LÁSKA 58 Při agresivitě a nadměrné dominanci

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.11 z 5 na základě 18 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 18)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy.

Podpůrný olej k vetření do srsti a kůže je určen pro psí samce, kteří projevují nadměrnou ofenzivní agresivitu. Pro samce s projevy nadměrné dominantní agresivity k jiným psům, s agresivním projevem likvidace konkurence a s poruchou nadměrné tvorby testosteronu.Způsob použití

Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylky, nebo mezi lopatku či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do podpaží a nebo do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře olíznout mastné ruce, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

Upozornění

SLOŽENÍ: Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: (Majorana hortensis) majoránka, (Cymbopogon citratus) lemongrass, (Vetiveria zizainoides) vetiver, (Jasminum grandiflorum) jasmín, (Rosa damascena) růže, (Santalum album) santal.

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 140-19/C


18 recenzí LÁSKA 58 Při agresivitě a nadměrné dominanci pro samce – podpůrný olej

 1. D

  Velká spokojenost. Velmi pejska klidní. Používám spolu s jasminem v době, kdy se háraji v okolí fenky. Pomáhá to.

  Hodnocení 5 z 5

  Dagmar (ověřený vlastník)

 2. J

  Jeden z mých pejsků má po přestěhování problém s ostatními psy. Bydlíme tam už skoro 2 roky a on si pořád troufá i na větší plemena. Mám ho na vodítku, takže dochází jen ke štěkání a tahání za vodítko. Nevím, jestli by se chtěl rvát. Tyhle kapky jeho chování neovlivnily.

  Hodnocení 2 z 5

  Jitka Havlíčková (ověřený vlastník)

 3. M

  Zatím nevyzkoušeno

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela S. (ověřený vlastník)

 4. R

  u nás funguje , je rozhodně klidnější ,zase objednáváme

  Hodnocení 5 z 5

  Renata Čelišová (ověřený vlastník)

 5. E

  Bohužel naš pes si to nenechá vetřít do kůže

  Hodnocení 1 z 5

  Eva H. (ověřený vlastník)

 6. M

  Zatím nevyzkoušeno

  Hodnocení 5 z 5

  Michaela Ludvíková (ověřený vlastník)

 7. J

  Zatím jsme vyzkoušeli jednou a jako naschvál, nepotkali žádného pejska.

  Hodnocení 5 z 5

  Jaroslava M. (ověřený vlastník)

 8. K

  Olejiček je skvělou pomůckou při potížích, úžasně voní, dobře se s ním pracuje a můj pejsek když vidí že beru lahvičku a cítí vůni olejíčku, sám si lehne a nastavuje místa k aplikaci olejíčku.

  Hodnocení 4 z 5

  Kateřina K. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče při agresivitě a nadměrné dominanci

Dary přírody

SLOŽENÍ: Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Majorana hortensis – majoránka, Cymbopogon citratus – lemongrass, Vetiveria zizainoides – vetiver, Jasminum grandiflorum – jasmín, Rosa damascena – růže, Santalum album – santal.

Jasmín

Jasmín se právem řadí mezi krále keřů. Už po tisíciletí jej pěstují v královských zahradách – nejen pro jeho nádhernou vůni, ale především kvůli jeho blahodárným účinkům. Využívá se hojně v kosmetice, bylinkářství i při psychických problémech.

Zjistit více

Vetiver

Působí protizánětlivě, antibakteriálně, stimuluje obranyschopnost a je nenahraditelným antioxidantem. Vůně vetiveru pomáhá snížit stres, uklidňuje.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Zjistit více

Růže damascénská

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Zjistit více

Lemongrass (Voňatka citronová)

Působí protivirově, protizánětlivě a mírně sedativně. Ulevuje při křečích, vyčerpání a stresu. Blahodárně působí při horečkách, podporuje laktaci, detoxikaci a močovou soustavu. Zklidňuje podrážděnou kůži, odhání hmyz.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky