LÁSKA 59

Traumaset základní

konejšivá úleva a práce s emocemi

Hodnoceno 4.44 z 5 na základě 16 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 17)

609

LÁSKA 52 Viola odorata absolue 1 ml + LÁSKA D02 Hydrosol Růže 50 ml

Popis produktu

Psi v traumatu a posttraumatické stavu při zoofarmakognozii vybírají a používají právě tyto dvě látky. Proto je určen hlavně pro ty, kteří mají v péči takového psa nebo přicházeji s psy v posttraumatickém stavu častěji do kontaktu.

Viola odorata je endogenní kanabinoid a relaxant přinášející konejšivou podporu a možnost první imtimnější práce se psem. Jedná se o absolue extrakci z listu.

Hydrosol Růže damascénské je výkonný stabilizátor emocí. Je věděcky potvrzeno, že i samotná inhalace této látky pomáhá snížení hladiny adrenalinu až o 30 %. Hydrosol je květová voda. Psi hydrosol přijímají orálně (olizováním) nebo jej chtějí vtírat do srsti, nejčastěji po straně krku nebo do vnitřní strany stehna.


Způsob použití

Nastříkejte si na ruku LÁSKA D02 hydrosol růže. Pokud se pes bojí zvuku dávkovače, tak odšroubujte kryt lahvičky a hydrosol odlévejte. Nechte psa, ať se s látkou na ruce seznámí, očichá, případně olízne. Nespěchejte. Pokud pes naznačuje, že chce rukou s hydrosolem hladit, pak to proveďte, avšak velmi jemně a pomalu. Psa hlaďte zpočátku spíše otočenou rukou, tedy ne dlaní. Vtírejte látku do míst, která pes nabízí. Pokud chce látku olizovat (popíjet), pak mu to dopřejte. Předávkování hydrosolem není možné.

Poté použijte lahvičku LÁSKA 52 Viola odorata. Nabídněte k očichávání otevřenou lahvičku ze vzdálenosti cca 10 cm od čeníšku. V případě odmítání pes odejde – vše ostatní je normální chování při inhalaci (občasné odvracení hlavy, křenění, zívání, kýchání – vše je v pořádku). Bude-li chtít pes olizovat hrdlo lahvičky, nechte jej. Můžete si také otřít trošičku na prsty, jemně rozetřít a dát olízat. Pokud chce delší dobu relaxovat u otevřené lahvičky či víčka, umožněte mu to. 

Postup případně opakujte a proceduru provádějte tak dlouho, jak odečtete z reakcí psa. 


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Zatím nevím ,ještě jsem nevyzkoušela 🙂 koupila jsem na cestu autem na dovolenou, dám vědět později😉

  Hodnocení 5 z 5

  Irena (ověřený vlastník)

 2. J

  Stejná zkušenost jako s olejem proti úzkosti, navíc lahvička Viola odorata přišla prázdná.

  Hodnocení 1 z 5

  Jitka (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, viola odorata jisto jistě nemohla přijít prázná jen je potřeba si uvědomit, že obsah je 1ml nebo 2ml silice, která při nízkých teplotách tuhne a tedy je potřeba jí nechat v pokojové teplote a popřípadě naředit olivovým olejem. Dále pak s violkou se pracuje a práce sní není vždy snadná. Máme k dispozici zákaznickou linku a poradnu, kde mile rádi poradíme a popřípadě doporučíme výměnu protože každému prostě sedí něco jiného. Záleží především na historii psa a jak hluboký stav úzkosti je. Neváhejte se ozvat. Děkuji

   Kristýna Příplatová (manažer obchodu)

 3. J

  Jsem velice spokojená, pejsek jak vidí, že jdu pro lahvičku už běží za mnou a čeká až mu dám přičichnout. Pak si rozetřu trochu do dlaní a pejsek olízne a chce se hladit . Děkuji Jarka

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava Šťastná (ověřený vlastník)

 4. M

  bohužel mému psovi kapky vůbec nepomohly.

  Hodnocení 2 z 5

  Marta B. (ověřený vlastník)

 5. M

  Doporučuji na zklidnění

  Hodnocení 5 z 5

  Monika Bahulová Králíková (ověřený vlastník)

 6. D

  Moc doporučuji tuto sadu. Bouřky už se náš psík nebojí.

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar V. (ověřený vlastník)

 7. J

  Učiněný zázrak, hlavně viola. Aplikujeme při bouřkách a Mařenku viditelně uklidňuje. Přijímá ho olizováním z prstu. Děkujeme a všem doporučujeme.

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Jana Havlíková
  Hodnocení 5 z 5

  Jana Havlíková (ověřený vlastník)

 8. J

  Krizovou lahvičku používám jak u pejska, tak i u koní. Reakce na extrakt z violky u jednoho z koníků byla delší, bylo třeba aplikaci opakovat. Druhý koník na ni reagoval téměř hned.

  Hodnocení 5 z 5

  Johana (ověřený vlastník)

 9. D

  Pejsek se vždy uklidnil, má toho za sebou hodně a když jsme mu museli dávat léky nebo kapat do oči, uší, tak byl z toho úplně mimo. Po použití traumasetu se zklidnil, lehl si a odpočíval. Sám odešel, když už čichat nechtěl.

  Hodnocení 5 z 5

  Denisa K. (ověřený vlastník)

 10. D

  Pravidelně (dvakrát týdně) docházím do tří míst dočasné péče, kde se dobrovolníci starají o psy odebrané z nevhodných podmínek a vypomáhám finančně i co se týká zdravotnického vybavení. Od doby, kdy používáme dok. lásku, máme neporovnatelně lepší výsledky v adaptaci a socializaci psů. A právě v akutních případech a u nových psů se moc osvědčil tenhle traumaset. Nejprve jsem se trochu bála, jestli to budu umět používat, ale je to fakt jenom o zvyku a o tom, všímat si reakcí psů. Je to super pomůcka. Denisa, Jirkov.

  Denisa (manažer obchodu)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče v krizové situaci

Obsah balení:

1 ml LÁSKA 52 Viola odorata absolue

50 ml LÁSKA D02 Hydrosol Růže

Violka vonná

Oddenek a v menší koncentraci i celá nať obsahují mnoho saponinů usnadňujících odkašlávání, dále hojivý sliz, flavonové glykosidy, voskové látky, alkaloid violin, vonnou silici a dokonce i sloučeninu kyseliny salicylové, což je účinná látka acylpyrinu – právě díky ní má tato bylinka protirevmatický účinek.

Extrakt z listu violky přináší nebývalý efekt u zvířat v psychickém diskomfortu. Poskytuje konejšivou úlevu a pomoc pro zvířata s posttraumatickou poruchou nebo při velkém strachu.

Růže damascénská (Rosa damascena)

Damascénská růže je tradičně používána v nejdražších parfémech. Její označení „královna květin a vůní“ je přiléhavé. Společně s jasmínem a santalem patří historicky k nejpoužívanějším parfumerským složkám. Ale nás kromě nádherné vůně zajímá i antivirotický a antibakteriální účinek. A ten je značný. Věda se v minulosti zabývala především antioxidačními účinky růžového oleje, ale v posledních dvaceti letech výzkum v oblasti antomikrobiálního působení nabral na obrátkách. Dnes na toto téma nalezneme již přes 2400 důvěryhodných studií. Růže je také progesteronní zdroj.

Poradna

Jak zklidnit psa na Silvestra a v kritických situacích

Z magazínu

Pes a bouřka

Každý pes se může cítit nesvůj při pořádné bouřce. A pak jsou psi, kteří mají chronický problém. Při každé bouřce nebo i jen vzdáleném zahřmění či náhlém dešti vykazují nepatřičné projevy stresu, paniky, strachu nebo úzkosti. Tyto stavy zatěžují nervovou soustavu i tělesný organismus psa. U psů, kteří trpí stresem a strachem z bouřek, se...
Přečtěte si více

Více z Dokonalé Lásky