Srst a kůže

zvýhodněný set

Zelený jíl 50 g + Heřmánek hydrosol 50 ml

Hodnoceno 4.89 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

403

Popis produktu

Balíček obsahuje: přípravek LÁSKA B04 Zelený jíl 50 g a přípravek LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol 50 ml.

Čistý přírodní jíl, absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech, zvláště od svědění. V přiměřené dávce nanášejte sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem. V případě zájmu zvířete není nutné bránit vnitřnímu užití. Můžete použít i v případě poranění kůže.

Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například hydrosolem heřmánku, nebo Dokonalou vodou . Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.

Heřmánek hydrosol, neboli čistá květová voda vybírají zvířata v těchto případech, kdy řeší buď úzkosti, alergie, kožní potíže, nebo trávicí potíže. Je to jedno z nejsilnějších přírodních antihistaminik a relaxant zároveň. Jedná se o velmi jemnou látku a je tak vhodný jak pro štěňata, tak fenky březí, kočičky i jiná zvířata.

Odlejte si trošku hydrosolu do dlaně a velmi jemně vtírejte do postižené oblasti. Když zvíře bude chtít heřmánkový hydrosol vnitřně, nebraňte mu v tom a dopřejte mu jej v neomezené dávce.


Způsob použití

LÁSKA B04 Zelený jíl: Můžete použít v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: 1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování. Pokud zvíře bude chtít, můžete látku také vtírat do kůže a srsti.

Upozornění

LÁSKA B04 Zelený jíl: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Veterinární přípravek.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Nepodávejte vnitřně při akutním či chronickém zánětu slinivky. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Skvěle fungují na zarudlé tlapy od alergie, pes nemusí podstupovat jinou léčbu.

  Hodnocení 5 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 2. Š

  Používám zatím pár dní tak nemohu posoudit.Věřím, že to našemu pejskovi pomůže.

  Hodnocení 5 z 5

  Šárka H. (ověřený vlastník)

 3. J

  Děkuji, pejsek pěkně reaguje.

  Hodnocení 5 z 5

  JANA ŠPRYNAROVÁ (ověřený vlastník)

 4. P

  Zatím jsme teprve začali používat.

  Hodnocení 4 z 5

  Petra G. (ověřený vlastník)

 5. Z

  Heřmánek nádherně voní. Zatím odzkoušeno pouze na tukové bradavice po prasknutí

  Hodnocení 5 z 5

  Zděnka (ověřený vlastník)

 6. R

  Dokonalá láska je dokonalá láska❤

  Hodnocení 5 z 5

  Radka (ověřený vlastník)

 7. M

  Pejsek si neustále kousal tlapku….po pouziti se tlapka zlepsila a uz je bysledek lepsi….je jasne, ze k temto pripravkum jsem davala i pejskovi ponozku na noc…

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava Jelinkova (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o srst a kůži

Vyživuje srst a působí pozitivně na kůži

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Složení

LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita hydrosol.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Poradna

Klíšťata a blechy u psa

Z magazínu

Každodenní péče o psa

Více z Dokonalé Lásky