Srst a kůže - zvýhodněný set

svědění, kožní potíže, uši

Zelený jíl 50 g + Heřmánek hydrosol 50 ml

Hodnoceno 4.73 z 5 na základě 49 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 49)

440

Popis produktu

Tato kombinace čistě přírodních přípravků je vhodná I PRO KOČKY a další savce. 

Používání je možné i u štěňat a u hypersenzitivních psů.

Balíček obsahuje: přípravek LÁSKA B04 Zelený jíl 50 g a přípravek LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol 50 ml.

Čistý přírodní jíl, absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech, zvláště od svědění. V přiměřené dávce nanášejte sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem. V případě zájmu zvířete není nutné bránit vnitřnímu užití. Můžete použít i v případě poranění kůže.

Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například hydrosolem heřmánku, nebo Dokonalou vodou. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu zastavení krvácení.

Heřmánek hydrosol, neboli čistá květová voda vybírají zvířata v těchto případech, kdy řeší buď úzkosti, alergie, kožní potíže, nebo trávicí potíže. Je to jedno z nejsilnějších přírodních antihistaminik a relaxant zároveň. Jedná se o velmi jemnou látku a je tak vhodný jak pro štěňata, tak fenky březí, kočičky i jiná zvířata.

Odlejte si trošku hydrosolu do dlaně a velmi jemně vtírejte do postižené oblasti. Když zvíře bude chtít heřmánkový hydrosol vnitřně, nebraňte mu v tom a dopřejte mu jej v neomezené dávce.


Způsob použití

LÁSKA B04 Zelený jíl: Můžete použít v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu zastavení krvácení.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: 1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování. Pokud zvíře bude chtít, můžete látku také vtírat do kůže a srsti.

Upozornění

LÁSKA B04 Zelený jíl: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Veterinární přípravek.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Nepodávejte vnitřně při akutním či chronickém zánětu slinivky. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. M

  Spokojenost

  Hodnocení 5 z 5

  Mária Povodová (ověřený vlastník)

 2. D

  Zelený jíl je skutečný zázrak. Perfektně zabírá na rozlízané a rozkousané vnitřky packy pejska, kdy už pejsek značně kulhal. Účinek v podstatě okamžitý, podařilo se nám vsypat na postižené místo před spaním a do rána bylo výrazně zklidněno. Použila jsem i sama na drobnou řeznou ránu.

  Hodnocení 5 z 5

  Darja (ověřený vlastník)

 3. V

  Toto je naprosto nejlepší kombinace proti svědění a škrábání, pomáhá od prvního dne a heřmánek naší fence moc chutná a hned uklidní

  Hodnocení 5 z 5

  Vlasta (ověřený vlastník)

 4. Z

  Náš NO měl zarudnutí mezi zadníma nohama po častém koupání ne ve vhodné vodě různých potůčků a rybníků.Po týdenním sypání,bez drbání,bez zarudnutí.No prostě bezva

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeňka Hanzlíková (ověřený vlastník)

 5. D

  Moc moc moc děkujeme 🙏🏽 Peggy bere léky na alergii , ale i tak má veliké problémy, vždy se celá Osype , fakt jako brutálně. Hrozně se kouše, drbe. A moc jí pomáhá zelený jíl 🙏🏽🍀 Má alergii snad na vše , hlavně na jaře, v létě i na podzim. Tohle jí opravdu pomáhá , když jí s tím mažu, tak se ji hned uleví ❤️ moc děkujeme 🫶🏽

  Hodnocení 5 z 5

  Daja (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o srst a kůži

Vyživuje srst a působí pozitivně na kůži

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA B04 Zelený jíl: Zelený jíl je jemnozrná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita hydrosol.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Každodenní péče o psa

Každý den spolu se svým psem, nebo celou smečkou, provádíme spoustu společných aktivit. Venčení, krmení, spaní v posteli, mazlení, hraní a přetahování se o hračky, běhání a sportování, výcvik a...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky