DIGEST+

ZAŽÍVÁNÍ

PODPORA ENZYMŮ, ZKLIDNĚNÍ ŽALUDKU

Hodnoceno 4.64 z 5 na základě 22 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 22)

448

Obsah: 10 ml

Popis produktu

Synergická směs bylinných silic pro podporu správné činnosti trávicího systému a zažívání. Napomáhá úlevě a zklidnění při nevolnosti a podráždění žaludku. Podporuje tvorbu a činnost enzymů zabezpečujících trávicí procesy a další funkce systému. Při nechutenství může podpořit chuť k jídlu. Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce.

Léčivé byliny a jejich extrakty jsou pro řešení zažívacích problémů a poruch používány odedávna. Jistě se vám vybaví heřmánek, fenykl, majoránka, kadidlo, zázvor, máta a mnohé další. Účinky některých těchto bylin jsou známy i dlouhá století a v moderní době jsou hojně využívány pro výrobu farmaceutických produktů. Digest+ je veterinární přípravek obsahující pouze čistě přírodní účinné látky. Tak to vymyslela příroda a tak je to pro naše psy nejpřirozenější.

Přípravek neobsahuje žádné syntetické konzervanty, emulgátory, parfemaci, neobsahuje parabeny, silikony, suroviny ropného původu. Neobsahuje složky živočišného původu. Neobsahuje palmový olej.

Zažívací potíže mohou mít nejrůznější příčiny a často se jedná o dlouhodobý problém. Následkem je především diskomfort a bolest, průjmy, zvracení, nechutenství a další různé další potíže. Akutní zažívací problém může být projevem i závažnější orgánové poruchy nebo zánětu slinivky. Proto je vždy nutné nepodceňovat problém a konzultovat stav pejska na veterině!

velikost balení: 10ml


Způsob použití

Přibližná dávka: 1 kapka na 2 kg hmotnosti zvířete. Odpovídající počet kapek přípravku aplikujte zvířeti na hřbet mezi lopatky a jemně vetřete ke kůži. Pro prevenci používejte 1× až 2× týdně. Jako podporu při řešení problému používejte 1× až 2× denně do zlepšení stavu. Pro podporu tělesných funkcí souběžně používejte 1× až 2× týdně přípravek SALVE+.

Způsob aplikace přípravku vtíráním do kůže a srsti je účinný a přitom maximálně šetrný. Na rozdíl od vnitřně užívaných léčiv a přípravků ušetříte játra psa od zbytečné zátěže. A to má samozřejmě velký význam.

Pro zvýšení účinku a další synergii používejte společně s tímto přípravkem 1x až 2x týdně základní směs pro posílení obranyschopnosti, podporu organismu a tělesných funkcí SALVE+. Pro tento účel můžete pořídit zvýhodněný balíček s oběma přípravky. 

Upozornění

SLOŽENÍ:

Kokosový olej; esenciální oleje: majoránka zahradní (Origanum majorana), máta kadeřavá (Mentha spicata), fenykl obecný (Foeniculum vulgare), heřmánek lékařský (Matricaria chamomilla), kopaiva lékařská (Copaifera), jalovec obecný (Juniperus communis), levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), zázvor lékařský (Zingiber officinale), pomeranč (Citrus sinensis), estragon (Artemisia dracunculus).

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy. Skladujte v suchu a chladu,
chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 24 měsíců od data výroby


22 recenzí DIGEST+

 1. R

  Používáme chvíli, potíže zklidnění, prevence funguje skvěle. Přípravek předčil očekávání.

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Š. (ověřený vlastník)

 2. A

  Pejskovi nevoní

  Hodnocení 1 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, u digestu je řízený příjem a aplikuje se na záda mezi lopatky. Jinak digest sám o sobě voní krásně. Kdyby cokoliv nebylo jasné, tak jsem k dispozici. Vaše Dokonalá láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 3. Z

  Opravdu pomáhá.

  Hodnocení 5 z 5

  Zdeňka B. (ověřený vlastník)

 4. M

  Zabírá okamžitě, Ronikovi je dobře.

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela (ověřený vlastník)

 5. K

  zatím nepozoruji účinek, ale pes bude mít pravděpodobně hlubší problém

  Hodnocení 3 z 5

  Klára (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, doporučuji se zaměřit i na základní poznávací sadou ( Láska 81 ), kterou na dobrovolném příjmu psa zjistíte nejvhodnější podporu zevnitř. Případně se na nás neváhejte obrátit a probereme stav pejska i individuálně. Vaše Dokonalá Láska

   Kristýna Příplatová (vedoucí prodejny)

 6. A

  Sice nechápu, jak funguje, ale funguje perfektně. Dřív jsme chodili každý měsíc na veterinu, teď už 3 měsíce bez výrazných problémů.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena

 7. M

  Velmi doporučuji. Pes je alergický a když něco sežere má průjmové stavy. Tento přípravek rychle klidní žaludek. Jsem velmi spokojená.

  Hodnocení 5 z 5

  Marcela (ověřený vlastník)

 8. I

  Uvidíme při dalších potížích, průběžně nedáváme, krmíme veterinární dietou na zažívání, nechutenstvím náš pes rozhodně netrpí, spíš naopak

  Hodnocení 5 z 5

  Ivana (ověřený vlastník)

 9. O

  Pomohl už vloni při zažívacích problémech, letos dáváme jako prevenci po zvraceních a průjmech.

  Hodnocení 4 z 5

  Olga Kopecká (ověřený vlastník)

 10. L

  Zatím moc nezkoušeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie Malá (ověřený vlastník)

 11. M

  Zdá se že to nějak působí, protože druhý den začal náš pes jíst s mnohem větší chutí a dojí celou misku a to dost změna. Tak budeme věřit, že mu to vydrží.

  Hodnocení 4 z 5

  Martin

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Kokosový olej; esenciální oleje: majoránka zahradní, máta kadeřavá, fenykl obecný, heřmánek lékařský, kopaiva lékařská, jalovec obecný, levandule úzkolistá, kadidlovník pravý, zázvor lékařský, pomeranč, estragon.
Pomeranč

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Zjistit více

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Kokosový olej

Hydratuje pokožku, je bohatý na vitamíny řady B, A, C a E. Neobsahuje téměř žádný cholesterol, neukládá se do tukových zásob a jde o rychlý zdroj energie.

Zjistit více

Máta kadeřavá

Pro dentální péči, desinfikuje, stahuje, mírní bolset hlavy. Uklidňuje, má antivirotické účinky.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Fenykl

Účinná bylina proti nadýmání umí taky pomoci při kašli a ke zlepšení trávení. Rovněž zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Málokdo ale ví, že posiluje funkci sleziny a ledvin a zevně uklidňuje podrážděné oči.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA