LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění

stres - emoce - nálada

Pro psy / kočky / a jiná zvířata

Hodnoceno 4.57 z 5 na základě 200 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 200)

od 399

Jedná se o synergickou čistě přírodní směs pro rychlé uklidnění emocí a pozitivní změnu nálady. Otevírá cestu k další adaptaci, socializaci a práci se zvířetem (i člověkem).

 • 10 ml
 • 20 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy, kočky, koně a další zvířata v zájmovém chovu

Čistě přírodní směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Přípravek lze využít u všech savců.

Běžné stresové situace zvládne zdravé zvíře bez újmy a stačí k tomu opora majitele. Jsou ale situace, kdy i zdravé zvíře potřebuje pomoc, zejména tehdy, kdy by pro něj situace mohla být nad míru zatěžující. Takovou pomocí je právě přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění.

Pomůže hlavně v těchto situacích:
 • nezvládnuté emoce
 • nejistota, obavy
 • stres
 • nácvik nových situací
 • cestování autem
 • návštěva veteriny
 • návštěva salónu
 • nová prostředí
 • hlučná a rušná prostředí
 • hromadná doprava
 • dovolená
 • konec roku
 • výstavy
 • společenské srazy
 • sportovní akce

U zdravého zvířete ve stresu přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění zabere skvěle.

Při použití u zvířat se závažnějším psychickým postižením bude jen drobným přínosem, protože ve vážnějších psychickým stavech je zapotřebí intenzivnější krizová intervence. Pro taková zvířata bude pomocí a úlevou spíše použití krizové lahvičky Láska 52.


Pomoc při cestování nebo před akcí

Po přípravku Láska 50 Pro rychlé zklidnění sáhněte právě ve chvíli, kdy VY poprvé začnete myslet na to, že vás a ZVÍŘE čeká cesta – a „co se všechno zase bude dít“. Protože, to je chvíle, kdy se začínají i u zvířete spouštět biochemické procesy vedoucí brzy k neklidu, stresu, strachu nebo i panice.

A pak jej používejte podle potřeby, obvyklým způsobem – zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin.

Neváhejte využít účinky přírodních látek i pro sebe, jedná se příjemné stabilizátory emocí a relaxanty, které mohou ve vypjatější situaci jedině prospět.


AKTUÁLNÍ TIP:
POMOC PŘI BOUŘKÁCH

Pomocí v těchto situací je právě přípravek Láska 50. Je vhodný pro psy, kteří jsou za normálních okolností v pořádku a netrpí nějakou psychickou poruchou, ať již stresovou či úzkostnou.

V magazínu najdete článek, který se tématu bouřek a psychiky věnuje dost podrobně.


Způsob použití

V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete se svolením zvířete také vetřít do kůže a srsti na boční straně krku. Můžete použít opakovaně až 8x denně.

U kočkovitých šelem a fretkovitých používejte jen inhalační aplikací z dlaně.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy, kočky, koně, hlodavce a další zvířata v zájmovém chovu. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 083-19/C


Pro posílení uklidňujícího účinku


Hodnocení zákazníků

 1. A

  Dobrý den,náš Maxik, vyvádí při střihání, zatím vyzkoušení doma, dala jsem mu čuchnout a kapky účinkovala. Jsme spokojení.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Tolarová

 2. J

  Doporučuji vřele a ráda. Měli jsme pro pejska na cestování do auta a do neznámého prostředí a musim říct ze to funguje.Klidnější,pospávala a hlavně se tak strašně neklepala. Určitě zkusíme další výrobky. Jen jedna vada lahvička se nam sama otvírala musela jsem pořád utahovat asi ta olejová konzistence.Ale jinak super výrobek

  Obrázek #1 z Jana Kratochvílová
  Hodnocení 5 z 5

  Jana Kratochvílová (ověřený vlastník)

 3. L

  Láska 50 funguje spolehlivě. Používám při ohňostrojích i letních bouřkách. Pes se zklidní během chvíle.

  Hodnocení 5 z 5

  Linda Procházková (ověřený vlastník)

 4. D

  Ještě nemáme vyzkoušeno

  Hodnocení 5 z 5

  Darina K. (ověřený vlastník)

 5. D
  Video #1 z Dagmar GABRHELÍKOVÁ
  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar GABRHELÍKOVÁ (ověřený vlastník)

 6. B

  Jeste nevime jestli funguje, ale hezky voni

  Hodnocení 4 z 5

  Barbora S. (ověřený vlastník)

 7. J

  Mému jezevčíkovi pomohl . ..strach z petard

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka K. (ověřený vlastník)

 8. N

  Po roce užívání musim uznat, ze je to nejlepší investice ze všeho. Vždycky je to první pomoc při psychické zátěži. Vůbec jsem neverila, ze to bude tak dobre účinkovat. Dekuji moc❤️

  Hodnocení 5 z 5

  Nikol (ověřený vlastník)

 9. K

  Osobně mi to voní krásně. Psovi nikoli. Mám ročního austrálskýho ovčáka a rychlé zklidnění se neděje. Když jsem mu olej nabídla poprvé, regulérně přede mnou utíkal, schovával si čumák do pelechu, teď mi nakonec olíže dlaně protože je to olej prostě a to je vše. Když mu to vetřu do srsti, snaží se to setřít o koberec a blbne ještě víc než normálně. Takže v tuhle chvíli bohužel nemůžu hodnotit pozitivně, ale třeba se to ještě změní…

  Hodnocení 2 z 5

  Karolina (ověřený vlastník)

 10. Z

  Naprostá spokojenost, náš pejsek se bál jakéhokoliv silnějšího zvuku. Aplikovali jsme 2 krát denně a teď už zvládá v pohodě. Další zkouška nás čekala na Silvestra, který zvládal dost špatně. Stačilo 6 dávek a Silvestr zvládl na jedničku. Mockrát děkujeme 🙂 a určitě budeme v případě nouze používat dále.

  Obrázek #1 z Zuzana K.
  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana K. (ověřený vlastník)

 11. Z

  Naprostá spokojenost, náš pejsek se bál jakéhokoliv silnějšího zvuku. Aplikovali jsme 2 krát denně a teď už zvládá v pohodě. Další zkouška nás čekala na Silvestra, který zvládal dost špatně. Stačilo 6 dávek a Silvestr zvládl na jedničku. Mockrát děkujeme 🙂 a určitě budeme v případě nouze používat dále.

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana (ověřený vlastník)

 12. I

  Jsem naprosto spokojená.Byla jsem nedůvěřivá.Náš Mates se strašně bál ohňostrojů plakal,třepal se a strašně dýchal.A tak jsem to skusila a kaky koupila.To co se stalo bylo neuvěřitelný.Matýsek se netřepal nedýchal a neplakal.Je to skvělý prostředek.Děkuju moc za tenhle skvělej výrobek,Moc doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Ilona

 13. A

  Produkt vůbec nefunguje. Pejskovi to vadilo, vyváděl kvůli tomu. Neuklidnilo ho to.

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, je zcela možné, že produkt, který jste zvolili pejskovi nesedí. Proto máme k dispozici zákaznickou linku nebo poradnu a nemáme problém se domluvit na výměně či vrácení peněž. Popřípadě probrat konkrétní stav pejska. U rychlého zklidnění je hodně zavádějící název, ale ve skutečnosti efekt není, tak rychlý. Pořád pracujeme s bylinkami a ta práce vyžaduje svou péči.

   Kristýna Příplatová (store manager)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další z přírodních pomůcek pro úlevu a práci s psychikou


Často se nás ptáte

Chystáme se na dlouhou cestu se psem. Jaký z přípravků je vhodný na uklidnění během cesty?

Se snížením hladiny prožívaného stresu pomůže přípravek LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění. S inhalací začněte dostatečně včas již před vycestováním. Nabízejte i v průběhu cesty.

Jak se v traumatickém stavu chová a projevuje zvíře?

Můžeme pozorovat dva extrémní protipóly možného chování.

V rámci jednoho roztěkanost, nesoustředěnost, excitaci, hyperaktivitu, poruchu učení, poruchu vyhodnocování podnětů a zbrklost.

Druhou skupinou projevů jsou například uzavřenost, sklíčenost, deprese, neschopnost jakéhokoli přirozeného projevu, neschopnost se cokoli naučit, apatie.

Jak zvládnout návštěvu veterinární kliniky?

U pejsků s panickým strachem by bylo dobré uskutečnit komplex behaviorálních opatření ve formě nácviků a “planých” návštěv budovy veterináře. Pejska můžeme výrazně podpořit například přípravkem LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění. Přípravek snižuje aktuální hladinu prožívaného stresu, ale nesnižuje kognitivní funkce zvířete.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej, vitamin E; esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek lékařský , Majorana hortensis - majoránka zahradní, Citrus aurantinum – neroli, Levandulia angustifolia - levandule úzkolistá

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Cestování a dovolená se psem

Chystáte se v létě vyrazit na dovolenou se svým čtyřnohým parťákem? Ať už cestujete v rámci Česka nebo vyrážíte do zahraničí, máme pro vás pár tipů, co nezapomenout a na...
Přečtěte si více

Když pes nesnáší jízdu autem

Nejčastěji se jedná o psychosomatický problém. I u zdravého psa se mohou objevit nezvládnuté emoce a stres, které se pak často stanou ve spojení s autem zvyklostí a chronickým projevem.Ještě...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Pes na výstavách a akcích

Společná akce, výstava, nebo zábava. Někdy zábava, někdy je stres pro všechny. Naše emoce, pocity a očekávání na psy přenášíme, aniž by jsme to chtěli. Na výstavách bývá často neúspěch...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky