Popis produktu
Tento zvýhodněný balíček přípravků je určen pro zkvalitnění, zregenerování, restart kůže a srsti psa. Napomáhá správné funkci, revitalizaci kůže, při línání, ztrátě srsti a ztrátě lesku.
Někdy umí skoro zázraky v komunikaci s kožní buňkou
Má za sebou úspěchy i tam, kde už vůbec nebylo ochlupení a kůže byla zčernalá. Nyní tam opět roste kvalitní srst. Ano, takový výsledek se nedá garantovat. Ale je to pokus bez rizik, takže určitě stojí za vyzkoušení. (Andy, Jezevčíci v nouzi, 16 týdnů léčby).
Láska 21 Pro zdravou kůži a srst
Poskytuje významnou dotaci kožní buňce a napomáhá její regeneraci a rekonstrukci. Podporuje správnou funkci kůže a růst kvalitní srsti.
- VÝZNAMNÁ DOTACE, REGENERACE A REKONSTRUKCE KOŽNÍ BUNKY
- PODPORUJE SPRÁVNOU FUNKCI KŮŽE A RŮST KVALITNÍ SRSTI
- OPTIMÁLNÍ PRO ZLEPŠENÍ STAVU I PRO PREVENTIVNÍ POUŽÍVÁNÍ
Láska 81 Základní poznávací sada
Nechte své zvíře, aby vám ukázalo, jakou vnitřní podporu aktuálně opravdu potřebuje. Proč byste dávali nějakou podpůrnou látku každodenně, a ještě k tomu do potravy, když ji vaše zvíře třeba nepotřebuje?
Nechte si poradit. Zvířata mají funkční vomeronasální orgán, který my lidé máme zakrnělý a neumíme využívat. Ale zvířata ano – a skvěle. Díky tomuto orgánu a pudové výbavě lehce zanalyzují každou přírodní látku a její aktuální prospěšnost pro organismus.
PROVEĎTE TEST SE ZÁKLADNÍ POZNÁVACÍ SADOU A ZJISTÍTE, JAKÁ PODPORA BUDE NEJVHODNĚJŠÍ.
Navíc se svým zvířecím přítelem zažijete něco zvláštního a přitom tak přirozeného…
Láska A01 Lněný olej
Užívání tohoto oleje má blahodárný vliv na zvířecí organismus. Napomáhá správné činnosti centrální nervové soustavy a mozku. Má také příznivý vliv na krevní oběh, činnost srdce, kvalitu srsti a stav kůže. Pro maximální využití léčebných a preventivních účinků olej připravujte podle protokolu Budwigové. Návod najdete zde.
Způsob použití
Jak používat přípravek LÁSKA 21 Pro zdravou kůži a srst
1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci.
Velmi jemně vtírejte do kůže a srsti v postižených oblastech a v doporučených tělesných partiích.
Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku.
MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM A ANALÝZE OČICHÁNÍM.
Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.
Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.
Jak používat LÁSKA A01 Lněný olej
Olej se podává zamíchaný do krmiva v dávce 1 ml na 2 kg živé hmotnosti zvířete a den. Pro optimální efekt doporučujeme podávat dlouhodobě. Dávkování v případě vážných diagnóz může být po konzultaci s veterinárním lékařem individuálně upraveno.
Protokol Budwigové – jak co nejlépe využít sílu lněného oleje
Smísením oleje s mléčnou bílkovinou před podáním k vnitřnímu užití se zlepší vstřebatelnost a metabolizování účinných složek lněného oleje. Účinky mastných kyselin a lignanů a jejich působení v organismu jsou takto výrazně posíleny.
Proto lněný olej před podáním mixujeme s kvalitním jogurtem, tvarohem nebo cottage sýrem.
V případě alergie na kravské mléko lze k přípravě použít i mléčnou bílkovinu kozího původu. Pokud zvíře nemůže přijímat živočišnou bílkovinu, můžete použít ke smísení spirulínu. Ta obsahuje velký podíl bílkovin, které jsou však mnohem lépe stráveny.
Návod k přípravě
Lněný olej a tučná bílkovina v poměru 1:2.
1 díl lněného oleje smísíte s 2 díly mléčné bílkoviny. Optimálně přidejte do směsi i 1 díl čerstvě podrcených tmavých lněných semen.
V případě nutnosti můžete směs ochutit troškou jiné bílkoviny, kterou má pes v oblibě (čerstvé maso, kvalitní konzerva apod.).
Připravenou směs podávejte denně k vnitřnímu užívání.
Dávkování při preventivním užívání
malý pes: 1 polévková lžíce / středně velký pes: 2 polévkové lžíce / velký pes: 3 polévkové lžíce / mamutí plemena: 4 polévkové lžíce
Dávkování při podpoře léčby
malý pes: 2 polévkové lžíce / středně velký pes: 4 polévkové lžíce / velký pes: 6 polévkových lžic / mamutí plemena: 8 polévkových lžic
Jak používat přípravek LÁSKA 81 Poznávací sada
Spirulinu, chlorellu a zelený ječmen vysypte do tří vhodných mističek a pokropte trochou vody. Zamícháním se vytvoří hustá kašička. Do další mističky nasypejte šípek. Všechny čtyři mističky předložte ve stejný okamžik zvířeti a mírně ho pobídněte k jejich prozkoumání. Zvíře bude vše očichávat, analyzovat, ochutnávat a zkoumat. Vyhodnocování může být velice rychlé, ale také opatrné a rozvážné. Každý živý tvor je jiný. Tu látku, kterou si vybere, mu dopřávejte dle jeho zájmu, který se může postupem času měnit, u fanatiků zmírnit, nebo dokonce zájem může zcela ustat. Zelený jíl použijte při testu nabídnutím z ruky k vnitřnímu či vnějšímu použití. Zvíře optimálně nabídne místo k aplikaci. Dále používejte dle potřeby a návodu na sáčku.
Co dělat po provedení testu?
Je to jednoduché – pořiďte větší balení suroviny, kterou zvíře vybralo, a tu pak pravidelně nabízejte k dobrovolnému příjmu. Ověření preferencí zvířete provedením testu doporučujeme opakovat 4x během roku.
Hodnocení zákazníků
Složení

Láska 21 Pro zdravou kuži a srst:
Lněný olej, mandlový olej, bodlákový olej, vitamín E; Esenciální oleje: Rosmarinus officinalis - rozmarýna, Juniperus communis - jalovec, Daucus carota - mrkev (semena), Pelargonium graveolens - geranium.
Láska 81 Základní poznávací sada
LÁSKA B01 Chlorella, LÁSKA B02 Spirulina, LÁSKA B03 Zelený ječmen, LÁSKA B20 Šípek sušený sekaný, LÁSKA B04 Zelený jíl.
LÁSKA A01 Lněný olej
Můžete se spolehnout
ČESKÁ ZNAČKA ČESKÝ VÝROBEK
> poctivá ruční práce
> kvalita a bezpečí na 1. místě
> bez syntetických látek
> bez palmového oleje
> bez utrpení a testování na zvířatech
> s úctou k přírodě i člověku
> vhodné i pro vegany
> odborná poradna
a vždy s dárkem, který umí potěšit
ČISTĚ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ
garantuje Dokonalá Láska
Mrkev (Daucus carota)

Mrkev obecná (Daucus carota) je rostlina z čeledi miříkovitých, pěstovaná v kultivované varietě jako kořenová zelenina. Pro získávání esenciálního oleje s významným prospěchem pro zdraví zvířat je však používána černá divoká mrkev, respektive její semena.
Olej ze semen černé mrkve pomáhá zpomalovat procesy stárnutí kůže a chrání kožní buňky proti nežádoucím procesům. Je to agentní adaptogen, který svoji činnost zaměřuje na poškozenou nebo anomální buňku.
Jalovec (Juniperus communis)

Jalovec (Juniperus) je rod stálezelených jehličnatých keřů či stromů z čeledi cypřišovitých (Cupressaceae), zahrnující asi 55-60 druhů, což z něho činí nejpočetnější rod čeledi. Esenciální olej se získává z jalovčinek stromu Juniperus communis, které se před destilací musí nadrtit.
Jalovcový esenciální olej silně podporuje vylučování a tím detoxikaci. Je vhodný při ledvinových kamenech a infekcích močových cest. Stimuluje krevní oběh, podporuje pocení, povzbuzuje činnost pohlavních orgánů. Silice z jalovcových plodů má analgetické, antiseptické, protikřečové, stahující a relaxační účinky. Jalovec je velmi vhodný při opakovaných zánětech kůže.
Geranium (Pelargonium graveolens)

Esenciální olej se získává parovodní destilací celé až 1 metr vysoké byliny Pelargonium graveolens, nejkvalitnější pochází z ostrova Bourbon.
Geraniový eseniální olej má antidepresivní, uvolňující, osvěžující vlastnosti a uklidňuje při nervovém napětí. Odpuzuje obtížný hmyz. Pomáhá hojit rány, popáleniny nebo vředy, zabraňuje tvorbě jizev. Geranium je vhodné pro všechny typy kůže jako tonikum, čistí, osvěžuje a reguluje produkci kožního mazu, čímž příznivě působí jak na mastnou, tak na vysušenou kůži a srst.
Má jemně stahující vlastnosti, díky kterým pomáhá zpevňovat svaly, tkáně, kůži, cévy a dásně. Podporuje krevní oběh těsně pod povrchem kůže a ozdravuje a regeneruje buňky.
Rozmarýna (Rosmarinus officinalis)

Rozmarýna lékařská (Rosmarinus officinalis) je stálezelená léčivá rostlina z čeledi hluchavkovitých, keřovitého vzrůstu. V lidovém léčitelstvý je známý jako rosis marini – mořská rosa a byl symbolem lásky a smrti. Používal se i jako ochrana proti černé magii – položen pod lůžko měl chránit spícího před vším zlým.
Obsahuje 1 až 2 % silice (verbenon, borneol, cineol, kafr, limonen aj.), flavonoidy (luteolin, apigenin, diosmetin aj.), diterpenové hořčiny (pikrosalvin, rosmanol, rosmadial aj.), kyselinu ursulovou, oleanovou, kávovou, chlorgenovou a rozmarýnovou, třísloviny (až 8 %) a další látky.
Rozmarýnový olej je mozkový a nervový stimulant a je úžasný při čištění mysli a také při posilování mentálních schopností. Jeho vynikající mozkové stimulační vlastnosti také pomáhají zlepšovat paměť, stejně jako pomáhají při léčbě bolestí hlavy, neuralgie, migrény, duševní únavy, nervového vyčerpání.
Esenciální olej rozmarýny je významný antioxidant se schopností neutralizovat volné radikály a také stimuluje obnovu kožních buněk. Díky těmto vlastnostem působí rozmarýn jako omlazovač kůže a ochrana před projevy stárnutí, jako jsou například zvrásnění a ztráta pružnosti.
Zelený jíl

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.
Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.
Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.
Chlorella

Chlorella je rod sladkovodních jednobuněčných řas známých od roku 1890. Popsal ji mikrobiolog M. W. Beijerinck. Organismy nerozeznatelné od Chlorelly (dnes označované za Acritarcha) žily na Zemi již v prekambriu před cca 1,5 miliardy lety. Název chlorella je odvozen od řeckého slova “chloros” = zelený a latinské přípony “ella” = malá. Chlorella v porovnání s ostatními rostlinami obsahuje vysoké množství chlorofylu.
Využívá se její schopnosti vázat na sebe těžké kovy, které odvádí vylučovací soustavou z těla ven, čímž podle studie detoxikuje organismus.
Spirulina

Spirulina se pěstuje v Japonsku na výrobu vitamínových tablet. Obsahuje totiž mimo jiné vitamíny B1, B2, B3, B6, B9, vitamin C, vitamin D, vitamin A a vitamin E a karoteny.
Co se týče vitamínu B12 obsahuje spirulína 80% neúčinnou formu tohoto vitamínu a jenom 20% část je účinná u člověka.)
V současnosti začíná být na vzestupu její konzumace hlavně díky jejímu vysokému obsahu bílkovin (více jak 50%) a to jí řadí mezi nejvíce na proteiny bohaté potraviny v přírodě. Je označována také jako jedno z tzv. superfoods (super potraviny).
Spirulina je výjimečnou potravinou a úžasným zdrojem koncentrovaných, netoxických a lehce vstřebatelných živin. Je vysoce přínosnou náhradou za proteinové prášky. Spirulina obsahuje látku zvanou fykocyanin. Dále obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, E, a K. Navíc Spirulina dodává minerály, stopové minerály, buněčné soli, rostlinné živiny a enzymy, stejně jako vysoké množství chlorofylu a dalších prospěšných barviv.
Růže šípková

Plodem růže (Rosa canina) je šípek. Tyto plody obsahují cenné látky jako karotenoidy, flavonoidy, třísloviny, pektiny, organické kyseliny a vitamíny, konkrétně A, B1, B2, P a K a především vitamín C. Pravděpodobně nejčastěji se šípky sbírají na známý šípkový čaj užívaný jako posilující nápoj při horečkách a nachlazení; krom toho má i močopudný účinek. Využít se šípky dají i do marmelád, džusů, kompotů nebo omáček či k výrobě moštů, sirupů a rosolů. V průmyslovém zpracování se šípků užívá k výrobě léčiv, například koncentrátů s vitamínem C. Z nažek se lisuje olej využitelný v kosmetice.
Psi šípek dobrovolně přijímají jako zdroj vitamínu C a také proto, že šípek posiluje činnost enzymů produkujících kolagen.
Lněný olej (Linum usitatissimum)

Jedná se o jednoletou rostlinu se štíhlou lodyhou, která dorůstá až do výšky okolo 1 metru. Má nevýrazné přisedlé listy a půvabné pětičetné květy bledě modrého odstínu. Plodem je tobolka, uvnitř které se ukrývají lesklá semena.
Ze sušených zralých semen lnu setého (Linum usitatissimum) je získáván lněný olej. Kvalitní olej je ze semen získáván výhradně lisováním za studena.
Len je nejen krásná rostlina, ale také odedávna přináší mnohostranný užitek. Kromě známého využití v hospodářské a textilní oblasti poskytuje len také velmi perspektivní účinky pro tělesné i psychické zdraví – lidí i zvířat. Ale pro výrobu léčebného lněného oleje neposlouží běžná zlatá semínka. Lněný olej pro léčbu a prevenci musí být lisován z tmavých (hnědých) semen. V Dokonalé Lásce dáváme pozor nejen na to, z jakých semen je olej lisován, dokonce známe osobně všechny lidi kolem jeho výroby i konkrétní místa, kde tento len vyrostl.
Mandlový olej (Prunus amygdalus dulcis)

Mandloň obecná (Prunus dulcis) je strom z rozsáhlého rodu Prunus, kam patří také broskvoň, třešeň nebo švestka. Plodem mandloně je peckovice se zeleným chlupatým povrchem. Uvnitř se skrývá zploštělé semeno s dírkovaným povrchem. Z mandlí je lisován mandlový olej.
Velmi jemný olej pro péči o kůži. Vyživuje, regeneruje, zvláčňuje, vyhlazuje a chrání kůži. Zklidňuje podráždění, je vhodný pro citlivou kůži, velmi dobře snášen k použití kolem očí.
Hodí se pro lokální použití na vysušená či podrážděná místa nebo podle individuálních potřeb pokaždé, když zjišťujeme, že je kůže zvířete příliš suchá či napjatá.
Je vhodný při rekonvalescenci a po zákroku či nemoci. Na kůži a srst má zvláčňující a regenerační účinky. Je vhodný pro olejové zábaly poškozené srsti. Působí lehce uklidňujícím účinkem a podporuje relaxaci. Má schopnost velmi dobře pronikat kůží do organismu. Je vhodný na kůži štěňat. Vhodný i pro péči a ošetření kůže bezsrstých plemen.
Ječmen setý

Ječmen setý (Hordeum vulgare) je druh obiloviny z čeledi lipnicovité (Poaceae).
Pomohlo nám to neskutočne, v priebehu 2 týždňov je vidieť obrovský rozdiel 🙂👌
Veronika Bombová (ověřený vlastník) –
Líbí se mi to
Jana zurkova –