LÁSKA 52

Viola odorata

absolue

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 7)

od 348

To je speciální látka, kterou využíváme v klinické praxi a přináší nebývalý efekt u psů v psychickém diskomfortu.

 • 1 ml
 • 2 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka využívaná nejen v klinické praxi. Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. Ať se jedná o strach nebo utrpení, psovi poskytne okamžitou úlevu a prospěch.

Používání extraktu je určeno pouze pro majitele, který je schopen porozumět svému psovi a je schopen rozeznat jeho signály.

Tato látka ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i její anxiolyický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

Tento široký účinek na psychiku tedy ulevuje v případě: traumatu, posttraumatické stresové poruchy, šokové stavy, problémy se změnou domova, kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku, napětí, stahy, křeče, bolest, srdeční potíže z důvodu stresu, dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu.


Způsob použití

Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze. Ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. A pak se nechte vést zvířetem. Zní to divně? Zvyknete si. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto konejšivou látkou dělat.

Buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si „odmázněte“ trošku na prst a nechte, ať si olizuje.

Nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu – to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku. Nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání.

Třetí možností je, že zvíře chce LÁSKU 52 inhalovat. V takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky.

Aplikaci provádějte libovolně dlouho a tak často, jak Vám „řekne“ Váš parťák v terapii. Pokud zvíře látku nepotřebuje, tak od ní odejde.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Pozn. Občas se stane, že se k majiteli pejska dostane lahvička s obsahem, který je více hustý a méně tekutý (ze dna). Toto prosychání (nebo spíše tvrdnutí) je charakteristické pro substanci s vyšším obsahem účinných látek než je běžné. Tento úkaz není na úkor kvality přípravku a je spíše výhodou, protože při správné manipulaci vydrží tento přípravek mnohem déle nežli řidší. Stačí, když jednou za čas (podle potřeby) kápnete dovnitř lahvičky 1 kapku olivového oleje a důkladně protřepete. Obsah tím na čas naředíte do tekutější podoby. Dále lze s obsahem pracovat tak, že si párátkem vyrýpnete malinké množství a to si jemně rozetřete mezi prsty. Pokud zvíře pracuje jen inhalačně, pak toto není nutné a inhalace z lahvičky je možná i bez naředění.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.

Číslo schválení: 062-20/C


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. L

  Přípravek jsem zakoupila pro fenu JRT kvůli Dornově metodě. Dříve při dornovce kousala, škrábala, vzpírala se a snažila si sundat košík. Včera se stal zázrak. Dala jsem jí kapku na kapesník do tašky už na cestu k veterinářce a pak jsem jí dala čichat v čekárně a v ordinaci. Strachu se nezbavila, protože se třásla, ale nechala zi zafixovat tlamu a nechala sebou manipulovat. Po chvíli se přestala třást a uvolnila se, takže dornovka proběhla bez problémů. Dříve to byl horor, při kterém tekla krev. Dokázala poškrábat sebe, doktorku i mne. Děkuji.

  Lucie Snopová (store manager)

 2. N

  Přípravek naší mopsince okamžitě pomáhá od napětí a stresu. Dáváme třeba k večeru, aby klidně spala a nebudily ji všemožné zvuky z okolních bytů a z ulice. To klidné a spokojené pochrupkávání je nejlepší večerníček 🙂 Navíc je to přípravek zcela přírodní.

  Naděžda Nováková (store manager)

 3. M

  Zdravím v dokonalé lásce. Děkuji za violku. Netušila jsem, že toto dokáže olej z rostliny v takovém stavu. To se asi nedá přesně vysvětlit nebo popsat. Že to pes chce, když to potřebuje, to jako chápu, ale co mě dostává je to, jak to hned na něj působí a on tak jakoby měkne a tak na mě vděčně kouká a pak je takový jiný, mnohem spokojenější a klidnější. My jeho minulost vůbec neznáme a dostal se k nám ve třech letech a je jasné, že tam jsou v minulosti nějaké blbé zážitky. Ještě jednou díky za tu zázračnou lahvičku.

  Monika Hein Kadlecová (store manager)

 4. M

  přípravek používáme zvlášť před bouřkami, nebo když je třeba naši fenku zklidnit. Bohužel nezabírá úplně dostatečně. I když je určitá změna vidět, pro naši fenku je to málo. Musíme doplňovat léky, jež dostala dříve na veterině (je ale pravdou, že bere nyní jen poloviční dávku).
  Máme fenku JRT z útulku. Tam se dostala z krutých podmínek množírny, kde ji 5 let týrali a sloužila jako “kasička na peníze”, která jen rodila štěňata.
  Bohužel je hodně poznamenaná a právě proto si myslím, že není lehké vyjít jen s bylinkami.
  Ale určitě vidím změnu, jen… bohužel je to u ní složitější.
  Co se jí ale moooc líbí, je LÁSKA 54 pro denní aplikaci. Má ráda, když jí ji vtírám a přes den se mi jeví více “zrelaxovaná”.

  Takže jsme určitě rády, že jsme Vaše přípravky zkusily a určitě nejsou posledními 🙂

  Monika H. (store manager)

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče pro psa ve špatném psychickém stavu

Pro zklidnění psa ve stresových či úzkostných stavech

Složení

Viola odorata absolue / česky: violka vonná / anglicky: violet leaf

Zpracovaná část rostliny: list

Způsob extrakce: absolue

Violka vonná

Oddenek a v menší koncentraci i celá nať obsahují mnoho saponinů usnadňujících odkašlávání, dále hojivý sliz, flavonové glykosidy, voskové látky, alkaloid violin, vonnou silici a dokonce i sloučeninu kyseliny salicylové, což je účinná látka acylpyrinu – právě díky ní má tato bylinka protirevmatický účinek.

Poradna

Epilepsie u psa

Z magazínu

Soukromý: Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích – STARY

Vánoce se blíží a po zažehnání předvánočního stresu pro mnohé z nás přichází období klidu, harmonie a rodinné pohody. Po tomto krásném odpočinku však nastává čas bujarých oslav a vítání nového roku. Období hluku a petard. Pro mnoho zvířat tak začínají chvíle hrůzy, strachu a paniky. Pokud máte doma zvířátko, které období ohňostrojů příliš neoceňuje,...
Přečtěte si více

Pes a bouřka

U psů, kteří trpí strachem z bouřek, se může neklidné chování projevovat dlouho před samotným začátkem bouřky. Úzkostné reakce mohou vyvolat pokles tlaku před bouřkou, záblesky z dálky, hřmění nebo kapky deště dopadající na střechu domu. Jedinci, kteří mají strach z bouřek, se často bojí i ohňostrojů. Přílišné chlácholení či tresty nepomohou Při zvládání strachu je důležité psa...
Přečtěte si více

Přírodní péče o potkany

TO NEJLEPŠÍ Z ČISTÉ PŘÍRODY PRO NAŠE POTKANY

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí se nebezpečí, připravuje na únik – či obranu. Problém ale nastává ve chvíli, kdy žádné bezprostřední ohrožení neexistuje, a přesto naši mysl (a tím i tělo) zaplaví...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky