LÁSKA 71

PŘI NÁDOROVÉ ČINNOSTI

Podpůrná inhalace

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 8 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 8)

498

Čistě přírodní přípravek pro inhalační aplikaci pro zvířata s onkologickým onemocněním. Poskytuje antiproliferativní, antimutagenický a antioxidační účinek a může tak napomoci zpomalení nádorové činnosti a zamezení dalšího rozšiřování.

Popis produktu

Čistě přírodní veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu. Podpůrná inhalace pro psy a vyšší savce.

Přírodní látky ve složení přípravku Láska 71 Při nádorové činnosti poskytují prokazatelný antiproliferativní, antimutagenický, cytotoxický a antioxidační účinek, a mohou tak napomoci zpomalení nádorové činnosti a zamezení dalšího rozšiřování (metastází).

Směs poskytuje také protizánětlivý účinek a působí úlevně při bolesti. Podporuje normální dýchání a napomáhá pročištění dýchacích cest.

Obsah balení: 10 ml


Způsob použití

Prostorová inhalace:

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 30 min., 2× až 6× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí Láska 71 na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 2x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete:

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 2× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda:

Lze aplikovat na látku (3 až 6 kapek) a umístit do vzdálenosti 0,5 m od zvířete, 2× až 4× denně na dobu 10 až 60 minut.


JAKOU ROLI HRAJÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE A LÉČIVÉ ROSTLINY?

Mohou zastávat zásadní roli při zvládání nádorového onemocnění. Některé z nich vykazují významný účinek v působení na buňky, a to antiproliferativní, antimutagenické, neoplastické a samozřejmě i antioxidační.

Působí i na imunitní systém a to přímo nebo nepřímo. Nepřímé působení je antibakteriální a antivirové, přímé působení je antistresové a ovlivňující funkce imunocytů. Podporují detoxifikaci a dekontaminaci. Poskytují protizánětlivý účinek, ulevují od bolesti.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a vyšší savce. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


DOPORUČENÁ KOMBINACE PRO ZVÝŠENÍ ŠANCE

Tato kombinace čistě přírodních přípravků ve zvýhodněném setu je určena pro zvířata s nádorovým onemocněním. Používání přípravků podle doporučeného postupu může zvýšit šance na zpomalení nebo zastavení růstu nádoru a zamezení rozšiřování do organismu.


Hodnocení zákazníků

 1. V

  Nemůžu hodnotit. Objevila jsem psici bulku mezi předníma nohama, cca 2 cm. Čichání ale jednoznačně odmítá, zvedá se a odchází pryč, nechce ani moment. Respektuju její potřebu. Lahvičku občas znovu otestuju, zatím je bez využití (asi dobře).

  Hodnocení 3 z 5

  Veronika (ověřený vlastník)

 2. G

  pomáhá psímu mazlíčkovi i jeho majiteli

  Hodnocení 5 z 5

  Gabriela D. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODA POSKYTUJE ÚLEVU - I NADĚJI

Dary přírody

100% esenciální oleje: borovice přímořská (Pinus pinaster), tymián španělský (Thymus zygis), pelargonie vonná - geranium (Pelargonium graveolens), mrkev obecná - semena (Daucus carota), myrhovník pravý - myrha (Commiphora myrrha), voňatka citronová - lemongrass (Cymbopogon citratus), skořicovník pravý (Cinnamomum zeylanicum), citrus limonový (Citrus limon), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), vetiverie ovsuchovitá - vetiver (Vetiveria zizanioides), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), santalovník bílý - santal (Santalum album), cypřiš stálezelený (Cupressus sempervirens), šalvěj muškátová (Salvia sclarea).

SLOVNÍČEK POJMŮ

ANTIPROLIFERATIVNÍ ÚČINEK
Antiproliferativní mechanismy účinku zasahují do množení a novotvoření buněk, snižují aktivitu buněčného dělení i syntézy DNA a mohou tedy napomoci zpomalení nádorové činnosti.

CYTOTOXICKÝ ÚČINEK
Cytotoxický mechanismus účinku vyvolává buněčnou smrt (apoptózu) ovlivněním proteinů nebo aktivováním klíčových enzymů.

ANTIMUTAGENNÍ ÚČINEK
Antimutagenní mechanismy účinku zabraňují genetickým změnám a vzniku mutací přímým zabráněním vstupu mutagenu do buněčné membrány, inaktivací mutagenů přímým vychytáváním, zachycením volných radikálů produkovaných mutageny, enzymatickou zástavou přeměny promutagenů na mutageny, enzymatickou detoxikací mutagenů a účinnou bezchybnou opravou DNA.

ANTIOXIDAČNÍ ÚČINEK
Antioxidační mechanismy účinku brání poškození mitochondriální DNA, zvyšují aktivitu antioxidačních enzymů, brání uvolňování reaktivních forem kyslíku a následně dalšímu poškození DNA, lipidů a proteinů. Na druhé straně inhibují růst nádorů zvýšením intracelulárních koncentrací kyslíkových radikálů a následné vyvolání oxidačního stresu vede ke snížení proliferace rakovinných buněk a nakonec k buněčné smrti. Tyto vlastnosti přispívají k mechanismům prevence nádorového bujení.

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Tymián obecný

Funguje jako silný antioxidant a přírodní antibiotikum. Posiluje organismus, obranyschopnost. Účinně bojuje s viry, plísněmi, napomáhá vykašlávání. Prospívá při léčbě chudokrevnosti, revmatismu, cukorovce. Stimuluje trávení, krevní oběh i činnost mozku.

Mrkev obecná (semena)

Zpomaluje stárnutí, chrání kůži, obnovuje buňky. Je bohatá na vitamín A, který posiluje zrak.

Kadidlovník (boswelie, kadidlo)

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně.

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Růžové dřevo

Normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou kůži.

Citron (citroník kyselý)

Posiluje a omlazuje, podporuje růst buněk. Má také protizánětlivé účinky, snižuje vysoký krevní tlak, pečuje o správnou funkci tepen. Blahodárně působí i na pleť, pročišťuje organismus.

Lemongrass (Voňatka citronová)

Působí protivirově, protizánětlivě a mírně sedativně. Ulevuje při křečích, vyčerpání a stresu. Blahodárně působí při horečkách, podporuje laktaci, detoxikaci a močovou soustavu. Zklidňuje podrážděnou kůži, odhání hmyz.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Kadidlo v péči o psí zdraví

BOSWELIE – budete ji znát spíše lidovým názvem kadidlo. Pryskyřice těchto stromů a z ní získávané esenciální oleje, extrakty a resiny poskytují tak široké spektrum účinků, že lze boswelii považovat...
Přečtěte si více

KUBA JEDNOOČKO – Moje setkání s úžasným bojovníkem

Všechny psí příběhy a případy, které řešíme, jsou důležité a nějak nás poučí. Ale některé prostě tak nějak člověka poznamenají více. Kubíček je jedním z těch, ke kterým se v myšlenkách často...
Přečtěte si více