LÁSKA 24

Alergie, svědění, podpora hojení

šampon

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 20 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 20)

389

Popis produktu

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Veterinární přípravek.

Pouze pro zvířata.

Přípravek je určen pro psy.

Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění. Zmírňuje projevy alergií různého původu. Vyšší koncentrace účinných látek zajišťuje lepší účinek. Krémová konzistence umožňuje kvalitní rozmydlení a hlubší prostupnost do struktury chlupu a vrstev kůže. Kokosový olej je osvědčený kondicionér, vyživuje srst a působí pozitivně na kůži.


Způsob použití

Důkladně namočte srst a kůži zvířete vlažnou až teplou vodou. Z kelímku naberte potřebné množství šamponu a ve vlhkých dlaních jej lehce rozmydlete. Dávku aplikujte na zvíře a zapracujte ji do srsti a kůže. Pro běžný mycí účinek nechte působit 2-5 minut. Při potížích se srstí a kůží aplikujte šampon, poté zabalte psa do ručníku a nechte působit až 10-20 minut, dle závažnosti problému. Po uplynutí doby zvíře vždy důkladně opláchněte vodou, dokud veškerá pěna nezmizí.

V případě potřeby aplikujte šampon 1× až 3× týdně do vymizení obtíží. Přípravek můžete používat i dlouhodobě.

Velikost dávky a doba působení jsou individuální. Níže uvedené tabulky jsou orientační a dávky lze upravovat dle potřeby.

Upozornění

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není vhodný při epilepsii. Nepodávejte vnitřně.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.

Číslo schválení: 077-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. K

  zatím jsme použili pouze jednou a vypadá, že vše je v pořádku

  Hodnocení 4 z 5

  Klára (ověřený vlastník)

 2. P

  Velikost vystačila na chlupatého pejska o hmotnosti 60kg Šampon dobře pění, voní a pejskovi je příjemný. Kupuji znovu.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Pavlína Kovačíková
  Hodnocení 5 z 5

  Pavlína Kovačíková (ověřený vlastník)

 3. I

  Úleva u pejska viditelná už při prvním použití.

  Hodnocení 5 z 5

  Irena Vernerová (ověřený vlastník)

 4. H

  Kupujeme opakovaně, je výborný!

  Hodnocení 5 z 5

  Hana H. (ověřený vlastník)

 5. E

  výborný

  Hodnocení 5 z 5

  Eva R. (ověřený vlastník)

 6. A

  Kůže se začala po několika použitích rychle hojit a srst v místech, kde vypadala dorůstá.

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 7. A

  Pes se neškrabe ale zarudnutí nemizí, uvidíme po delší době užívání

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 8. J

  hezky voní, pejsek ho snáší, ale kožní alergie není zlepšená.

  Hodnocení 3 z 5

  Jiřina (ověřený vlastník)

 9. N

  Již nějakou dobu bojujeme s alergií na tlapkách. Jelikož naše láska se vždy při procházce někde v něčem vyválím, musím jí doma koupat, tak jsem chtěla vyřešit dvě mouchy jednou ranou, takže jí při koupání masíruji a myji pořádně tlapky mezi polštářky atd a díky tomu má problém s alergii na tlapkách skoro až nepozorovatelnou.
  šampon mi došel a vyměnila jsem ho za jinačí, než jsem objednala znovu a jsem za to ráda, protože po jiných šamponech se mi pes začal extrémně drbat. Takže za mě vždy tenhle šampon!!

  Hodnocení 5 z 5

  Nikol (ověřený vlastník)

 10. M

  Super sampon, staci dat trosku, krasne peni, vonavi, psik mal uzasnu srst, najlepsi sampon, aky sme zatial pouzili, vrelo doporucujem 👌

  Hodnocení 5 z 5

  Martina K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o srst a kůži psa

Čistě přírodní řešení pro starostlivost o psí a kočičí tlapky

Složení

Organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný zastudena, esenciální olej – růžové dřevo, esenciální olej – levandule úzkolistá, esenciální olej – mrkev obecná (semena), esenciální olej – geranium (pelargonie vonná), esenciální olej – heřmánek římský.

Kokosový olej

Kokosový olej je rostlinný olej získávaný z kopry, jader zralých kokosových ořechů sklízených z kokosové palmy (Cocos nucifera). V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě milionů lidí. Má různé uplatnění v potravinářství, medicíně a průmyslu. Kokosový olej je velmi termostabilní, proto je vhodný na vaření a smažení.

Levandule úzkolistá

Levandule patří k aromatickým léčivkám, které jsou v západním světe v léčitelství i farmacii využívány již historicky a tradičně. Je to takový jemný pomocník využitelný pro mnoho a mnoho účelů – příjemný relaxant, protizánětlivé účinky, pomoc při bolesti, regenerace buněk, podpora odolnosti organismu.

Největší význam má jako tradiční léčivá a aromatická rostlina. Drogou je květ, který obsahuje třísloviny a silice s několika terpeny, působící fytoncidně. V České republice lze tento druh volně pěstovat, droga má však slabší účinky. Za relativně silný anxiolytický efekt, indukovatený inhalací aromatických sloučenin uvolňovaných hlavně z čisté silice je zodpovědný terpenový alkohol linalool, jehož mechanizmus účinku není zatím dobře zmapován, ale hovoří se o efektu na GABA receptory. Potence této substance po inhalaci je porovnatelná s konvenčními benzodiazepiny.

Mrkev

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná jako kořenová zelenina. Blízkým příbuzným mrkve je pastinák.

Geranium

Mnohé druhy jsou již po staletí využívány pro své líbivé květy, dekorativní listy a pokryvný účinek jako okrasné rostliny, např. kakost krvavý, kakost luční, kakost lesní a byly z nich vyšlechtěny mnohé kultivary odlišující se habitem neb barvou květů či listů. Populární se stávají i druhy stínomilné, těch se využívá jako půdokryvných pro vytvoření uzavřeného porostu pod korunami stromů, např. kakost oddenkatý či kakost Endressův. Pro suchá výslunná místa, skalky či suché zídky je vhodný kakost krvavý. Původní druhy kakostů se množí semeny a kultivary dělením nebo kořenovými řízky.

Poradna

Klíšťata a blechy u psa

Více z Dokonalé Lásky