Zvýhodněný balíček péče o uši

Láska 03 + Zelený jíl

Zašpinění, ušní maz, prevence

Hodnoceno 4.90 z 5 na základě 10 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 10)

471

Popis produktu

Balíček obsahuje: LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu a LÁSKA B04 Zelený jíl

Přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu Pro péči o uši s výskytem zašpinění nebo ušního mazu. Účinné látky podporují odvod ušního mazu a pomáhají udržet normální stav v ušní dutině. Zdravé ucho je hladké, růžové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé.

Nadměrně osrstěný zvukovod vyžaduje občasné vytrhání chlupů. LÁSKA B04 Zelený jíl je výbornou pomůckou. Mastné chlupy v uších zdrsní a ty se poté lépe uchopí a po malých chomáčcích vytrhnou. LÁSKA B04 Zelený jíl ucho nevysušuje a zároveň napomáhá dohojení kůže po vytržení. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.


Způsob použití

LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu: Do ušního kanálku kápněte 1 až 4 kapky dle velikosti ucha. Případně vytřete ucho zevnitř tamponem s nakapanou směsí (až 10 kapek). Jemně promasírujte zevně kořen ucha a okolí. Doporučená frekvence použití: 1x týdně. V některých případech je k dosažení výsledku nutná častější frekvence. Užívejte maximálně 2x denně.

LÁSKA B04 Zelený jíl: Jemně nanášejte LÁSKA B04 Zelený jíl kosmetickým štětcem do oblasti celého ucha (z venku do chlupů a na zvukovod). Mastné chlupy v uších zdrsní a ty se poté lépe uchopí a po malých chomáčcích vytrhnou. Můžete jej použít i v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži.

Upozornění

SLOŽENÍ:

LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrnná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

LÁSKA 03 Péče o uši: Slunečnicový olej, olivový olej, vitamin E, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), esenciální oleje – bergamot (Citrus bergamia), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), niaouli (Melaleuca quinquenervia), tymián obecný (Thymus vulgaris), heřmánek římský (Chamaemelum nobile).

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem.

Doba použitelnosti: viz etiketa


10 recenzí Péče o uši – zvýhodněný set – LÁSKA 03 +Zelený jíl 50 g

 1. T

  Po namazání ji to nesvědi aspoň ,kapky ale nic moc ,pořád se jí to dělá

  Hodnocení 5 z 5

  Tomáš H. (ověřený vlastník)

 2. Zelený jíl mi u pejska nefunguje anebo ho nepotřeboval. Péče o uši je super, krásně voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka Vojtková (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Často se nás ptáte

Sháním přírodní, preventivní péči o uši pro své psy.

Vhodnou volbou pro udržení zdravého a vyváženého mikroklimatu psího ucha je přípravek LÁSKA 03 Péče o uši v běžném režimu. Olejová báze je pro psí ucho přirozená a při jejím používání nedochází k nadměrnému vysušení zvukovodu.

Pes si škrábe uši, často klepe hlavou a olizuje i okusuje často packy.

Tento projev může vypovídat o více obtížích. Nejčastěji se jedná o projev nadměrné přítomnosti kvasinek, nebo alergie. Pro redukci kvasinek a návrat do normálu lze aplikovat přípravek LÁSKA 04 Péče o uši v intenzivním režimu. Při projevu alergie je vhodná kombinace LÁSKA B04 Zelený jíl a LÁSKA D03 Hydrosol heřmánek. Důležité je ovšem nezapomenout na péči veterinárního lékaře. Včasné vyšetření, diagnostika a vhodná medikace mohou odhalit přesnější příčinu problému.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrnná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

LÁSKA 03 Péče o uši: Slunečnicový olej, olivový olej, vitamin E, extrakt z grapefruitových semen (grapefruitový extrakt, olivový olej), esenciální oleje - bergamot (citroník bergamot), levandule úzkolistá, niaouli (kajeput zelenokvětý), tymián obecný, heřmánek římský.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Bergamot

Kříženec pomeranče a citronu se využívá k léčbě akné a také v boji proti celulitidě. Má antiseptické účinky, snižuje záněty hlavně v oblasti ORL.

Zjistit více

Niaouli (kajeput zelenokvětý)

Má desinfekční účinky, zklidňuje, pomáhá při chřipce, uvolnění svalů, ulevuje od bolesti kloubů.

Zjistit více

Tymián obecný

Funguje jako silný antioxidant a přírodní antibiotikum. Posiluje organismus, obranyschopnost. Účinně bojuje s viry, plísněmi, napomáhá vykašlávání. Prospívá při léčbě chudokrevnosti, revmatismu, cukorovce. Stimuluje trávení, krevní oběh i činnost mozku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky