LÁSKA 26

Relaxační

Jemný přírodní zásyp pro všechny psy a štěňata

Hodnoceno 4.79 z 5 na základě 24 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 24)

334

Popis produktu

Jemný přírodní zásyp je vhodný pro každého psa, zejména pak pro štěňata. Nahrazuje koupání a sprchování, které není vždy příjemným zážitkem. Především přináší přirozený relaxační účinek a dobrou náladu. A k tomu krásnou romantickou vůni čisté přírodní vanilky. Přípravek je vhodný pro všechny typy srsti i pro bezsrstá zvířata. Látky ve složení příznivě působí na kůži a podporují kvalitu srsti.

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.

Zásyp disponuje nádhernou bylinnou vůní a po aplikaci je ještě několik dní jemně cítit ze srsti a kůže, což je příjemné pro pejska i pro vás.


Způsob použití

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

Vůni vanilky můžete cítit ze srsti až po dobu 24 hodin od aplikace. Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha. Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Velmi vhodný pro péči o štěně.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby


Pro štěňátko s péčí a láskou

Balíček obsahuje: LÁSKA 26 Relaxační jemný přírodní zásyp pro štěňata a LÁSKA D03 Heřmánek hydrosol a LÁSKA B04 Zelený jíl a LÁSKA A03 Mandlový olej


Hodnocení zákazníků

 1. V

  Láska 26 krásně voní štěně se hodně zklidnilo.

  Hodnocení 5 z 5

  Vladimira Jelenova (ověřený vlastník)

 2. B

  Krásně voní.

  Hodnocení 5 z 5

  Bohdana Spalovská (ověřený vlastník)

 3. R

  Doporučuji .

  Hodnocení 5 z 5

  Růžena B. (ověřený vlastník)

 4. V

  i po týdnu od aplikace pejsek jemně voní vanilkou

  Hodnocení 5 z 5

  Veronika Š. (ověřený vlastník)

 5. V

  Příjemná vůně, krásně hedvábná srst

  Hodnocení 5 z 5

  Věra Cagášková (ověřený vlastník)

 6. B

  nádherně voní, pejsek u něj usíná 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Barbora Z. (ověřený vlastník)

 7. B

  Vyzkoušela jsem dnes poprvé na 5timěsíční štěně a usl mi při masáži 🙂 Krásně voní a srst má heboučkou 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Barbora Z. (ověřený vlastník)

 8. D

  Nádherná vůně vanilky provoní byt, psovi je vůně příjemná a pudr se dobře nanáší. doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar B. (ověřený vlastník)

 9. P

  Úžasná vůně a opravdu vydrží dlouho, a masáž si naše malá uličnice neskutečně užívá.

  Hodnocení 5 z 5

  Pavla S. (ověřený vlastník)

 10. A

  Dokonalá láska byla jakožto naprosto přírodní značka veterinárních přípravku naše první volba. Náš stafík je na relaxační zásyp, balzam na tlapičky a různé olejíčky zvyklý od malinkého štěňátka. Nikdy jsem se nebála mu nic z Dokonalé lásky podat a naše mimčo nikdy neprotestovalo. Naprosto doporučuji a zaručuji, že přípravky funguji přesně podle popisu.

  Obrázek #1 z Anonymní
  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 11. J

  Zásyp krásně voní pejsci jsou v pohodě.Jenom by mohl mít jiné balení třeba jako dětský zásyp.Tato balení mi moc nevyhovuje.

  Hodnocení 4 z 5

  Jiřina M. (ověřený vlastník)

 12. F

  Pro psa asi skutečně zážitkové, protože si to neskutečně užívá 😀 Vanilková vůně je příjemně cítit ještě 5tý den po použití zásypu. Za mě coool.

  Hodnocení 5 z 5

  Foxynka

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, esenciální olej vanilka.

Unikátní složení zásypu přináší prospěch pro srst a kůži. Základem zásypu je totiž směs zeleného jílu a suchého extraktu embliky lékařské (na východní polokouli nazývané amla). Tyto přírodní dary vyživují a chrání kůži a jsou pravým požehnáním proti svědění a pro podporu dohojování.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Vanilka

Má antimykotické vlastnosti, zklidňuje kůži. Pomáhá proti únavě, uklidňuje nervy, používá se i jako afrodisiakum. Povzbuzuje smysly, bojuje s depresemi.

Zjistit více

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky