LÁSKA 52

Viola odorata absolue

Krizová lahvička pro psychickou úlevu

Hodnoceno 4.73 z 5 na základě 45 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 45)

od 348

To je krizová lahvička, kterou využíváme i v klinické praxi a přináší nebývalý efekt u psů v psychickém diskomfortu. LÁSKA 52 je velmi vhodná konejšivá úleva a pomoc pro psy s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu.

 • 1 ml
 • 2 ml
Zrušit výběr

Popis produktu

Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka využívaná nejen v klinické praxi. Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. Ať se jedná o strach nebo utrpení, psovi poskytne okamžitou úlevu a prospěch. Ulevuje i při větším strachu a poděšení z vnějších podnětů, jako je doprava nebo petardy.

Používání extraktu je určeno pro majitele, který je schopen porozumět svému psovi a je schopen rozeznat jeho signály.

Tato látka ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i její anxiolyický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

Tento široký účinek na psychiku tedy ulevuje v případě: traumatu, posttraumatické stresové poruchy, šokové stavy, problémy se změnou domova, kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku, napětí, stahy, křeče, bolest, srdeční potíže z důvodu stresu, dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu.


Způsob použití

Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze. Ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. A pak se nechte vést zvířetem. Zní to divně? Zvyknete si. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto konejšivou látkou dělat.

Buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si „odmázněte“ trošku na prst a nechte, ať si olizuje.

Nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu – to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku. Nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání.

Třetí možností je, že zvíře chce LÁSKU 52 inhalovat. V takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky.

Aplikaci provádějte libovolně dlouho a tak často, jak Vám „řekne“ Váš parťák v terapii. Pokud zvíře látku nepotřebuje, tak od ní odejde.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Pozn. Občas se stane, že se k majiteli pejska dostane lahvička s obsahem, který je více hustý a méně tekutý (ze dna). Toto prosychání (nebo spíše tvrdnutí) je charakteristické pro substanci s vyšším obsahem účinných látek než je běžné. Tento úkaz není na úkor kvality přípravku a je spíše výhodou, protože při správné manipulaci vydrží tento přípravek mnohem déle nežli řidší. Stačí, když jednou za čas (podle potřeby) kápnete dovnitř lahvičky 1 kapku olivového oleje a důkladně protřepete. Obsah tím na čas naředíte do tekutější podoby. Dále lze s obsahem pracovat tak, že si párátkem vyrýpnete malinké množství a to si jemně rozetřete mezi prsty. Pokud zvíře pracuje jen inhalačně, pak toto není nutné a inhalace z lahvičky je možná i bez naředění.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.

Číslo schválení: 062-20/C


Lepší společně


Hodnocení zákazníků

 1. L

  Přípravek jsem zakoupila pro fenu JRT kvůli Dornově metodě. Dříve při dornovce kousala, škrábala, vzpírala se a snažila si sundat košík. Včera se stal zázrak. Dala jsem jí kapku na kapesník do tašky už na cestu k veterinářce a pak jsem jí dala čichat v čekárně a v ordinaci. Strachu se nezbavila, protože se třásla, ale nechala zi zafixovat tlamu a nechala sebou manipulovat. Po chvíli se přestala třást a uvolnila se, takže dornovka proběhla bez problémů. Dříve to byl horor, při kterém tekla krev. Dokázala poškrábat sebe, doktorku i mne. Děkuji.

  Lucie Snopová (store manager)

 2. N

  Přípravek naší mopsince okamžitě pomáhá od napětí a stresu. Dáváme třeba k večeru, aby klidně spala a nebudily ji všemožné zvuky z okolních bytů a z ulice. To klidné a spokojené pochrupkávání je nejlepší večerníček 🙂 Navíc je to přípravek zcela přírodní.

  Naděžda Nováková (store manager)

 3. M

  Zdravím v dokonalé lásce. Děkuji za violku. Netušila jsem, že toto dokáže olej z rostliny v takovém stavu. To se asi nedá přesně vysvětlit nebo popsat. Že to pes chce, když to potřebuje, to jako chápu, ale co mě dostává je to, jak to hned na něj působí a on tak jakoby měkne a tak na mě vděčně kouká a pak je takový jiný, mnohem spokojenější a klidnější. My jeho minulost vůbec neznáme a dostal se k nám ve třech letech a je jasné, že tam jsou v minulosti nějaké blbé zážitky. Ještě jednou díky za tu zázračnou lahvičku.

  Monika Hein Kadlecová (store manager)

 4. M

  přípravek používáme zvlášť před bouřkami, nebo když je třeba naši fenku zklidnit. Bohužel nezabírá úplně dostatečně. I když je určitá změna vidět, pro naši fenku je to málo. Musíme doplňovat léky, jež dostala dříve na veterině (je ale pravdou, že bere nyní jen poloviční dávku).
  Máme fenku JRT z útulku. Tam se dostala z krutých podmínek množírny, kde ji 5 let týrali a sloužila jako “kasička na peníze”, která jen rodila štěňata.
  Bohužel je hodně poznamenaná a právě proto si myslím, že není lehké vyjít jen s bylinkami.
  Ale určitě vidím změnu, jen… bohužel je to u ní složitější.
  Co se jí ale moooc líbí, je LÁSKA 54 pro denní aplikaci. Má ráda, když jí ji vtírám a přes den se mi jeví více “zrelaxovaná”.

  Takže jsme určitě rády, že jsme Vaše přípravky zkusily a určitě nejsou posledními 🙂

  Monika H. (store manager)

 5. I

  Teprve budeme zkoušet.

  Hodnocení 5 z 5

  Ivanka Mikešová (ověřený vlastník)

 6. Koupila jsem na doporučení pana Babky a jsem nadšená. Kupovala jsem samozřejmě pro fenečku, ale inhalujeme všichni doma. Okamžité zklidnění čtyřnohých i dvounohých 🙂 Moc doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla K. (ověřený vlastník)

 7. L

  U nás nezbytná výbava pokud jde o petardy, kapičky na pejska úžasně fungují, vidím okamžitou úlevu, jsou opravdu skvělé a krásně voní, všem doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka

 8. H

  Měla jsem kapky na zklidnění, fenka se netřásla,pospávala a petardy skoro nevnimala moc děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Hana B. (ověřený vlastník)

 9. L

  Velmi spokojena, Jonáš při silvestru na petardy reagoval jen trochu, byl dost zklidněný.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka Vondrová (ověřený vlastník)

 10. T

  Betty byla na silvestra sice nervózní ale nevyvadela tolik

  Hodnocení 5 z 5

  Tomáš Hubáček (ověřený vlastník)

 11. S

  Poprvé to zabralo, pak už bohužel nikdy. Na Silvestra neobstála vůbec.

  Hodnocení 3 z 5

  Simona

 12. L

  Kapky výborně zafungovaly.

  Hodnocení 5 z 5

  Libuše Dvorská (ověřený vlastník)

 13. J

  Kdybych to neviděl na vlastní oči, fakt bych nevěřil 😊. Ta proměna z uzlíčku nervů, se kterým trávíme silvestry zavřený v koupelně v pohodovýho a úplně v klidu psa, který sice nechtěl ven, ale doma se choval jakoby venku nebouchalo jak na frontě byla fakt úžasná.

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Jan Jírů
  Hodnocení 5 z 5

  Jan Jírů (ověřený vlastník)

 14. L

  Tato lahvička je opravdu zázračná. Pomohla nám vyřešit velmi úzkostné stavy, které přerůstaly až do agrese. Vše bez použití farmaceutik. Pejskovi sice trvalo asi týden, než Lásku 52 přijal, ale trpělivě jsme zkoušeli a přišel si na tom sám, že mu velmi pomáhá. Teď je zase veselý, nekňourá a nevyžaduje neustálou pozornost.
  Dokonalé lásce děkuji za pomoc při výběru správného přípravku ❤️

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 15. L

  Tato lahvička je opravdu zázračná. Pomohla nám vyřešit velmi úzkostné stavy, které přerůstaly až do agrese. Vše bez použití farmaceutik. Pejskovi sice trvalo asi týden, než Lásku 52 přijal, ale trpělivě jsme zkoušeli a přišel si na tom sám, že mu velmi pomáhá. Teď je zase veselý, nekňourá a nevyžaduje neustálou pozornost.
  Dokonalé lásce děkuji za pomoc při výběru správného přípravku ❤️

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 16. J

  ..moje fenka belgického ovčáka , která je velmi akční…si VIOLU velmi oblíbila…má dny, kdy si u tohoto produktu v klidu leží a z toho je den, kdy by to chtela z lahvičky všechno vypít…:),za mě jde vidět že na takové rychlé krátkodobé zklidnění je to velmi dobré a hlavně přírodní produkt…

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Hradilova (ověřený vlastník)

 17. A

  pejsek se krásně uklidní

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 18. K

  Perfektní na navození klidnější atmosféry pro stříhání drápků, náš adoptovaný pes měl vždy problémy s dotykem na packách, kromě stříhání drápků jsme zvládli vše sami, před a při stříhání (zatím spíše nácvik stříhání) jsme začali používat Violku. A když se pes náhodou lekne nebo znervózní, už neutíká, dám mu líznout Violku a pokračujeme 🙂 takže za nás super, lehne si a nechá si opatrně drápek zkrátit.

  Hodnocení 5 z 5

  Karolína B. (ověřený vlastník)

 19. A

  jezevec se odtahuje, ale vořešice přímo nasává

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 20. L

  V bouřkovem období pomohla Larre zůstat klidnější 👍

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie (ověřený vlastník)

 21. R

  Hned se po ní natáhla a začala olizovat. Tak jsem jí nakapala na prst a slízala. Chování se trošku zlepšilo,ale na určité jedince štěká a je připravena k útěku. Začala nám ale poprvé hárat,tak uvidíme,co bude po hárání.

  Hodnocení 5 z 5

  Renata Pospíšilová (ověřený vlastník)

 22. J

  Mám křížence -fenku z útulku,je to sebejistá,svéhlavá povaha,jen do doby než příjde bouřka nebo silvestrovské oslavy,ohňostroje, to se z ní stane vystrašené,vyklepané,uslintané třesoucí se chlupaté stvoření,které nešlo dlouho uklidnit.Proto jsem vyzkoušela Lásku 52.Popravdě jsem tomu moc nevěřila,ale znáte to,co kdyby přece jen pomohlo.Teď v době bouřek jsem hned vyzkoušela.Maxina olizovala lahvičku i můj prst a dokonce u ní nastalo zklidnění,žádné sliny,třepavka se nekonala.Nebyla flegmatická,ani nijak opojená,ale hodně klidnější.Za mě a mé fenečky velká spokojenost a Vám velké díky.Určitě objednám znovu.Teď už vím,že tyto kapičky opravdu pomáhají

  Hodnocení 5 z 5

  Jarka (ověřený vlastník)

 23. D

  Letos nám nějak přibylo bouřek, přes den hezky a večer to vždy přijde. Zvedá se vítr, šustí listí stromů, pak se spustí liják, oblohu protínají blesky…. Toho všeho se naše Chanelka prostě bojí a vždy hledá místo kde se skrýt. Rozhodli jsme se přečíst si recenze ostatních chovatelů, skoukli instruktážní video a zakoupili Lásku 52. Jakmile nám dá Chanelka svým chováním vědět, že se to zas blíží, hned podáváme tyhle kapky, necháme olizovat prsty a očuchávat lahvičku. Jakmile má Chanelka dost, vleze si prostě do pelíšku a spí jako miminko!
  Takže za nás jasný palec hore a máte-li podobné potíže s bouřkami, pak tyhle kapky určitě vyzkoušejte!

  Hodnocení 5 z 5

  Daniel Kaftan (Jack a Chanelka) (ověřený vlastník)

 24. D

  Letos nám nějak přibylo bouřek, přes den hezky a večer to vždy přijde. Zvedá se vítr, šustí listí stromů, pak se spustí liják, oblohu protínají blesky…. Toho všeho se naše Chanelka prostě bojí a vždy hledá místo kde se skrýt. Rozhodli jsme se přečíst si recenze ostatních chovatelů, skoukli instruktážní video a zakoupili Lásku 52. Jakmile nám dá Chanelka svým chováním vědět, že se to zas blíží, hned podáváme tyhle kapky, necháme olizovat prsty a očuchávat lahvičku. Jakmile má Chanelka dost, vleze si prostě do pelíšku a spí jako miminko!
  Takže za nás jasný palec hore a máte-li podobné potíže s bouřkami, pak tyhle kapky určitě vyzkoušejte!

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Daniel Kaftan
  Hodnocení 5 z 5

  Daniel Kaftan (ověřený vlastník)

 25. B

  Vyzkoušela jsem tento přípravek pouze jednou s velkým úspěchem! Při bouřce se moje fenečka rychle zklidnila. Jsem velmi spokojená, jen bych ocenila větší množství v balení. Cena je také vysoká (pro důchodce) ,ale co bychom pro naše miláčky neudělali. Jen doufám ,že bouřek nebude moc! Ocenila jsem také skvělou komunikaci , doporučení a radu. Moc Vám všem děkuji!

  Uploaded image(s):

  Image #1 from Božena
  Hodnocení 5 z 5

  Božena (ověřený vlastník)

 26. R

  Pejsek reaguje ale stále neřeší jeho problém(strach).Asi si objednám 54a56 pro strach a stres.

  Hodnocení 3 z 5

  Radka Ivanovičová (ověřený vlastník)

 27. J

  Velká spokojenost s tímto produktem,počáteční nedůvěra se rozplynula po prvním použití.Při bouřce se moje fenka tolik netřásla,neslintala,vnímala ji,ale byla mnohem klidnější.Za mě velké díky

  Hodnocení 5 z 5

  Jarmila (ověřený vlastník)

 28. J

  Náš pes jí miluje.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče pro psa ve špatném psychickém stavu

Pro zmírnění projevů strachu a úzkosti u psů a větších savců

Složení

Viola odorata absolue / česky: violka vonná / anglicky: violet leaf
Zpracovaná část rostliny: list
Způsob extrakce: absolue

Violka vonná

Oddenek a v menší koncentraci i celá nať obsahují mnoho saponinů usnadňujících odkašlávání, dále hojivý sliz, flavonové glykosidy, voskové látky, alkaloid violin, vonnou silici a dokonce i sloučeninu kyseliny salicylové, což je účinná látka acylpyrinu – právě díky ní má tato bylinka protirevmatický účinek.

Extrakt z listu violky přináší nebývalý efekt u psů v psychickém diskomfortu. Poskytuje konejšivou úlevu a pomoc pro zvířata s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu.

Poradna

Epilepsie u psa

Z magazínu

Pes a bouřka

U psů, kteří trpí strachem z bouřek, se může neklidné chování projevovat dlouho před samotným začátkem bouřky. Úzkostné reakce mohou vyvolat pokles tlaku před bouřkou, záblesky z dálky, hřmění nebo kapky deště dopadající na střechu domu. Jedinci, kteří mají strach z bouřek, se často bojí i ohňostrojů. Přílišné chlácholení či tresty nepomohou Při zvládání strachu je důležité psa...
Přečtěte si více

Přírodní péče o potkany

TO NEJLEPŠÍ Z ČISTÉ PŘÍRODY PRO NAŠE POTKANY

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí se nebezpečí, připravuje na únik – či obranu. Problém ale nastává ve chvíli, kdy žádné bezprostřední ohrožení neexistuje, a přesto naši mysl (a tím i tělo) zaplaví...
Přečtěte si více

Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích

Více z Dokonalé Lásky