Při nádorové činnosti / zvýhodněný set

Optimální kombinace přípravků

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

1,587

Kombinace čistě přírodních přípravků ve zvýhodněném setu určená pro zvířata s nádorovým onemocněním. Používání přípravků podle doporučeného postupu může zvýšit šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a zamezení rozšiřování do organismu.

Láska 71 inhalace + Láska B42 byliny + Láska A01 Lněný olej + Láska 14 Intenzivní boswelie

Popis produktu

Tento set přípravků je určen pro zvířata s nádorovým onemocněním. Obsahuje přípravky, které mohou zvýšit šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a zamezit rozšiřování do organismu.

LÁSKA 71 PODPŮRNÁ INHALACE PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

Obsažené přírodní látky vykazují prokazatelný antiproliferativní, antimutagenický a antioxidační účinek, mohou tedy napomoci zpomalení nádorové činnosti. Směs poskytuje také protizánětlivý účinek a působí úlevně při bolesti. Podporuje normální dýchání a napomáhá pročištění dýchacích cest.

LÁSKA B42 BYLINNÁ SMĚS PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

Směs léčivých bylin a dřevin s antiproliferativním a antioxidačním účinkem. Pro jemné dlouhodobé působení.

LÁSKA A01 LNĚNÝ OLEJ

Lněná semena a panenský olej z tmavých semen (získaný lisováním za studena) jsou vůbec nejbohatším rostlinným zdrojem mastných kyselin typu omega-3. Len je rovněž nejbohatším zdrojem rostlinných chemikálií s antivirovými, fungicidními, baktericidními a protirakovinnými vlastnostmi, jimž se říká lignany.

Pro maximální využití léčebných účinků lněný olej podávejte k vnitřnímu užití podle protokolu Budwigové (návod v popisu oleje).

LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE

Jedná se o přípravek, který používají zvířata s chronickými problémy s pohybovým aparátem, pro harmonizaci svalových nervů, také při zúžené průdušnici. Ale esenciální oleje a resinoidy ve složení přípravku disponují také protinádorovým působením a jsou velmi intenzivně vědecky zkoumány. Kromě toho se jedná o velmi příjemný harmonizant psychiky a nervové soustavy.

DALŠÍ DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Nebulizér pro inhalační aplikaci.

VZNIK RAKOVINY U ZVÍŘAT

Nádorové buňky mají poškozenou DNA. Následně pak vytvářejí jiné bílkoviny než zdravé buňky. Tyto pozměněné bílkoviny se nazývají neoantigeny.

Imunitní systém rozpozná a zničí většinu těchto buněk. Avšak u zhoubných nádorů imunitní systém tyto buňky nerozezná a nevyvine proti nim aktivitu.


STRES – IMUNITA – RAKOVINA

Stres u zvířete je krátkodobý nebo dlouhodobý.

Ten krátkodobý (například při zápalu hry, plnění úkolů apod.) bývá prospěšný. Může povzbudit funkci imunitního systému, jako například hojení ran, zvládnutí očkování, tvorbu protiinfekčních látek nebo – protinádorové reakce.

Oproti tomu dlouhodobý stres vytváří chronické zánětlivé stavy a snižuje imunitu. Organismus si vytváří rezistenci vůči kortizolu, který se při stresu tvoří a tak dochází ke vzniku a rozvoji zánětlivých procesů.

Toto zvyšuje produkci protizánětlivých cytokinů, což podněcuje autoimunitní stavy (například fibromyalgie, revmatoidní artritida a lupus). Kortizol a kostikosteroidy také potlačují tvorbu lymfocytů, což vede ke zvýšenému riziku infekcí a onemocnění.


Jakou roli hrají esenciální oleje a léčivé rostliny?

Mohou zastávat zásadní roli při zvládání nádorového onemocnění.
Některé z nich vykazují významný účinek v působení na buňky:

antiproliferativní
antimutagenické
cytotoxické
antioxidační

Působí i na imunitní systém a to přímo nebo nepřímo. Nepřímé působení je antibakteriální a antivirové, přímé působení je antistresové a ovlivňující funkce imunocytů.

Podporují detoxifikaci a dekontaminaci. Poskytují protizánětlivý účinek, ulevují od bolesti.Způsob použití

Láska 71 Při nádorové činnosti:

Prostorová inhalace: Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 30 min., 2× až 6× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí Láska 71 na určené místo. Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 2x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete: Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 2× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda: Lze aplikovat na látku (3 až 6 kapek) a umístit do vzdálenosti 0,5 m od zvířete, 2× až 4× denně na dobu 10 až 60 minut.

Láska B42 Při nádorové činnosti:

Bylinnou směs ve stanovené dávce přimíchejte přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.

Láska A01 Lněný olej:

1 díl lněného oleje smísíte s dvěma díly tvarohu nebo cottage sýra.
Vzniklou směs podáváte 1x denně vnitřně.

Dávkování:
malý pes: 1 čajová lžička oleje denně
střední pes: 2 čajové lžičky oleje denně
velký pes: 1 polévková lžíce oleje denně
mamutí plemena a dospělí lidé: 2 polévkové lžíce oleje denně

Láska 14 Intenzivní boswelie:

2x denně jemně vetřete do kůže a srsti v místech blízkých krevnímu řečišti – na straně krku, v zátylku, mezi ušima, mezi lopatkama, na vnitřní straně stehen. Anebo v místech, která vám zvíře aktivně nabízí.

Upozornění

Složení:

LÁSKA 71: 100% esenciální oleje: borovice přímořská (Pinus pinaster), tymián španělský (Thymus zygis), pelargonie vonná (geranium) (Pelargonium), mrkev obecná (semena) (Daucus carota), myrhovník pravý (myrha) (Commiphora myrrha), voňatka citronová (citronová tráva) (Cymbopogon citratus), skořicovník pravý (Cinnamomum verum), citrus limonový (citron) (Citrus limon), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), vetiverie ovsuchovitá (vetiver) (Vetiveria zizanioides), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), santalovník bílý (santal) (Santalum album), cypřiš stálezelený (Cupressus sempervirens), šalvěj muškátová (Salvia sclarea).

LÁSKA 14: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata – esenciální olej, Boswellia serrata – resin, Boswellia carterii – esenciální olej, Commiphora myrrha – resin, vitamín E.

LÁSKA B42: Smetánka lékařská – kořen (Symphytum officinale), smetánka lékařská – list (Symphytum officinale), rozchodnice růžová / rhodiola (Rhodiola rosea), bazalka posvátná – list (Ocimum sanctum), eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus), řemdihák plstnatý / vilkakora – kůra (Rhodiola kirilowii), měsíček lékařský – květ (Calendula officinalis), třapatka nachová / echinacea (Echinacea), kurkuma – kořen (Curcuma longa), lesklokorka lesklá / reishi (Ganoderma lucidum).

LÁSKA A01: Lněný olej (Linum usitatissimum), vitamín E.

Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravky nenahrazují veterinární péči. Přípravky nejsou náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


4 recenze Při nádorové činnosti / Zvýhodněný set

 1. V

  Sadu ještě testuji, ale psinda vypadá dobře, je vitální, jen ty nohy jí neslouží.

  Hodnocení 5 z 5

  Vas Fenclová (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, neváhejte se obrátit s radou na zákaznickou linku (607123301) nebo rovnou odbornou poradnu (731381380). Veškeré poradenství je zdarma. S pozdravem Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 2. M

  Používáme přes 6 týdnů. Inhalaci z lahvičky si pes dělá sám, jenom mu vždycky odšroubuju víčko a položím to před něho. Sedí nad tím tak 5 minut a vypadá u toho, jako kdyby spal vsedě. Lněný olej míchám s jogurtem a troškou dietní paštiky, protože s tím tvarohem to vůbec nechtěl. Ale ty bylinky jí s velkou chutí to mě dost překvapilo a ani je nemusím maskovat masíčkem.

  Hodnocení 5 z 5

  Marty

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Doporučené vybavení a další možnosti

Dary přírody

Složení zvýhodněného setu:
Láska 71 Při nádorové činnosti - podpůrná inhalace (10 ml)
Láska B42 Při nádorové činnosti - bylinná směs k vnitřnímu užívání (100 g)
Láska A01 Lněný olej - k vnitřnímu příjmu podle protokolu Budwigové (500 ml)
Láska 14 Intenzivní boswelie - pro aplikaci vtíráním do kůže a srsti (30 ml)

LÁSKA 71: 100% esenciální oleje: borovice přímořská, tymián španělský, pelargonie vonná (geranium), mrkev obecná (semena), myrhovník pravý (myrha), voňatka citronová (citronová tráva), skořicovník pravý, citrus limonový (citron), kadidlovník pravý, vetiverie ovsuchovitá (vetiver), růžové dřevo, santalovník bílý (santal), cypřiš stálezelený, šalvěj muškátová.

LÁSKA 14: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

LÁSKA B42: smetánka lékařská - kořen, smetánka lékařská - list, rozchodnice růžová / rhodiola, bazalka posvátná - list, eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen, řemdihák plstnatý / vilkakora - kůra, měsíček lékařský - květ, třapatka nachová / echinacea, kurkuma - kořen, lesklokorka lesklá / reishi

LÁSKA A01: Lněný olej, vitamín E

Lněný olej

Olej získaný ze lnu setého je bohatý na vitamíny B, A, D, E a F, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a 6 a další. Posiluje vlasy, ale i psychické zdraví. Zklidňuje, napomáhá trávení.

Zjistit více

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Zjistit více

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Zjistit více

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Zjistit více

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na antioxidanty a vitamín A, který posiluje zrak.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky