Zvýhodněný balíček péče o uši

Láska 04 + Zelený jíl

Infekce, záněty, svědění

Hodnoceno 4.88 z 5 na základě 26 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 26)

509

Popis produktu

Balíček obsahuje: LÁSKA 04 Péče o uši v intenzivním režimu a LÁSKA B04 Zelený jíl

Přípravek LÁSKA 04 Péče o uši v intenzivním režimu napomáhá regulaci počtu bakterií a kvasinek. Olejová báze je pro uši přirozená a uchu vlastní. Účinné látky působí hojivě a dezinfekčně. Svědící ucho si pes často drbe zadní nohou. Toto s sebou přináší riziko přenosu infekce a bakterií. Proto je velice vhodné přípravky aplikovat v případě obtíží také na tlapky do meziprstí.

Nadměrně osrstěný zvukovod vyžaduje občasné vytrhání chlupů. LÁSKA B04 Zelený jíl je výbornou pomůckou. Mastné chlupy v uších zdrsní a ty se poté lépe uchopí a po malých chomáčcích vytrhnou. LÁSKA B04 Zelený jíl ucho nevysušuje a zároveň napomáhá dohojení kůže po vytržení. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.


Způsob použití

LÁSKA 04 Péče o uši v intenzivním režimu: Do ušního kanálku kápněte 2 až 5 kapek a zevně promasírujte kořen ucha a okolí. Případně vytřete ucho zevnitř tamponem s nakapanou směsí (až 10 kapek). Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí. Vyplavený maz a nečistoty vytřete z boltce. Provádějte podle intenzity problému 1x až 4x denně. Také můžete 10 kapek nakapat na tampon a velmi opatrně jej vložit do ústí zvukovodu na dobu 20 minut. Pozor, tampon musí být tak velký, aby nepropadl do ušního kanálku.

LÁSKA B04 Zelený jíl: Jemně nanášejte LÁSKA B04 Zelený jíl kosmetickým štětcem do oblasti celého ucha (z venku do chlupů a na zvukovod). Mastné chlupy v uších zdrsní a ty se poté lépe uchopí a po malých chomáčcích vytrhnou. Můžete jej použít i v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži.

 

Upozornění

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. J

  Po několika aplikacích došlo k viditelnému zlepšení.

  Hodnocení 5 z 5

  Jindřich (ověřený vlastník)

 2. P

  Kapičky sou úžasné.Pomohli našemu čtyřnohému parťákovi od problémů s ouškama a navíc mu nádherně voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Petra Michlová (ověřený vlastník)

 3. M

  Spokojenost, pomohlo s cistenim usi- zlepseni hned pejsek byl klidnejsi. Zeleny jil pouzivame i na akne – mopsik a krasne se mu to hoji. Mel dva stipance a i ty se vyhojili. Take vyborne na kozni dermatitidu – stroupky, nanesu a pak uz nema strupy, nove se nedelaji…

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava J. (ověřený vlastník)

 4. D

  Zabralo téměř okamžitě

  Hodnocení 5 z 5

  Danuše K. (ověřený vlastník)

 5. M

  zatím léčíme léky od veterináře, ale vaše kapky doporučil na doléčení, zelený jíl super – používáme na drobné ranky

  Hodnocení 4 z 5

  Mirka N. (ověřený vlastník)

 6. R

  Používali jsme po doléčení ouška antibiotiky. Ouško se zklidnilo a poranění – poškrábání, se zmírnilo. Nyní již nepoužíváme, ouško je v pořádku, přešli jsme na Lásku 03 – běžný režim.

  Hodnocení 5 z 5

  Regina B. (ověřený vlastník)

 7. J

  Mám rok a půl ,,mladou fenku belgického ovčáka a asi rok jsme měly problém s ušima. Z veteriny jsme odcházeli s velice drahými kapkami, ale co bylo horší pomohly jen na chvíli. Po kapkách od Dokonalé lásky, jsou ouška klidná a krásně růžová.Už žadné škrábáni do krve…spokojenost nade vše. Krasně voní, rychlé dodání..za mě krásný přístup jak k přírodě a jeho tvorům, tak i k zákazníkům. ..Nakonec název mluví za vše..MOC DÍKY…Jana

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Hradilová

 8. M

  Naší psí holčičce se moc ulevilo.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie (ověřený vlastník)

 9. H

  Naší 3 měsíční fence bolonskeho pejska Láska 04 a zelený jíl pomohl od kvasinek v uších. Pomocí bylinek v příspěvcích jsme kvasinky přeprali. Moc děkujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana HYNČICOVA (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Často se nás ptáte

Jak poznám, že má pes nemocné uši?

Onemocnění uší poznáte například podle zápachu, třepání hlavy, zarudnutí, otoku zevního zvukovodu a otírání uší například o postel, či podlahu ve snaze se podrbat. Více najdete v článku ZDE.

Jak se vypořádat se záněty v uších?

U některých pejsků a plemen je problematika ušních zánětů bohužel častá. V naší praxi se nám ukazuje, že toto bývá mnohdy spojeno s celkovým stavem zažívání a psychiky zvířete. Z našich přípravků bych Vám mohla doporučit přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu pro prevenci a údržbu.

Složení

LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrnná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

LÁSKA 04 Péče o uši: Olivový olej, slunečnicový olej, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), vitamin E, esenciální oleje - levandule úzkolistá, niaouli (kajeput zelenokvětý), bergamot (citroník bergamot), heřmánek římský, heřmánek pravý, tymián obecný.

Zelený jíl

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.

Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.

Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.

Grapefruit

Grapefruit obsahuje vysoké množství vitamínu C, B1 a K, samotný plod je napěchován blahodárně působícími přírodními flavonoidy. Grep zvyšuje obranyschopnost organismu, zlepšuje krevní oběh, snižuje hladinu cholesterolu v krvi a jeho častá konzumace snižuje riziko rakoviny plic a žaludku.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Heřmánek lékařský

Heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek pravý, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Bergamot

Bergamot je voňavé ovoce velikosti pomeranče, barvou podobné citronu. Genetickým výzkumem dochovaných citrusových kultivarů bylo zjištěno, že bergamot je nejspíše kříženec Citrus limetta (limetka) a Citrus aurantium (hořký pomeranč). Ve farmaceutickém průmyslu je bergamot využíván pro své antiseptické vlastnosti a pro skvělé účinky v oblasti ORL zánětů.

Poradna

Péče o psí uši a sluch

Více z Dokonalé Lásky