LÁSKA B04 Zelený jíl

Úleva od svědění a podpora hojení

Hodnoceno 4.78 z 5 na základě 85 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 89)

od 194

 • 50 g
 • 100 g
Vyčistit

Popis produktu

Nasucho ke vtírání do srsti a kůže nebo rozředěný na kašičku k vnitřnímu užití.

Čistý přírodní jíl absorbuje nečistoty, napomáhá hojení ran, regeneruje a zvláčňuje kůži, ulevuje při alergických kožních reakcích a ekzémech. Především ulevuje od svědění.

V přiměřené dávce nanášejte na požadovaná místa na těle sypáním a jemně zapracovávejte vtíráním do srsti a kůže. Zvíře optimálně samo ukazuje a nabízí místa k aplikaci.

Při vnitřním užití podporuje detoxifikaci a úlevu při žaludečních potížích.

Hlavní pojmy pro výběr zvířetem:

svědění kůže, přítomnost toxinů rostlinného původu v organismu, bakteriální a plísňové infekce, následky otravy, ektoparaziti, poranění kůže.

Umožňuje i velmi častou aplikaci a průběžnou úlevu!

Jelikož je naprosto bez zatěžujících nebo vedlejších efektů, můžete jej aplikovat kdykoliv a to i mnohokrát za den. A to je dost zásadní hlavně v případě problémů, které zvíře zatěžují úporným svěděním a jiným diskomfortem vedoucím většinou k nervozitě, stresu a podráždění zvířete.

Přípravek Láska B04 je vhodný pro všechna zvířata, a to i pro kočky a fretky. 


Způsob použití

Pro úlevu od svědění nanášejte na kůži v přiměřené dávce sypáním nebo kosmetickým štětcem, případně jiným velmi jemným materiálem.

Můžete použít i v případě poranění kůže. Čerstvou tržnou nebo řeznou ránu vydezinfikujte například některým z hydrosolů. Po oschnutí do ranky nasypte přiměřené (větší) množství zeleného jílu. Jíl velmi jemně zapracujte do poranění. Ulpělý jíl v okolí poranění nechte působit na kůži. Zelený jíl působí hojivě a detoxikačně. Podporuje procesy dekontaminace a detoxikace vnitřně i zevně dle způsobu použití. V případech povrchového krvácení napomůže rychlejšímu a zastavení krvácení.

Použití a dávkování:
Pro podporu zažívání a při překyselení žaludku jej používáme naředěný, dobře promíchaný s troškou vody. Optimálně podávejte v misce k dobrovolnému vnitřnímu příjmu. Podání podle aktuální potřeby nebo 2 x denně po dobu 1 týdne.
malý pes = 1/4 až 1/3 čajové lžičky
středně velký pes = 1/3 až 1/2 čajové lžičky
velký pes = 1/2 čajové lžičky až 1 lžička

Upozornění

SLOŽENÍ:
Zelený jíl je jemnozrná hornina vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Veterinární přípravek.

Doba použitelnosti: 3 roky od data výroby.


Lepší společně


89 recenzí LÁSKA B04 Zelený jíl

 1. J

  ještě nemáme úplně vyzkoušeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Jitka H. (ověřený vlastník)

 2. I

  Spokojenost, objednáno podruhé.

  Hodnocení 5 z 5

  Iveta (ověřený vlastník)

 3. V

  Vím že pomohla .

  Hodnocení 5 z 5

  Vladimíra Prchalová

 4. K

  používáme u pejska a je vidět zlepšení. Dekuji paní Lukešové a panu Babkovi z dokonalé lásky za přírodní přípravky které zvířátkům pomáhají

  Hodnocení 5 z 5

  Květa Doudová

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Láska B04 Zelený jíl ve zvýhodněných praktických kombinacích

Zde najdete přehled zvýhodněných tématických setů. Jedná se o nejčastěji používané kombinace čistě přírodních přípravků pro různé účely.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Zelený jíl je jemnozrná hornina vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA