LÁSKA B32 PRO PODPORU SRDEČNÍ A CÉVNÍ ČINNOSTI

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.40 z 5 na základě 5 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 5)

od 360

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu


Způsob použití

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Upozornění

SLOŽENÍ:

Hloh obecný – květ (Crataegus laevigata), smetánka lékařská – list (Symphytum officinale), penízovka sametonohá/enoki (Flammulina velutipes), řebříček obecný – květ (Achillea millefolium), přeslička rolní (Equisetum arvense), jinan dvoulaločný/ginkgo – list (Ginkgo biloba), pupečník asijský/gotukola – list (Centella asiatica), srdečník obecný – květ a nať (Leonurus cardiaca), šišák bajkalský – kořen (Scutellaria baicalensis).

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.


5 recenzí LÁSKA B32 PRO PODPORU SRDEČNÍ A CÉVNÍ ČINNOSTI

 1. A

  Zatím je brzy na posouzení funkčnosti. Bohužel ale suché bylinky nasypané do žrádla nechutnají…možná by bylo lepší namočit?

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, jdou namočit a přidat třeba do šunky nebo tvarohu a doporučuji klidně i raději méně aby se to pejskovi dobře jedlo, ALE DŮLEŽITÁ JE PRAVIDELNOST PODÁVÁNÍ. Kdyby cokoliv bylo potřeba vyjasnit, tak se neváhejte ozvat. Vaše Dokonalá Láska.

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 2. N

  Nemohu posoudit účinek, na kontrolu jedeme až později.

  Hodnocení 3 z 5

  Nikola (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
hloh obecný - květ
smetánka lékařská - list
penízovka sametonohá / enoki
řebříček obecný - květ
přeslička rolní
jinan dvoulaločný / ginkgo - list
pupečník asijský / gotukola - list
srdečník obecný - květ a nať
šišák bajkalský - kořen

Jinan dvoulaločný – list

Nejstarší strom na světě, který je vlastně jehličnan. Pomáhá prokrvit a tak je dobrou prevencí srdečních chorob, proti chladným končetinám, na posílení paměti, zlepšuje průběh Alzheimerovy nebo Parkinsonovy choroby. Skvěle působí i jako antidepresivum.

Zjistit více

Hloh (květ)

Působí pomalu, ale trvale. Má blahodárné účinky na srdce a celý kardiovaskulární systém, používá se jako prevence proti infarktu, kornatění tepen a při zánětech v těle. Zklidňuje a prohlubuje spánek, zmírňuje strach i stres.

Zjistit více

Smetánka lékařská – list

Listy pampelišky jsou bohaté na vitamín C, pomáhají zlepšit funkci jater. Jsou skvělé na detoxikaci organismu a podporují potřebné bakterie ve střevech. Důležité je listy konzumovat syrové, aby se nevyrušil vitamín C.

Zjistit více

Řebříček obecný

Nať i květy pomáhají při žaludečních problémech, poruchách krvetvorby, hemoroidech, zánětech dělohy, bolestech zad nebo nachlazení. Účinně taky působí na zastavení krvácení a povzbuzuje při migrénách.

Zjistit více

Přeslička rolní

Zastavuje krvácení, léčí ledviny a močový měchýř. Ulevuje při revmatismu, dně,

Zjistit více

Šišák bajkalský

Středně velká bylina, která pomáhá léčit psychické problémy, detoxikuje, posiluje imunitu a zkvalitňuje spánek. Protizánětlivě působí i při zánětu průdušek, ledvin nebo uší, je vhodný na regeneraci jater, při alergiích nebo ke zmírnění ekzémů.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA