LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění

stres - emoce - nálada

Pro psy / kočky / a jiná zvířata

Hodnoceno 4.38 z 5 na základě 260 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 260)

od 399

Jedná se o synergickou čistě přírodní směs pro rychlé uklidnění emocí a pozitivní změnu nálady. Otevírá cestu k další adaptaci, socializaci a práci se zvířetem (i člověkem).

 • 10 ml
 • 20 ml
Vyčistit

Popis produktu

Běžnější stresové situace zvládne zdravé zvíře bez újmy a stačí k tomu jeho adaptační schopnosti a opora majitele. Jsou ale situace, kdy i zdravé zvíře potřebuje pomoc, zejména tehdy, kdy by pro něj situace mohla být nad míru zatěžující. Takovou pomocí je právě čistě přírodní přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění.

Veterinární přípravek pro psy, kočky, koně a další zvířata v zájmovém chovu

Čistě přírodní směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Přípravek lze využít u všech savců.

U kočkovitých šelem a fretkovitých používejte výhradně k dobrovolnému příjmu inhalační aplikací z dlaně nebo hadříku.

Pomůže zvířeti hlavně v těchto situacích:
 • nezvládnuté emoce
 • nejistota, obavy
 • stres
 • nácvik nových situací
 • cestování autem
 • návštěva veteriny
 • návštěva salónu
 • nová prostředí
 • hlučná a rušná prostředí
 • hromadná doprava
 • dovolená
 • konec roku
 • výstavy
 • společenské srazy
 • sportovní akce

U zdravého zvířete ve stresu přípravek Láska 50 Pro rychlé zklidnění zabere skvěle.

Při použití u zvířat se závažnějším psychickým postižením bude jen drobným přínosem, protože ve vážnějších psychickým stavech je zapotřebí intenzivnější krizová intervence. Pro taková zvířata bude pomocí a úlevou spíše použití krizové lahvičky Láska 52.


Pomoc při cestování nebo před akcí

Po přípravku Láska 50 Pro rychlé zklidnění sáhněte právě ve chvíli, kdy VY poprvé začnete myslet na to, že vás a ZVÍŘE čeká cesta – a „co se všechno zase bude dít“. Protože, to je chvíle, kdy se začínají i u zvířete spouštět biochemické procesy vedoucí brzy k neklidu, stresu, strachu nebo i panice.

A pak jej používejte podle potřeby, obvyklým způsobem – zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin.

Neváhejte využít účinky přírodních látek i pro sebe, jedná se příjemné stabilizátory emocí a relaxanty, které mohou ve vypjatější situaci jedině prospět.Způsob použití

V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte zvířeti inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete se svolením zvířete také vetřít do kůže a srsti na boční straně krku. Můžete použít opakovaně až 8x denně.

U kočkovitých šelem a fretkovitých používejte jen inhalační aplikací z dlaně.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej, vitamin E;

Esenciální oleje: Matricaria recutita  (heřmánek lékařský), Majorana hortensis (majoránka zahradní), Citrus aurantinum (neroli), Levandulia angustifolia (levandule úzkolistá)

Veterinární přípravek určený pro psy, kočky, koně, hlodavce a další zvířata v zájmovém chovu. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 083-19/C


Pro posílení uklidňujícího účinku


260 recenzí LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění

 1. K

  Kapičky jako zázrakem hned pomohly. Od té doby, co je máme, jezdíme autem bez problému.

  Obrázek #1 z Kateřina
  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina (ověřený vlastník)

 2. A

  Ještě nebylo použito, mám jen pro mimořádné situace.

  Hodnocení 3 z 5

  Annetta (ověřený vlastník)

 3. A

  Krásně voní a naše fenka ho miluje.

  Hodnocení 5 z 5

  Adéla J. (ověřený vlastník)

 4. L

  Hezky voní, teprve zkoušíme, ale zdá se mi , že večery jsou už klidnější 😁

  Obrázek #1 z Lada D.
  Hodnocení 5 z 5

  Lada D. (ověřený vlastník)

 5. Z

  Na našeho buldoček nepůsobí.

  Hodnocení 3 z 5

  Zdenka B. (ověřený vlastník)

 6. m

  Nefunguje

  Hodnocení 1 z 5

  markéta p. (ověřený vlastník)

 7. P

  U mé fenky Rózy krásně účinkuje. Pokud má Lásku 50 večer před spaním, tak spí celou noc na jednom místě a pokud kolem ní v noci procházím (na wc :)), tak se ani nehne. To jsem jiné noci neznala, vždycky šla okamžitě za mnou a to i v noci, když jsem se snažila být “neviditelná” a chodila jako duch. Obě milujeme omamnou vůni bylin Lásky 50, Róza se mi okamžitě vrhne lízat dlaně, ve kterých jí tuto pomoc nabízím.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra S. (ověřený vlastník)

 8. J

  také zatím větší zkušenost

  Hodnocení 3 z 5

  Jiří R. (ověřený vlastník)

 9. A

  Zatím nevidím , žádné výsledky, ještě používáme jen krátce

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 10. A

  Funguje skvěle, jeden pejsek se bojí větru a snáší to mnohem lépe po aplikaci. Druhý špatně snášel jízdu autem a pozoruji postupné zlepšení. Navíc to krásně voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 11. L

  Ještě nevyzkoušeno, ale myslím si,že to bude dobré

  Hodnocení 4 z 5

  Ludmila (ověřený vlastník)

 12. P

  Tak rychlé zklidnění a uvolnění jsem u naší fenky nezažila ani po bachových esencích, nebo homeopaticích. Určitě budu objednávat dál 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Petra S. (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, děkujeme zpětnou vazbu. Nutno dodat, že každému pejskovi sedne něco jiného, ale jistě je velkou výhodou naše poradenství zdarma.Vaše Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 13. L

  Zabírá velmi rychle a pejsek klidně usíná.Doporučuji starším psům i mladým hyperaktivním na uklidnění.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další z přírodních pomůcek pro úlevu a práci s psychikou


Často se nás ptáte

Chystáme se na dlouhou cestu se psem. Jaký z přípravků je vhodný na uklidnění během cesty?

Se snížením hladiny prožívaného stresu pomůže přípravek LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění. S inhalací začněte dostatečně včas již před vycestováním. Nabízejte i v průběhu cesty.

Jak se v traumatickém stavu chová a projevuje zvíře?

Můžeme pozorovat dva extrémní protipóly možného chování.

V rámci jednoho roztěkanost, nesoustředěnost, excitaci, hyperaktivitu, poruchu učení, poruchu vyhodnocování podnětů a zbrklost.

Druhou skupinou projevů jsou například uzavřenost, sklíčenost, deprese, neschopnost jakéhokoli přirozeného projevu, neschopnost se cokoli naučit, apatie.

Jak zvládnout návštěvu veterinární kliniky?

U pejsků s panickým strachem by bylo dobré uskutečnit komplex behaviorálních opatření ve formě nácviků a “planých” návštěv budovy veterináře. Pejska můžeme výrazně podpořit například přípravkem LÁSKA 50 Pro rychlé zklidnění. Přípravek snižuje aktuální hladinu prožívaného stresu, ale nesnižuje kognitivní funkce zvířete.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Slunečnicový olej, vitamin E; esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek lékařský , Majorana hortensis - majoránka zahradní, Citrus aurantinum – neroli, Levandulia angustifolia - levandule úzkolistá

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Jak se psem zvládnout konec roku?

silvestr a uklidnění psa

Ať už je pes ve stresu nebo má strach, či dokonce prožívá paniku a úzkost – Dokonalá Láska je zde proto, abyste nemuseli sahat po zatěžujících farmaceutikách. Abyste vašemu psovi...
Přečtěte si více

Bouřky a pes

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Cestování a dovolená se psem

Chystáte se v létě vyrazit na dovolenou se svým čtyřnohým parťákem? Ať už cestujete v rámci Česka nebo vyrážíte do zahraničí, máme pro vás pár tipů, co nezapomenout a na...
Přečtěte si více

Co dělat, když pes nesnáší jízdu autem

Nejčastěji se jedná o psychosomatický problém. I u zdravého psa se mohou objevit nezvládnuté emoce a stres, které se pak často stanou ve spojení s autem zvyklostí a chronickým projevem.Ještě...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Pes na výstavách a akcích

Společná akce, výstava, nebo zábava. Někdy zábava, někdy je stres pro všechny. Naše emoce, pocity a očekávání na psy přenášíme, aniž by jsme to chtěli. Na výstavách bývá často neúspěch...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky