Pohoda a vzpruha ve stáří

Láska 14 + Cognitive+

Zvýhodněný set

Hodnoceno 4.57 z 5 na základě 21 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 21)

766

Optimální kombinace osvědčených přírodních přípravků pro péči o psa ve stáří a při stárnutí, prevence proti demenci, péče o pohybový aparát – ve zvýhodněném setu.

Popis produktu

Optimální kombinace osvědčených přírodních přípravků pro péči o psa ve stáří a při stárnutí, prevence proti demenci – ve zvýhodněném setu.


1) činnost mozku, poznávací funkce, nálada
COGNITIVE+

Čistě přírodní přípravek Cognitive+ je synergická směs jedenácti bylin pro podporu mozkové činnosti a zmírnění projevů kognitivních dysfunkcí (jako je například demence), nejčastěji z důvodu stárnutí.

Slouží pro posílení poznávacích funkcí, zlepšení bystrosti a dobré nálady. Přípravek je také vhodný pro péči o zvířata po prodělané mozkové příhodě.

Zejména, pokud pozorujete u psa zhoršenou orientaci v prostoru, zapomínání povelů, zmatenost, může jít o počátky stařecké demence. Tu sice nelze úplně vyléčit, ale její postup je možné výrazně zpomalit.

kognitivní funkce


2) úleva a harmonizace nervstva, pohybového aparátu i psychiky
LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE

Láska 14 Intenzivní boswelie je jedinečná směs účinných látek využívaných přes tisíc let pro pomoc i léčbu – Boswellia serrata, Boswellia carterii, Copaifera officinalis a Commiphora myrrha. Hlavní účinné konstituentní látky jsou monoterpeny a kyseliny boswelliové, které vykazují analgetické a protizánětlivé účinky. Pozitivně ovlivňují periferní a centrální nervový systém, respirační a kardiovaskulární systém.

Pro zmírnění bolesti pohybového aparátu, snížení otoků a zvýšení pohyblivosti kloubů. Účinně harmonizuje svalstvo, napomáhá rozvolnění nervových procesů a přispívá komfortizaci psychického stavu.

Vhodný pro stárnoucí a stará zvířata s chronickými pohybovými obtížemi, vhodný pro sportovně aktivní zvířata. Vhodný jako úleva při akutních pohybových obtížích a podpora při rekonvalescenci pooperačních stavů.

Příjemně harmonizuje psychiku a nervovou soustavu. Vhodný pro zvířata s epilepsií díky prokazatelnému harmonizačnímu efektu účinných látek.

Při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) přípravek ulevuje při dechové nedostatečnosti, což bývá nejčastěji v rozrušení nebo při námaze.


Způsob použití

COGNITIVE+

Přibližná dávka: 1 kapka na 2 kg hmotnosti zvířete. Odpovídající počet kapek přípravku aplikujte zvířeti na hřbet mezi lopatky a jemně vetřete ke kůži.

Používejte 1× až 2× denně podle zájmu a odezvy zvířete, po dobu 3 týdnů. Dále pak najděte se zvířetem optimální dávku a četnost podání.

U velkých zvířat (nad 80 kg hmotnosti) aplikujte v dávce: 1 kapka na 5 kg hmotnosti zvířete.


LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel nebo do kůže na boční straně krku.

MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM.

Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapkám.

V případě dechové nedostatečnosti při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku. Vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Upozornění

Veterinární přípravky určené pro psy a větší savce. Není určeno pro kočkovité šelmy. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva.

Doba použitelnosti: Doba použitelnosti 1 rok od data výroby. Datum výroby na etiketě.


Hodnocení zákazníků

 1. E

  Fenka 14 let, noční děsy, začátek demence, dezorientace – po aplikaci za cca 3 dny nastává úprava stavu, fenka v noci nestresuje. Za mne naprostá spokojenost. Objednávám další dávku.

  Hodnocení 5 z 5

  Eva (ověřený vlastník)

 2. J

  psychická kondice se zlepšuje, ale při vmasírování na srst, v tom místě pes líná

  Hodnocení 4 z 5

  Jitka Tobrmanová (ověřený vlastník)

 3. Z

  Bohužel zatím bez účinku, obyčejná Francovka Lesana má větší účinek, máme dva Yorkširky a opravdu u obou beze změn.

  Hodnocení 1 z 5

  Zdeněk Novák (ověřený vlastník)

 4. M

  Moc to pomaha memu 16 letemu pejskovi

  Hodnocení 5 z 5

  Miroslava B. (ověřený vlastník)

 5. J

  Máme adoptovaného greyhounda, v srpnu měl 14,5 let. Věříme, že i toto ho drží na nohou.

  Hodnocení 5 z 5

  Jolana Juříčková (ověřený vlastník)

 6. V

  Zatím nevnímám žádný účinek na cognitivní funkce, pohybový aparát ano

  Hodnocení 5 z 5

  Věra Romová (ověřený vlastník)

 7. S

  Zatim ake nemáme moc zkusenosti

  Hodnocení 5 z 5

  Sarka M. (ověřený vlastník)

 8. D

  Naprostá spokojenost, rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží. Poděkování a dáreček bylo milým překvapením. Ale hlavně kvalitní produkty, které fungují má 17 léta Miška už není apatická.

  Obrázek #1 z Dagmar D.
  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar D. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC A PÉČE O STÁRNOUCÍHO PSA

Dary přírody

SLOŽENÍ:
COGNITIVE+: Kokosový olej; esenciální oleje: máta peprná, cedr atlas, kozlík nepálský, heřmánek lékařský, kopaiva lékařská, smil italský, jalovec obecný, levandule úzkolistá, kadidlovník pravý, rozmarýna lékařská, vetiver.
LÁSKA 14 INTENZIVNÍ BOSWELIE: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), vitamín E, Esenciální oleje a resiny: kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kopaiva lékařská (Copaifera officinalis), myrha (Commiphora myrrha).

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Zjistit více

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Zjistit více

Jalovec

Detoxikuje, odstraňuje ledvinové kameny, stimuluje činnost pohlavních orgánů. Ulevuje od křečí, má relaxační účinky, zklidňuje záněty.

Zjistit více

Rozmarýn

Stimuluje mysl a mozek, posiluje mentální schopnosti. Zlepšuje paměť, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, chrání před nervovým vyčerpáním. Významný antioxidant, zpomaluje projevy stárnutí.

Zjistit více

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Zjistit více

Máta peprná

Blahodárně působí na trávicí ústrojí, proti nadýmaní, při zánětech horních cest dýchacích. Ulevuje od svědění.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Cedr atlas

Zklidňuje a uzemňuje při velkém stresu, je vhodný při meditaci. Pomáhá při onemocněních horních cest dýchacích, ulevuje při kloubních bolestech.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Kadidlo v péči o psí zdraví

BOSWELIE – budete ji znát spíše lidovým názvem kadidlo. Pryskyřice těchto stromů a z ní získávané esenciální oleje, extrakty a resiny poskytují tak široké spektrum účinků, že lze boswelii považovat...
Přečtěte si více

Soukromý: Hrdina z válečné zóny Max potřebuje tvoji pomoc

Představujeme vám Maxe, křížence belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině zažil, co si jen málokdo umí představit. Přežívání ve válečné zóně, hladovění, osamění. A pak...
Přečtěte si více

KUBA JEDNOOČKO – Moje setkání s úžasným bojovníkem

Všechny psí příběhy a případy, které řešíme, jsou důležité a nějak nás poučí. Ale některé prostě tak nějak člověka poznamenají více. Kubíček je jedním z těch, ke kterým se v myšlenkách často...
Přečtěte si více

Dýchání a tracheální kolaps u psů

Především u psů malých a miniaturních plemen často sledujeme problémy s dýcháním a kašlem. Vzhledem k jejich tělesné konstituci mohou mít příliš úzkou nebo nějak deformovanou průdušnici. Ve chvílích rozrušení...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky