Při nádorové činnosti

zvýhodněný balíček

Hodnocení 0 z 5
(Hodnocení: 0)

1,587

LÁSKA 71 PODPŮRNÁ INHALACE PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI 10 ml + LÁSKA B42 BYLINNÁ SMĚS PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI 100 g + LÁSKA A01 LNĚNÝ OLEJ 500 ml + LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE 30 ml

Popis produktu

Tento set přípravků je určen pro zvířata s nádorovým onemocněním. Obsahuje přípravky s vhodnými účinky pro zvýšení šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a pro potenciální prevenci metastáze.

Složení balíčku:
Láska 71 Při nádorové činnosti – podpůrná inhalace 10 ml
Láska B42 Při nádorové činnosti – bylinná směs k vnitřnímu užívání 100 g
Láska A01 Lněný olej – k vnitřnímu příjmu podle protokolu Budwigové 500 ml
Láska 14 Intenzivní boswelie – pro aplikaci vtíráním do kůže a srsti 30 ml

LÁSKA 71 PODPŮRNÁ INHALACE PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

Obsažené přírodní látky vykazují prokazatelný antiproliferativní, antimutagenický a antioxidační účinek, mohou tedy napomoci zpomalení nádorové činnosti. Směs poskytuje také protizánětlivý účinek a působí úlevně při bolesti. Podporuje normální dýchání a napomáhá pročištění dýchacích cest.

LÁSKA B42 BYLINNÁ SMĚS PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

Směs léčivých bylin a dřevin s antiproliferativním a antioxidačním účinkem. Pro jemné dlouhodobé působení.

LÁSKA A01 LNĚNÝ OLEJ

Lněná semena a panenský olej z tmavých semen (získaný lisováním za studena) jsou vůbec nejbohatším rostlinným zdrojem mastných kyselin typu omega-3. Len je rovněž nejbohatším zdrojem rostlinných chemikálií s antivirovými, fungicidními, baktericidními a protirakovinnými vlastnostmi, jimž se říká lignany.

Pro maximální využití léčebných účinků lněný olej podávejte k vnitřnímu užití podle protokolu Budwigové (návod v popisu oleje).

LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE

Jedná se o přípravek, který používají zvířata s chronickými problémy s pohybovým aparátem, pro harmonizaci svalových nervů, také při zúžené průdušnici. Ale esenciální oleje a resinoidy ve složení přípravku disponují také protinádorovým působením a jsou velmi intenzivně vědecky zkoumány. Kromě toho se jedná o velmi příjemný harmonizant psychiky a nervové soustavy.

DALŠÍ DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Difuzér nebo nebulizér.

VZNIK RAKOVINY U ZVÍŘAT

Nádorové buňky mají poškozenou DNA. Následně pak vytvářejí jiné bílkoviny než zdravé buňky. Tyto pozměněné bílkoviny se nazývají neoantigeny.

Imunitní systém rozpozná a zničí většinu těchto buněk.

Avšak u zhoubných nádorů imunitní systém tyto buňky nerozezná a nevyvine proti nim aktivitu.

Jakou roli hrají esenciální oleje a léčivé rostliny?

Mohou zastávat zásadní roli při zvládání nádorového onemocnění.

Některé z nich vykazují významný účinek v působení na buňky, a to
– antiproliferativní
– antimutagenické
– antineoplastické
a samozřejmě i antioxidační.

Působí i na imunitní systém a to přímo nebo nepřímo. Nepřímé působení je antibakteriální a antivirové, přímé působení je antistresové a ovlivňující funkce imunocytů.

Podporují detoxifikaci a dekontaminaci.

Poskytují protizánětlivý účinek, ulevují od bolesti.

STRES – IMUNITA – RAKOVINA

i u zvířete může být stres krátkodobý nebo dlouhodobý.

Ten krátkodobý (například při zápalu hry, plnění úkolů apod.) bývá prospěšný. Může povzbudit funkci imunitního systému, jako například hojení ran, zvládnutí očkování, tvorbu protiinfekčních látek nebo – protinádorové reakce.

Oproti tomu dlouhodobý stres vytváří chronické zánětlivé stavy a snižuje imunitu. Organismus si vytváří rezistenci vůči kortizolu, který se při stresu tvoří a tak dochází ke vzniku a rozvoji zánětlivých procesů.

Toto zvyšuje produkci protizánětlivých cytokinů, což podněcuje autoimunitní stavy (například fibromyalgie, revmatoidní artritida a lupus). Kortizol a kostikosteroidy také potlačují tvorbu lymfocytů, což vede ke zvýšenému riziku infekcí a onemocnění.


Způsob použití

Láska 71 Při nádorové činnosti : Prostorová inhalace: Aplikace pomocí difuzéru (dávku 2 až 5 kapek – dle velikosti prostoru) nebo nebulizéru na dobu 10 až 30 min., 2× až 4× denně.
Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete: Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 2× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.
Hadříková metoda: Lze aplikovat na látku (3 kapky) a umístit do vzdálenosti 0,5 m od zvířete, 2× až 4× denně na dobu 10 až 20 min.

Láska B42 Při nádorové činnosti : Podávejte k vnitřnímu užívání přidáním přímo do potravy v dávce 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Láska A01 Lněný olej : 1 díl lněného oleje smísíte s dvěma díly tvarohu nebo cottage sýra. Vzniklou směs podáváte 1x denně vnitřně.
Dávkování:
malý pes: 1 čajová lžička oleje denně
střední pes: 2 čajové lžičky oleje denně
velký pes: 1 polévková lžíce oleje denně
mamutí plemena a dospělí lidé: 2 polévkové lžíce oleje denně

Láska 14 Intenzivní boswelie : 2x denně jemně vetřete do kůže a srsti v místech blízkých krevnímu řečišti – na straně krku, v zátylku, mezi ušima, mezi lopatkama, na vnitřní straně stehen. Anebo v místech, která vám zvíře aktivně nabízí.

Upozornění

Pouze pro zvířata. Nepoužívejte u samic v průběhu březosti či kojení. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravky nenahrazují veterinární péči. Přípravky nejsou náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Zvýhodněný balíček při nádorové činnosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Doporučené vybavení a další možnosti

Složení

LÁSKA 71: 100% esenciální oleje: borovice přímořská, tymián španělský, pelargonie vonná (geranium), mrkev obecná (semena), myrhovník pravý (myrha), voňatka citronová (citronová tráva), skořicovník pravý, citrus limonový (citron), kadidlovník pravý, vetiverie ovsuchovitá (vetiver), růžové dřevo, santalovník bílý (santal), cypřiš stálezelený, šalvěj muškátová.

LÁSKA 14: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

LÁSKA B42: smetánka lékařská - kořen, smetánka lékařská - list, rozchodnice růžová / rhodiola, bazalka posvátná - list, eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen, řemdihák plstnatý / vilkakora - kůra, měsíček lékařský - květ, třapatka nachová / echinacea, kurkuma - kořen, lesklokorka lesklá / reishi

LÁSKA A01: Lněný olej, vitamín E (tokoferol)

Len setý

Lněný olej je čirý žlutý olej získávaný ze sušených zralých semen lnu setého (Linum usitatissimum). Olej se získává lisováním za studena, někdy s následnou extrakcí rozpouštědlem.

Kadidlo

Boswelia carterii a Boswellia serrata – tyto dřeviny budete pravděpodobně znát jako kadidlovník. Kadidlo, získávané naříznutím kůry těchto stromů používá lidstvo tisíce let, ať už k náboženským nebo léčebným účelům. Obsahuje desítky monoterpenů a tzv. boswelové kyseliny, které působí jako skvělý prostředek pro uvolnění těla i psychiky.

Geranium

Mnohé druhy jsou již po staletí využívány pro své líbivé květy, dekorativní listy a pokryvný účinek jako okrasné rostliny, např. kakost krvavý, kakost luční, kakost lesní a byly z nich vyšlechtěny mnohé kultivary odlišující se habitem neb barvou květů či listů. Populární se stávají i druhy stínomilné, těch se využívá jako půdokryvných pro vytvoření uzavřeného porostu pod korunami stromů, např. kakost oddenkatý či kakost Endressův. Pro suchá výslunná místa, skalky či suché zídky je vhodný kakost krvavý. Původní druhy kakostů se množí semeny a kultivary dělením nebo kořenovými řízky.

Myrhovník pravý

myrha

Myrha působí protizánětlivě, protiinfekčně a harmonizuje nervovou soustavu.

Šalvěj muškátová

Šalvěj muškátová (Salvia sclarea) je dvouletá nebo krátce vytrvalá, silně aromatická bylina. Je jedním z asi třinácti druhů rodu šalvěj vyskytující se v české přírodě a je považována za neofyt, jenž zřídka zplaňuje do volné přírody. Je teplomilnou rostlinou a bývá občas v okrasných zahradách vysazována pro své květy, charakteristickou vůni i nenáročnost na pěstování. V minulých stoletích byla na území Česka hojně pěstována, uniklá do volné přírodě byla zjištěná již v roce 1809.

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku.
Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Mrkev

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná jako kořenová zelenina. Blízkým příbuzným mrkve je pastinák.

Vetiver

Vousatka (Bothriochloa) je rod trav, tedy z čeledi lipnicovitých (Poaceae). Jedná se o vytrvalé byliny. Jsou trsnaté nebo výběžkaté, či s oddenky nebo poléhavé. Stébla dorůstají výšek zpravidla 15-200 cm. Čepele listů jsou zpravidla ploché, na vnější straně listu se při bázi čepele nachází jazýček. Květy jsou v kláscích, které tvoří klasy, zpravidla několik klasů, které jsou prstovitě rozprostřené, vzácně se klas znovu větví a vzniká tak lata.