Rekonvalescence / regenerace / stárnutí / anální žlázy

zvýhodněný set Láska 14 + Láska 81

Intenzivní boswelie s poznávací sadou

Hodnoceno 4.44 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

od 696

LÁSKA 14 Intenzivní boswelie + LÁSKA 81 Základní poznávací sada zoofarmakognozie.

 • S
 • M
Vyčistit

Popis produktu

Zvýhodněný set obsahuje: přípravek LÁSKA 14 Intenzivní boswelie a přípravek LÁSKA 81 Základní poznávací sada zoofarmakognozie.

TENTO SET JE NEJČASTĚJI VYUŽÍVÁN PRO TYTO ÚČELY:

• Potíže s análními žlázami
• Podpora regenerace
• Rekonvalescence
• Po nadměrném výkonu
• Péče o stárnoucí zvíře

LÁSKA 14 Intenzivní boswelie je osvědčený čistě přírodní veterinární přípravek, zmírňující bolestivost a zlepšující pohyblivost. Je to příjemný harmonizant svalů, nervů i psychiky.
Poskytuje úlevu a pomoc pro psy při dechové nedostatečnosti při zúžené průdušnici, nebo epileptickými záchvaty.
Ale i pro sportovce, po operaci, s genetickým onemocněním, psy velkých plemen, psy se záněty růstových štěrbin, psy z množíren, psy zachráněné z nevhodných podmínek a jiné.

LÁSKA 81 Základní poznávací sada zoofarmakognozie – s tímto produktem můžete zcela bezpečně prozkoumat, jakou přírodní látku Vaše zvíře uvítá pro své zdravotní či psychické samoléčení. Vy pak nemusíte pořizovat doplňky a přípravky jen podle lidského (a tedy dost nejasného) úsudku. Budete vědět, po čem sáhnout, protože si to Váš miláček tak vybral. Věřme svým zvířatům a nechme se inspirovat.

Tip:

Natočte průběh testu a výběr látek na video a pošlete k posouzení.
kontakt: poradna@dokonalalaska.cz


Způsob použití

LÁSKA 14

Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace pes optimálně nabídne sám po seznámení se s přípravkem. Maximální denní dávka 1ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě.

V případě dechové nedostatečnosti při tracheálním kolapsu (zúžené průdušnici) aplikujte lehkým vetřením do srsti a kůže v oblasti krku nad hrudníkem.

Při potížích s análními žlázkami: Jemně vtírejte 2x až 4x denně do kůže a srsti v zadní části těla, do vnitřní strany stehen, třísel a v oblasti zadečku (ne přímo na žlázu řitního otvoru).

LÁSKA 81

Spirulinu, chlorellu a zelený ječmen vysypte do tří vhodných mističek a pokropte trochou vody. Zamícháním se vytvoří hustá kašička. Do další mističky nasypejte šípek.
Všechny čtyři misky předložte ve stejný okamžik zvířeti a mírně ho pobídněte k jejich prozkoumání. Zvíře bude vše očichávat, analyzovat, ochutnávat a zkoumat. Vyhodnocování může být velice rychlé, ale také opatrné a rozvážné. Každý živý tvor je jiný.
Tu látku, kterou si vybere, mu dopřávejte dle jeho zájmu, který se může postupem času měnit, u fanatiků zmírnit, nebo dokonce zájem může zcela ustat.
Zelený jíl použijte při testu nabídnutím z ruky k vnitřnímu či vnějšímu použití. Zvíře optimálně nabídne místo k aplikaci. Dále používejte dle potřeby a návodu na sáčku.

Co dělat po skončení testu? Je to jednoduché – pořiďte větší balení suroviny, kterou zvíře vybralo, a tu pak pravidelně nabízejte k dobrovolnému příjmu. Ověření preferencí zvířete provedením testu doporučujeme opakovat pravidelně každé 3 měsíce.

Upozornění

SLOŽENÍ:

LÁSKA 14: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), esenciální olej z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata), resin z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata), esenciální olej z kadidlovníku pravého (Boswellia carterii), resin z myrhovníku pravého (Commiphora myrrha), vitamín E.

LÁSKA 81: LÁSKA B01 Chlorella (Chlorella pyrenoidosa), LÁSKA B02 Spirulina (Arthrospira platensis), LÁSKA B03 Zelený ječmen (Hordeum vulgare), LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný (Rosa canina), LÁSKA B04 Zelený jíl.

LÁSKA 14: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Neaplikovat březím a kojícím fenám. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

LÁSKA 81: Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Nenahrazuje veterinární péči. Nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: viz etiketa


9 recenzí Rekonvalescence – regenerace – stárnutí – anální žlázy

 1. J

  Každý den mažeme boswelii lásku 14 a naše Majda si sama chodí a nastavuje zadní nohy a záda k namazání. Je vidět, že jí to dělá moc dobře. Zajímavé je, že k namazání nastavuje i místo na hlavě u levého ucha. Tam jí před pěti lety kousnula jiná fena a dlouho s tím byly problémy, protože kousnutí bylo ošklivé a byl poškozený nerv a řešili jsme také othematom. Od té doby se s tím uchem necítila úplně v pohodě, pořád ho nějak řešila a chvílema byla docela ve stresu. S boswelií až neuvěřitelné zlepšení!
  Z poznávací sady si poprvé vybrala jenom zelený jíl, ale nechtěla ho jíst ani lízat a chtěla to natírat právě na to ucho. Po měsíci jsme sadu zkoušeli znovu a to už jí zelený jíl nezajímal a chtěla hodně spirulínu a chlorelu. Oboje už delší dobu dáváme pravidelně, ale o spirulínu se už přestává zajímat a vyžaduje spíš už jen tu chlorellu.
  Je to celé moc zajímavé a úžasné, jak si to zvíře umí vybrat, co zrovna potřebuje a dokonce i kam chce mazat olejíček.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Matyášková

 2. R

  Olej Laska 14 je v pohode, je poznat, ze pomaha. Ale z tech pytlicku pri poznavacim testu si nic nevzal, nic ho nezajimalo. Jenom hodne dlouho ocichaval spirulinu a pak od toho odesel.

  Hodnocení 4 z 5

  Roman

  • M

   Dobrý den.
   Jsme rádi, že Láska 14 vašemu pejskovi pomáhá. Co se týká výsledků testu s Poznávací sadou, když si pes nic nevybere tak to může znamenat, že aktuálně tuto podporu nepotřebuje. Aktuální stav můžete prověřit po nějaké době, například za měsíc, opětovným provedením testu.
   Ale je také možné, že proces analýzy a výběru látek, který je pudový, byl nějak narušen vnějšími vlivy.

   V praxi se občas setkáváme s těmito faktory, které ovlivňují průběh analýzy a výběru:

   • Pes se nedokáže soustředit, protože se zajímá o jiné dění nebo je něčím vyrušován (podezřelé nebo lákavé lidí nebo zvířat za dveřmi, provoz na chodbě, hárající fena v okolí a podobně).

   • Pes má pocit, že jeho majitel si přeje, aby si něco vybral a soustředí se více na tuto sociální motivaci, takže nejedná pudově a je ovlivněný. Něčeho si lízne a když vidí nadšenou reakci, tak v tom pokračuje

   • Když je zvykem, že majitel psovi přísně zakazuje brát si cokoliv k jídlu bez jeho souhlasu, tak se pes při analýze nemusí cítit svobodně a staví se k předloženým miskám rezervovaně a s nejistotou.

   • Misky s testovanými surovinami nejsou psovi předloženy v jeden moment, ale postupně jedna za druhou. Nedojde tak k podnícení automatizovaného pudového jednání a zapojení vomeronasálního orgánu do provádění analýzy.

   Zkuste provést test výběru látek znovu, jistě vám v sáčcích v sadě zbylo dostatek surovin, a pokuste se zůstat nestranní, neovlivňujte psa svým přáním nebo názorem. Jen v klidu a nenápadně pozorujte. Nepobízejte ho, do ničeho nenuťte, ale zároveň mu dejte najevo, že není zakázané si brát a že si s tím může dělat, co chce. Když se během analyzování obsahu v miskách na vás tázavě dívá, raději mu potvrďte, že si může vzít, co chce, ale nijak konkrétně jej nenavádějte, ani neukazujte na konkrétní misky.

   Michal Babka (vedoucí prodejny)

 3. N

  Prvně z misek nechtěl ochutnat, ale z ruky si něco vzal. Boswelii jsem mazala, ale i přesto se mu udělal zánět v kyčli.

  Hodnocení 4 z 5

  Nikola (ověřený vlastník)

 4. V

  Pes si z celé testovací sady vybral pouze zelený jíl. Asi se není čemu divit, když má za sebou narkózu.

  Hodnocení 5 z 5

  Vendula J. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče o stárnoucí pejsky


Často se nás ptáte

Máme staršího pejska a má problémy s dýcháním a kašlem?

Vyzkoušejte přípravek LÁSKA 14 Intenzivní Boswelie. Přispívá k tomu, že svaly obepínající průdušnici se uvolní, a tím pomohou zprůchodnit dýchací cesty.

Máme doma pejska se stařeckou demencí a chceme mu pomoci?

Směs boswelií a myrhy LÁSKA 14 pozitivně harmonizuje psychiku a zvyšuje kognitivní funkce psů. U psů se stařeckou demencí optimalizuje spánek a napomáhá úlevě nervové soustavě správně a efektivně odpočívat. Pro dosažení vhodného výsledků postačí olej vtírat do oblasti krku 1 x denně.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA 14: Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

LÁSKA 81: LÁSKA B01 Chlorella, LÁSKA B02 Spirullina, LÁSKA B03 Zelený ječmen, LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný, LÁSKA B04 Zelený jíl.

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Myrha

myrha

Zlepšuje funkci dýchacího systému, harmonizuje nervovou soustavu. Pomáhá při depresích, nespavosti. Posiluje dásně a celkový stav ústní dutiny.

Zjistit více

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Spirulina

Antioxidant, vyrovnává hladinu cukru v krvi, posiluje obranyschopnost, je bohatá na vitamíny A, B, E a K.

Zjistit více

Chlorella

Posiluje imunitu, zlepšuje trávení, pomáhá správné funkci jater a detoxikaci. Podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému.

Zjistit více

Ječmen setý

Má vysoký obsah vitamínu B, který zpomaluje šedivění. Chrání před záněty, pečuje o správnou funkci trávicího i kardiovaskulárního systému.

Zjistit více

Růže šípková

šípek

Patří mezi nejbohatší zdroje vitamínů C. Pomáhá při nachlazení, podporuje imunitu, Má protizánětlivé vlastnosti a doporučuje se i při osteoartróze.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Šípek pro psy pomáhá nejen na zdravé zuby. Sbíráte?

Šípky sbíraly už naše prababičky – v přírodním léčitelství šlo odnepaměti o jeden z hlavních zdrojů vitamínů. Není se čemu divit. Šípek obsahuje hlavně vitamín C, dále pak β-karoten, vitamín B,...
Přečtěte si více

Kadidlo v péči o psí zdraví

BOSWELIE – budete ji znát spíše lidovým názvem kadidlo. Pryskyřice těchto stromů a z ní získávané esenciální oleje, extrakty a resiny poskytují tak široké spektrum účinků, že lze boswelii považovat...
Přečtěte si více

Boswelie a psí sportovci

Pro psí sportovce (a jejich lidi) je důležitý trénink, přesnost a výkon, ale stejně tak je důležitý odpočinek, spánek, mentální relaxace a péče o tělo. Psí tělo je důmyslný a...
Přečtěte si více

Pomáhejte psovi v místě problému!

Aplikace přípravku vetřením do bolestivých míst. Nejšetrnější způsob jak ulevit od bolesti pohybového aparátu bez zbytečného zatěžování organizmu.  Je tedy takové mazání pro bolavá těla psů? Ano, psi mají k...
Přečtěte si více