Alergie - Základní péče

ZVÝHODNĚNÝ SET LÁSKA 25 + LÁSKA B36

PŘÍRODNÍ ZÁSYP A BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.65 z 5 na základě 37 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 37)

od 626

Zvýhodněný set Alergie – základní péče, to je osvědčená kombinace čistě přírodních přípravků pro psa s alergií nebo atopií pro pravidelnou i úlevnou péči. Set obsahuje jemný přírodní zásyp Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení a bylinnou směs Láska B36 Při atopii a alergii.

 • M
 • L
Vyčistit

Popis produktu

Zvýhodněný set nejčastěji používaných čistě přírodních přípravků pro pravidelnou péči o psa a alergií nebo atopickou dermatitidou. Set obsahuje jemný přírodní zásyp Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení a bylinnou směs Láska B36 Při atopii a alergii.


1) SKVĚLÝ ZÁSYP LÁSKA 25

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

 • Přípravek první volby
 • Vhodný při svědění a kožním diskomfortu
 • Zmírňuje projevy alergie a suchých ekzémů
 • Podporuje hojivé procesy
 • Pro komfortizaci kůže i psychiky
 • Lze použít i jako suchý šampon
 • Aplikace zásypu je pro zvířata naprosto přirozená a pohodová „mazlivá terapie“

Přípravek vhodný při alergiích a při kožním diskomfortu. Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění. Zmírňuje projevy alergií různého původu. Přípravek je vhodný pro všechny typy srsti i pro bezsrstá zvířata.


2) LÉČIVÉ BYLINY PŘI ALERGII A ATOPII

Pravidelné užívání bylinné směsi Láska B36 Při alergii a atopii vede ke zmírnění reakcí i projevů a je stabilní systémovou podporou.

Účinné rostlinné látky pomáhají zmírňovat projevy alergie, jako jsou otoky, svědění, kožní problémy, ztráta srsti, záněty očí a uší. Užívání směsi také napomáhá regeneraci jater, stimuluje žlučník a podporuje pročišťování krve. Příznivě působí na dýchání a obnovuje sliznice dýchacích cest a napomáhá správné činnosti imunitního systému. 

Nástup účinku je pozvolný a dost individuální. U některých psů začnou být účinky znatelné po dvou týdnech, u jiných to mohou být až 4 nebo 5 týdnů. Účinek je pak vyrovnaný, dlouhodobý.

Používáte jednoduše! Bylinnou směs ve stanovené dávce přidáváte přímo do potravy.
Dávku předtím můžete provlhčit.


Způsob použití

PŘÍRODNÍ ZÁSYP LÁSKA 25

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

BYLINNÁ SMĚS LÁSKA B36

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy. Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou. Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.


Úlevný účinek a péče se zásypem LÁSKA 25 společně s šetrnou vnitřní podporou BYLINNÉ SMĚSI. To je jasný důvod, proč je tato kombinace nejoblíbenější!


ALERGIE U PSŮ DOPODROBNA

„U 20 až 30 % dermatologických pacientů je diagnostikována alergie.“
MVDr. Kateřina Malíková

MVDr. Kateřina Malíková a Michal Babka z Dokonalé Lásky se v rozhovoru detailně zaměřují na téma alergie a atopie u psů.

– Příčiny alergie.
– Proč je běžnější u některých plemen.
– Potravinová alergie a nejčastější alergeny.
– Možnosti a praxe veterinární medicíny.
– Co můžeme čekat na veterině.
– Dá se alergie vyléčit?
– Co dělat a jak žít se psem atopikem.

Podívejte se na video.

Upozornění

Láska 25: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Láska B36: Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro březí a kojící samice. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. S

  Po čtrnácti dnech viditelné zlepšení, kůže se srst se pomalu regeneruje, pes se méně šrabe.

  Hodnocení 4 z 5

  Soňa Lukášová (ověřený vlastník)

 2. P

  Jsem spokojená s bylinkami. Pes se přestal tolik drbat. Doporučuji.

  Obrázek #1 z Patricie
  Hodnocení 5 z 5

  Patricie (ověřený vlastník)

 3. M

  Bylinky v pohodě, chutnají mu, ale pudr je všude, jen ne na psí srsti, moc nepomáhá. Aplikovala jsem štětečkem i rukou, ale nedrží to.

  Hodnocení 3 z 5

  Marta Š. (ověřený vlastník)

 4. J

  Po 14 dnech se začíná projevovat zlepšeni svědění zad. Zásyp moc nepomáhá, ale výluh z bylinek v sáčku do granulí je schopna sežrat a opravdu se pomalu zlepšuje

  Hodnocení 4 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 5. H

  Bylinky jsou super i když na výsledek je třeba trpělivě čekat. Zásyp funguje na spoustu věcí, je příjemný a zabraňuje svědění. Pejsek se nadšeně nechá ošetřit.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana B. (ověřený vlastník)

 6. O

  psovi to pomáhá a chutná.

  Hodnocení 5 z 5

  Otakar (ověřený vlastník)

 7. K

  Zatím nám na drbání nic nezabralo

  Hodnocení 1 z 5

  Klbik Marian (ověřený vlastník)

 8. V

  Náš pes přípravek užívá zatím krátce , ale i tak je vidět mírné zlepšení ……

  Hodnocení 3 z 5

  Václav Charvát (ověřený vlastník)

 9. Š

  Za mě super výrobky, svědění ustalo a rozškrabané ranky se po zásypu krásně zahojily. Určitě doporučuji 😀

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka (ověřený vlastník)

 10. M

  Naše Yorky má potravinovou alergii a alergii na roztoče. Zkoušeli jsme hodně přípravků, včetně apoquelu od veta, ale nic nepomáhalo. Jediné co zabíralo byla každý měsíc a půl injekce Cytopoint. Pak jsem našla vaše stránky a objednala set Lásky a mohu s radostí potvrdit, že opravdu funguje. Přestala se drbat a vykusovat. Moc děkuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Marie Zimová (ověřený vlastník)

 11. A

  Výborná věc, vůbec bych nevěřila, kdybych to nevyzkoušela. Používaly jsme na zarudlé bříško a okolí pod ocáskem. Za krátkou dobu viditelně lepší stav pokožky a o hodně méně drbání.

  Hodnocení 5 z 5

  Anastazie S. (ověřený vlastník)

 12. H

  Zásyp příjemně voní, pes to dobře snáší. Není to samozřejmě lék, ale určitě to psovi uleví.
  Bylinná směs je výborná při trávení

  Hodnocení 4 z 5

  Hedvika (ověřený vlastník)

 13. M

  Lásku 25 jsem koupila opakovaně, velmi dobře hojí ekzém. Na doporučení p. Michala jsem přidala B36 a také jsme s ní spokojeni. Pejsek se velmi zlepšil, nyní jsme na hypoalergeních granulích a přidávám Lásku B36 k jídlu. Celkově jsem se všemi produkty zde velmi spokojená.

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela V. (ověřený vlastník)

 14. L

  U nás jediné, co zabírá na svědění. Bohužel ekzém to asi nezaléčí, takže se bez injekcí neobejdeme, ale proti škrábání nám to opravdu pomáhá. A navíc se přestal bát, co mu to chci zase mazat na tlamu, drží, sem tam si lízne a asi mu to i voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka K.

 15. I

  Mám bílého bulíka. Už to je diagnóza. Je alergik na roztoče 5 z 5. O potravinové alergii ani nemluvím. Loňské léto byla celou dobu a Apoquel a clorexydin koupele pacek. Měla je rudé, nateklé, hrozně citlivé a pořád si je olizovala. Už jsem začínala magořit z toho věčného napomínání at´ si je neliže. Pak se vše uklidnilo, až do letošního července. Packy opět začaly nabírat barvu rajčat. A jś si vzpomněla, že jsem omylem koupila zásyp na alergie, místo antiparazitního. No a tak jsem to zkusila. Velice pečlivě ji vklepávám pudr do meziprstí, kolem drápků i na klouby. Prostě všude, kde je to červene. Po týdnu je meziprstí růžové, bolaky u drápků zasychají. Překvapilo mě to a pevně doufám, že letošní léto zvládneme bez Apoquelu. Děkuji že jste .

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta

 16. I

  Vyborna vec. Mam skoro 12 letou civinku Bekinku, po nekolika vaznych operacich. Uz druhy rok musela brat apoquel, protoze ji porad svedilo brisko a nezjistilo se proc. Zasyp jsem chtela zkusit aspon, jestli by ji nepomohl a je rovnez skvely. Dokonce mi pripada, ze se ji trosinku zmensily srusty v jizvach na brisku. Mam doma nerozdelane plato apoquelu a nejspis ho vratim zpatky na veterinu.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta Pehalová

 17. Z

  Moje NO se lízala tak usilovně, že měla na stehně lysinu. Zaléčili jsme, ale kdykoliv jsme jí sundali límec, začala se stejně intenzivně lízat na jiném místě. Lásku 25 používáme 3 týdny. Límec jsme mohli natrvalo odložit cca po deseti dnech.

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeňka Firstová

 18. I

  Skvělý výrobek,konečně první léto moje fenka neměla rozdrápaný krk od svědění.Má alergii na nějaké trávy,vyzkoušela jsem vše možné,až váš přípravek jí pomohl.Krásně voní,snadná aplikace,už sama nastavuje krček ,abych jí posypala.Děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana

 19. M

  Mám bílého bulíka, kterého vždy na podzim trápilo svědění a zarudlá kůže na tlapkách. Tlapky si neustále olizoval a kousal někdy až do krve :o( Vyzkoušeli jsme mnoho přípravků a žádný z nich nám nepomohl. Zásyp je na jeho tlapky jako balzám. Zprvu mu chvíli trvalo než si na zásyp zvykl (na ten proces toho, že mu budu na tlapky něco sypat :o) ) po pár dnech se ukázalo, že to nebude takový problém. Ta rozdrbaná a rozkousaná červená místa se mu krásně hojí a zarudnutí pomalu mizí. Asi ustoupilo i svědění, protože se přestal drbat. Je to skvělý produkt a děkuji za něj!

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela

 20. M

  Máme bílého bulíka, kterého každý rok na podzim trápilo svědění a zarudnutí kůže na tlapkách.
  Neustále si tlapky olizoval a okusoval, snažili jsme se to řešit různými mastičkami a nic nepomohlo :o(
  Pak jsem narazila na váš zásyp a ten je pro jeho tlapky úplný zázrak. Zprvu Greenovi trvalo než si na zásyp zvykl.. nebyl úplně komfortní s tím, že mu něco sypu na tlapky…bulík, no : o).. ale pak se z toho stal rituál a tlapky se mu začaly pomalu zlepšovat. Jsem vděčná za takový produkt, Green je ve větší pohodě a my jsme už dlouho nemuseli říkat: Přestaň si olizovat tlapky! DĚKUJI VÁM❤

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela Hošková

 21. P

  Před použitím se naše raslí stařenka (bude nám 15) poměrně často drbala, po asi 4 denní aplikaci výrazné, opavdu výrazné zlepšení 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Pavel Hnát

 22. D

  Velmi účinné, ani né po 14 dnech se přestala naše Peggy olizovat a kousat. Má alergie snad na vše , toto je úžasná věc , doporučuji 🙏🏽

  Hodnocení 5 z 5

  Dája

 23. Š

  Naprosto zazracny pripravek, nase Boo mela s kuzi problemy uz kdyz jsme ji adoptovali z utulku. Veterinarem doporuceny olej z lososa do jidla kozisek zjemnil, ale pokozka byla nadale vysusena a Boo se stale drbala, skrabala a prilezitostne okusovala. Zeleny jil (taktez od Dokonale Lasky) ji pomohl hojit, ale prece jen je navrzeny na drobne ranky a vysusoval. Tento zasyp zmirnil jeji potize po jedine (!!!) aplikaci. Protoze je pravdepodobne krizena s lednim medvedem, s koupanim vyckavame, ale sampon pro alergicka stvoreni od DL mame a velmi se tesim, az ho pouzijeme. Dekujeme!

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka

 24. M

  Můj kavalír měl problémy s alergií, lízal packy, snažil se kousat po těle, kupovali jsme stále prášky na alergii (na 10 dní za 400,- Kč), výsledek byl minimální. Po tom, co mu vtírám nepatrně tento prostředek, je absolutně po problémech. Žádné cukání v noci ze spánku, lízání a kousání pacek …. atd. Vynikající ….

  Hodnocení 5 z 5

  Madula

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další čistě přírodní přípravky pro psy s alergií nebo atopickou dermatitidou

Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu.

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Jemný přírodní zásyp LÁSKA 25: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), konopný olej; esenciální oleje: růžové dřevo, levandule úzkolistá, mrkev obecná (semena), geranium, heřmánek římský.
Bylinná směs LÁSKA B36: třapatka nachová / echinacea, lopuch větší, smetánka lékařská - kořen, smetánka lékařská - list, kopřiva dvoudomá, lékořice lysá, eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen, kozinec blanitý.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na vitamín A, který posiluje zrak.

Zjistit více

Růžové dřevo

Normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou kůži.

Zjistit více

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Heřmánek římský – rmenec

Působí proti stresu, nespavosti, zmírňuje žaludeční obtíže. Stejně jako heřmánek pravý má protizánětlivé účinky, zejména při nachlazení, napomáhá hojení ran.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Když psa trápí svědění a neustále se drbe

Na chronické svědění pes reaguje drbáním a posléze i vylizováním a vykusováním. Svědění trápí mnoho psů, ale skoro vždy je na vině stejný problém. NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINOU SVĚDĚNÍ A DRBÁNÍ U...
Přečtěte si více

Alergie u psa

Alergie u psa – přehledné informace, rady pro péči o psa a alergií či atopickou dermatitidou, doporučení z praxe, možnosti přírodní pomoci a úlevy. Láska 23, Láska 24, Láska 25,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky