Základní balíček pro psa s epilepsií

Podpora při záchvatu a preventivní péče

Hodnoceno 4.55 z 5 na základě 73 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 73)

584

LÁSKA 40 Při epileptickém záchvatu podpůrný přípravek – 5ml+ LÁSKA 42 Při epilepsii podpůrný olej – 30ml

Popis produktu

Představujeme balíček základní péče, kterou by měl mít každý majitel pejska s epilepsií doma a po ruce.

Balíček obsahuje: LÁSKA 40 Při epileptickém záchvatu a LÁSKA 42 Při epilepsii

LÁSKA 40 Při epileptickém záchvatu je unikátní inhalační směs, která napomáhá zmírnění průběhu epileptického záchvatu, podporuje regeneraci a návrat do “normálního” stavu z poslední fáze záchvatu. Přípravek se aplikuje inhalační cestou. To je pro mozek velice výhodné, jelikož dochází k rychlé odezvě.

LÁSKA 42 podpůrný olej, je přípravek, který napomáhá harmonizaci psychiky a zároveň eliminuje riziko vzniku záchvatu. Je vhodný pro každodenní pravidelnou péči o pejsky se zvýšeným rizikem výskytu epilepsie nebo epileptiformních záchvatů.


Způsob použití

LÁSKA 40 při epileptickém záchvatu podpůrný přípravek: 4 kapky na každých 7 kg živé hmotnosti psa. U psů s tělesnou hmotností pod 4 kg podávejte jednotnou minimální dávku 3 kapky. Příslušný počet kapek nakapejte do dlaní a z nich vytvoříte improvizovanou masku, kterou přiložíte pejskovi těsně k čenichu a tlamičce. Pouze pro vnější použití.

LÁSKA 42 při epilepsii podpůrný olej: Velmi jemně vtírejte do oblasti boční strany krku a krční páteře. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem. Maximální denní dávka 1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží. Lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml je 40 kapek.

Upozornění

SLOŽENÍ:

LÁSKA 40: Mandlový olej, esenciální oleje – kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvátná (Ocimum sanctum), vitamin E (tokoferol).

LÁSKA 42: Slunečnicový olej, esenciální oleje: Boswellia serrata, Boswellia carterii, Citrus paradisi – grep, Citrus aurantinum – neroli, vitamín E.

LÁSKA 40: 4 kapky na každých 7 kg živé hmotnosti psa. U psů s tělesnou hmotností pod 4 kg podávejte jednotnou minimální dávku 3 kapky. Aplikujte INHALAČNÍ MASKOU vytvořenou z dlaní, do kterých nakapete potřebné množství přípravku a masku pejskovi přiložíte k čumáku. Není potřeba se přímo dotýkat čumáku, inhalace stačí ze vzdálenosti asi 5 cm. Tento způsob je vhodný u psů, kteří nejsou při záchvatu agresivní a nekoušou. INHALACE Z LAHVIČKY je vhodná u psů, kteří v době záchvatu nebo v některé jeho fázi koušou a jsou agresivní.

LÁSKA 42: Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není určen pro březí a kojící feny.

Doba použitelnosti: viz etiketa


73 recenzí Základní balíček pro psa s epilepsií

 1. O

  Mám dvouletého jorkšírka a před koncem loňského roku měl první epileptický záchvat. Trval sice jen krátce a za chvilku byl pejsek relativně v pořádku, ale po druhém záchvatu cca po měsíci byl dva dny zmatený a dezorientovaný. Dozvěděla jsem se z internetu o kapičkách Láska 40. Už měl další 2 záchvaty při kterých jsem je aplikovala. Po pár minutách byl pejsek v pohodě a zase akční a veselý. Pokud kapky budou takhle fungovat, SUPER!! Schválila mi je i veterinářka, tak se dále uvidí.

  Obrázek #1 z Olga
  Hodnocení 5 z 5

  Olga (ověřený vlastník)

 2. K

  Používáme zatím kratce, spokojeni

  Hodnocení 5 z 5

  Klára V. (ověřený vlastník)

 3. S

  Zatím jsem vyzkoušela jen kapky 42 a záchvat se nedostavil,doufám že to tak o zůstane takže za mě super

  Hodnocení 5 z 5

  Světlana Schrollová (ověřený vlastník)

 4. A

  Doporučuji funguje

  Hodnocení 5 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 5. N

  od doby co lásku při epilepsii používáme, se u pejska objevují záchvaty v mnohem menší četnosti, a mnohem lepším průběhem. I po záchvatové probrání je mnohem rychlejší

  Hodnocení 5 z 5

  Nela Tkačíková (ověřený vlastník)

 6. V

  Objednáno zkušebně po druhém záchvatu, tak uvidíme.

  Hodnocení 3 z 5

  Vlasta L. (ověřený vlastník)

 7. M

  Ještě nemohu hodnotit. Pes je v pohodě. Protože to jinak nejde, dávám 5 a snad to bude pravda.

  Hodnocení 5 z 5

  Miluše Lavičková (ověřený vlastník)

 8. M

  Olejíčky pěkně voní. Po podání kapiček při stresové situaci se pejsek opravdu zklidnil. Zatím jsem (naštěstí) neměla možnost použití při záchvatu, ale jestli bude fungovat jako pro stresové situaci, bude to super.

  Hodnocení 5 z 5

  Martina (ověřený vlastník)

 9. A

  Hezky voní, ale u nás bohužel vůbec nefunguje

  Hodnocení 1 z 5

  Alena (ověřený vlastník)

 10. A

  Bohuzel u nas vubec nefunguje

  Hodnocení 1 z 5

  Alena H. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
LÁSKA 40: Mandlový olej, esenciální oleje - kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvátná (Ocimum sanctum), vitamin E (tokoferol)

LÁSKA 42: Slunečnicový olej, esenciální oleje: Boswellia serrata, Boswellia carterii, Citrus paradisi – grep, Citrus aurantinum – neroli, vitamín E.

Kadidlovník

Ulevuje od zánětu a bolesti, zmírňuje problémy pohybového aparátu. Harmonizuje psychiku, zlepšuje dýchání. Napomáhá dobré náladě, působí antidepresivně, posiluje paměť.

Zjistit více

Mandlový olej

Jemně pečuje o kůži a vlasy. Zklidňuje podráždění, zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný po zákrocích a nemoci, má regenerační účinky.

Zjistit více

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

Bazalka posvátná

Posiluje organismus, pomáhá snížit škodlivý vliv stresu, špatné stravy a životního prostředí. Detoxikuje. Pomáhá při cukrovce, má protirakovinný účinek.

Zjistit více

Bazalka pravá

Napomáhá zdravému trávení, stimuluje krevní oběh, posiluje správnou funkci dýchání. Má mírný antibiotický účinek, tlumí křečové bolesti a bojuje s nespavostí a migrénami. Přispívá také k vyváženému duševnímu zdraví, snižuje stres a zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Grapefruit

Je bohatý na vitamíny C, B a K. Posiluje obranyschopnost, správné kognitivní funkce mozku, krevní oběh. Říká se, že snižuje riziko rakoviny a zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Epilepsie u psa

Jak pečovat o psa s epilepsií, a jak psovi ulevit při epileptickém záchvatu.

Více z Dokonalé Lásky