ZÁKLADNÍ PÉČE O ŠTĚNĚ

Zvýhodněný set

Láska 26 Relaxační zásyp + Láska D03 Heřmánek hydrosol

Hodnoceno 4.89 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

587

Nejoblíbenější kombinace čistě přírodních přípravků pro základní péči o štěně a psí juniory. Přípravky jsou vhodné i pro ostatní, včetně psů starších a oslabených.

Láska 26 Relaxační zásyp 90 g
Láska D03 Heřmánek hydrosol 50 ml

Popis produktu

Zvýhodněný set obsahuje: LÁSKA 26 Relaxační jemný přírodní zásyp pro štěňata a LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol

Jemný přírodní zásyp je vhodný pro každého psa, zejména pak pro štěňata. Nahrazuje koupání a sprchování, které není vždy příjemným zážitkem. Především přináší přirozený relaxační účinek a dobrou náladu. A k tomu krásnou romantickou vůni čisté přírodní vanilky. Přípravek je vhodný pro všechny typy srsti i pro bezsrstá zvířata. Látky ve složení příznivě působí na kůži a podporují kvalitu srsti.

LÁSKA D03 / Heřmánek lékařský ve formě nejjemnějšího hydrolátu, který se jinak nazývá květová voda. Heřmánek má významné protizánětlivé účinky a podporuje hojení. Velmi dobře působí na podrážděnou a alergickou kůži. Na psychiku působí relaxačně a uklidňujícím účinkem.

Heřmánkový  hydrosol vybírají zvířata v případech, kdy řeší buď úzkosti, alergie, kožní potíže, nebo trávicí potíže. Je to jedno z nejúčinnějších přírodních antihistaminik a také příjemný relaxant. Jedná se o velmi jemný a bezpečný dar přírody a je tak vhodný právě pro štěňata.


PŘÍRODNÍ SYNERGIE

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KOMBINACE VE ZVÝHODNĚNÉM SETU

Způsob použití

LÁSKA 26 Relaxační jemný přírodní zásyp: 1x denně odsypejte přiměřené množství zásypu do dlaní a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Vůni vanilky můžete cítit ze srsti až po dobu 24 hodin od aplikace. Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě.

LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol:  1x až 3x denně nabízejte účinnou látku z dlaní k inhalaci a olizování. Pokud zvíře bude chtít, můžete látku také vtírat do kůže a srsti.

Upozornění

Nevystavujte slunečnímu svitu a zdrojům tepla.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. A

  Jemný, krásně voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 2. K

  Zatím používáme vanilkový relaxační zásyp, a pejsek krásně voní jako malý dortík! :)) Jestli je poté zrelaxovaný, to nepoznám, ale každopádně mu aplikace nevadí, takže proč nepokračovat 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Kateřina H. (ověřený vlastník)

 3. J

  Přípravky používáme a jsme spokojení

  Obrázek #1 z Jana
  Hodnocení 5 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA 26 Relaxační jemný přírodní zásyp: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, esenciální olej vanilka.
LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol: Matricaria recutita hydrosol.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Vanilka

Má antimykotické vlastnosti, zklidňuje kůži. Pomáhá proti únavě, uklidňuje nervy, používá se i jako afrodisiakum. Povzbuzuje smysly, bojuje s depresemi.

Zjistit více

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky