Péče o oči - zvýhodněný set

Na kůži poškozenou slznými výtoky

Láska 05 Péče o oči + Láska A03 Mandlový olej

Hodnoceno 4.82 z 5 na základě 149 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 150)

od 423

 • S
 • M
Vyčistit

Popis produktu

Balíček obsahuje: LÁSKA 05 Péče o oči a LÁSKA A03 Mandlový olej.

LÁSKA 05 pro péči o oko a regulaci výtoku + LÁSKA A03 proti usazení slzného výtoku a poškození kůže.

LÁSKA 05 je čistě přírodní směs rostlinných hydrosolů pro péči o oční okolí s pozitivními vlastnostmi pro kondici zraku a očního orgánu. Velmi jemným způsobem dekontaminuje, hydratuje a napomáhá regeneraci kožních buněk a zhojení rozcitlivělých míst.

 • Jemný veterinární přípravek bez dráždivých složek
 • Optimální pro péči o oční okolí
 • Čistě přírodní složení v souladu s potřebami zvířecího organismu
 • Vhodný pro pravidelnou péči

LÁSKA A03 Čistě přírodní mandlový olej pro velmi jemnou péči o kůži.

Při péči o oční okolí je LÁSKA A03 Mandlový olej vynikající pomůckou proti pigmentovým změnám na srsti pod okem.


Způsob použití

Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči.

A dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů. Tento malý fígl zajistí, že slza bude po chlupech stékat, nezoxiduje a nebude docházet k pigmentové změně na zatěžovaných chlupech. Pokud jsou chlupy od slz již zničené, je nutné je takto ošetřovat také. Tím pádem se nově narůstající chlup již nezabarví.

LÁSKA 05 pro péči o oko a regulaci výtoku + LÁSKA A03 proti usazení slzného výtoku a poškození kůže.

LÁSKA 05: Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku. Přípravek lze aplikovat i přímo na ošetřovaná místa. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

LÁSKA A03: Rozetřete mezi prsty 1-3 kapky oleje a zapracujt do srsti okolo očí Zamezíte tím oxidaci slz na kůži a následnému poškozování. Pro ošetření bezsrstých plemen přiměřené množství oleje vetřete do kůže zvířete. Nepodávejte vnitřně v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky.

Upozornění

LÁSKA 05: Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

LÁSKA A03: Nepodávejte vnitřně v případě snížené funkce slinivky a při akutním nebo chronickém zánětu slinivky. Skladujte v chladu a temnu, po otevření uchovávejte v chladničce. Před použitím olej protřepejte, případná usazenina není závadou. Barva oleje může být podmíněna konkrétní sklizní.

Doba použitelnosti: viz etiketa


Hodnocení zákazníků

 1. H

  Používáme opakovaně na zaschlé ospalky v koutcích očí. Kocourkovi to vůbec nevadí a hezky drží, aby si nechal očka očistit. Dobře snáší péči o oči i následné potření mandlovým olejem.

  Hodnocení 5 z 5

  Hana (ověřený vlastník)

 2. A

  Zatím s Dastíkem trošku při ošetření očí bojujeme, ale snažíme se😊

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 3. J

  Péče o oci a mandlový olej super,pro nemocná očička našeho Bertika kterému se hodně ulevilo

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Š. (ověřený vlastník)

 4. A

  produkt doporucuji

  Hodnocení 5 z 5

  Alena K. (ověřený vlastník)

 5. A

  Jsme absolutně spokojení 😊

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Adela
  Hodnocení 5 z 5

  Adela (ověřený vlastník)

 6. J

  Přípravek jsem koupila kamarádce pro její malou maltezačku, kterou jsem v té době hlídala, tak uvidíme jestli ji pomůže, je to příliš krátká doba na hodnocení.

  Hodnocení 4 z 5

  Jana (ověřený vlastník)

 7. E

  Dobrý den, používám Lásku 05 pro péči o oči a k tomu mandlový olej. Je to zatím jen krátká doba, tak nemůžu říct, že by jí přestaly oči slzet, dělat ospalky a tím hnědnout srst (mám bílého maltézáčka). ALE – je to zatím jediný přípravek, který můj pejsek velmi dobře snáší, vůbec se při otírání ospalků necuká a krásně drží. Nakonec přetřu hnědou srst troškou mandlového oleje – a jako třešinku na dortu i jako odměnu si kápnu olejíček na prsty a dám jí to olízat – je po tom jako divá 🙂 Takže – výsledky zatím vysloveně nevidím, ale je to skvělý přípravek, který psům voní a dobře ho snáší tak blizoučko u očí. 100% ně objednám větší balení + přípravek na zuby. Děkuji a přeji hezký den celému kolektivu! E. Šálková

  Hodnocení 5 z 5

  Emilie Šálková (ověřený vlastník)

 8. K

  moc pomohlo, očička mého morčátka přestali slzet

  Hodnocení 5 z 5

  Karolína (ověřený vlastník)

 9. D

  Jsem mile překvapená, že to FUNGUJE.

  Hodnocení 5 z 5

  Dana Jaškova (ověřený vlastník)

 10. Z

  Bezvadné

  Hodnocení 5 z 5

  Zdena jandusova (ověřený vlastník)

 11. D

  Doporučila bych jako povinnou výbavu pro každého jorkšíra a další, které trápí tyto problémy.

  Hodnocení 5 z 5

  Dana (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Často se nás ptáte

Lze eliminovat pigmentové změny na zatěžovaných chlupech kolem očí?

Kombinací přípravku LÁSKA 05 Péče o oči a mandlového oleje. Každý den zaschlý ospalek rozmáčejte odličovacím tamponkem s přípravkem LÁSKA 05 Péče o oči. Dvakrát týdně očištěné chlupy ošetřete kapkou mandlového oleje, který si rozetřete mezi prsty a vmasírujte do chlupů.

Složení

Zvýhodněný set obsahuje přípravek Láska 05 Péče o oči + Láska A03 Mandlový olej.
Láska 05 Péče o oči: Matricaria recutita hydrosol (Heřmánek lékařský), Centaurea cyanus hydrosol (Chrpa polní).
Láska A03 Mandlový olej: 100 % Prunus Amygdalus Dulcis Oil. Obsahuje vitaminy A, E, minerály (draslík, vápník, křemík, hořčík, fosfor, síru, nikl, zinek, selen), glyceridy (kyselinu olejovou, linolovou, palmitovou a myristovou), sacharózu a asparagin.

Můžete se spolehnout

ČESKÁ ZNAČKA 🇨🇿 ČESKÝ VÝROBEK

> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna

a vždy s dárkem, který umí potěšit


ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska

Chrpa polní

Obsahuje fenylpropanoidní a alkaloidní látky. Z fenylprapanů např. flavonoidy apigenin a cyanin, z alkaloidů např. indolové alkaloidy. Chrpa polní je významnou medonosnou rostlinou. Stala se také objektem zájmu šlechtitelů a její plnokvěté formy se jako letničky pěstují na zahradách. V léčitelství se používá květ (Flos cyani) buď samostatný nebo i s kalichem (Flos cyani cum calyce). Sbírají se za slunečného dne, buď sytě modré paprsky úborů nebo celé úbory a suší se v tenkých vrstvách v průvanu při teplotě kolem 35 stupňů bez přístupu světla.
Hlavní přínos pro zvířata: podpora vnímání, podpora rekonvalescence, kondice zraku a oka.

Heřmánek pravý

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Mandloň obecná

Z mandlí, plodů nádherného stromu, je lisován mandlový olej. Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný pro ošetření kůže bezsrstých plemen.

Poradna

Péče o psí oči a zrak

Z magazínu

Jak pečovat o psí oči

Psí oko je velmi podobné oku lidskému. Jednou z mála odlišností je přítomnost třetího víčka a rozdílné množství čípků a tyčinek, které ovlivňují barevnost vidění. Podle stále neuzavřených studií psi vidí barvy ovšem trochu jinak než my lidé. Výborně rozlišují odstíny šedi ve škále bílá – šedá – černá. Stejně jako lidé, tak i psi mohou trpět různými vadami...
Přečtěte si více

Čistá příroda pro kočičí národ

I pro kočky existují čistě přírodní veterinární přípravky. Není jich tolik jako pro psy a má to svůj důvod. Kočky jsou mimořádně citlivá stvoření a ne všechny látky dokáží bezpečně metabolizovat. Do koček (až na některé plemenné výjimky) nic nevtíráme, nemažeme je, nekoupeme – pokud si o to samy kočky neřeknou. Veterinární výrobce, který je poctivý a je u něj bezpečí na prvním místě,...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky