LÁSKA B52 SEDATIVNĚ UKLIDŇUJÍCÍ - PŘI HLUBŠÍCH STAVECH

PODPŮRNÁ BYLINNÁ SMĚS

Hodnoceno 4.25 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

od 342

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Bylinná směs k vnitřnímu užívání. Vhodná podpora při terapii vážnějších psychických stavů (strach, úzkosti, panické stavy), a u zvířat po psychickém i fyzickém traumatu. Obsažené byliny a dřeviny disponují relaxačním a přirozeným komplexním sedativním účinkem. Užívání směsi napomáhá schopnosti odpočívat a zkvalitňuje spánek. Poskytuje jemné dlouhodobé působení. 


Způsob použití

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – vždy po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Upozornění

Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Není určeno pro březí a kojící samice.


Hodnocení zákazníků

 1. ještě nevím,ale hezky voní a s příjmem problém není

  Hodnocení 5 z 5

  Lucie S. (ověřený vlastník)

 2. R

  Lásku B52 jsem objednala našemu patnáctiletému dědouškovi, který po nocích zmateně ťapkal po domě a zalézal na místa, odkud pak nemohl ven. Když bylinky dorazily, začala jsem mu je hned dávat (večer v poslední dávce jídla). Už první noc přišlo veliké zlepšení, “bloudit” začal až nad ránem. Teď už dávám týden a spíme 😍. Ráno ho musím budit, že jdeme ven. Moc děkuji ❤️

  Hodnocení 5 z 5

  Romana Kollerová (ověřený vlastník)

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dary přírody

SLOŽENÍ:
mučenka pletní, kozlík lékařský, chmel otáčivý, oves setý, heřmánek lékařský, šišák bajkalský, smetánka lékařská.

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Více z Dokonalé Lásky