Alergie - Základní péče

ZVÝHODNĚNÝ SET LÁSKA 25 + LÁSKA B36

PŘÍRODNÍ ZÁSYP A BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.69 z 5 na základě 54 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 54)

od 626

Zvýhodněný set Alergie – základní péče, to je osvědčená kombinace čistě přírodních přípravků pro psa s alergií nebo atopií pro pravidelnou i úlevnou péči. Set obsahuje jemný přírodní zásyp Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení a bylinnou směs Láska B36 Při atopii a alergii.

 • M
 • L
Vyčistit

Popis produktu

Zvýhodněný set nejčastěji používaných čistě přírodních přípravků pro pravidelnou péči o psa a alergií nebo atopickou dermatitidou. Set obsahuje jemný přírodní zásyp Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení a bylinnou směs Láska B36 Při atopii a alergii.


1) SKVĚLÝ ZÁSYP LÁSKA 25

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

 • Přípravek první volby
 • Vhodný při svědění a kožním diskomfortu
 • Zmírňuje projevy alergie a suchých ekzémů
 • Podporuje hojivé procesy
 • Pro komfortizaci kůže i psychiky
 • Lze použít i jako suchý šampon
 • Aplikace zásypu je pro zvířata naprosto přirozená a pohodová „mazlivá terapie“

Přípravek vhodný při alergiích a při kožním diskomfortu. Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění. Zmírňuje projevy alergií různého původu. Přípravek je vhodný pro všechny typy srsti i pro bezsrstá zvířata.


2) LÉČIVÉ BYLINY PŘI ALERGII A ATOPII

Pravidelné užívání bylinné směsi Láska B36 Při alergii a atopii vede ke zmírnění reakcí i projevů a je stabilní systémovou podporou.

Účinné rostlinné látky pomáhají zmírňovat projevy alergie, jako jsou otoky, svědění, kožní problémy, ztráta srsti, záněty očí a uší. Užívání směsi také napomáhá regeneraci jater, stimuluje žlučník a podporuje pročišťování krve. Příznivě působí na dýchání a obnovuje sliznice dýchacích cest a napomáhá správné činnosti imunitního systému. 

Nástup účinku je pozvolný a dost individuální. U některých psů začnou být účinky znatelné po dvou týdnech, u jiných to mohou být až 4 nebo 5 týdnů. Účinek je pak vyrovnaný, dlouhodobý.

Používáte jednoduše! Bylinnou směs ve stanovené dávce přidáváte přímo do potravy.
Dávku předtím můžete provlhčit.


Způsob použití

PŘÍRODNÍ ZÁSYP LÁSKA 25

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

BYLINNÁ SMĚS LÁSKA B36

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy. Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou. Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.


Úlevný účinek a péče se zásypem LÁSKA 25 společně s šetrnou vnitřní podporou BYLINNÉ SMĚSI. To je jasný důvod, proč je tato kombinace nejoblíbenější!


ALERGIE U PSŮ DOPODROBNA

„U 20 až 30 % dermatologických pacientů je diagnostikována alergie.“
MVDr. Kateřina Malíková

MVDr. Kateřina Malíková a Michal Babka z Dokonalé Lásky se v rozhovoru detailně zaměřují na téma alergie a atopie u psů.

– Příčiny alergie.
– Proč je běžnější u některých plemen.
– Potravinová alergie a nejčastější alergeny.
– Možnosti a praxe veterinární medicíny.
– Co můžeme čekat na veterině.
– Dá se alergie vyléčit?
– Co dělat a jak žít se psem atopikem.

Podívejte se na video.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Jemný přírodní zásyp LÁSKA 25: Zelený jíl (Argilla viridis), kukuřičný škrob (Zea mays), emblika lékařská (amla) (Phyllanthus emblica), konopný olej (Cannabis sativa); esenciální oleje: růžové dřevo (Aniba rosaeodora), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), mrkev obecná (semena) (Daucus carota), geranium (Pelargonium), heřmánek římský (Chamaemelum nobile).

Bylinná směs LÁSKA B36: třapatka nachová / echinacea (Echinacea), lopuch větší (Arctium lappa), smetánka lékařská – kořen (Symphytum officinale), smetánka lékařská – list (Symphytum officinale), kopřiva dvoudomá (Urtica dioica), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus), kozinec blanitý (Melissa officinalis).

Láska 25: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Láska B36: Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro březí a kojící samice. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem.

Doba použitelnosti: viz etiketa


54 recenzí Alergie – základní péče / zvýhodněný set Láska 25 + Láska B36

 1. M

  Doporučuji, moc nám to pomohlo 👍

  Hodnocení 5 z 5

  Marie K. (ověřený vlastník)

 2. M

  Po měsíci funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslav Kubec (ověřený vlastník)

 3. M

  ♥️

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela Machálková (ověřený vlastník)

 4. M

  Zatím používám krátce

  Hodnocení 5 z 5

  Miriam Plesníková (ověřený vlastník)

 5. V

  Velmi spokojená a našemu štěněti chutná a rány se nám hojí velmi rychle

  Hodnocení 5 z 5

  Vanesa P. (ověřený vlastník)

 6. L

  Pudr jsme pouzili jen dvakrat,jednou si ho Mia olizala. Bylinky pridavame do granuli a skrabe se min. Mame alergii na roztoce

  Obrázek #1 z Lenka K.
  Hodnocení 4 z 5

  Lenka K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Další čistě přírodní přípravky pro psy s alergií nebo atopickou dermatitidou

Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu.

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Jemný přírodní zásyp LÁSKA 25: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), konopný olej; esenciální oleje: růžové dřevo, levandule úzkolistá, mrkev obecná (semena), geranium, heřmánek římský.
Bylinná směs LÁSKA B36: třapatka nachová / echinacea, lopuch větší, smetánka lékařská - kořen, smetánka lékařská - list, kopřiva dvoudomá, lékořice lysá, eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen, kozinec blanitý.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na antioxidanty a vitamín A, který posiluje zrak.

Zjistit více

Růžové dřevo

Normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou kůži.

Zjistit více

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Heřmánek římský – rmenec

Působí proti stresu, nespavosti, zmírňuje žaludeční obtíže. Stejně jako heřmánek pravý má protizánětlivé účinky, zejména při nachlazení, napomáhá hojení ran.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

Lékořice lysá – kořen

Tzv. pendrek harmonizuje trávení, zklidňuje pdrážděné sliznice (při kašli), posiluje imunitu. Pomáhá dobít baterky při únavě organismu, uvolňuje svalové napětí.

Zjistit více

Eleuterokok trnitý

eleutherococcus

Posiluje imunitu i psychickou odolnost. Zlepšuje kondici, prokrvení, snižuje cukr v krvi, stimuluje centrální nervovou soustavu a povzbuzuje mozkovou činnost. Pomáhá dokonce proti některým druhům rakoviny.

Zjistit více

Kozinec blanitý

Posiluje imunitu, kardiovaskulární systém, eliminuje nádorové buňky a napomáhá regeneraci. Dokáže odbourávat stresový hormon kortizol, který je zodpovědný za spoustu dalších onemocnění organismu.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Když psa trápí svědění a neustále se drbe

Na chronické svědění pes reaguje drbáním a posléze i vylizováním a vykusováním. Svědění trápí mnoho psů, ale skoro vždy je na vině stejný problém. NEJČASTĚJŠÍ PŘÍČINOU SVĚDĚNÍ A DRBÁNÍ U...
Přečtěte si více

Alergie u psa

Více z Dokonalé Lásky