Srst a kůže

zvýhodněný set

Zelený jíl 50 g + Heřmánek hydrosol 50 ml

Hodnoceno 4.82 z 5 na základě 17 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 17)

403

Popis produktu

Balíček obsahuje: přípravek LÁSKA B04 Zelený jíl 50 g a přípravek LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol 50 ml.

Čistý přírodní jíl, absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech, zvláště od svědění. V přiměřené dávce nanášejte sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem. V případě zájmu zvířete není nutné bránit vnitřnímu užití. Můžete použít i v případě poranění kůže.

Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například hydrosolem heřmánku, nebo Dokonalou vodou . Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.

Heřmánek hydrosol, neboli čistá květová voda vybírají zvířata v těchto případech, kdy řeší buď úzkosti, alergie, kožní potíže, nebo trávicí potíže. Je to jedno z nejsilnějších přírodních antihistaminik a relaxant zároveň. Jedná se o velmi jemnou látku a je tak vhodný jak pro štěňata, tak fenky březí, kočičky i jiná zvířata.

Odlejte si trošku hydrosolu do dlaně a velmi jemně vtírejte do postižené oblasti. Když zvíře bude chtít heřmánkový hydrosol vnitřně, nebraňte mu v tom a dopřejte mu jej v neomezené dávce.


Způsob použití

LÁSKA B04 Zelený jíl: Můžete použít v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: 1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování. Pokud zvíře bude chtít, můžete látku také vtírat do kůže a srsti.

Upozornění

LÁSKA B04 Zelený jíl: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Veterinární přípravek.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Nepodávejte vnitřně při akutním či chronickém zánětu slinivky. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Skvěle fungují na zarudlé tlapy od alergie, pes nemusí podstupovat jinou léčbu.

  Hodnocení 5 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 2. Š

  Používám zatím pár dní tak nemohu posoudit.Věřím, že to našemu pejskovi pomůže.

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka H. (ověřený vlastník)

 3. J

  Děkuji, pejsek pěkně reaguje.

  Hodnocení 5 z 5

  JANA ŠPRYNAROVÁ (ověřený vlastník)

 4. P

  Zatím jsme teprve začali používat.

  Hodnocení 4 z 5

  Petra G. (ověřený vlastník)

 5. Z

  Heřmánek nádherně voní. Zatím odzkoušeno pouze na tukové bradavice po prasknutí

  Hodnocení 5 z 5

  Zděnka (ověřený vlastník)

 6. R

  Dokonalá láska je dokonalá láska❤

  Hodnocení 5 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 7. M

  Pejsek si neustále kousal tlapku….po pouziti se tlapka zlepsila a uz je bysledek lepsi….je jasne, ze k temto pripravkum jsem davala i pejskovi ponozku na noc…

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava Jelinkova (ověřený vlastník)

 8. R

  Používám krátce na to aby byla vidět nějaká změna. Bohužel to mám na packy dvou pejsků, takže po týdnu používání mi přípravky došly. Ale ten jíl na meziprstí je dobrý, pacinky jsou v suchu, zdá se, že nejsou tolik zarudlé.

  Hodnocení 4 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 9. Z

  Heřmánek odzkoušen na špatně hojící se ránu po kastraci, po ošetření zasypáno zeleným jílem. Špatně srostlá jizva se po 3 dnech užívání zacelila. Za nás mohu jen doporučit 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Zděnka (ověřený vlastník)

 10. S

  Použili jme na alergii neznámého původu ns tlapkách a bříšku. Do 14 dní bylo po alergii a škrábání

  Hodnocení 5 z 5

  Stáňa D. (ověřený vlastník)

 11. T

  Oba produkty pejsek skvěle snáší, vše přesně podle popisu, kvalitní, nemám co vytknout

  Hodnocení 5 z 5

  Tereza M. (ověřený vlastník)

 12. R

  Naše fenka (kříženec Zlatého retrívra) má v sezóně pravděpodobně velkou alergii na trávy(červená jí kůže převážně na tlapkách a vypadává jí srst ,dále to má také v uších – hrozně jí to svědí)..Jíl jí pomáhá,že nemusíme k veterináři a podstupovat léčbu kortikoidy.. A Heřmánkem jí otíráme oční okolí (teče jí totiž při tom i více z očí)..

  Hodnocení 5 z 5

  Radek J. (ověřený vlastník)

 13. D

  Jíl opravdu zmírňoval svědění kůže, kocour se méně drbal. Byla nutná aplikace několikrát denně (asi 4-6x). Heřmánek hydrosol nechal kocoura chladným, nicméně na kůži si ho dát nechal.

  Hodnocení 4 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

 14. R

  Po několika dnech pravidelného používání se pejsek přestal drbat, takže teď již jen jednou týdně “udržovací” užívání 👍

  Hodnocení 5 z 5

  Renáta Lambertová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o srst a kůži

Vyživuje srst a působí pozitivně na kůži

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Složení

LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita hydrosol.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Poradna

Klíšťata a blechy u psa

Z magazínu

Každodenní péče o psa

Více z Dokonalé Lásky