LÁSKA 63 Při odloučení a změnách

SEPARAČNÍ ÚZKOST / SAMOTA

Podpůrná inhalace

Hodnoceno 4.29 z 5 na základě 7 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 7)

559

Vhodná podpora při odloučení a separační úzkosti. Vhodná podpora při špatné adaptaci na změny, jako je přestěhování, stavba v okolí. Anebo po náhlém odchodu člena smečky nebo rodiny majitele. Aplikace inhalací je ideální u psů, kteří na sebe nechtějí nechat sáhnout, pro rychlé působení na mozek nebo pokud je v místě více traumatizovaných psů. A také ji lze používat pro posílení účinku v době samoty.

Popis produktu

Inhalační směs určena pro psy s projevy strachu ze samoty či odloučení od majitele nebo smečky. Vhodná podpora při separační úzkosti. Vhodná podpora při špatné adaptaci na změny, jako je přestěhování, stavba v okolí. Anebo po náhlém odchodu člena smečky nebo rodiny majitele.

Aplikace inhalací je ideální u psů, kteří na sebe nechtějí nechat sáhnout, pro rychlé působení na mozek nebo pokud je v místě více traumatizovaných psů. A také ji lze používat pro posílení účinku v době samoty.

Aplikujte dva až čtyři týdny podle zaznamenaného prospěchu pro psa. Nebo do vymizení obtíží. Případně používejte dlouhodobě pro zmírňování projevů chronické poruchy.

Podpůrné přírodní látky přináší krátkodobější úlevný efekt vždy po aplikaci, ale důležité je i pozvolné, dlouhodobější působení na mozek zvířete. Ten se učí, že vypjaté situace lze zvládat klidněji a přehnané reakce nejsou nutné.

A je dost velká šance, že se mu to bude dařit i poté, co přípravek postupně přestanete používat.

Tento inhalační přípravek je vhodný podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání do kůže a srsti Láska 64.

KDY JE VHODNÉ ZVOLIT INHALAČNÍ PŘÍPRAVEK?
 • Když na psa není možné sahat
 • Při používání pro více psů
 • Pro přímé a rychlé působení na mozek a psychiku
 • Jako další podpůrný prvek při používání přípravku ke vtírání
 • Pro posílení účinku v době samoty
 • Pro společné sdílení s člověkem

Způsob použití

Používejte do zlepšení a zmírnění projevů psychického diskomfortu. U psů s chronickou poruchou používejte dlouhodobě podle potřeby a stavu psa.

Prostorová inhalace

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 20 min., 1× až 4× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 1x až 4x denně.

Pro posílení účinku aplikací v době samoty: Optimálně pomocí difuzéru nebo nebulizéru s možností časového nastavení nebo pomocí jednoduchých spínacích hodin.

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 1× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda

Lze aplikovat (3 až 6 kapek) na kus látky nebo hadřík. Pak jej poskytněte zvířeti, položte na zem přibližně půl metru od něj. Zvíře si pak zvolí, jak daleko od účinné látky bude pobývat nebo jestli si ji případně bude otírat o srst. Až bude příjem účinné látky dostatečný, zvíře se od hadříku vzdálí. Tento postup provádějte 1x až 4x denně.

Šátková metoda

Na šátek (pruh látky) naneste 2 kapky, umístěte šátek na krk zvířete a zde ponechejte maximálně 60 minut. Tento postup provádějte 1x až 3x denně.

Aplikace vetřením nebo olizováním jen dobrovolně!

Přípravek je určen pro inhalační aplikaci. Jiný způsob aplikace je možný jedině tehdy, kdy to zvíře aktivně vyžaduje. Po provedení analýzy očicháním zvíře může chtít směs nebo lahvičku přípravku olizovat  nebo může nastavovat tělesné partie a chtít účinné látky vtírat do těchto míst. V takovém případě 1 až 2 kapky směsi porozetřete mezi prsty a z nich nabídnete k olíznutí nebo velmi jemně vetřete do srsti a kůže v místech, která zvíře nabízí.

Upozornění

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje: (Citrus aurantinum) neroli, (Acacia decurrens) mimosa, (Majorana hortensis) majoránka, (Boswellia serrata) kadidlovník, (Jasminum grandiflorum) jasmín, (Santalum album) santal, (Vetiveria zizainoides) vetiver, (Cedrus atlantica) cedr

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Přípravek není vhodný pro epileptiky.

Doba použitelnosti: 2 rok od data výroby


7 recenzí LÁSKA 63 Při odloučení a změnách – podpůrná inhalace

 1. P

  Není to pokaždé sto procentní, ale že to nějak funguje je určitě poznat. Rozhodně je klidnější a i když na kameře je vidět, že občas ještě chodí ke dveřím a smutně tam sedí, tak to není taková katastrofa jako předtim.

  Hodnocení 5 z 5

  Petr Polesný

 2. J

  Jeden z mých pejsků v době hárání fenek několik hodin štěká a vyje, když odejdu ráno do práce. Zkusila jsem tuto inhalaci. Dlouho byl v klidu a dnes to začalo to na novo :-).

  Hodnocení 4 z 5

  Jitka Havlíčková (ověřený vlastník)

 3. M

  Bohužel nefunguje

  Hodnocení 3 z 5

  Martina

 4. P

  moc na to nereaguje spíš uteče schovat se

  Hodnocení 4 z 5

  Pavlína T. (ověřený vlastník)

 5. A

  Pejsek, pro kterého jsem tento přípravek koupila, na tuto vůni moc nereaguje, ale zdá se klidnější.

  Hodnocení 4 z 5

  Anna (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Přírodní pomoc při separační úzkosti

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Esenciální oleje: Citrus aurantinum – neroli, Acacia decurrens – mimosa, Majorana hortensis – majoránka, Boswellia serrata – kadidlovník, Jasminum grandiflorum – jasmín, Santalum album – santal, Vetiveria zizainoides – vetiver, Cedrus atlantica – cedr

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

Cedr atlas

Zklidňuje a uzemňuje při velkém stresu, je vhodný při meditaci. Pomáhá při onemocněních horních cest dýchacích, ulevuje při kloubních bolestech.

Zjistit více

Jasmín

Jasmín se právem řadí mezi krále keřů. Už po tisíciletí jej pěstují v královských zahradách – nejen pro jeho nádhernou vůni, ale především kvůli jeho blahodárným účinkům. Využívá se hojně v kosmetice, bylinkářství i při psychických problémech.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky