LÁSKA B42 PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.91 z 5 na základě 23 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 23)

od 432

Bylinná směs k vnitřnímu užívání je určena pro zvířata s onkologickým onemocněním a jako prevence pro zvířata s predispozicí.

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Bylinná směs k vnitřnímu užívání je určena pro zvířata s nádorovým onemocněním a jako prevence pro zvířata s predispozicí. Obsahuje léčivé byliny a dřeviny s antiproliferativním a antioxidačním účinkem pro zvýšení šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a pro potenciální prevenci metastáze. Pro jemné dlouhodobé působení. 


Způsob použití

Základní způsob použití:

Bylinnou směs ve stanovené dávce přimíchejte přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.

Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.

Při dlouhodobém nebo trvalém užívání vždy po čtyřech týdnech proveďte přestávku po dobu tří dnů.

Další způsoby použití:

Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete.

Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Používání bylinné směsi u koček

Kočkám a jiným kočkovitým šelmám směs podávejte výhradně k dobrovolnému příjmu. Kočka po analýze očicháním sama zvolí, jakým způsobem a v jaké míře bude směs používat. Může sice zvolit vnitřní příjem (lízání, žvýkání), ale nejčastěji kočky provádí zevní aplikaci vtíráním do kožichu a srsti, kdy se válí v bylinách nebo se o ně třou částmi těla. Také dost často provozují inhalační aplikaci, při níž po různě dlouhou dobu sedí s přivřenýma očima nad bylinami.

Může se stát, že kočka nebude mít o směs zájem a nezvolí žádný ze způsobů příjmu do organismu. V takovém případě není možné bylinnou směs kočce jakkoliv nutit nebo ji podávat bez vědomí a svolení zvířete. Nabídku k dobrovolnému příjmu můžete zkusit opětovně.

Při používání bylinné směsi u koček je nezbytné vzít na vědomí a přijmout možnost, že kočka se směsí pracovat nebude. V takovém případě se můžete individuálně poradit, jak dále postupovat.


Jakou roli hrají esenciální oleje a léčivé rostliny?

Mohou zastávat zásadní roli při zvládání nádorového onemocnění. Některé z nich vykazují významný účinek v působení na buňky, a to antiproliferativní, antimutagenické, neoplastické a samozřejmě i antioxidační.

Působí i na imunitní systém a to přímo nebo nepřímo. Nepřímé působení je antibakteriální a antivirové, přímé působení je antistresové a ovlivňující funkce imunocytů. Podporují detoxifikaci a dekontaminaci. Poskytují protizánětlivý účinek, ulevují od bolesti.

Upozornění

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Není určeno pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby


Doporučená kombinace pro zvýšení šance

Tato kombinace čistě přírodních přípravků ve zvýhodněném setu je určena pro zvířata s nádorovým onemocněním. Používání přípravků podle doporučeného postupu může zvýšit šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a zamezení rozšiřování do organismu.


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Super. Bublinka nám ožila. Je jak na pružince to jí je 13 let. Přišla k nám jako spící pana.

  Obrázek #1 z Monika Hůlová
  Hodnocení 5 z 5

  Monika Hůlová (ověřený vlastník)

 2. r

  Dobrý den, zatím ještě máme, ale budeme objednávat znovu, pejsek všechno dobře snáší, jsem spokojená. Věřím bylinkám.

  Hodnocení 5 z 5

  renata sikorova (ověřený vlastník)

 3. P

  Naší tehdy 13. leté fence byla diagnostikována rakovina plic, měla velmi malou šanci na delší život (max. 3měsíce). Po konzultaci mi bylo díky andělu, který zde pracuje doporučeno vyzkoušet byliny. Naší holčičce přidávám do jídla a společně bylinky bez problémů baští. Nyní se blíží k 15.narozeninám. Velmi děkuji, že pomáháte všem tvorečkům ♥️🐾

  Hodnocení 5 z 5

  Petra

 4. A

  Bylinky užívá náš pejsek 2 měsíc, jsme spokojeni velmi a pokud mu to prodlouží jeho krásný život alespoň o den, týden, měsíc… stojí to za to, ten BOJ… Děkuji Vám moc, za to co děláte pro naše parťáky

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 5. A

  budeme doufat, že Daisy oddálíme bolesti. Nevyléčitelný nádor žaludku. Od 3 let nevidí

  Obrázek #1 z Anonymní
  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 6. I

  15letý pejsek i přes velice špatnou prognózu je pořád tady a má radost ze života, tak to vypadá, že směs funguje.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta Vicenikova (ověřený vlastník)

 7. M

  toto je prostě super

  Hodnocení 5 z 5

  Milada (ověřený vlastník)

 8. E

  S ohledem na pokročilý věk pejska lze říci, že nádor neroste a nijak se pohledově nemění. Kůru B42 snáší dobře, potravu a tekutiny přijímá dobře. Držíme si palce.

  Hodnocení 4 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 9. D

  pejsek bez problémů přijímá ve stravě, dávám z preventivních důvodů-po odstranění bradavičky byl vzorek pozitivní

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 10. D

  koupeno nedávno, pejskovi chutná

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar Hořínková (ověřený vlastník)

 11. K

  Směs nám doporučila paní ve stánku na veletrhu For Pets, tehdy byla naše fenka čerstvě diagnostikovaná. Při prvním otevření balíčku, jsem se bála, že to nebude chtít jíst ale opak je pravdou. Pokažkdé když jí směs sypu na granulky, těší se jako štěně. Kontrolní krevní testy jí nyní vyšli mnohem lépe, je veselá a spokojená. Děkujeme všem z Dokonalé lásky za to co děláte a že to pomáhá! 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Karolína (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příroda poskytuje úlevu - i naději

Dary přírody

SLOŽENÍ:
smetánka lékařská - kořen
smetánka lékařská - list
rozchodnice růžová / rhodiola
bazalka posvátná - list
eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen
řemdihák plstnatý / vilkakora - kůra
měsíček lékařský - květ
třapatka nachová / echinacea
kurkuma - kořen
lesklokorka lesklá / reishi

SLOVNÍČEK POJMŮ

ANTIPROLIFERATIVNÍ ÚČINEK
Antiproliferativní mechanismy účinku zasahují do množení a novotvoření buněk, snižují aktivitu buněčného dělení i syntézy DNA a mohou tedy napomoci zpomalení nádorové činnosti.

CYTOTOXICKÝ ÚČINEK
Cytotoxický mechanismus účinku vyvolává buněčnou smrt (apoptózu) ovlivněním proteinů nebo aktivováním klíčových enzymů.

ANTIMUTAGENNÍ ÚČINEK
Antimutagenní mechanismy účinku zabraňují genetickým změnám a vzniku mutací přímým zabráněním vstupu mutagenu do buněčné membrány, inaktivací mutagenů přímým vychytáváním, zachycením volných radikálů produkovaných mutageny, enzymatickou zástavou přeměny promutagenů na mutageny, enzymatickou detoxikací mutagenů a účinnou bezchybnou opravou DNA.

ANTIOXIDAČNÍ ÚČINEK
Antioxidační mechanismy účinku brání poškození mitochondriální DNA, zvyšují aktivitu antioxidačních enzymů, brání uvolňování reaktivních forem kyslíku a následně dalšímu poškození DNA, lipidů a proteinů. Na druhé straně inhibují růst nádorů zvýšením intracelulárních koncentrací kyslíkových radikálů a následné vyvolání oxidačního stresu vede ke snížení proliferace rakovinných buněk a nakonec k buněčné smrti. Tyto vlastnosti přispívají k mechanismům prevence nádorového bujení.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA