Posílená terapie pro uklidnění, úlevu a komfortizaci

Psychika - Zvýhodněný set

Láska 51 + Láska 52 + Láska B52

Hodnoceno 4.25 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

od 986

Nejúspěšnější kombinace přírodních přípravků ve zvýhodněném setu. Posílená terapie pro uklidnění, úlevu a komfortizaci psychiky a nervové soustavy. Uklidňující přírodní zásyp Láska 51, krizová lahvička Láska 52 pro konejšivou úlevu a bylinná směs Láska B52 s dlouhodobým působením.

 • 100 g
 • 200 g
Vyčistit

Popis produktu

Nejúspěšnější kombinace přírodních přípravků ve zvýhodněném setu. Posílená terapie pro uklidnění, úlevu a komfortizaci psychiky.

Set obsahuje přírodní zásyp Láska 51 pro uklidnění a komfortizaci psychiky, lahvičku Láska 52 pro konejšivou úlevu a bylinnou směs Láska B52 s dlouhodobým účinkem.

Ideální základ terapie psychiky a nervové soustavy, pro uklidnění, celkovou úlevu a komfortizaci psychiky, s cílem akutního i dlouhodobého zlepšení psychického stavu.

 • TRAUMA
 • POSTTRAUMATICKÉ STAVY
 • CHRONICKÉ PORUCHY PSYCHIKY A NERVOVÉ SOUSTAVY
 • PO ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH
 • PO OSVOJENÍ
 • PODPORA PŘI SEPARAČNÍ ÚZKOSTI
 • PŘI KOŽNÍCH POTÍŽÍCH A SVĚDĚNÍ PSYCHOSOMATICKÉHO PŮVODU
 • SPECIFICKÉ SITUACE – PŘÍPRAVA I AKUTNÍ POMOC: konec roku / bouřky / stavby v okolí / nezvládání změn a poruchy adaptace

PŘÍRODNÍ SYNERGIE

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ KOMBINACE VE ZVÝHODNĚNÉM SETU

1) Láska 51 přírodní uklidňující zásyp

Čistě přírodní zásyp s uklidňujícím účinkem. Látky ve složení působí jako relaxanty a stabilizátory emocí. Přípravek je vhodný pro všeobecné použití při psychickém diskomfortu zvířete, při nadměrném rozrušení, neklidu a strachu. Je vhodný jako podpora terapie různých typů psychických poruch.

Čistě přírodní zásyp Dokonalé Lásky. Říkáme tomu „mazlivá terapie“.
Je to ta nejpřirozenější aplikace zvířecímu organismu. Jemné vtírání suché lipofilní substance, která je pro psy i jiná zvířata velmi příjemná. A navíc je to jen čistá příroda, nic syntetického, takže psi mají možnost poznat prospěšnost a využití pro organismus. Zásyp je lehce alkalický, čímž odpovídá potřebám zvířecí kůže.


2) Sedativně uklidňující bylinná směs LÁSKA B52

Bylinná směs k vnitřnímu užívání. Vhodná podpora při terapii vážnějších psychických stavů (strach, úzkosti, panické stavy), a u zvířat po psychickém i fyzickém traumatu. Obsažené byliny a dřeviny disponují relaxačním a přirozeným komplexním sedativním účinkem. Užívání směsi napomáhá schopnosti odpočívat a zkvalitňuje spánek. Poskytuje jemné dlouhodobé působení.


3) Láska 52 Viola odorata pro konejšivou úlevu 

Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka využívaná nejen v klinické praxi. Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. Ať se jedná o strach nebo utrpení, psovi poskytne okamžitou úlevu a prospěch.

Používání extraktu je určeno pouze pro majitele, který je schopen porozumět svému psovi a je schopen rozeznat jeho signály.

Tato látka ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i její anxiolyický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

Tento široký účinek na psychiku tedy ulevuje v případě: traumatu, posttraumatické stresové poruchy, šokové stavy, problémy se změnou domova, kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku, napětí, stahy, křeče, bolest, srdeční potíže z důvodu stresu, dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu.


LÉČBA CHRONICKÝCH PORUCH

Tento set je optimální základ terapie posttraumatických stavů a chronických psychických poruch. Nejčastěji se jedná o poruchu stresovou nebo strachově úzkostnou. Podle typu poruchy zvolte doplňující klíčový přípravek zaměřený na konkrétní psychický problém. Takto velmi výrazně posílíte šanci na úspěch a dlouhodobé zlepšení stavu zvířete.


Pro psy se stresovou poruchou přidejte přípravek LÁSKA 54 PŘI TRAUMATU A STRESOVÉ ZÁTĚŽI

Pro psy s chronickým strachem a úzkostnými stavy přidejte přípravek LÁSKA 56 PŘI STRACHU A ÚZKOSTI

Při separační úzkosti u psů v horším stavu, s chronickou poruchou nebo se špatnou minulostí přidejte přípravek LÁSKA 64 PŘI ODLOUČENÍ A ZMĚNÁCH

Způsob použití

Pro akutní pomoc a podporu uklidnění používejte krizovou lahvičku Láska 52 pro konejšivou úlevu a přírodní zásyp Láska 51 pro uklidnění a komfortizaci.

Terapii pro dlouhodobé zlepšení psychického stavu provádějte pravidelným podáváním bylinné směsi Láska B52 a používáním zásypu Láska 51. Lahvičku Láska 52 používejte pro podporu terapie podle aktuálního stavu psa a také podle vaší intuice.

U bylinné směsi počítejte s pozvolným nástupem účinku v horizontu jednoho až čtyř týdnů. Tato doba je značně individuální a nelze ji dopředu určit. Po nástupu účinku poskytuje bylinná směs dlouhodobou šetrnou podporu.

Uklidňující zásyp LÁSKA 51

Zásyp používáme pravidelně 1x až 2x denně nebo podle aktuální potřeby.
Dávku volíme podle intenzity problému a stavu a s přihlédnutím k velikosti zvířete.
Na aplikaci pro středně velkého psa (15 kg) počítejte přibližně s objemem 1/2 čajové lžičky.

Zásyp si odsypte do dlaně a jemně vetřete či zapracujte do srsti a kůže. Většina zásypu se vstřebá do kůže a srsti. Pes vám optimálně nabídne sám místa na těle vhodná k aplikaci, nejčastěji to bývá vnitřní strana stehen, bříško, boční strany krku, mezi lopatkami a na bedrech až ke kořeni ocasu.

Když psi zásyp olizují z dlaně, nijak to nevadí, můžete jim to s klidem dovolit.
Zásyp lze využít i pro usnadnění vytrhávání chloupků z ucha.
Můžete používat dlouhodobě. Lze kombinovat s veterinárním léčivem.

Krizová lahvička LÁSKA 52

Lahvičku nabídněte zvířeti k analýze. Ne přímo k nozdrám, ale přibližně 20 cm od čumáčku. A pak se nechte vést zvířetem. Zní to divně? Zvyknete si. Po analýze vám zvíře samo ukáže, co chce s touto konejšivou látkou dělat.

Buď se bude chtít dostat k obsahu a různě olizovat lahvičku, v takovém případě si „odmázněte“ trošku na prst a nechte, ať si olizuje.

Nebo zvíře po analýze dá hlavu na stranu – to znamená, že chce obsah z lahvičky vtírat do žlázy vedoucí po straně krku. Nebo vám případně nabídne jiné místo na těle ke vtírání.

Třetí možností je, že zvíře chce přírodní látku inhalovat. V takovém případě se usadí nebo lehne poblíž lahvičky.

Aplikaci provádějte libovolně dlouho a tak často, jak vám „řekne“ váš parťák v terapii. Pokud zvíře látku nepotřebuje, tak od ní odejde.

Sedativně uklidňující bylinná směs LÁSKA B52

Základní způsob použití: přimíchejte bylinnou směs přímo do potravy.
Před podáním můžete dávku provlhčit mírně teplou vodou.
Denní dávka: 1 zarovnaná čajová lžička směsi na 10 kg hmotnosti zvířete.
Při dlouhodobém nebo trvalém užívání podávejte s přestávkami – po čtyřech týdnech užívání proveďte přestávku po dobu pěti dnů.

Další způsoby použití: Výluh – směs nechte macerovat ve studené vodě po dobu 2 hodin, poté ohřejte k bodu varu. Po vychladnutí a scezení nařeďte do misky s vodou k pití. Dávkování: 2 čajové lžičky na 10 kg hmotnosti zvířete. Podestýlka – přiměřené množství směsi nasypte na dno voliéry, klece, terária či kotce. Po týdnu obměňte za novou dávku.

Upozornění

Krizová lahvička Láska 52: Viola odorata absolue (violka vonná) / Zpracovaná část rostliny: list / Způsob extrakce: absolue
Uklidňující zásyp Láska 51: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, směs rostlinných silic.
Sedativně uklidňující bylinná směs LÁSKA B52: mučenka pletní, kozlík lékařský, chmel otáčivý, heřmánek lékařský, oves setý, šišák bajkalský, smetánka lékařská.

LÁSKA 51: Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít k mírnému znečištění okolí. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

LÁSKA 52: Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Poznámka: Občas se stane, že se k majiteli pejska dostane lahvička s obsahem, který je více hustý a méně tekutý (ze dna). Toto prosychání (nebo spíše tvrdnutí) je charakteristické pro substanci s vyšším obsahem účinných látek, než je běžné. Tento úkaz není na úkor kvality přípravku a je spíše výhodou, protože při správné manipulaci vydrží tento přípravek mnohem déle nežli řidší. Stačí, když jednou za čas (podle potřeby) kápnete dovnitř lahvičky 1 kapku olivového oleje a důkladně protřepete. Obsah tím na čas naředíte do tekutější podoby. Dále lze s obsahem pracovat tak, že si párátkem vyrýpnete malinké množství, a to si jemně rozetřete mezi prsty. Pokud zvíře pracuje jen inhalačně, pak toto není nutné a inhalace z lahvičky je možná i bez naředění.

LÁSKA B52: Uchovávejte v suchu, nevystavujte slunečnímu svitu.
Určeno pro zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Není určeno pro kočkovité šelmy a fretkovité. Nenahrazuje veterinární péči, není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro březí a kojící samice.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.


4 recenze Posílená terapie pro uklidnění, úlevu a komfortizaci / Psychika / Zvýhodněný set Láska 51 + Láska 52 + Láska B52

 1. A

  Pro nás – šité na míru. Opravdu vybíravá fenka si tyto produkty oblíbila a těší se na jejich podávání. I pro mne jsou velmi příjemné.

  Hodnocení 5 z 5

  Alena H. (ověřený vlastník)

 2. J

  Jsme na začátku, bylinky super

  Hodnocení 5 z 5

  Jarmila K. (ověřený vlastník)

 3. B

  Máme psa z útulku, asi má špatné zkušenosti, ale bojí se manžela až tak, že se při jakémkoliv kontaktu s ním strachy počůrá. Violu líže ve velkém a krátce potom snad pozoruji nějaký drobný pozitivní efekt- zklidnění, zlepšení nálady. Ovšem co se týče zásypu, tak ten když vytáhnu, tak pes zdrhá. A žrádlo ve kterém je přimíchaná Láska B52 odmítá jíst.

  Hodnocení 2 z 5

  Barbora Máliková

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Čistě přírodní pomoc a úleva

Pro zmírnění projevů strachu a úzkosti u psů a větších savců

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Po krátkém nácviku podle návodu můžete CD1 pouštět v situacích, kdy potřebujete pomoci uklidnění psa.

Dary přírody

SLOŽENÍ:
Krizová lahvička Láska 52: Viola odorata absolue (violka vonná) / Zpracovaná část rostliny: list / Způsob extrakce: absolue
Uklidňující zásyp Láska 51: Zelený jíl, kukuřičný škrob, emblika lékařská (amla), kokosový olej, směs rostlinných silic.
Sedativně uklidňující bylinná směs LÁSKA B52: mučenka pletní, kozlík lékařský, chmel otáčivý, heřmánek lékařský, oves setý, šišák bajkalský, smetánka lékařská.

Violka vonná (list)

Zklidňuje dýchací cesty a pomáhá při kašli. Dobře čistí krev. Urychluje hojení ran, zastavuje padání vlasů. V aromaterapii se využívá pro konejšivou úlevu při traumatech a velkém strachu.

Zjistit více

Zelený jíl

Detoxikuje, čistí a zklidňuje pleť, má antibakteriální vlastnosti. Urychluje hojení, zklidňuje svědění, zpomaluje stárnutí.

Zjistit více

Amla (emblika lékařská)

Díky vysokému obsahu vitamínu C bývá označovaná za superpotravinu. V Indii ji používají na všechna trápení, od průjmu, přes horečnaté stavy po žloutenku. Pomáhá taky správně prokrvit mozek, bojovat s duševními chorobami i nechutí k jídlu.

Zjistit více

Patchouli

Skvělá pro léčbu dermatitid a kožních problémů, má antivirotický a antibakteriální účinek. Uklidňuje, pomáhá bojovat s depresemi, snižuje stres. Pro svou nádhernou vůni je oblíbenou přísadou parfémů a mýdel.

Zjistit více

Kozlík lékařský

Zlidňuje nervové napětí, je účinný při potížích se spánkem. V lidové léčbě se používal i k léčbě epilepsie. Pomáhá lépe zvládat stres a strach, správně vyhodnocovat vnější podněty.

Zjistit více

Majoránka zahradní

Pomáhá na trávení, při kašli, uvolňuje křeče, posiluje nervový systém. Využívá se při bolestech hlavy, pro posílení dělohy a při nachlazení.

Zjistit více

Neroli – květ hořkého pomeranče

Má antidepresivní i afrodiziakální vlasntosti. Zlepšuje koncentraci, povzbuzuje trávení. Působí protizánětlivě, relaxačně a stimulačně.

Zjistit více

Tangerinka

Blahodárně působí na pleť, zpomaluje stárnutí. Je bohatá na vitamíny C, chrání před nádorovým bujením. Její vůně pomáhá osvěžit mysl a soustředit se. Působí antistresově a proti špatné náladě.

Zjistit více

Kopaiva lékařská

Harmonizuje psychiku, ulevuje při stresu a nervozitě, pomáhá při kašli a dýchacích obtížích. Působí protizánětlivě, zmírňuje bolesti.

Zjistit více

Heřmánek lékařský (pravý)

Pomáhá při rýmě, kašli a nachlazení. Má protizánětlivé účinky, ulevuje při alergiích a kožních problémech. Navozuje uklidňující pocity, vyrovnává psychiku.

Zjistit více

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV ZO SLOVENSKA


Zajímavé a užitečné

Jak se psem zvládnout konec roku?

silvestr a uklidnění psa

Ať už je pes ve stresu nebo má strach, či dokonce prožívá paniku a úzkost – Dokonalá Láska je zde proto, abyste nemuseli sahat po zatěžujících farmaceutikách. Abyste vašemu psovi...
Přečtěte si více

Bouřky a pes

Co dělat, když pes nesnáší jízdu autem

Nejčastěji se jedná o psychosomatický problém. I u zdravého psa se mohou objevit nezvládnuté emoce a stres, které se pak často stanou ve spojení s autem zvyklostí a chronickým projevem.Ještě...
Přečtěte si více

Psychika a chování psa – Je dobré vědět, po čem sáhnout!

Zázračné pilulky nebo přípravky, které by dokázaly rázem vyřešit chronický psychický nebo osobnostní problém u psa? Neexistují… U celé řady psů je prvotní příčina chronické poruchy daleko v jejich špatné...
Přečtěte si více

Jak řešit separační úzkost u psa

Strach zůstat sám – to je separační úzkost. Vzniká z mnoha příčin – negativní zážitky z minulosti, špatné zacházení, nízké sebevědomí, změny v rodině (rozchod, návrat do práce/školy po Vánocích...
Přečtěte si více