Při nádorové činnosti

zvýhodněný set přípravků

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 1 hodnocení zákazníka
(Hodnocení: 1)

1,587

Tato kombinace čistě přírodních přípravků ve zvýhodněném setu je určena pro zvířata s nádorovým onemocněním. Používání přípravků podle doporučeného postupu může zvýšit šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a zamezení rozšiřování do organismu.

Láska 71 inhalace + Láska B42 byliny + Láska A01 Lněný olej + Láska 14 Intenzivní boswelie

Popis produktu

Tento set přípravků je určen pro zvířata s nádorovým onemocněním. Obsahuje přípravky, které mohou zvýšit šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a zamezit rozšiřování do organismu.

LÁSKA 71 PODPŮRNÁ INHALACE PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

Obsažené přírodní látky vykazují prokazatelný antiproliferativní, antimutagenický a antioxidační účinek, mohou tedy napomoci zpomalení nádorové činnosti. Směs poskytuje také protizánětlivý účinek a působí úlevně při bolesti. Podporuje normální dýchání a napomáhá pročištění dýchacích cest.

LÁSKA B42 BYLINNÁ SMĚS PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

Směs léčivých bylin a dřevin s antiproliferativním a antioxidačním účinkem. Pro jemné dlouhodobé působení.

LÁSKA A01 LNĚNÝ OLEJ

Lněná semena a panenský olej z tmavých semen (získaný lisováním za studena) jsou vůbec nejbohatším rostlinným zdrojem mastných kyselin typu omega-3. Len je rovněž nejbohatším zdrojem rostlinných chemikálií s antivirovými, fungicidními, baktericidními a protirakovinnými vlastnostmi, jimž se říká lignany.

Pro maximální využití léčebných účinků lněný olej podávejte k vnitřnímu užití podle protokolu Budwigové (návod v popisu oleje).

LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE

Jedná se o přípravek, který používají zvířata s chronickými problémy s pohybovým aparátem, pro harmonizaci svalových nervů, také při zúžené průdušnici. Ale esenciální oleje a resinoidy ve složení přípravku disponují také protinádorovým působením a jsou velmi intenzivně vědecky zkoumány. Kromě toho se jedná o velmi příjemný harmonizant psychiky a nervové soustavy.

DALŠÍ DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Nebulizér pro inhalační aplikaci.

VZNIK RAKOVINY U ZVÍŘAT

Nádorové buňky mají poškozenou DNA. Následně pak vytvářejí jiné bílkoviny než zdravé buňky. Tyto pozměněné bílkoviny se nazývají neoantigeny.

Imunitní systém rozpozná a zničí většinu těchto buněk. Avšak u zhoubných nádorů imunitní systém tyto buňky nerozezná a nevyvine proti nim aktivitu.


STRES – IMUNITA – RAKOVINA

Stres u zvířete je krátkodobý nebo dlouhodobý.

Ten krátkodobý (například při zápalu hry, plnění úkolů apod.) bývá prospěšný. Může povzbudit funkci imunitního systému, jako například hojení ran, zvládnutí očkování, tvorbu protiinfekčních látek nebo – protinádorové reakce.

Oproti tomu dlouhodobý stres vytváří chronické zánětlivé stavy a snižuje imunitu. Organismus si vytváří rezistenci vůči kortizolu, který se při stresu tvoří a tak dochází ke vzniku a rozvoji zánětlivých procesů.

Toto zvyšuje produkci protizánětlivých cytokinů, což podněcuje autoimunitní stavy (například fibromyalgie, revmatoidní artritida a lupus). Kortizol a kostikosteroidy také potlačují tvorbu lymfocytů, což vede ke zvýšenému riziku infekcí a onemocnění.


Jakou roli hrají esenciální oleje a léčivé rostliny?

Mohou zastávat zásadní roli při zvládání nádorového onemocnění.
Některé z nich vykazují významný účinek v působení na buňky:

antiproliferativní
antimutagenické
cytotoxické
antioxidační

Působí i na imunitní systém a to přímo nebo nepřímo. Nepřímé působení je antibakteriální a antivirové, přímé působení je antistresové a ovlivňující funkce imunocytů.

Podporují detoxifikaci a dekontaminaci. Poskytují protizánětlivý účinek, ulevují od bolesti.



Způsob použití

Láska 71 Při nádorové činnosti:

Prostorová inhalace: Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 30 min., 2× až 6× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí Láska 71 na určené místo. Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 2x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete: Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 2× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda: Lze aplikovat na látku (3 až 6 kapek) a umístit do vzdálenosti 0,5 m od zvířete, 2× až 4× denně na dobu 10 až 60 minut.

Láska B42 Při nádorové činnosti:

Bylinnou směs ve stanovené dávce přimíchejte přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.

Láska A01 Lněný olej:

1 díl lněného oleje smísíte s dvěma díly tvarohu nebo cottage sýra.
Vzniklou směs podáváte 1x denně vnitřně.

Dávkování:
malý pes: 1 čajová lžička oleje denně
střední pes: 2 čajové lžičky oleje denně
velký pes: 1 polévková lžíce oleje denně
mamutí plemena a dospělí lidé: 2 polévkové lžíce oleje denně

Láska 14 Intenzivní boswelie:

2x denně jemně vetřete do kůže a srsti v místech blízkých krevnímu řečišti – na straně krku, v zátylku, mezi ušima, mezi lopatkama, na vnitřní straně stehen. Anebo v místech, která vám zvíře aktivně nabízí.

Upozornění

Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravky nenahrazují veterinární péči. Přípravky nejsou náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

  1. M

    Používáme přes 6 týdnů. Inhalaci z lahvičky si pes dělá sám, jenom mu vždycky odšroubuju víčko a položím to před něho. Sedí nad tím tak 5 minut a vypadá u toho, jako kdyby spal vsedě. Lněný olej míchám s jogurtem a troškou dietní paštiky, protože s tím tvarohem to vůbec nechtěl. Ale ty bylinky jí s velkou chutí to mě dost překvapilo a ani je nemusím maskovat masíčkem.

    Hodnocení 5 z 5

    Marty

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Doporučené vybavení a další možnosti

Složení

Složení zvýhodněného setu:
Láska 71 Při nádorové činnosti - podpůrná inhalace (10 ml)
Láska B42 Při nádorové činnosti - bylinná směs k vnitřnímu užívání (100 g)
Láska A01 Lněný olej - k vnitřnímu příjmu podle protokolu Budwigové (500 ml)
Láska 14 Intenzivní boswelie - pro aplikaci vtíráním do kůže a srsti (30 ml)

LÁSKA 71: 100% esenciální oleje: borovice přímořská, tymián španělský, pelargonie vonná (geranium), mrkev obecná (semena), myrhovník pravý (myrha), voňatka citronová (citronová tráva), skořicovník pravý, citrus limonový (citron), kadidlovník pravý, vetiverie ovsuchovitá (vetiver), růžové dřevo, santalovník bílý (santal), cypřiš stálezelený, šalvěj muškátová.

LÁSKA 14: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

LÁSKA B42: smetánka lékařská - kořen, smetánka lékařská - list, rozchodnice růžová / rhodiola, bazalka posvátná - list, eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen, řemdihák plstnatý / vilkakora - kůra, měsíček lékařský - květ, třapatka nachová / echinacea, kurkuma - kořen, lesklokorka lesklá / reishi

LÁSKA A01: Lněný olej, vitamín E

Lněný olej (Linum usitatissimum)

Jedná se o jednoletou rostlinu se štíhlou lodyhou, která dorůstá až do výšky okolo 1 metru. Má nevýrazné přisedlé listy a půvabné pětičetné květy bledě modrého odstínu. Plodem je tobolka, uvnitř které se ukrývají lesklá semena.

Ze sušených zralých semen lnu setého (Linum usitatissimum) je získáván lněný olej. Kvalitní olej je ze semen získáván výhradně lisováním za studena.

Len je nejen krásná rostlina, ale také odedávna přináší mnohostranný užitek. Kromě známého využití v hospodářské a textilní oblasti poskytuje len také velmi perspektivní účinky pro tělesné i psychické zdraví – lidí i zvířat. Ale pro výrobu léčebného lněného oleje neposlouží běžná zlatá semínka. Lněný olej pro léčbu a prevenci musí být lisován z tmavých (hnědých) semen. V Dokonalé Lásce dáváme pozor nejen na to, z jakých semen je olej lisován, dokonce známe osobně všechny lidi kolem jeho výroby i konkrétní místa, kde tento len vyrostl.

Kadidlo (Boswellia carterii a Boswellia serrata)

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník.

Kadidlo je vonná pryskyřice, která se připravuje z tzv. klejopryskyřice. Získává se z kmene kadidlovníků (Boswellia), kterých je několik druhů; Boswelia sacra, Boswelia carterii, Boswelia serrata a další. Lidstvo používá kadidlo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky a úlevu od zánětu a bolesti.

Kadidlo má na zvířecí i lidský organismus harmonizační účinky, včetně pozdvihování nálady a zvyšovaní pozornosti. Podle studie z roku 2008 mají aktivní látky v kadidlové pryskyřici prokazatelnou schopnost snižovat úzkost a působit antidepresivně. Kadidlo navozuje duchovní propojení, funguje v synergii s myrhou patří mezi nejúčinnější oleje na očistu na duchovní i fyzické úrovni.

Prospívá při bolestech kloubů, zmírňuje projevy chronických onemocnění a potíží pohybového aparátu, pomáhá při nervových potížích. 

Hlavní pojmy:

  • Ulevuje od zánětu a bolesti
  • Zmírňuje projevy chronického problému pohybového aparátu
  • harmonizuje psychiku i nervstvo
  • komfortizuje dýchání

 

Geranium (Pelargonium graveolens)

Esenciální olej se získává parovodní destilací celé až 1 metr vysoké byliny Pelargonium graveolens, nejkvalitnější pochází z ostrova Bourbon.

Geraniový eseniální olej má antidepresivní, uvolňující, osvěžující vlastnosti a uklidňuje při nervovém napětí. Odpuzuje obtížný hmyz. Pomáhá hojit rány, popáleniny nebo vředy, zabraňuje tvorbě jizev. Geranium je vhodné pro všechny typy kůže jako tonikum, čistí, osvěžuje a reguluje produkci kožního mazu, čímž příznivě působí jak na mastnou, tak na vysušenou kůži a srst.

Má jemně stahující vlastnosti, díky kterým pomáhá zpevňovat svaly, tkáně, kůži, cévy a dásně. Podporuje krevní oběh těsně pod povrchem kůže a ozdravuje a regeneruje buňky.

Myrha (Commiphora myrrha)

myrha

Myrha je modrozelená pryskyřice, sušená míza stromu myrhovníku (Commiphora). Pochází ze Somálska a východní části Etiopie. Jako myrha bývá označována i směs míz různých druhů stromů rodu Commiphora a Balsamodendron, zejména Commiphora erythraea (někdy nazývaná východní indická myrha), Commiphora opobalsamum a Balsamodendron kua. Výraz myrha je odvozen z hebrejského „murr“ nebo „maror“, tzn. „hořký“.

Je zmíněna v Bibli v Evangeliu podle Matouše jako jeden ze tří darů, které přinesli mudrci (tři králové) narozenému Ježíšovi, což vypovídá o tom, jak cenná myrha v té době byla.

Kvalita pryskyřice se posuzuje podle jasnosti, tmavosti a lepivosti na čerstvém zlomu. Vůně surové pryskyřice je ostrá, příjemná, poněkud hořká a může být zhruba popsána jako „typicky pryskyřičná”. Kouř vznikající pálením je těžký, hořký, mírně fenolické vůně a může být zabarven nepatrnou vanilkovou sladkostí. Na rozdíl od většiny pryskyřic myrha při hoření expanduje a „kvete“, namísto aby tála.

Působí protizánětlivě, protiinfekčně. Zlepšuje funkce dýchacího systému.

Harmonizuje nervovou soustavu, pomáhá při depresích, úzkostných stavech i nespavosti.

Významně pomáhá při zánětech ústní dutiny a napomáhá dobrému stavu dásní.

Mezi další využití esenciálního oleje myrhy patří například léčba bolesti kloubů, podvrknutí, výronu a také mírnění projevů chronických potíží. Je používán pro léčbu nebo zmírnění příznaků neuropatie.

Šalvěj muškátová

Šalvěj muškátová (Salvia sclarea) je dvouletá nebo krátce vytrvalá, silně aromatická bylina. Je jedním z asi třinácti druhů rodu šalvěj vyskytující se v české přírodě a je považována za neofyt, jenž zřídka zplaňuje do volné přírody. Je teplomilnou rostlinou a bývá občas v okrasných zahradách vysazována pro své květy, charakteristickou vůni i nenáročnost na pěstování. V minulých stoletích byla na území Česka hojně pěstována, uniklá do volné přírodě byla zjištěná již v roce 1809.

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku.
Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Mrkev (Daucus carota)

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná v kultivované varietě jako kořenová zelenina. Pro získávání esenciálního oleje s významným prospěchem pro zdraví zvířat je však používána černá divoká mrkev, respektive její semena.

Olej ze semen černé mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku. 

Vetiver

Vousatka (Bothriochloa) je rod trav, tedy z čeledi lipnicovitých (Poaceae). Jedná se o vytrvalé byliny. Jsou trsnaté nebo výběžkaté, či s oddenky nebo poléhavé. Stébla dorůstají výšek zpravidla 15-200 cm. Čepele listů jsou zpravidla ploché, na vnější straně listu se při bázi čepele nachází jazýček. Květy jsou v kláscích, které tvoří klasy, zpravidla několik klasů, které jsou prstovitě rozprostřené, vzácně se klas znovu větví a vzniká tak lata.

Více z Dokonalé Lásky