LÁSKA 22

Pro zdravou kůži a srst

šampon

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 22 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 22)

363

Popis produktu

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Přípravek má příznivý vliv na kvalitu srsti. Napomáhá správné funkci a revitalizaci kůže. Vyšší koncentrace účinných látek zajišťuje lepší účinek. Krémová konzistence umožňuje kvalitní rozmydlení a hlubší prostupnost do struktury chlupu a vrstev kůže. Kokosový olej je osvědčený kondicionér, vyživuje srst a působí pozitivně na kůži.


Způsob použití

Důkladně namočte srst a kůži zvířete vlažnou až teplou vodou. Z kelímku naberte potřebné množství šamponu a ve vlhkých dlaních jej lehce rozmydlete. Dávku aplikujte na zvíře a zapracujte ji do srsti a kůže. Pro běžný mycí účinek nechte působit 2-5 minut. Při potížích se srstí a kůží aplikujte šampon, poté zabalte psa do ručníku a nechte působit až 10-20 minut, dle závažnosti problému. Po uplynutí doby zvíře vždy důkladně opláchněte vodou, dokud veškerá pěna nezmizí.

V případě potřeby aplikujte šampon 1× až 3× týdně do vymizení obtíží. Přípravek můžete používat i dlouhodobě.

Velikost dávky a doba působení jsou individuální. Níže uvedené tabulky jsou orientační a dávky lze upravovat dle potřeby.

Upozornění

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není vhodný při epilepsii. Nepodávejte vnitřně.

Veterinární přípravek.

Pouze pro zvířata.

Přípravek je určen pro psy.

Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby.

Číslo schválení: 174-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. D

  Všechny šampóny jsou naprosto perfektní, používám na malé dlouhosrsté plemeno.

  Hodnocení 5 z 5

  Daniela (ověřený vlastník)

 2. P

  Sme velice spokojený se šamponem jiný už nepoužívame

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 3. A

  Naprosto nejlepší šampon, co jsme kdy doma měli. A že jich máme tolik, že můžeme konkurovat kdejaké prodejně a o jejich ceně se mi nechce ani mluvit. U nás už na plné čáře vyhrává jedině Dokonalá láska. Při aplikaci se celým domem line úžasná vůně a kupodivu si holky koupel naprosto užívají. Obvykle při koupání trpí a rády by to trápení měly za sebou. Teď je to jiné. S dokonalou láskou se mi srst i lépe rozčesává. Zkrátka a dobře, ten šampon je tak úžasný, že jsem přikoupila další dvě balení. Moc za nej děkuji

  Hodnocení 5 z 5

  Anna Š. (ověřený vlastník)

 4. A

  Musím se podělit o dojmy. Dnes jsme vyzkoušeli Lásku 22 pro zdravou kůži a srst. No já jsem doslova unešená❤️❤️❤️ Nejprve musím říct, že celým bytem se line nádherná, jemná, nevtíravá vůně 🤩 Problém s rozčesáváním dlouhé srsti je pryč. Holky mají srst jako nikdy a koupání si dnes doslova užívaly. V současné době máme pouze 100 ml baleni, ale jdu pořídit větší, nebo radeji hned 2 balení. Zatím prosím tuto recenzi nezveřejňujte, než si nakoupím, ať mi šampón ostatní nevyfouknou. 😉🙈🐾🐾🐾 Ode dneška už jedině Láska 22. Ty drahé šampony, které nám byly doporučovány a kterých máme tolik, že bychom je mohli i prodávat, se mohou jít schovat. Moc děkuji za Dokonalou lásku.

  Hodnocení 5 z 5

  Anna (ověřený vlastník)

 5. J

  Nejen že má po něm můj kavalír pěknou srst, ale s tímto šampónem je při koupání krásně klidný

  Hodnocení 5 z 5

  Jana Z. (ověřený vlastník)

 6. G

  Nádherne voní

  Hodnocení 5 z 5

  Gabriela Pešková (ověřený vlastník)

 7. D

  Dekuji za ruzeninek, coz bylo prijemne prekvapeni. Fandim vam jste skvela Firma!!

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar P. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče o srst a kůži psa

Inovativní šampon pro psy s kokosovým olejem a rostlinnými silicemi.

Čistě přírodní řešení pro starostlivost o psí a kočičí tlapky

Složení

Organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný zastudena, esenciální olej – geranium (pelargonie vonná), esenciální olej – rozmarýn lékařský, esenciální olej – jalovec obecný (plody), esenciální olej – mrkev obecná (semena).

Kokosový olej

Kokosový olej je rostlinný olej získávaný z kopry, jader zralých kokosových ořechů sklízených z kokosové palmy (Cocos nucifera). V tropech je po celé generace hlavním zdrojem tuku ve výživě milionů lidí. Má různé uplatnění v potravinářství, medicíně a průmyslu. Kokosový olej je velmi termostabilní, proto je vhodný na vaření a smažení.

Geranium

Mnohé druhy jsou již po staletí využívány pro své líbivé květy, dekorativní listy a pokryvný účinek jako okrasné rostliny, např. kakost krvavý, kakost luční, kakost lesní a byly z nich vyšlechtěny mnohé kultivary odlišující se habitem neb barvou květů či listů. Populární se stávají i druhy stínomilné, těch se využívá jako půdokryvných pro vytvoření uzavřeného porostu pod korunami stromů, např. kakost oddenkatý či kakost Endressův. Pro suchá výslunná místa, skalky či suché zídky je vhodný kakost krvavý. Původní druhy kakostů se množí semeny a kultivary dělením nebo kořenovými řízky.

Rozmarýna

Rozmarýna (Rosmarinus) je rod rostlin z čeledi hluchavkovitých. Jsou to stálezelené aromatické polokeře nebo keře s úzce kopinatými nebo čárkovitými listy, rozšířené ve středomořské oblasti a severozápadní Africe. Rod zahrnuje pouze několik málo druhů a jejich přirozených kříženců.

Esenciální olej rozmarýny (Rosmarinus officinalis) je významný antioxidant se schopností neutralizovat volné radikály a také stimuluje obnovu kožních buněk. Díky těmto vlastnostem působí rozmarýn jako omlazovač kůže a ochrana před projevy stárnutí, jako jsou například zvrásnění a ztráta pružnosti. 

Jalovec

Jalovec (Juniperus) je rod stálezelených jehličnatých keřů či stromů z čeledi cypřišovitých (Cupressaceae), zahrnující asi 55-60 druhů, což z něho činí nejpočetnější rod čeledi.

Poradna

Klíšťata a blechy u psa

Více z Dokonalé Lásky