LÁSKA 53 Při traumatu a stresové zátěži

Podpůrná inhalace

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

559

Popis produktu

Přípravek Láska 53 Při traumatu a stresové zátěži je určen k aplikaci inhalací. Pro zvířata s projevy posttraumatické chronické poruchy nebo při akutním traumatu.

Posttraumatická stresově-úzkostná porucha se projevuje bázlivostí, uzavřením, úzkosti, strachovou agresivitou, poruchou učení, roztěkaností, nadměrnou excitací a emoční nestabilitou. Náhlé a docela rychle se přidávající projevy jsou charakteristické především u psů se špatnou minulostí, zachráněných z nevhodných podmínek a týraných, u nichž se za nějaký čas po osvojení a stabilizaci rozvine chronická porucha.

Přípravek reguluje funkce paměťových center a připravuje mozek na vytvoření nových spojení a další adaptaci.

Aplikujte dva až čtyři týdny podle zaznamenaného prospěchu u zvířete. Nebo do vymizení obtíží. Případně používejte dlouhodobě pro zmírňování projevů chronické poruchy.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je docela velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek postupně přestanete používat.

Tento inhalační přípravek je vhodný podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání do kůže a srsti Láska 54 Při traumatu a stresové zátěži.

KDY JE VHODNÉ ZVOLIT INHALAČNÍ PŘÍPRAVEK?
 • Když na psa není možné sahat
 • Při používání pro více psů
 • Pro přímé a rychlé působení na mozek a psychiku
 • Jako další podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání
 • Pro společné sdílení s člověkem

Způsob použití

Používejte do zlepšení a zmírnění projevů psychického diskomfortu. U zvířat s chronickou poruchou používejte dlouhodobě podle potřeby a stavu zvířete.

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 20 min., 1× až 4× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (3 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte zvířeti, položte na zem přibližně půl metru od něj. Zvíře si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, zvíře se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Šátková metoda

Na šátek (pruh látky) naneste 2 kapky, umístěte šátek na krk zvířete a zde ponechejte maximálně 60 minut. Tento postup provádějte 1x až 3x denně.

Aplikace vetřením nebo olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to zvíře aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním zvíře může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat  nebo může nastavovat tělesné partie a chtít účinné látky vtírat do těchto míst. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi porozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo velmi jemně vetřete do srsti a kůže v místech, která zvíře nabízí.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje:
Viola odorata absolue – violka, (Citrus sinensis) pomeranč, (Majorana hortensis) majoránka, (Pogostemon cablin) patchouli, (Rosa damascena) růže, (Santalum album) santal

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Přípravek není vhodný v období gravidity a kojení.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


3 recenze LÁSKA 53 Při traumatu a stresové zátěži podpůrná inhalace

 1. K

  Máme sedmiletého psa (častěji unavený, placatý čumák) – při únavě si dělá z mladšího psa hromosvod a útočí na něj. Kapky fungují okamžitě…dám na dlaň, to olíže a pak ještě kapku na každou přední tlapičku, protože když leží, tak k tomu pořád čuchá.

  Hodnocení 5 z 5

  Katka

 2. H

  Kapeme v domě, když musíme nechat pejsky samotné, kdyby se objevil v okolí nějaký ruch a nebyli jsme po ruce s první pomocí láska 52 viola odorata, tak aby se zabránilo velkému vystresování

  Hodnocení 5 z 5

  Hana P. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC A ÚLEVA PRO PSA S PSYCHICKÝM PROBLÉMEM

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje:
Viola odorata absolue – violka
Citrus sinensis – pomeranč
Majorana hortensis – majoránka
Pogostemon cablin – patchouli
Rosa damascena – růže
Santalum album – santal

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Pomeranč

Pomeranč je stabilizátor emocí s vyváženým stimulačním i relaxačním působením. Posiluje činnost pravé mozkové hemisféry.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Bouřky a pes

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Příběh o Maxovi, válce a cestě za lepším osudem

Max byl kříženec belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině přežil to, co si jen málokdo z nás umí představit.  Jen kousek od něj vybuchl...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky