LÁSKA 21 Pro zdravou kůži a srst

pro zlepšení stavu i prevenci

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 9 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 9)

od 349

Poskytuje významnou dotaci kožní buňce a napomáhá její regeneraci a rekonstrukci. Podporuje správnou funkci kůže a růst kvalitní srsti. Optimální i pro preventivní používání.

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Čistě přírodní veterinární přípravek pro psy

Poskytuje významnou dotaci kožní buňce a napomáhá její regeneraci a rekonstrukci. Podporuje správnou funkci kůže a růst kvalitní srsti. Optimální i pro preventivní používání (4x do roka).

 • VÝZNAMNÁ DOTACE, REGENERACE A REKONSTRUKCE KOŽNÍ BUNKY
 • PODPORUJE SPRÁVNOU FUNKCI KŮŽE A RŮST KVALITNÍ SRSTI
 • OPTIMÁLNÍ PRO PREVENTIVNÍ POUŽÍVÁNÍ

Přípravek je vhodný pro psy s těmito problémovými projevy

 • NADMĚRNÉ LÍNÁNÍ
 • LUPY, ŠUPINKY MRTVÉ KŮŽE
 • SUCHÁ KŮŽE
 • NEDOSTATEČNÉ PROKRVOVÁNÍ KŮŽE
 • ÚBYTEK LESKU A PRUŽNOSTI CHLUPU
 • ZHORŠENÝ STAV SRSTI A KŮŽE BEZ ZJISTITELNÉ PŘÍČINY
 • ALOPECIE, ZTRÁTA SRSTI
 • DEGENERACE KOŽNÍ BUŇKY
 • DEVITALIZACE A NÁSLEDNÁ NEKROTIZACE KŮŽE

Způsob použití

Dávkování a způsob použití: Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

Upozornění

Před použitím vždy protřepejte! Chraňte před světlem, teplem a vlhkem. Uchovejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na kočky. Nevtírejte do kůže na přímém slunci.

Kontraindikace a zvláštní situace:

Přípravek nemohou užívat pejskové s onemocněním ledvin a jater. Jiná vážná onemocnění – užití přípravku konzultujte se svým veterinárním lékařem. Březost, kojení – od zjištění březosti přestaňte s užíváním přípravku. Začněte znovu s užíváním až po ukončení kojení!

Pokud je váš pejsek krátce po operaci, můžete začít s užíváním přípravku ihned po srůstu jizev.

Přípravek obsahuje olej ze lněných semen (4 ml ve 100 ml balení a 8 ml ve 200 ml balení). Při aplikaci na vnitřní strany stehen a na bříško se může objevit neškodná reakce v podobě mírného prohřátí v místě aplikace. Pokud se této reakci chcete vyhnout, vtírejte směs spíše na kořeni ocasu a mezi ušima, respektive v zátylku.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 078-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Používáme krátce, zatím není vidět dorůstání srsti, ale už se tak neškrábe (pudl)

  Hodnocení 5 z 5

  Hana H. (ověřený vlastník)

 2. L

  Náš pejsek hodně pelichá, ale myslím si že díky kapičkán to začíná být lepší.

  Hodnocení 5 z 5

  Lenka Šepsová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Péče o zdravou srst vašeho psa

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Vyživuje srst a působí pozitivně na kůži

Složení

100% silice: rozmarýn, jalovec, semena mrkve, geranium; lněný olej, mandlový olej, lněný olej, bodlákový olej, řepkový olej, extrakt z grapových jader, vitamín E. Přípravek obsahuje jen přírodní látky. Neobsahuje žádná chemická rozpouštědla a konzervanty.

Rozmarýna

Rozmarýna (Rosmarinus) je rod rostlin z čeledi hluchavkovitých. Jsou to stálezelené aromatické polokeře nebo keře s úzce kopinatými nebo čárkovitými listy, rozšířené ve středomořské oblasti a severozápadní Africe. Rod zahrnuje pouze několik málo druhů a jejich přirozených kříženců.

Esenciální olej rozmarýny (Rosmarinus officinalis) je významný antioxidant se schopností neutralizovat volné radikály a také stimuluje obnovu kožních buněk. Díky těmto vlastnostem působí rozmarýn jako omlazovač kůže a ochrana před projevy stárnutí, jako jsou například zvrásnění a ztráta pružnosti. 

Jalovec

Jalovec (Juniperus) je rod stálezelených jehličnatých keřů či stromů z čeledi cypřišovitých (Cupressaceae), zahrnující asi 55-60 druhů, což z něho činí nejpočetnější rod čeledi.

Mrkev

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná v kultivované varietě jako kořenová zelenina. Pro získávání esenciálního oleje s významným prospěchem pro zdraví zvířat je však používána černá divoká mrkev, respektive její semena.

Olej ze semen černé mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku. 

Více z Dokonalé Lásky