou za normálních okolností v pořádku a netrpí nějakou psychickou poruchou, ať již stresovou či úzkostnou.

V magazínu najdete článek, který se tématu bouřek a psychiky věnuje dost podrobně.


Způsob použití

V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete se svolením zvířete také vetřít do kůže a srsti na boční straně krku. Můžete použít opakovaně až 8x denně.

U kočkovitých šelem a fretkovitých používejte jen inhalační aplikací z dlaně.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy, kočky, koně, hlodavce a další zvířata v zájmovém chovu. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 083-19/C


Pro zklidnění emocí i harmonizaci psychiky a osobnosti

Zvýhodněný set osvědčených pomůcek pro práci s psychikou a emocemi. Čistě přírodní přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění + ALBUM 1 Frekvenční audioterapie pro psy (klasické CD). Po krátkém nácviku podle návodu můžete frekvenční audioterapii používat pro uklidnění při psychické nepohodě anebo jako preventivní celkovou harmonizaci. Nejvíce je Album 1 využíváno při separační úzkosti, dále pro podporu odpočinku při rekonvalescenci, pro přirozené zklidnění štěňat, při epilepsii a pro podporu kvality spánku.

Zvýhodněný terapeutický balíček 10 ml Pro rychlé zklidnění + CD1 Audioterapie pro psy


Hodnocení zákazníků

 1. D

  Ještě nemáme vyzkoušeno

  Hodnocení 5 z 5

  Darina K. (ověřený vlastník)

 2. D
  Video #1 z Dagmar GABRHELÍKOVÁ
  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar GABRHELÍKOVÁ (ověřený vlastník)

 3. B

  Jeste nevime jestli funguje, ale hezky voni

  Hodnocení 4 z 5

  Barbora S. (ověřený vlastník)

 4. J

  Mému jezevčíkovi pomohl . ..strach z petard

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka K. (ověřený vlastník)

 5. N

  Po roce užívání musim uznat, ze je to nejlepší investice ze všeho. Vždycky je to první pomoc při psychické zátěži. Vůbec jsem neverila, ze to bude tak dobre účinkovat. Dekuji moc❤️

  Hodnocení 5 z 5

  Nikol (ověřený vlastník)

 6. K

  Osobně mi to voní krásně. Psovi nikoli. Mám ročního austrálskýho ovčáka a rychlé zklidnění se neděje. Když jsem mu olej nabídla poprvé, regulérně přede mnou utíkal, schovával si čumák do pelechu, teď mi nakonec olíže dlaně protože je to olej prostě a to je vše. Když mu to vetřu do srsti, snaží se to setřít o koberec a blbne ještě víc než normálně. Takže v tuhle chvíli bohužel nemůžu hodnotit pozitivně, ale třeba se to ještě změní…

  Hodnocení 2 z 5

  Karolina (ověřený vlastník)

 7. Z

  Naprostá spokojenost, náš pejsek se bál jakéhokoliv silnějšího zvuku. Aplikovali jsme 2 krát denně a teď už zvládá v pohodě. Další zkouška nás čekala na Silvestra, který zvládal dost špatně. Stačilo 6 dávek a Silvestr zvládl na jedničku. Mockrát děkujeme 🙂 a určitě budeme v případě nouze používat dále.

  Obrázek #1 z Zuzana K.
  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana K. (ověřený vlastník)

 8. Z

  Naprostá spokojenost, náš pejsek se bál jakéhokoliv silnějšího zvuku. Aplikovali jsme 2 krát denně a teď už zvládá v pohodě. Další zkouška nás čekala na Silvestra, který zvládal dost špatně. Stačilo 6 dávek a Silvestr zvládl na jedničku. Mockrát děkujeme 🙂 a určitě budeme v případě nouze používat dále.

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

 9. I

  Jsem naprosto spokojená.Byla jsem nedůvěřivá.Náš Mates se strašně bál ohňostrojů plakal,třepal se a strašně dýchal.A tak jsem to skusila a kaky koupila.To co se stalo bylo neuvěřitelný.Matýsek se netřepal nedýchal a neplakal.Je to skvělý prostředek.Děkuju moc za tenhle skvělej výrobek,Moc doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Ilona

 10. A

  Produkt vůbec nefunguje. Pejskovi to vadilo, vyváděl kvůli tomu. Neuklidnilo ho to.

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, je zcela možné, že produkt, který jste zvolili pejskovi nesedí. Proto máme k dispozici zákaznickou linku nebo poradnu a nemáme problém se domluvit na výměně či vrácení peněž. Popřípadě probrat konkrétní stav pejska. U rychlého zklidnění je hodně zavádějící název, ale ve skutečnosti efekt není, tak rychlý. Pořád pracujeme s bylinkami a ta práce vyžaduje svou péči.

   Kristýna Příplatová (store manager)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další z přírodních pomůcek pro úlevu a práci s psychikou


Často se nás ptáte

Chystáme se na dlouhou cestu se psem. Jaký z přípravků je vhodný na uklidnění během cesty?

Se snížením hladiny prožívaného stresu pomůže přípravek LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění. S inhalací začněte dostatečně včas již před vycestováním. Nabízejte i v průběhu cesty.

Jak se v traumatickém stavu chová a projevuje zvíře?

Můžeme pozorovat dva extrémní protipóly možného chování.

V rámci jednoho roztěkanost, nesoustředěnost, excitaci, hyperaktivitu, poruchu učení, poruchu vyhodnocování podnětů a zbrklost.

Druhou skupinou projevů jsou například uzavřenost, sklíčenost, deprese, neschopnost jakéhokoli přirozeného projevu, neschopnost se cokoli naučit, apatie.

Jak zvládnout návštěvu veterinární kliniky?

U pejsků s panickým strachem by bylo dobré uskutečnit komplex behaviorálních opatření ve formě nácviků a “planých” návštěv budovy veterináře. Pejska můžeme výrazně podpořit například přípravkem LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění. Přípravek snižuje aktuální hladinu prožívaného stresu, ale nesnižuje kognitivní funkce zvířete.

Složení

Slunečnicový olej, vitamin E
esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek lékařský , Majorana hortensis - majoránka zahradní, Citrus aurantinum – neroli, Levandulia angustifolia - levandule úzkolistá

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Neroli – květ hořkého pomeranče

Olej neroli je získáván z květů hořkého pomeranče (Citrus aurantium amara). Tento citrus je původem z Indie, v dnešní době jsou největší pěstitelé Italové, Španělé, Francouzi a Egypťané.

Má antidepresivní a afrodiziakální vlastnosti, zlepšuje koncentraci. Povzbuzuje trávení a zlepšuje chronické nechutenství v důsledku stresové poruchy. Také má antibakteriální, protizánětlivé a tonizující účinky. Neroli významně podporuje obnovu buněk, je proto často používán pro obnovu a revitalizaci vysychající kůže.

Neroli je psychoaktivní látka s vyrovnaným účinkem relaxačním i stimulačním. Takové účinné látky se označují jako stabilizátory emocí. Neroli pozitivně působí na emoce a náladu a přináší tak rozvolnění napětí psychiky i nervstva. Umožňuje tak lepší adaptaci zvířete v aktuální situaci a stavu.

Heřmánek lékařský

Heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek pravý, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Majoránka zahradní

Původně rostla ve Středomoří jako součást řídké stálezelené keřovité vegetace (garrigue) na mělkých, suchých půdách. Pěstovali ji už i staří Egypťané, Řekové a Římané a v době křižáckých výprav do Svaté země v raném středověku se rozšířila do zbytku Evropy.

Povzbuzuje chuť do jídla a podporuje tvorbu žaludečních šťáv. Působí také protinadýmavě. Uvolňuje křeče a posiluje nervový systém. Pomáhá při ženských onemocněních, protože posiluje dělohu. Může pomoci při bolestech hlavy nebo nachlazení.

Zvířata majoránku vybírají pro posílení odolnosti a obranyschopnosti. Také jako výkonný relaxant, pro uklidnění a rozvolnění.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA

Poradna

Když pes nesnáší jízdu autem

Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Pes na výstavách a akcích

Společná akce, výstava, nebo zábava. Někdy zábava, někdy je stres pro všechny. Naše emoce, pocity a očekávání na psy přenášíme, aniž by jsme to chtěli. Na výstavách bývá často neúspěch...
Přečtěte si více

Cestování a dovolená se psem

Chystáte se v létě vyrazit na dovolenou se svým čtyřnohým parťákem? Ať už cestujete v rámci Česka nebo vyrážíte do zahraničí, máme pro vás pár tipů, co nezapomenout a na...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky