STRACH / TRAUMA / STRES /

Zvýhodněný set: Láska 56 + Láska 54

Hodnoceno 4.67 z 5 na základě 15 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 15)

od 619

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Kombinace přípravků LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži a LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti ve zvýhodněném setu. Je využíván především u psů se špatnou minulostí, zachráněných z nevhodných podmínek a týraných, u nichž se po osvojení a stabilizaci rozvine chronická porucha, nejčastěji stresově-úzkostná se strachovými projevy.

 • terapie strachových a stresových poruch
 • terapie traumatu vzniklého na základě strachu
 • terapie chronického strachu v komplexu posttraumatické poruchy

Přípravek LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži je pro první fázi terapie. Ovlivňuje paměťová centra a připravuje mozek na vytvoření nových spojení a další adaptaci.

Aplikujte dva až čtyři týdny podle zaznamenaného prospěchu pro psa.

Přípravek LÁSKA 56 Při strachu a úzkosti je určený pro druhou fázi terapie. Ovlivňuje činnost a tvorbu GABA (amino-kyseliny máselné) a napomáhá správně vyhodnocovat podněty (hluky, světlo atd). Tímto dochází v mozku ke správné odezvě a snížení nutnosti strachových projevů.

Používejte jej po ukončení používání přípravku Láska 54 nebo jej můžete používat i v souběžně. V takovém případě aplikujte v první půli dne přípravek Láska 54 a v druhé půli dne přípravek Láska 56.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravky postupně přestanete používat.


Způsob použití

1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci.

Velmi jemně vtírejte do kůže a srsti v doporučených tělesných partiích.

Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku. 

MÍSTO APLIKACE ZVÍŘE OPTIMÁLNĚ NABÍDNE SAMO PO SEZNÁMENÍ SE S PŘÍPRAVKEM A ANALÝZE OČICHÁNÍM.

Olizování směsi při aplikování není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

Upozornění

Láska 54: Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

Láska 56: Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 084-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. Z

  viditelný pozitivní účinek

  Hodnocení 5 z 5

  Zuzana D. (ověřený vlastník)

 2. P

  Koupila jsem set pro moji fenku, která byla týráná. První dny a týdny to bylo náročné, hodně se bála. Řekla bych, že Láska 54 opravdu pomohla. Zato 56 úplně odmítala a ani pes,který má panickou hrůzu z hluku,tak ji taky neocenil.

  Hodnocení 4 z 5

  Pavla H. (ověřený vlastník)

 3. J

  praktické

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava (ověřený vlastník)

 4. I

  Lásku 56 jsem našemu 9-letému borderovi vybrala sama – má paniku z bouřek a petard. První aplikace byly vyloženě na povel, pak začal vrčet a pak už jsem se neodvážila – konzultovala jsem telefonicky další postup s milou slečnou z Dokonalé lásky – což doporučuji udělat před zakoupením vytipovaného výrobku – a ta mi doporučila 56 odložit a aplikovat Lásku 54. Tu Rony přijal bez odporu a nyní asi po měsíci je na něm znatelné zklidnění, více se mazlí a je vyrovnanější. Asi po 2 týdnech jsem před bouřkou přidala Lásku 56, a už ji přijímá v pohodě, nepanikaří tolik a hledá si úkryt, kde čeká až se bouřka přežene.
  Za nás velký dík a samozřejmě pokračujeme 🙂 Irča+Rony

  Hodnocení 5 z 5

  Irča

 5. S

  Láska 56 a láska 54 němu pejskovi moc pomohla, má za sebou hodně špatné jednání kdy byl byty za všechno možný tak že stres, úzkost,je v něm i velký problém v tom že když sem odešla do práce nedokázal být sám štěkal,vyl protože se bál že se nevrátím zpět, díky tomu že jsem se už zoufalá obrátila na pomoct s dobré lásky tak opravdu musím říct zabralo to a už zvládá být v klidu doma a bez štěkání, vytí bez nějakého dalšího borčusu doma v klidu sám i jiný stresující situace už zvládá a proto můžu doporučit všem pejskům že to funguje a pomáhá, moc i děkuji panim s dobré lásky že přijeli a pomohli jak mě tak i Jackovi, dal ale v terapii budu pokračovat protoze účinky lahviček 56,54 pomáhají.

  Hodnocení 5 z 5

  Stanislava Tůmová

 6. B

  Skvělý pomocníci, podle situace nechávám naši fenečku vybrat, který zrovna pomůže. Jako bonus pak krásně voní 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Bára P. (ověřený vlastník)

 7. I

  Poctivě vítám do srsti, ale zatím nezabírá, možná je krátká doba použití.. Chtěla jsem jako prevenci před ohňostroji a petardami,ale na moji fenku zatím neúčinkuje.

  Hodnocení 3 z 5

  Iveta (ověřený vlastník)

 8. J

  Náš pes prožívá stres při každé bouřce, střelbě a podobných situacích, takže velmi užitečné.

  Hodnocení 5 z 5

  Jana K. (ověřený vlastník)

 9. Z

  Jsme v procesu, zahájili jsme dávkování..

  Hodnocení 4 z 5

  Zuzana E. (ověřený vlastník)

  • T

   Dobrý den, budeme rádi, když později dáte vědět jak je pejskovi, případně pokud budete chtít poradit zda pokračovat s Láskou 54 nebo již začít s Láskou 56 či jakýmkoli jiným dotazem 😉 Děkujeme za Váš čas a přejeme úspěšnou terapii. Vaše Dokonalá Láska

   Tereza

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Přírodní pomoc a úleva pro psy s psychickým problémem

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Láska 54
Slunečnicový olej, vitamín E
esenciální oleje a extrakty:
Viola odorata absolue – violka
Citrus sinensis – pomeranč
Majorana hortensis – majoránka
Rosa damascena - růže
Pogostemon cablin – patchouli
Santalum album – santal

Láska 56
Slunečnicový olej, vitamín E
esenciální oleje:
Majorana hortensis - majoránka zahradní
Lavandula angustifolia - levandule úzkolistá
Valeriana officinalis - kozlík lékařský
Salvia sclarea - šalvěj muškátová.

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Pomeranč

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Levandule úzkolistá

Má protizánětlivé účinky, posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá proti bolesti, regeneruje buňky. Je to příjemný relaxant, který zklidňuje nervovou soustavu, příznivě působí na klidný spánek a hramonizuje trávení.

Zjistit více

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Šalvěj muškátová

Pomáhá při deregulaci pohlavních hormonů, užívá se rovněž i při nechutenství a pokaženém žaludku. Vynikající jsou její účinky zklidňující a protistresové. Harmonizuje při falešné březosti, působí proti infekcím močových cest, zažívacího a dýchacího ústrojí, potlačuje úzkost a posiluje při nervovém vyčerpání.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Proč na sebe můj pes nenechá sáhnout?

Také se vám již stalo, že jste chtěli vzít svého pejska do náruče, nebo pohladit a on zavrčel? Nebo třeba vycenil zuby? Případně se sebral a odešel? Mě ano a...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky