Trauma | Úleva | Stres | Adrenalin

Zvýhodněný set: Láska 52 + Láska D02

Krizová lahvička a hydrosol růže

Hodnoceno 4.16 z 5 na základě 19 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 20)

609

LÁSKA 52 Viola odorata absolue 1 ml + LÁSKA D02 Hydrosol Růže 50 ml

Popis produktu

Zvířata v traumatu a posttraumatickém stavu při zoofarmakognozii vybírají a používají právě tyto dvě látky. Set jsme sestavili hlavně pro ty, kteří mají v péči takového psa, či kočku nebo přicházeji se zvířatyy v posttraumatickém stavu častěji do kontaktu.


1) Krizová lahvička pro konejšivou úlevu

Viola odorata je endogenní kanabinoid a relaxant přinášející konejšivou podporu a možnost první imtimnější práce se zvířetem. Jedná se o absolue extrakci z listu.

Krizová lahvička Láska 52 Viola odorata je klíčový konejšivý přípravek pro okamžitou úlevu i u zvířat ve vážném psychickém stavu.

Také je to “startovací” přípravek při řešení různých chronických stavů, bývá pro zvíře takovým prvním zábleskem naděje, že přeci jen může být lépe.

Přejeme vám zažít ten moment, kdy lahvičku Láska 52 nabídnete zvířeti s psychickým problémem. Obdivné překvapení, uznání a vděčnost za to, že jste opravdu pochopili jeho problém a přinášíte pro něj vizi lepší budoucnosti…


Přípravek ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i jeho anxiolytický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

Tento široký účinek na psychiku a nervovou soustavu poskytuje úlevu v těchto stavech

 • psychické trauma
 • posttraumatické stresově-úzkostné poruchy
 • strach
 • panické stavy
 • problémy se změnou domova
 • kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku
 • napětí
 • stahy, křeče
 • bolest
 • srdeční potíže z důvodu stresu
 • dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu

2) Květová voda pro regulaci adrenalinu a emocí

Hydrosol Růže damascénské je výkonný stabilizátor emocí. Je věděcky potvrzeno, že i samotná inhalace této látky pomáhá snížení hladiny adrenalinu až o 30 %. Hydrosol je květová voda. Psi hydrosol přijímají orálně (olizováním) nebo jej chtějí vtírat do srsti, nejčastěji po straně krku nebo do vnitřní strany stehna.

Co je hydrosol?

Hydrosol je nejjemnější extrakce rostliny. Jedná se o prvotní frakci prosté parovodní destilace, což je nejpřirozenější a nejčistší způsob získávání květové vody. Hydrosol (říkáme mu také lidověji – květová voda) je čirá vodná substance, nezpůsobuje zabarvení, ani zamaštění.

Díky výjimečné šetrnosti jej lze bez rizik používat u všech živočišných druhů a také pro péči o zvířecí i lidská mláďata a juniory. Je velmi vhodný i pro péči o starší a zesláblé jedince.

Hydrosol (květová voda) růže damascénské je zvířaty vybírán z těchto důvodů:

excitace, hormonální problémy u samic, trauma v minulosti či přítomnosti.

Hlavní přínos:

redukce adrenalinu, progesteronní zdroj a relaxant.


Způsob použití

Nastříkejte si na dlaň LÁSKA D02 hydrosol růže. Pokud se zvíře bojí zvuku dávkovače, tak odšroubujte kryt lahvičky a hydrosol odlévejte. Nechte ho, ať se s látkou na ruce seznámí, očichá, případně olízne. Nespěchejte. Pokud pes nebo kočka naznačuje, že chce rukou s hydrosolem hladit, pak to proveďte, avšak velmi jemně a pomalu. Hlaďte zpočátku spíše otočenou rukou, tedy ne dlaní. Vtírejte látku do míst, která zvíře nabízí. Pokud chce látku olizovat (popíjet), pak mu to dopřejte. Předávkování hydrosolem není možné.

Poté použijte lahvičku LÁSKA 52 Viola odorata. Nabídněte k očichávání otevřenou lahvičku ze vzdálenosti cca 10 cm od čenichu. V případě odmítání zvíře odejde – vše ostatní je normální chování při inhalaci (občasné odvracení hlavy, křenění, zívání, kýchání – vše je v pořádku). Bude-li chtít zvíře olizovat hrdlo lahvičky, nechte jej. Můžete si také otřít trošičku na prsty, jemně rozetřít a dát olízat. Pokud chce delší dobu relaxovat u otevřené lahvičky či víčka, umožněte mu to.

Postup případně opakujte a proceduru provádějte tak dlouho, jak odečtete z reakcí psa nebo kočky.


Hodnocení zákazníků

 1. N

  sice voní,ale na našeho pejska vůbec nefunguje

  Hodnocení 1 z 5

  Naďa J. (ověřený vlastník)

 2. S

  Violka fajn, růže u nás nefunguje

  Hodnocení 5 z 5

  Stanislava P. (ověřený vlastník)

 3. I

  Zatím nevím ,ještě jsem nevyzkoušela 🙂 koupila jsem na cestu autem na dovolenou, dám vědět později😉

  Hodnocení 5 z 5

  Irena (ověřený vlastník)

 4. J

  Stejná zkušenost jako s olejem proti úzkosti, navíc lahvička Viola odorata přišla prázdná.

  Hodnocení 1 z 5

  Jitka (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, viola odorata jisto jistě nemohla přijít prázná jen je potřeba si uvědomit, že obsah je 1ml nebo 2ml silice, která při nízkých teplotách tuhne a tedy je potřeba jí nechat v pokojové teplote a popřípadě naředit olivovým olejem. Dále pak s violkou se pracuje a práce sní není vždy snadná. Máme k dispozici zákaznickou linku a poradnu, kde mile rádi poradíme a popřípadě doporučíme výměnu protože každému prostě sedí něco jiného. Záleží především na historii psa a jak hluboký stav úzkosti je. Neváhejte se ozvat. Děkuji

   Kristýna Příplatová (store manager)

 5. J

  Jsem velice spokojená, pejsek jak vidí, že jdu pro lahvičku už běží za mnou a čeká až mu dám přičichnout. Pak si rozetřu trochu do dlaní a pejsek olízne a chce se hladit . Děkuji Jarka

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava Šťastná (ověřený vlastník)

 6. L

  Moc to nezabírá, ale je to foxteriér, a ti jsou dost vůči všemu odolní,ale každý den se nevzdávám a pokračuji:)

  Hodnocení 2 z 5

  Lea Stošková (ověřený vlastník)

 7. M

  bohužel mému psovi kapky vůbec nepomohly.

  Hodnocení 2 z 5

  Marta B. (ověřený vlastník)

 8. M

  Doporučuji na zklidnění

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Bahulová Králíková (ověřený vlastník)

 9. D

  Moc doporučuji tuto sadu. Bouřky už se náš psík nebojí.

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar V. (ověřený vlastník)

 10. J

  Učiněný zázrak, hlavně viola. Aplikujeme při bouřkách a Mařenku viditelně uklidňuje. Přijímá ho olizováním z prstu. Děkujeme a všem doporučujeme.

  Obrázek #1 z Jana Havlíková
  Hodnocení 5 z 5

  Jana Havlíková (ověřený vlastník)

 11. J

  Krizovou lahvičku používám jak u pejska, tak i u koní. Reakce na extrakt z violky u jednoho z koníků byla delší, bylo třeba aplikaci opakovat. Druhý koník na ni reagoval téměř hned.

  Hodnocení 5 z 5

  Johana (ověřený vlastník)

 12. D

  Pejsek se vždy uklidnil, má toho za sebou hodně a když jsme mu museli dávat léky nebo kapat do oči, uší, tak byl z toho úplně mimo. Po použití traumasetu se zklidnil, lehl si a odpočíval. Sám odešel, když už čichat nechtěl.

  Hodnocení 5 z 5

  Denisa K. (ověřený vlastník)

 13. D

  Pravidelně (dvakrát týdně) docházím do tří míst dočasné péče, kde se dobrovolníci starají o psy odebrané z nevhodných podmínek a vypomáhám finančně i co se týká zdravotnického vybavení. Od doby, kdy používáme dok. lásku, máme neporovnatelně lepší výsledky v adaptaci a socializaci psů. A právě v akutních případech a u nových psů se moc osvědčil tenhle traumaset. Nejprve jsem se trochu bála, jestli to budu umět používat, ale je to fakt jenom o zvyku a o tom, všímat si reakcí psů. Je to super pomůcka. Denisa, Jirkov.

  Denisa

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


PŘÍRODNÍ POMOC PRO PSY S PSYCHICKÝM PROBLÉMEM

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Láska 52 Viola odorata absolue 1 ml
Láska D02 Hydrosol Růže 50 ml

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce a to i když je zdráv a bez psychické poruchy. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce...
Přečtěte si více

Příběh o Maxovi, válce a cestě za lepším osudem

Max byl kříženec belgičáka, psa s obrovskou chutí do života a nádhernou duší. Na Ukrajině přežil to, co si jen málokdo z nás umí představit.  Jen kousek od něj vybuchl...
Přečtěte si více

Naše srdce pomáhá psům při strachu či stresu

Strach u psa je silná emoce, se kterou se někteří naši mazlíčci potýkají úplně stejně jako my, lidé. Jde o normální fyziologickou reakci na hrozící nebezpečí. Motivuje nás k vyhnutí...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky