LÁSKA 62 Při hormonální nerovnováze a falešné březosti

podpůrný olej pro feny

Hodnoceno 4.73 z 5 na základě 45 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 45)

od 343

Přípravek je úlevou i dlouhodobou pomocí fenám s deregulací pohlavních hormonů. Nejčastější projevy jsou: podrážděnost, změny nálad, složitější hárání, falešné březosti, naskakování a nakrývání nohy nebo ruky, kastrace, inkontinence, strach z mužů, nadměrná závislost na ženách, agresivní dominance a další

 • 30 ml
 • 50 ml
 • 100 ml
Vyčistit

Popis produktu

Přípravek je určen pro samice (feny) při chronické nebo sezónní nerovnováze pohlavních hormonů v organismu a při poruše jejich tvorby. Typicky je používán při falešné březosti, změnách nálad, podrážděnosti, agresivní dominanci, stavech úzkosti, apatie, nadměrném stresu a jiných projevů chronické či akutní nerovnováhy pohlavních hormonů. Přípravek napomáhá regulaci pohlavních hormonů v organismu feny a optimalizaci jejich tvorby.

Přípravek je určen také pro používání při výskytu pokastrační inkontinence. Je vhodnou podporou pro hormonální přípravu před kastrací a pro optimalizaci hormonálního systému po zákroku.

Může být značným přínosem a zásadní úlevou i pro feny, které byly podrobeny kastraci před dlouhou dobou, často v době, prostředí a podmínkách zásadně ovlivňujících následný vývoj a stav psychiky a nervové soustavy.

Čistě přírodní veterinární přípravek Láska 62 Při hormonální nerovnováze a falešné březosti je určen k aplikaci jemným vtíráním do kůže a srsti.

BĚŽNÉ PROJEVY CHRONICKÉ ČI SEZÓNNÍ NEROVNOVÁHY POHLAVNÍCH HORMONŮ
 • Podrážděnost, změny nálad
 • Agresivní dominance
 • Složitější hárání 
 • Falešné březosti
 • Naskakování a nakrývání nohy nebo ruky
 • Kastrace – před zákrokem i po něm
 • Urinární inkontinence
 • Abnormální mateřské chování
 • Tendence k eliminaci nemocných nebo abnormálních psů
 • Strach z mužů
 • Nadměrná závislost na ženách


Způsob použití

Přípravek aplikujte jemným vtíráním do kůže a srsti v doporučených tělesných partiích. Pro podporu celkového efektu vtírejte také na boční straně krku.

Místo aplikace fena optimálně nabídne sama po seznámení se s přípravkem a zanalyzování očicháním.

Olizování směsi během aplikace není na škodu, naopak tento dobrovolný příjem může podpořit účinek přípravku.
Pozor – vnitřní užívání není možné u zvířat s poruchou funkce slinivky a trávením tuků.

Aplikační dávka: 1 ml (cca 40kapek) na 5kg hmotnosti zvířete.
Pro dosažení terapeutického efektu může být dostačující i mnohem menší než uvedená dávka, a to především při dlouhodobém používání. Optimální nejnižší účinnou dávku pro aplikaci časem poznáte podle chování feny, intenzity projevů a podle míry jejího zájmu o aplikování přípravku.

Aplikaci provádějte 1x až 3x denně podle intenzity projevů, podle míry efektu a prospěchu a podle zájmu feny.

Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.
Obvyklá délka terapie a aplikování přípravku je 14 dnů až 4 týdny.

Upozornění

Veterinární přípravek určený pro psy (feny). Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva. Přípravek není vhodný pro epileptiky a gravidní feny.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

Číslo schválení: 142-19/C


PŘÍRODNÍ PODPORA VE SLOŽITÉM OBDOBÍ FENY

Kastrace je významný zásah do organismu zvířete a přináší celou řadu možných důsledků tělesných i psychických. Tento zvýhodněný set je osvědčenou kombinací čistě přírodních přípravků pro optimální podporu před kastrací a také po zákroku. Může být značným přínosem a zásadní úlevou i pro feny, které byly podrobeny kastraci před dlouhou dobou, často v době, prostředí a podmínkách zásadně ovlivňujících následný vývoj a stav psychiky a nervové soustavy.


Hodnocení zákazníků

 1. R

  Po nanesení olejičku v trislech došlo ke zčervenání kůže museli jsme přerušit proto nemohu hodnotit

  Hodnocení 4 z 5

  Renata (ověřený vlastník)

  • K

   Dobrý den, v případě, že má pejsek kůži citlivější a nelze nanášet olej na tělo, tak lze jít i cestou inhalace. Většina produktu z naší nabídky tuto možnost má. Děkujeme. Dokonalá láska

   Kristýna Příplatová (store manager)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Kompletní péče při hormonální nerovnováze feny

Dary přírody

SLOŽENÍ: Slunečnicový olej, vitamín E; esenciální oleje: heřmánek lékařský (Matricaria recutita), geranium (Pelargonium graveolens), fenykl (Foeniculum vulgare), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), růže (Rosa damascena), santal (Santalum album)

Geranium

Patří mezi ženskou esenci, harmonizuje menstruaci, mírní křeče, harmonizuje trávení. Pomáhá proti hemoroidům, posiluje ledviny, čistí pleť, zpevňuje svaly a posiluje dásně.

Heřmánek lékařský

Působí protizánětlivě, napomáhá hojení, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Posiluje imunitní systém, takže se hodí při nachlazení a kašli. Vyvolává uklidňující pocity a hramonizuje psychiku, skvěle účinkuje při nespavosti.

Růže damascénská (Rosa damascena)

Má antivirotický a antibakteriální účinek, působí jako skvělý antioxidant. Zklidňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, čaj je doporučován proti nespavosti, nervozitě a depresím.

Fenykl

Santalové dřevo

Na psychiku a nervovou soustavu působí santalový olej harmonizačně. Pomáhá proti křečím, kašli, ulevuje při horečce, po kousnutí hmyzem, ulevuje při plynatosti a nadýmání, pomáhá při léčbě močových cest.

Růžové dřevo

Normalizuje a stabilizuje nervový systém, napomáhá hojení ran. Olej je vhodný pro péči o suchou a ochablou kůži.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky