LÁSKA B48 PO MOZKOVÉ PŘÍHODĚ A VE STÁŘÍ

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.54 z 5 na základě 13 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 13)

od 332

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Poskytuje významný antioxidační účinek a tak napomáhá ochraně buněk a zpomaluje degenerativní procesy. 

Napomáhá normální cévní činnosti a dostatečnému prokrvování mozku. 

Adaptogenní účinky bylin ve složení zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím (zranění, úzkost nebo tělesná únava). Zlepšují schopnost zvířete odolávat změněným podmínkám, adaptovat se na ně, přizpůsobit se jim.


Způsob použití

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Pupečník asijský/gotukola – list: Centella asiatica, Rozmarýna lékařská – list: Rosmarinus officinalis, Kurkuma – kořen: Curcuma longa, Jinan dvoulaločný/ginkgo – list: Ginkgo biloba, Rozchodnice růžová/rhodiola: Rhodiola rosea, Šišák bajkalský – kořen: Scutellaria baicalensis, Eleuterokok ostnitý/sibiřský ženšen: Eleutherococcus senticosus, Bazalka posvátná – list: Ocimum sanctum.

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.


13 recenzí LÁSKA B48 PO MOZKOVÉ PŘÍHODĚ A VE STÁŘÍ

 1. S

  Dobrý den, je směs vhodná i pro králíka (velkého domácího, ne zakrslého) a pro člověka? Děkuji.

  Hodnocení 5 z 5

  S

  • K

   Dobrý den, pro hlodavce lze využít jako podestýlku a pro člověka je směs též vhodná třeba smíchat do kefíru nebo jogurtu. Přidávat do jídla bez tepelného zpracování. Vaše Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 2. P

  Stav je subjektivně lepší, i když občas je pejsek v noci neklidný a štěká a vyje.

  Hodnocení 4 z 5

  Pavel K. (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, doporučila bych kombinovat s Cognitive +. Neváhejte využít našeho poradenství. Vaše Dokonalá Láska.

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 3. P

  S láskou proti mozkové příhodě jsem naprosto spokojená. Lidský přítel, pokud má rád svého 4nohého přítele, udělá pro něj možné i nemožné, protože tato vazba je jedinečná. U nás se stala mozková příhoda u mé 14leté fenky Sáry, která do té doby vykazovala ke svému věku dobrý zdravotní stav. Hrozně jsem se vylekala, že se z toho nedostane. Samozřejmě letíte hned k zvěrolékaři a řešíte to, jak je to jen možné. Pomohly léky od veterináře, pomohlo teplo, pomohla láska, kterou jí projevuji, pomohlo povzbuzování k životu ať to nevzdává, že jsu tu pro ni a v neposlední řadě, věřím tomu, že pomáhají i tyto bylinky, které jsme hned po objednání začaly užívat do žrádla. Nyní užíváme preventivně, a dávám i další mé fence Jessice, které je 9 let a je už také v seniorském věku. Pokud chcete pro Vašeho psího kamaráda udělat co se dá v dané situaci, pořiďte tyto bylinky, řekla bych, že zlepšují fence to motání po mrtvici a napadání na stranu, na kterou byl mozek postihnutý. Je to opravdu lepší den ode dne. Jen bych ocenila Dokonalá lásko, kdybyste někdy dělali cenové akce a skládání bodů, za které si mohu příště vzít nějaký dárek nebo slevu na zboží. Ale jinak děkuji moc. Jste zlatí i po telefonu, ochotní. Není to dnes samozřejmost.

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla Sedláková (ověřený vlastník)

 4. H

  Ještě nevím, jak bude fungovat, ale věřím bylinkám, tak snad… :-). Měla jsem strach, že bude problém s příjmem, ale sežere v pohodě zamíchané do masa.

  Hodnocení 4 z 5

  Hana H. (ověřený vlastník)

 5. N

  Dávám mu do večeře, ale vůbec mu to nechutná, až v lososovém oleji to dokáže sníst. Zatím nic výrazného nepozoruji…

  Hodnocení 3 z 5

  Nikola P. (ověřený vlastník)

 6. J

  reaguje velice dobře

  Hodnocení 4 z 5

  Jitka (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
pupečník asijský / gotukola - list
rozmarýna lékařská - list
kurkuma - kořen
jinan dvoulaločný / ginkgo - list
rozchodnice růžová / rhodiola
šišák bajkalský - kořen
eleuterokok ostnitý / sibiřský ženšen
bazalka posvátná - list

Jinan dvoulaločný – list

Nejstarší strom na světě, který je vlastně jehličnan. Pomáhá prokrvit a tak je dobrou prevencí srdečních chorob, proti chladným končetinám, na posílení paměti, zlepšuje průběh Alzheimerovy nebo Parkinsonovy choroby. Skvěle působí i jako antidepresivum.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA