LÁSKA 62

Při hormonální nerovnováze a falešné březosti pro samice

Podpůrný olej

Hodnoceno 4.78 z 5 na základě 36 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 36)

od 343

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Veterinární přípravek pro psy

Podpůrný olej k vetření do srsti a kůže je určeny pro samice (feny) při projevech falešné březosti, uzavření, stavech deprese a apatie z důvodu hormonální nerovnováhy. Směs esenciálních olejů s proestrogenním účinkem působí na regulaci pohlavních hormonů fen. Vhodné jako podpora při pokastrační inkontinenci. Lze užít pro hormonální přípravu před kastrací a pro optimalizaci hormonálního systému po kastraci. Nepoužívejte při podezření na zánětlivé onemocnění pohlavního aparátu.


Způsob použití

Aplikační dávka 1 ml (cca 40kapek) na 5kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatku či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do podpaží a nebo do oblasti třísel. Vhodná je i aplikace do oblasti mléčné lišty. V případě zájmu může zvíře olíznout mastné ruce, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.
Pro dosažení terapeutického efektu může být dostačující i menší než uvedená dávka, toto je však dost individuální.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky a gravidní feny.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 142-19/C


Hodnocení zákazníků

 1. I

  Fenka už není tak ukňučená, ale zatím se ještě úplně nezklidnila, snad se to ještě srovná

  Hodnocení 5 z 5

  Iva (ověřený vlastník)

 2. J

  Používám poprvé,tak uvidím.

  Hodnocení 3 z 5

  Jiřina M. (ověřený vlastník)

 3. G

  Olej krásně voní a příjemně se nanáší. Aplikaci naše fenka nevnímá jako něco nepříjemného, rušivého. Již druhý den užívání znatelné zklidnění v chování – nekňučí a nestaví “hnízda”. Účinek mile překvapil. Doporučuji.

  Hodnocení 5 z 5

  Grace (ověřený vlastník)

 4. S

  Máme fenku 3 roky starou, mívá opakovaně 2 měsíce po hárání příznaky falešné březosti (hárá jen jednou ročně). Byla smutná, nehrála si, málo jedla a neustále pokvíkávala. Kombinovali jsme tento olejíček za krk a čuchací lahvičku (podůrná inhalace, Láska 61) a už 15 minut po prvním použití jsme viděli rozdíl. Snědla celou misku a s hračkou si začala pohazovat a trhat ji namísto olízování a kňučení. Aplikovali jsme ještě asi 2x čuchací přípravek (inhalaci) – ale už moc do nozder nenasála a od té doby je v pohodě. Byla to třetí falešná březost, ttvala jen 4 dny do podání olejíčku namísto obvyklých 14 dní až 3 týdnů. Děkujeme.

  Hodnocení 5 z 5

  Soňa F. (ověřený vlastník)

 5. Ľ

  Máme fenku 2,5 roka starou, která trpí na falešnou březost. Byvá smutná, unavená a úplně bez nálady a prakticky několik měsíců nežere. Zkoušeli jsme kde co a pak jsem zkusila olejíček za krk (Láska 62) v kombinaci s čuchací lahvičkou (Láska 61) a krátkou chvilku po aplikaci jsme viděli výrazný rozdíl. Fenka byla plná energie a chuti do života a dokonce snědla celou dávku. Aplikovali jsme vždy, když se jí začaly nalévat cecíky, a pokaždé bylo pozorovat okamžitě změnu a zatažení cecíku. Za mě top přípravky při falešné brezosti 😊

  Hodnocení 5 z 5

  Ľubica (ověřený vlastník)

 6. M

  Krásně voní, fence nevadí, účinky nedokážu posoudit.

  Hodnocení 5 z 5

  Marta (ověřený vlastník)

 7. T

  Je to opravdu pecka ! Hodně nám pomohl při falešce a krásně voní!

  Nahrané obrázky:

  Obrázek #1 z Tereza P.
  Hodnocení 5 z 5

  Tereza P. (ověřený vlastník)

 8. j

  Zkouším používat na lehkou “spánkovou” inkontinenci téměř 11 leté kastrované fenečky. Viditelné zlepšení, týden už je bez loužiček. Mažu ráno a večer a fenečka si ochotně lehá na záda, abych mohla olej natřít do třísel, myslím, že je jí to i velmi příjemné.

  Hodnocení 5 z 5

  janajanickova67 (ověřený vlastník)

 9. P

  Fence to moc pomohlo. Je klidnější a cecicky se jí krásně zatahly. Moc děkuji a určitě doporučuji

  Hodnocení 5 z 5

  Petra (ověřený vlastník)

 10. I

  Ještě nedokážu hodnotit, naše fenka teprve hárá a faleška přichází až pár týdnu poté. Ale chodí si ráda čuchat už teď, tak doufám, že pomůže.

  Hodnocení 3 z 5

  Irena (ověřený vlastník)

 11. B

  Za několik dní bylo po falešce. 👍

  Hodnocení 5 z 5

  Blanka Š. (ověřený vlastník)

 12. A

  Láska 62 nám velice pomohla, už po prvním použití bylo poznat ze fenečka je klidnější, po pravidelném používání falešná březost po týdnu ustoupila, mohu jenom doporučit.

  Hodnocení 5 z 5

  Andrea (ověřený vlastník)

 13. A

  Moc naší fence pomohl. Můžu jen doporučit. Po prvním háraní se jí hormony rozjeli jak na horské dráze. Od problému s výtokem, přes časté močení, přestala žrát. Před psem i značkovala. Přidali jsme i jiné produkty pro celkové podpoření stavu. Na kapičky se ale vždycky těšila, chodila si pro ně, vrtěla vždy ocasem,sem tam si i lízla.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena Poláchová (ověřený vlastník)

 14. R

  Objednali jsme na doporučení chovatelské stanice, falešná březost odezněla během týdne 👍
  Koncem měsíce jdeme na kastraci, takže budeme dále pokračovat.

  Hodnocení 5 z 5

  Radka K. (ověřený vlastník)

 15. S

  Už po několikáté bojujeme s falešnou březostí. Fena nežrala, kňučela a nalily se jí cecíky. Už jsme byli zoufalí. Po zakoupení tohoto produktu se stal zázrak. Po aplikaci oleje fenka do hodiny začala žrát a byla mnohem klidnější. Olej mi dokonce olizovala z rukou. A navíc krásně voní 😊. Moc děkujeme, že jste.

  Hodnocení 5 z 5

  Sabka (ověřený vlastník)

 16. A

  Spíš to naší fence chutnalo, takže nám olizivala ruce ale jako doplněk při postupu, který doporučí veterinář tak super 😊

  Hodnocení 4 z 5

  Anonymní (ověřený vlastník)

 17. B

  Zatím jsem nevyzkoušela, tak mi nepřísluší hodnotit, ale bez zadání hodnoty hodnocení nejde recenzi odeslat…

  Hodnocení 5 z 5

  Bára P. (ověřený vlastník)

 18. S

  Nasi fence pomohlo 🙂

  Hodnocení 5 z 5

  Sarka T. (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


Kompletní péče při hormonální nerovnováze fen

Složení

Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Matricaria recutita - heřmánek, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenykl, Aniba rosaeodora - růžové dřevo, Rosa damascena - růže, Santalum album - santal.

Heřmánek lékařský

Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla, synonymum Matricaria recutita), také heřmánek lékařský, je jednoletá nebo ozimá léčivá rostlina z čeledi hvězdnicovitých. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství, v aromaterapii i homeopatii. Je to jedna z nejoblíbenějších a velmi dlouho známých léčivých bylin s prakticky univerzálním účinkem.

Především působí protizánětlivě a podporuje hojení. Jedná se také o výkonné antihistaminikum, takže ulevuje při alergiích a kožních potížích. Dále však poskytuje mnoho dalších prospěšných účinků. Jedná se také o výkonný relaxant.

Geranium

Mnohé druhy jsou již po staletí využívány pro své líbivé květy, dekorativní listy a pokryvný účinek jako okrasné rostliny, např. kakost krvavý, kakost luční, kakost lesní a byly z nich vyšlechtěny mnohé kultivary odlišující se habitem neb barvou květů či listů. Populární se stávají i druhy stínomilné, těch se využívá jako půdokryvných pro vytvoření uzavřeného porostu pod korunami stromů, např. kakost oddenkatý či kakost Endressův. Pro suchá výslunná místa, skalky či suché zídky je vhodný kakost krvavý. Původní druhy kakostů se množí semeny a kultivary dělením nebo kořenovými řízky.

Fenykl

Má protikřečové účinky na střeva, proti nadýmání (plody jsou důležitou složkou větropudného čaje pro malé děti). Podporuje tvorbu mléka u matek. Má i močopudný vliv a ulehčuje odkašlávání. Byl doporučován i proti červům v uších.

Více z Dokonalé Lásky